Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

Λενάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δώσε χαιρετίσματα στην Κατερίνα αν ξαναμιλήσεις!!!!!!!!!!!!!!!

Και εμείς ακόμα δεν το έχουμε τελειώσει το σπίτι μας ούτε έπιπλα δεν έχουμε πάρει μόνο το δωμάτιο της Ανδριανούλας είναι οκ αλλά και πάλι λείπουν οι κουρτίνες. Σίγα σιγά λέμε και εμείς αλλά σαν χελώνες πάμε, όλο και κάτι βγαίνει σαν έξοδο. Μερικές φορές στεναχωριέμαι αλλά άλλες λέω δεν πειράζει εμείς να είμαστε καλά και πάλι καλά που είναι δικό μας και είναι μονοκατοικία.

Εμένα Βικουλίνι όταν είμαστε οι 2 μας στο σπίτι είναι αγγελούδι όταν έχω κόσμο ή πάμε έξω είναι αναλόγως αλλά συνήθως δεν με ακούει όλο με απειλές είμαστε για να με ακούσει. Είναι πολύ ατίθαση και το κακό που έχει είναι ότι δεν φοβάται τίποτα και αν έχει χτυπήσει δεν την νοιάζει τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γυρισαμε μολις εβαλα κ το μαμ.....

τι τελεια μεραααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενακη συνολικα με ψησιμο ειναιο γυρω στις 1.30 ωριτσα μπαγκετες εφτιαξα πολυ ευκολες κ σουπερ ζεστες ζεστες.....

ας βαλω αλλη μια το τραγουδι γιατι εχω ωρα να το ακουσω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΨΩΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες????????????

εγω τωρα ξυπνησα εκανα εν υπνο ολο τρελααααααααααααααααα περιμενω λιγο να ξυπνησω για τα καλα για να ετοιμαστω να παμε στην αδερφουλα μου....

λοιπον βικακυ

2μιση φλυτζανια αλευρι

1μιση κουπα νερο

1 κουταλια ζαχαρη

1 κουταλακι αλατι

1 σακουλακ μαγια

1 κροκο+λιγο νερο

βαζω ολατα τα στερεα μαζι αλευρι+μαγια+ζαχρη+αλατι

κανω λακουβα ριχνω νερο κ ζωμωνω....

το αφηνω ενα μισαωρο

υστερα σε ενα ταψακι με λαδοκολα φτιαχνω σε σχημα μπαγκετουλας οχι πολυ λεπτο αλλα ουτε πολυ χοντρο κ μακρυ :lol::lol::lol::lol::lol: τα χαραζω με πλαινες γραμμες απο πανω οχι πολυ βαθιες κ βαζω το κροκο με το νερακι τα ανακατευω λιγο κ τα αλειφω

τα αφηνω παλι ετσι για κανα τεταρτο με μισαωρο

κ τα ψηνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΟΤΙ ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΑ ΘΕΛΕΙΣ!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ..................

Βικαρα δινεις συνταγες χωρις να ειμαι μεσα :(:lol::lol::lol::lol:

Φιλακια σε ολες δεν προλαβαινω να σχολιασω ειμαι στο μαγαζι θα τα πουμε ξανα απο

την Τριτη...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!! ;) ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ!!!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!!Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ!!!ΑΠΟΡΙΕΣ:

ΤΙ ΑΛΕΥΡΙ;;;ΜΠΛΕ ή ΦΑΡΙΝΑΠ;;;;;;;

ΜΑΓΙΑ;;;;;;ΕΝΝΟΕΙΣ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε?εμεις μια χαρα η μικρη τρωει κοιμαται,τρωει κοιμαται και ο γιος μου κυριος την χαιδευει και την φιλαει οποτα βρει ευκαιρια λεει που ειναι το μωρο μου ,εισαι η αδερφη μου σε αγαπαω κτλ εχουμε παθει ολοι πλακα ευτηχως που το πηρε ετσι γιατι αυτο ηταν το βασικοτερο ανχος μου....τζοανακι η τομη τελεια μια μικρη ενοχλησουλα οταν την πιεζω κατα αλλα κανενα προβλημα...εσυ καλα την παλευεις?????τονια μου μην μασας να μαστε καλα τα παιδια και εμεις και ολα στρωνουν,εγω 3 μπουκαλια γαλα βγαζω ολη την ημερα θα της τα δινω κνενα διμηνο και μετα βλεπω,ξηγησου και εσυ θηλαστρο μην χαλιεσαι .....βικουλινακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑ ΚΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΣΤΡΩΜΕΝΑ!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::-*:-*:x:x

Μπαινεις στα πρωτα αντα;;;;; :lol::lol: Κι εγω περισυ που τα εκλεισα μου ηρθε καπως!!!! 8-|8-}

Βικακι παλι συνταγες δημοσιευεις χρυσοχερα;;;; εγω επειδη ειμαι ελαφρως τεμπελοσκυλο θα τις προτιμουσα εκτελεσμενες!!!! :lol::lol::lol:

Φανουλα εισαι πολυ τυχερη φτου φτου μη τη ματιασω τη μπεμπα σου και το μικρο που το πηρε τοσο καλα!!!! :D εμεις οπως ειδες ακριβως το αντιθετο και με τη μπεμπα και τον Αλεξ! :? Με το θηλαστρο(νοσοκομειακο) παντως ευτυχως της καλυβω ολα τα γευματα προς το παρον αλλα δε ξερω για ποσο γιατι υποθετω οτι καποια στιγμη θα μειωθει το γαλα μου...

Ρε Φανουλα τη ταιζεις,τη βαζεις στο κρεβατι και κοιμαται;;;;πιπιλα της εδωσες;;; τι κανεις και ειναι τοσο ηρεμη;;;ρωταω μηπως και κανω κατι λαθος ρε πουστη μου και κανει σα το υστερικο το δικο μου...

Για να δειτε ποσο αναποδο μωρο εκανα παλι,σημερα πηγα να τη βαλω στο σλιγκ που λενε οτι τα ηρεμει μπας και βγαλει το σκασμο κι αυτη ΛΥΣΣΑΞΕ!!!!! :o Τεντωνοταν πισω σα το ξυλο και εκλαιγε λες και τη σκοτωνα!!!! :shock: κριμα τα 80ευρω που εδωσα! :cry:

Παω να κανω μπανιο τον Αλεξ να κοιμηθει μπας και προλαβω και κοιμηθω κι εγω λιγακι ωρα που κοιμαται και η μικρη γιατι ειμαι παλι απο τις 5 στο ποδι...

Σας φιλω ολες!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki ti kanete???

Poso xairomai pou eiste oles edo!

Εμεις ειμαστε καλά, οικογεειακώς στο σπιτι σημερα.. Ειμαι πιο χαλαρή.. λεμε τώρα..

Θα πάω σουπερ μαρκετ σε λίγο...

Να δειτε το φεγγάρι σημερα Ε!

Μην το ξεχάσετε..

Φανούλα μου να σου ζήσει το νεο σου μωράκι δεν θυμάμαι αν σου ευχηθηκα! Φιλάκια πολλά

Κρητικιά, i love you τα φιλιά μου!

Ρια όλα τα μαλια κοτσιδάκια????? Και ρωτάς αν θα προλάεις χαχα!!! Ηδη βρε κορίτσι μου όλα αυτα που εχεις να κάνει ειναι πάρα πολλά!

Φιλάκια φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!ΕΥΧΟΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ ΜΠΡΑΒΟ !!!!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ!!!!

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΝΤΑ :(:(:(:( ΟΝΤΩΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ :lol::lol::lol::lol: ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ...ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕΣ;;;;;;ΑΣΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΣΩΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΠΩΣ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ....

ΕΡΗ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟΙ!!

ΕΜΕΝΑ ΕΙΡΘΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!!!!!!!ΨΗΣΑΜΕ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΕΣ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ!!!

ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΝΕΟ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΣΕ...ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ :(:(:(:(:(:(:(:( ΔΡΑΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2ο ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΔