Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!! :D

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ........ΠΩΠΩΠΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΤΥΠΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ!!

CUANDAKI ΣΟΥ ΕΙΠΑ...ΕΣΥ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ Ο ΧΤΥΠΟΣ........... :P

:lol::lol::lol: σταματηστε βρε γιατι κολλησατε;εμενα μου φαινεται απιστευτο και το ενα ακομα!!!!παναγια μου ωρα ειναι...χαχαχα...ε βρε γελια που θα ριξουμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και ξερετε και κατι αλλο;δεν μπορω να φυγω απο αυτο το ποστ και να αφησω τις φιλεναδιτσες μου...θα μου λειπετε..δεν σας πειραζει που καθομαστε εδω ε; :lol::lol: θα σας φυσαμε μεχρι να μεινετε :lol::lol::lol: ολες!!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοουουουουουουοουουουοουουουουοου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αναστασακι!!!! πολυ χαιρομαστε ολες για σενα.. να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

jannolinaki θα σε μαλωσω!!! την παρασκευη πας για χοριακη, δεν το ειχα καταλαβει!!! τι σε εχουν πιασει οι μαυριλες τοτε ε? απο τωρα? για συνελθε!! μπορει να εισαι ηδη εγκυουλα!!! καλη τυχη σου ευχομαι..cuando με το καλο να πατε στο γιατρο.. φανταζομαι μετα απο τοσο καιρο προσπαθεια.. δεν θα το πιστευεις ακομα!!!! ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!! ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ!!

πολλα φιλια σε ολες, εγω αυτον τον μηνα μονο αγαπουλες, ουτε γιατροι ουτε τιποτα!.... αντε πλησιαζουν και οι γονιμες μερες.. ποτε δεν ξερεις, γινονται και θαυματα! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουγγι δεν το πιστευω!!μου το θυμιζει ο αντρας μου...κατι ασχετοι (εννοω που εχω πολυ καιρο να τους μιλησω)που με εχουν δει ονειρο τωρα ξαφνικα και με ρωτανε τι εγινε;περιμενω να περασουν οι μερες για την παρασκευη!!!!!!!!αχ αχ...εσεις τι θα κανετε αυτον το μηνα;τουιγγι μου να παρετε αυτες τις βιταμινες pregnacare εχει το αντιστοιχο για τον αντρα λεγεται wellman...κανουν καλο στο σπερμα εχουν μακα...εμεις τις παραγγειλαμε και ηρθαν τωρα.. :lol::lol::lol: αλλα ολο τον καιρο επαιρνε βιταμινες και μακα...και βοηθησαν...στο τελος δεν ειχαμε θεμα κινητικοτητας..και να ξαναπροσπαθησετε σιγα σιγα..

και οσο για τους "τσακωμους"..εμενα με βοηθησαν να γινουν πολλα κλικ μεσα μου και να δω τι ειναι πραγματικα σημαντικο..ειναι ζορικο για ενα ζευγραι να θελει παιδακι και να αργει..δεν θελω κανεις να το περναει αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΤΥΛΑ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙΣ ΣΑΚΟ ΚΟΥΚΙΔΑ Κ ΑΚΟΥΣΕΙΣ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΥΑΝΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!!!!!!!ΤΟΥΓΓΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΧΑΛΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΧΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΛΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΛΑΒΑΜΕ ΤΙΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΟΜΕΝΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΟΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΟΜΕΝΙΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ ΘΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΘΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΣΟΥΠ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΗΡΘΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ ΟΛΗ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου σε ευχαριστω! τις ξερω τις βιταμινες επαιρνα εγω ενα διαστημα που μου ελεγαν οτι εχω προβλημα, αλλα αφου τωρα αλλαξαν τα πραγματα και εχουμε επικεντρωθει στο σπερμα θα παρω και τις αντιστοιχες για τον αντρα μου, μακαρι να βοηθησουν! ναι ειναι ζορικο πολυ ολο αυτο για το ζευγαρι κι εγω τωρα μετα τον τσακωμο νιωθω πως εχει σημασια αυτο που εχουμε μεταξυ μας κι οτι αυτο θα μας βοηθησει να γινουμε καλοι γονεις! αυτον τον μηνα παμε σε ειδικο ουρολογο για υπογονιμοτητα μηπως και βρει γιατι η μορφολογια ειναι τοσο κακη (επηρεαζει και την κινητικοτητα). Αν υπαρχει κατι που μπορουμε να κανουμε, διαφορετικα μαλλον μας βλεπω για εξωσωματικη... αλλα σιγα σιγα! αυτον τον μηνα μονοι μας με πολυ μικρες πιθανοτητες βεβαια, τουλαχιστον να τα βρουμε και να ηρεμησουμε !

