Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

ki ego mia apo ta idia!!!!!!!!!!!!!koimithika apo tis 22:30 xtes kai simera molis kakarise o kokoras imoun pano... :lol::lol: ax megalose to moraki sto tikeraki...eho arxisei na eho agonia mexri tin paraskeui ouf...kalimera se oles..eidika autes pou xipnane me tis kotes..kai tora einai xipnies..xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κορίτσια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

χτες κοιμόμουν απο της 5 το απόγευμα με 7.45 και ξενοκοιμήθηκα στης 11 με 8.30 σήμερα το πρωι,

χάσατε τον υπνο σας και τον πήρα εγώ ;; :shock::shock::lol::lol:

νιώθω γενικά όμως μια εξάντληση και χτες κρύωνα πολύ....

Ρε κορίτσια τώρα που έφυγε το μικρόβιο λέτε να γίνει κάτι ; :-ss:-ss

λέτε η κινητικότητα να αυξήθηκε ; :-?:-?

δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά εχω μεγάλη αγωνία :lol::lol::lol:

Για βιταμίνες ούτε και εμένα μου είπε τίποτα ο γιατρούλης και το τρελό μου αγόρι παίρνει (τελευταία μέρα σήμερα) βιταμίνες που του έγραψε ο ουρολόγος....

κορίτσια προσοχή με τις βιταμίνες !! ρωτάμε πάντα τον γιατρό μας. Κάποιες βιταμίνες μαζί με άλλα φάρμακα κάνουν κακό και μην ξεχνάτε και την υπερβιταμίνωση... δεν τις χρειαζόμαστε όλοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentaki pote den perimeneis??ola einai pithana an efige to mikrovio...makari

το μικρόβιο έφυγε... :ymparty::ymparty:

κάναμε καλλιέργεια την προηγούμενη εβδομάδα και ήταν άφαντο, τώρα έχουμε ραντεβού στον ουρολόγο και μετά σπερμοδιάγραμμα για να έχουμε μια πλήρη εικόνα... ;)

να ήμαστε σίγουροι :lol::lol::lol::lol:

το άτιμο το πρόστυχο το κακό μικρόβιο :evil::evil::lol::lol:

περιμένω στις 23 με 25 του μηνός !! έχω ακόμα... ούού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?? ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΒΡΑΘΗΚΑ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΣ!! ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΛΛΑ 2!! ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ!!!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΟΡΙΤΙΣΑ!!!!!!! ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΨΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΑΡΟ 2 ΤΡΙΓΟΝΙΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ (ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΛΕΝΕ) ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααχ τι ωραια !!!!!Μπραβο Demoyla !!!!!Φυσα Demoyla!!!!!

Koριτσια εγω ειμαι λιγο απογοητευμενη, με τον κυκλο μου,δεν ξερω τη φταιει... :-?:-?

Σημερα εκανε καλλιεργεια ο καλος μου και εγω σε λιγο θα παω για καλλιεργεια κολπικου υγρου ειναι η τελευταια μας εξεταση για να δουμε που βαδιζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock: παναγια μου ντεμουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελειααααα!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!καλα μας εστειλες τελειως...ειδες καμια φορα γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος!!!!!!!τοσο καιρο που περιμενες...σοκαριστηκα..λες να παθω την ιδια εκπληξη που μου λεγε και το χουανιτακι;ντεμουλα συγχαρητηριαααααααααααααα!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

λιλ γλυκια μου μην απογοητευεσαι εσυ να κανεις ντοιν σε ολο τον κυκλο..μπορει να εκανες πιο νωρις οωρηξια...η καμια φορα γινεται πιο αργα..γιατι δεν την παρακολουθεις 1 μηνα με τον γυναικολογο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κουκλίτσες μου..:)...

demoula μου...τι ευχάριστα νέα είναι αυτά...:????....πωπω....διδυμακια εχει η κοιλίτσα σου.....:)....τι τελεια!!!!...μπράβο κοριτσάκι μου.....εγώ σήμερα το βράδυ θα πάω να δούμε τί γίνεται...:).....

αναστασία μου τι ωραία νέα και τα δικά σου...πόσο πολύ χαίρομαι βρε κορίτσια...:)

cuando μου.....την Παρασκευή και εσύ καλή μου θα δεις το σποράκι σου..:)...άντε, λίγο έμεινε...:)

ΛΙΛ μου μην στενοχωριέσαι.....όλα μπορουν να γίνουν...και όλα θα σς πάνε καλά γλυκιά μου..:)

σας φιλώ όλες...και για να μην ξεχνιόμαστε...:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσια!!!!

Ο γυναοκολογος μου, μου ειπε να παρω τεστ ωορρηξιας για 2 μηνες πριν παμε σε εξωσωματικη .Εγω ομως δεν ειχα την εβδομαδα αυτη που υπολογισαμε.... :cry::cry:

Αδικα θα προσπαθουσαμε...

