Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKANA ΤΟ FIRST STEP.BΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ.ΕΚΑΝ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ.ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 25/02.ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΙΣ 23/03.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ?ΤΟ ΤΕΣΤ ΛΕΓΕΤΑΙ FIRST STEP.TO EXEI KANEI KANEIS?EINAI ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ?ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΛΗΝ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΡΟΓΕΣ ΜΟΥ,ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΠΗΡΑ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ CLERBLUE ΑΥΡΙΟ ΤΟΠΡΩΙ.ΤΙ ΛΕΤΕ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑ ΣΚΟΥΝΤΟΥΦΛΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ?ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΛΙΚΑ?ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! :roll: Α!ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΓΑΝΕ ΟΙ ΡΟΓΕΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΟΜΑΙ.ΑΠΟ ΤΩΡΑ?????ΕΛΕΓΑ.ΜΠΑΑΑΑ.ΛΕΣ? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι...προφανώς είναι θετικό!!! Ο γιατρός μου, μου έλεγε ότι ένα θετικό τεστ είναι θετικό. Ενα αρνητικό τεστ εχει πιθανότητα να κάνει λάθος..Κι έτσι έγινε και στη δική μου περίπτωση στην αρχή μου έβγαινε αρνητικό και κοιτα..ειμαι εγκυούλα..

Σου προτείνω να κάνεις μια χοριακή να είσαι σίγουρη..αν και ειμαι σίγουρη ότι εισαι έγκυος. Περιμένουμε νέα σου...Οτι καλύτερο κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TINKYBEL μου καλημέρα.....και εγώ πιστεύω πως το αποτέλεσμα είναι θετικό και αξιόπιστο.....πότε ακριβώς περιμένεις περίοδο?......όπως και να'χει όμως συμφωνώ με το μαράκι, στο ότι ένα θετικό τεστ είναι πάντα θετικο.......σου εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο και σύντομα με φουσκωμένη κοιλίτσα..:)...σε φιλώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θετικό τεστ δύσκολα είναι λάθος... Αλλά μη δώσεις άλλα λεφτά σε τεστ, κατευθείαν χοριακή κάνε!

Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΝΚΙΜΠΕΛ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έκανα Τετάρτη βράδι και Πέμπτη πρωί δύο τεστ και βγήκαν και τα δύο θετικά! Τώρα για μάρκα μη ρωτάς, δε θυμάμαι (στην Κύπρο πουλάνε κάτι άσχετες).

Μετά πήγα κατευθείαν για αναλύσεις και ο μικροβιολόγος μου είπε ότι τα θετικά κατά κανόνα είναι σωστά, ενώ μεγάλες πιθανότητες λάθους έχουν τα αρνητικά.

Πάντως, μέχρι ν'ακούσω τα αποτελέσματα, δεν ήμουν σίγουρη!

Κάνε αύριο μια χοριακούλα και μετά πέρνα από τις Εγκυούλες Φεβρουαρίου (που νομίζω πρέπει να μετονομαστούν σε Εγκυούλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου :P).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχεις σταθερό κύκλο,δεν τραβιεσαι με κυστες΄και δεν εχεις παρει καποιο φαρμακο που περιεχει χοριακη γοναδατροπινη ε τοτε ΧΑΜΟΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Απο μένα έχεις ήδη τα πιο θερμά συγχατητήρια!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.ειμαι καινουρια στο φορουμ και ακομα δεν ξερω πως λειτουργει για αυτο συγγνωμη αν κανω λαθος.θελω τη γνωμη σας.ειχα το σεπτεμβρη μια παλλινδρομη εγκυμοσυνη το αφησαμε με το συζυγο μου για λιγο καιρο και ξαναρχισαμε προσπαθειες απτο νοεμβριο.τωρα...αδιαθετησα 27/2 και ακομη ο κυκλος μου εχει αποκλισεις μια με δυο μερες.(συνιθως 28 μερες)εκανα πριν 4 μερες το first step και βγηκε θετικο.εκανα σημερα ενα clear blue και βγηκε αρνητικο.επισης το στηθος μου ειναι πολυ πρησμενο.δεν ξερω τι να περιμενω πια.τι λετε πιο απο τα δυο μπορει να κανει λαθος.ευχαριστω πολυ και συγγνωμη για το μεγαλο μυνημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΥΛΙΤΣΑΑΑΑ!!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!! ΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΕΟ ΘΕΤΙΚΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙΙΙ !! ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ!! ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΚΛΙΑΡ ΜΠΛΟΥ!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΟ 8ΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ!!! ΝΑ ΣΕ ΦΥΣΙΞΩ ΚΙ ΟΛΑΣΣΣΣΣ!!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΙ ΧΩΡΙΑΚΗ.....ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ,ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΟΟΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ.ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 24/03/2011.ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 22/03/2011.ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΜΕΡΔΕΜΕΝΗ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΙΣΤΑΖΩ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΦΑΩ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΠΑΛΙ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΩ.ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟ CLEARBLUE, ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΑΝΙΧΝΕΥΕΙ ΑΠΟ 25ΜΛ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ.ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ.ΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΑΝΙΧΝΕΥΕΙ ΑΠΟ ΜΟΛΙΣ 10ML ΤΗΣ ΟΡΜΟΝΗΣ ΑΥΤΗΣ!!!!!!!!ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΑΑΑΑΑΞΩ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ.ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ. :);)ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΙΑ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΕΣΤ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥ!!ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ!ΦΥΣΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑΑΑΑ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μπουλίτσα28!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις γρήγορα μια θετικότατη χοριακή, μέχρι να την κάνεις

κάνε υπομονή και όλα θα πάνε καλά.

Και μέχρι τότε ευχόμαστε, να χεις μια θετικότατη ++++++++++++++ χοριακή!!!

Να σαι ήρεμη και ήρεμη.

Και ξέρεις κάνουν πολλά λάθη και τα τεστ του φαρμακείου.

Θα περιμένουμε νέα σου, φιλιά! ;);)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΕΣΤ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥ!!ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ!ΦΥΣΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑΑΑΑ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,μολις επαθα αυτο που δεν θελει καμια μας να παθει...δεν πειραζει..τον αλλομηνα ..απορω ομως για το θετικο τεστ..τελικα δεν πρεπει να κανουμε τεστ..μας δινουν ψευτικες ελπιδες.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουλιτσα28 εννοείς ότι έκανες χοριακή και βγήκε αρνητική;

Αν ναι, λυπάμαι πολύ, σου εύχομαι καλή επιτυχία τον επόμενο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι tinkybell να είσαι εγκυούλα!!!!!!!!!!! εύχομαι τα καλύτερα!!!

Μπουλίτσα λυπάμαι πολύ !! Τον άλλο μήνα δεν θα έρθει η ακατανόμαστη !! είμαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρεκοριτσια οπωςσας ειπα μου κατεβηκε λιγο καφε χτες και λεω..αντε αδιαθετησα.. :( χτες και σημερα εχει μεινει στο καφε..δεν κατεβενει τιποτα..χοριακη δεν εκανα ..υπαρχει ακομα περιπτωση να ειμαι?δεν μου εχει ξανασυμβει αυτο.πηρα το γιατρο και μου ειπε περιμενουμε...μπορει ειπε η ωορηξια να μην εγινε την 14 μερα αλλα την 20...τι σημενει αυτοοοο???απαντηστε μου σας παρακαλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μπουλίτσα συμβαίνει να έχεις καφέ και να είσαι εγκυούλα και στο εύχομαι!!!!Καμιά φορά η ωορρηξία αντί να γίνει την 14 μέρα του κύκλου της γυναίκας μπορεί να γίνει και αργότερα με αποτέλεσμα να καθυστερήσει η σύλληψη ή και να έρθει η περίοδος κτλ...όπως σου είπε και ο γιατρός σου περίμενε λίγες ημέρες ακόμα ή αν δεν αντέχεις κάνε μια χοριακή (κοστίζει όσο ένα τεστ) σίγουρα θα σου δείξει αν είσαι ή όχι.Σου εύχομαι ένα τεράστιο θετικό αποτέλεμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνηθως τα τεστ νεας γενιας ανυχνευουν απο νωρις την εγκυμοσύνη... κ συμφωνω ενα θετικο τεστ ειναι θετικό συνηθως...

κ στις 2 κοπελες ευχομαι να ειναι κ προτεινω κατ ευθειαν χοριακή! Κι εμενα το πρωτο ειχε βγει αρνητικο...το 2ο αχνο θετικο κ τελος η χωριακη θετικοτατη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, πάντως εγώ "επικίνδυνη" επαφή είχα περίπου την 20η μέρα του κύκλου και έμεινα έγκυος!

Στις πέντε περίπου μέρες καθυστέρησης είχα κι εγώ ελάχιστο καφέ και είπα, άντε ήρθε να ξεμπερδεύουμε. Κάνε μια χοριακή να είσαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 years later...

Είναι να μου έρθει περίοδος 22/08 μου ήρθε  16/08 και ήταν καφέ πολύ σκούρο και με κράτησε 4 μέρες λέτε να υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Νικολε είπε:

Είναι να μου έρθει περίοδος 22/08 μου ήρθε  16/08 και ήταν καφέ πολύ σκούρο και με κράτησε 4 μέρες λέτε να υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος;;;

Κορίτσι μου νομίζω ότι αν έχεις σταθερό κύκλο 5 μέρες νωρίτερα είναι μεγάλη διαφορά που πιστεύω ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχει συμβεί κάτι καλό εγώ θα σου έλεγα να κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...