Murium εχεις πολυ δικιο! Το πιστευω πολυ αυτο που λες οτι οταν το σκεφτομαστε πολυ το θεμα σκαλωνει περισσοτερο και η αποδειξη εισαι και εσυ!! Εσεις ρε θηρια πως αντεξατε 4 χρονια??!! Ειχατε κανει σπερματεγχυση ή εξωσωματικη ποτε? Ποιο ηταν το θεμα σας?? ΗΤΑΝ ΗΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΧΑΡΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΣΑΣ!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...και μην ξεχνατε να αγαπιεστε καθε μερα και πιο πολυ!! (το εμαθα το παθημα μου) καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΓΓΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΚΛΕΣ ΑΛΛΑ ΡΩΤΗΣΤΕ Κ ΤΟΝ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΣΑΣ!!!!!!!ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΟΚ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΛΟΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΟΚ ΣΠΕΡΜΑ Κ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΚ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΞΕΑΝΧΩΘΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΟΠΩ ΦΩΣ....Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΨΑΧΤΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΓΩ ΣΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΡΜΟΝΙΟΚΕΣ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΛΠ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ Κ ΣΠΕΡΜΑ Κ ΣΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΙΟΓΡΑΦΙΑ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΟΣΠΑΘΩ ΣΤΙΝ ΤΥΧΗ ΚΛΠ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ [ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΛΠ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ 2ΧΡΟΝΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΔΙΚΑ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΙΝ ΕΣΤΕΛΝΕ ΓΙΑ ΕΞςΕΤΑΣΕΙΣ ΚΛΠ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΛΕΓΑ ΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΓΕ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΘΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΛΗΣΩ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?

αναστασουλα μου πολυ χαρηκα με την χοριακη σου ολα καλα πανε φιλεναδα :-bd:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

x+m ετσι αισθανομουν και εγω οταν πηγαινα σχεδον καθε μηνα για χοριακη και ηταν αρνητικη.εγω βεβαια ημουν ανυπομονη γιατι δεν προλαβαινα να εχω καθυστερηση και πηγαινα :-p μια φορα μαλιστα μου ειχε ερθει περιοδος οχι κανονικη με λιγο αιμα και πηγα να κανω χοριακη επειδη νομιζα οτι μπορει και να ειμαι και οταν με ρωτησε τελευταια περιοδος ποτε ειχα και τις ειπα οτι μου εχει ερθει γουρλωσε τα ματια :lol::lol::lol: πηγαινε σε αλλο μικροβιολογικο αν δεν θες σε αυτην ασε που λεφτα θα της δωσσεις οπως λεει και η αναστασια δεν θα πας τσαμπα...

jannolino μου εισαι η επομενη μαζι με την χ+μ ;) μην ειστε απαισιοδοξες κοριτσια ολα καλα θα πανε ;;)

εγω ρε κοριτσια τα φοβαμαι αυτα με τις βιταμινες μηπως δεν ειναι και τοσο αθωα? :-s δυστηχως δεν το βλεπω να παμε παλι αυτο το μηνα για σπερμοδιαγραμμα εκτος αν κατσει εκει κοντα στο Πασχα θα δουμε.καθε εμποδιο για καλο λενε ομως!!!μακαρι να μεινω και να μην χρειαστει να παμε...

twiggy υπομονη,επιμονη,διασκεδαση και χαλαρωση και θα ερθει και το μπεμπε ;;) σου μιλαω εγω που εχω πειρα στην αναμονη :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ξερετε και κατι αλλο;δεν μπορω να φυγω απο αυτο το ποστ και να αφησω τις φιλεναδιτσες μου...θα μου λειπετε..δεν σας πειραζει που καθομαστε εδω ε; :lol::lol: θα σας φυσαμε μεχρι να μεινετε :lol::lol::lol: ολες!!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοουουουουουουοουουουοουουουουοου

εννοειται να μη φυγει καμια σας απο εδω γιατι αμα το κανετε αυτο θα σταματησω να μπαινω :((:((:(( εσεις μας δινετε δυναμη να συνεχισουμε και φυσικα φυσοντας μας να κολλησουμε ;):x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα μου :YMHUG::YMHUG:

Κουαντάκι τα ειδα τα τικεράκι σου απλά ελεγα να εβαζες ένα άλλο που να φαίνεται ποιο καλά το σπόρι σου,

να κάνει μπαμ βρε αδελφέ μου !! :lol::lol::lol: να το βλέπουμε καλά και να χαιρόμαστε !!

twiggy καμιά φορά και οι τσακωμοί έχουν τον σκοπό τους ;)

rose25 μακάρι να έρθει το μωράκι και να μην χρειαστεί να κάνει σπερμοδιαγραμμα !!

Τα ωραία έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις, απόδειξη η Αναστασία μας !!

Γιάννα κοντεύουν οι μέρες !! μην δίνεις σημασία σε όνειρα, προσπάθησε όσο περισσότερο να είσαι ηρεμη !!

τα φιλιά μου σε όλες σας [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μurium συμφωνω απολυτα! Κι εγω εχω μια φιλη που προσπαθουν 2 χρονια και ακομα δεν εχουν ψαχτει! Κι εμενα μου ελεγε ο γιατρος να προσπαθησουμε 1 χρονο και μετα αλλα τελικα πιστευω οτι μετα τους 6 αντε 8 μηνες καλο ειναι να ξεκινα κανεις, ειδικα αν ειναι ανω των 30. Κι αυτο γιατι οι θεραπειες και οι εξετασεις παιρνουν πολυ χρονο και κουραζουν...Εσεις δηλαδη ειχατε ανεξηγητη υπογονιμοτητα .. μπραβο σας και παλι που το παλεψατε και τα καταφερατε μονοι σας!!! Ευχαριστηθειτε το τωρα!!!

χ+μ και τζανολινο κουραγιο και καλη δυναμη

rose σε ευχαριστω, καλη τυχη και σε ενα! δεν ξερω για τις βιταμινες.. μπορει να εχεις δικιο αν και οι περισσοτεροι υποστηριζουν οτι κακο δεν κανουν αν μη τι αλλο...γιατι δεν θα κανετε σπερμοδιαγραμμα αυτο το μηνα? εννοειται μακρι να μην χρειαστει!!! αντε να δουμε...

μερεντακι εσυ τι κανεις? τι εχει το μενου αυτον το μηνα? :roll:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula tha fanei molis megalosei...xaxaxa.....rose giati de tha kanete spermo?na kanete...

touigi den theoro oti kanoun kako oi vitamines...emas mas voithisan kai xero poli kosmo episis..pigainete kai sto giatro sas kai tha sas pei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentaki μουυυ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* καλη μας επιτυχια :-bd:-bd:-bd%%-%%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

cuando προεκυψε κατι και δεν μπορουμε να παμε προστοπαρον,θα δουμε...

twiggy καλο μπορει να κανουν δεν ξερω απλα γενικα τα φοβαμαι αυτα μην ειναι δεν κανουν για ολους μας.καλυτερα να ρωταμε τον γιατρο μας γιατι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη εκτος αν ειναι αθωα οπως και το φυλικο που μας λενε να παιρνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλησπέρα μου και από εμένα!

Μια και λέτε για βιταμίνες να σας ρωτήσω, εσείς βιταμίνη Ε και Β παίρνετε; Ο παλιός μου γιατρός μου είχε πει να παίρνω μέχρι να μείνω έγκυος για να είναι προετοιμασμένος ο οργανισμός μου, αλλά ο νέος γιατρός μου δεν μου είπε τίποτα για βιταμίνες. Τον τελευταίο μήνα τις έκοψα γιατί βαρέθηκα και ούτως η άλλως δεν βοήθησαν και καθόλου. :roll:

Λέτε να τις ξαναξεκινήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααα!!!!!

Αναστασία μου μπράβοοοο!!!Σε δυο εβδομάδες θα ακούσεις το μπεμπέ σου;Τότε κι αν τρελαθείς!!!! :lol:

Twiggy μου όλες έχουμε περάσει τέτοιες καταστάσεις....το ευχάριστο είναι που το καταλάβατε γρήγορα και δώσατε την ευκαιρία στη σχέση σας,άλλωστε "ΟΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ"...και μην ανησυχείς...γρήγορα θα έρθει και το μπεμπέ!!!! :D:D

Cuando μου τι κάνει το σποράκι σου;Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι!!!! :YMHUG::YMHUG: Εγω έκλεισα ραντεβού στον εξωσωματιστή για τις 27Απρίλη...ελπίζω να ξεκινήσω γρήγορα κι εγώ... :roll:

Μερεντούλα μου ξεκινήσατε;Άντε με το καλό και σ'εσένα κορίτσι μου!!!! :YMHUG:

Jannolino μου μη χαλιέσαι απο την αγωνία σου βλέπεις τέτοια όνειρα δε σημαίνουν κάτι....Θα δεις κι εσυ την Παρασκευή θα μας πεις τα ευχάριστα και θα κάνουμε εδώ πάρτυ :D:YMHUG::YMHUG::ymparty:

Rose κι εσυ ξεκίνησες;Σε πιο στάδιο είσαι; :P

Madi μου εγω δεν έχω πάρει ποτέ βιταμίνες ούτε μου το είπε ποτέ κανείς γιατρός [smilie=dontknow.gif] Λες να βοηθάνε; :P

Φιλάκια και στα υπόλοιπα κορίτσια :x

Και για να μην ξεχνιόμαστε κορίτσια φυσάτε μας γιατί χανόμαστε =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΓΓΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΟΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 40 Κ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ.Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ...ΓΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ.ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε Κ ΦΟΛΥΚΟ ΟΞΥ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ.ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΝΕΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα χιωτισσα :YMHUG::YMHUG: εγω επαιρνα αλλα για λιγο καιρο μετα της βαρεθηκα.τοτε επαιρνε και ο αντρας μου αλλα της βαρεθηκες και αυτος μετα και τις εκοψε!πινει ομως φυσικο χυμο πορτοκαλι οποτε κατι ειναι και αυτο!

mariap1 τι να ξεκινησω εγω καλε?ειμαι μονιμα σε ενα ξεκινημα τελος δεν βλεπω :lol::lol::lol::lol::lol:

muriam :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαριαπ...ελπιζω να ναι καλα το σπορακι μου..ξεκουραζομαι και χαμογελαω..ενα τρελο πονοκεφαλο εχω σημερα..εγω συνηθως δεν εχω ποτε...μπορει να ναι απο αυτο...καλα εισαι εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη επιτυχια mariap1, και σε ολα τα κοριτσια μας που προσπαθουν!!!!!

Εγκυουλες φυσατε γιατι χανομαστε!!

Αυτη τη φορα προσπαθησαμε με τεστ ωορρηξιας....μου ειπε ο doctor οτι αφου ο κυκλος μου ειναι 28-35 θα ειμαι γονιμη απο 13η-20η ημερα του κυκλου . Ξερω οτι μιλουν στατιστικα. Ελα που εγω τωρα δεν ημουν καμια απο αυτες!Αδικα θα προσπαθουσαμε... Μαλλον απο μονη μου νομιζω οτι ημουν την 8η... :cry: Μας βλεπω να μενουμε μαγκουφια, τι να πω ..... Λετε να τα εχουν παιξει οι ορμονες μου?? :-?:-? Οι ορμονολογικες που εκανα θα βγουν σε λιγες μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Σηκωθηκα νωρις οπως βλεπετε, οχι για κανενα αλλο λογο, να αρμεξω τις κατσικες και 2-3 αγελαδες που εχουμε :-o που θα παει αυτο? :-w ετσι θα ξυπναω με τις κοτες και θα κοιμαμαι με τις κοτες? (-|:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares m!

pws paei o agwnas?

ithikon?AKMAIOTATON:)

pws pane oi neoegkimonouses mas?anastasaki m xalali koritsaki m to prwino xipnima kai o nwris vradinos upnos!Ola gia to bebe e?:)

euxomai kopeles m mexri tin Anastasi p tha vapsoume ta auga mas kokkina na exei katakokkinisei kai i lista me tis egkimonouses!etsi gia na tairiazei me to klima kai tin atmosfaira re koritsia :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oooooh yes! 7 το πρωι είναι μια πολύ λογική ώρα!

Να ανησυχείς όταν σηκώνεσαι από τις 2 μετά τα μεσάνυχτα...ευτυχώς που δεν είμαι επιρρεπής στο telemarketing....αλλιώς θα είχα ξεσηκώσει όλα τα όργανα γυμναστικής και μαγειρέματος που παρουσιάζονται εκείνες τις ώρες στα κανάλια...

Καλημέρα!

Καλημερα elinaki....μη μου λες τετοια μη μου λες τετοια....παει ο υπνος μου, τον χανω δηλαδη? :((:((

girl μου τι κανεις?μαζι με τα αυγα θα τσουγκρίσουμε ολες και τις κοιλιες μας σου το ευχομαι!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...