Λεω να περιμενω να βγουν και οι εξετασεις και να του τα πω ολα μαζι μηπως βγει και τιποτα αλλο. :-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι cuando μου σήμερα το βράδυ θα πάμε με τον αντρούλη μου...:)

άντε να δούμε....;)......ανυπομονώ να δω έστω κάτι....:)

άσε που τα βυζάκια μου έχουν γίνει διπλάσια....αχαχα....και από τσίσα...αλλο τίποτα...:).....χαχαχαχα......

μωρέ, κάνουμε μετακόμιση και δεν έχω χρόνο να σας γράφω συνέχεια...και βλέπω ότι τελικά χάνω πολλά...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΛ ΜΟΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!1ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η CUANDO ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ!! ΝΑ ΠΑΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ !! ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ CUANDO ΜΟΥ!!!!!!!!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2100 ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΧΑΧΧΑ ΓΙΓΑΝΤΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ...... :P:P:P:P:P ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ cUANDO MOY!!! ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ Ο ΑΕΡΑΣ..ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ ειναι τοσο λιγη ωρα που κοκκινιζει αυτο το τεστ..πρεπει να το κανεις την ιδια ωρα καθε μερα..για 7 περιπου μερες..υπολογιζεις καποιες πριν και καποιες μετα αναλογα με το μεγεθος του κυκλου σου..αν δεν το κανεις καθε μερε ιδια ωρα μπορει να κανεις και να μην το δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!!

lil mou min stenaxwriesai koukla mou!!an to thema einai i ooriksia sou yparxoun tropoi na ti breis!!efxomai poly syntoma na meineis egkyoula!!!

demoula mou katapliktika ta nea sou!!!na einai gera ta didimakia sou!!!!na ta xairesai.....!!!

gia ti x+m mathame??

egw koritsia k simera exw ponous periodou.... :( oxi toso dynatoi opws xtes alla enoxlitikoi!!k to xazo einai pws dn tha erthei stin wra tis logw outro. na kserw k egw....tha prepei na paw ekei k na faw tin arnitiki xoriaki...ouff!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandaki εχω παρει το ηλεκτρονικο δεν ξερω αν ειναι το ιδιο με το αλλο .Βεβαια το εκανα καθε πρωι αλλα οχι ακριβως την ιδια ωρα , μπορει και μια ωρα διαφορα..Πρωτη φορα εχω μπει σε αυτη τη διαδικασια.

Αν το πω στο γιατρο , καθε ποτε πρεπει να πηγαινω?

Η΄' να το προσπαθουμε σε ολο τον κυκλο τελικα...

Μιky μου ολα καλα θα ειναι,προσπαθησε να μην κουραζεσαι μονο.

Αχ Demoyla τι ωραιο αερακι!!!!

jannolino φιλακια! Ειμαι σιγουρη οτι θα το γιορτασουμε και σε εσενα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil mou eixa parei k egw test ooriksias k den katafera na brw tis gonimes meres mou..... :? to ekana 2 mines k meta barethika!!!!!me to giatro de kserw pws ginetai alla nomizw einai pio aksiopisto... ;)

makari na to giortasoume alla den to blepw..... :(:( [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο δεν ειναι απαραιτητα κακο οτι εχεις πονους...ειναι η φαση που εμφυτευονται τα μωρακια..χαλαρωσε..

λιλ να το προσπαθειτε σε ολον το κυκλο...εγω το εβρισκα η αληθεια ειναι αλλα ειχα πολυ σταθερο κυκλο και το πετυχαινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!!

Καλή μου LIL εμένα πάντως αυτά τα τεστάκια ωορηξίας

δεν με βοήθησαν καθόλου!Ίσα ίσα που με άγχωσαν γιατί

το μήνα που τα χρησιμοποίησα μου έδειξαν ότι δεν έχω

ωορηξία και τελικά έμεινα έγκυος....

Οπότε μην αγχώνεσαι και πολύ.Καλύτερα αν μπορείς να

κάνεις υπέρηχο και να βλέπεις πως πάει το ωαριάκι!

Γλικιά Jannolino μακάρι να μας έχεις ευχάριστα νεάκια!!!

Φιλιά σε όλες σας και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια.Τι να πω.......θα περιμενω λιγο να βγουν και οι εξετασεις να του μιλησω :-w

Ελα βρε jannolino μου, ολα καλα θα πανε το μυριζομαι! :lol::lol: :

Αααααχ τι ωραια και αλλο αερακι !.Φιλακια Teddy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy mou efxomai na me piasei to drosero k gemato gkastritida aeraki sou... :) !!!koritsia efxaristw poly pou mou stekeste..... :) k akoute k anexeste kathe mera sxedon tin apaisiodoksia mou :?

EFXARISTW PRAGMATIKA

τζανολινο θα σε μαλωσω πραγματικααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου...τελικά σήμερα μου ήρθε... Ευχαριστώ τα κορίτσια που με βοήθησαν με τα τεστακια 🙏🏼 προφανώς αυτός ο κύκλος ήταν χωρίς ωορρηξία....πάμε για τον επόμενο!! 🤞🏼 Ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει ❤️
    • Εννοείται πολύ καλά κάνεις και απαντάς. Κι εγώ εντελώς σαν μία πληροφορία που διάβασα την ανέφερα ξεκάθαρα για το ψυχολογικό κομμάτι.  Κι εγώ έχω κάνει τεστ πριν την καθυστέρηση όπως και οι περισσότερες υποθέτω. Και ναι κάθε γυναίκα ξέρει η ίδια και μάλιστα αν ακούσουμε πραγματικά το σώμα μας το καταλαβαίνουμε και χωρίς τεστ!   Έχεις δίκιο για διαφορά σύλληψης και εμφύτευσης! 
    • Ααχ κορίτσια να σας πω και εγώ τα νέα μου! Χθες πήγαμε σε γενετιστή, με λίγα λόγια ο καρυότυπος του άντρα μου ναι είναι όπως μας είπε με τσαχπινιές, οχι προβληματικος όπως τον ανέφερα συνέχεια εγώ! Εν ολιγης μας είπε ότι από ότι στιγμή που το σπέρμα είναι σε φυσιολογικά επίπεδα θα πρέπει να κάνουμε άλλες 2 εξετάσεις fish αιματος και αναλόγως με το τι θα δείξει θα κάνουμε και fish σπέρματος δε ξέρω ακριβώς τι περιμένουμε να δούμε!  Ξέρω μονάχα ότι θέλουν άλλον ένα μήνα για να βγουν.. Παράλληλα μας είπε ότι προσπαθούμε κανονικά και όταν αποφασίσουμε αν θέλουμε μπορούμε να κάνουμε εξωσωματική απλά με προεμφυτευτικό!  Η μόνη διαφορά μου είπε είναι αν μείνω έγκυος είτε  φυσιολογικά είτε με εξωσωματική θα πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση, για σίγουρα αποτελέσματα για υγιές έμβρυο!  Επίσης, μου είπε ότι ενδέχεται να είναι κληρονομικός και να το πήρε από γονείς!οι οποίοι κατάφεραν φυσιολογικά να κάνουν παιδιά! Μας είπε ότι μπορεί ένα τυχερό και γερο σπερματοζωάριο να είχε κάνει τη δουλειά 1 χρόνο τώρα και να μην είχαμε καταλήξει ποτε να κάνουμε αυτή την εξέταση και να μη το ξέραμε! Αφού το ξέρουμε όμως για να βγει ένα υγιές μωρο με όποιο τρόπο και να γίνει η συλληψη θα κάνουμε αμνιοπαρακεντηση! Αυτά, ίδωμεν 🫶🤷‍♀️
    • @peacockακι μου υπέροχο!!! Σε ευχαριστώ!! Τι κάνεις παλιά μας συμμαθήτρια? Πώς είναι τώρα η ζωή? Γεμάτη ουράνια τόξα να φανταστώ??!  Κορίτσια αυτά εδώ τα κορίτσια ήταν η αντίστοιχη "τάξη" μας την περίοδο 2016-2018 για μένα! Μόνο respect σε αυτά τα κορίτσια που μοιραστηκαμε τα εσωψυχα μας και τα καταφέραμε ΟΛΕΣ!  Τι σημαίνει αυτό?? Ότι δεν θα μείνει καμία χωρίς μωρό βρεεε! Άπαξ και μπεις εδώ ,μωρο θα αποκτήσεις θες δε θες! Χαχαχα Κορίτσια σας ευχαριστώ για την εμψύχωση 🥰🥰 εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους! Χοριακη θα κάνω την τρίτη γιατί μου είπε ο γιατρός να περιμένω να έχω και μια μέρα καθυστέρηση...εγώ ξέρω πως κρατιέμαι!!!
    • Ααααχχχχ βρε κορίτσια πόσο σας "ζηλεύω" όσες έχετε συναντηθεί απο κοντά!!! Πάρα πολύ καλοπροαίρετα το λέω! Εγώ να ξέρετε αν ποτέ οργανώσετε καμία συνάντηση θα είμαι παρούσα με τη μπουμπού μου! Στα δικά μου γιατι ξέχασα να τα γράψω κι εδώ... Εχθές, αφού επανέλαβα τις εξετάσεις του θυρεοειδούς, επιτέλους ήρθε στα ίσια του και πέσαμε κάτω απο 3! Με ρώτησε ο ενδοκρινολόγος αν είναι όλα καλά και υπερηχογραφικά. Του είπα ναι και μου είπε ότι συνεχίζουμε με την ίδια δόση και επαναλαμβάνουμε σε 6 εβδομάδες! Μετά μίλησα και με το γυναικολόγο μου και του είπα το γιατρό που μου πρότειναν στο δημόσιο. Μου είπε τα καλύτερα και να τον πάρω άμεσα να κλείσω ραντεβού. Αυτά τα πολύ όμορφα! Τα φιλιά μου σε όλες σας παρεούλα μου!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...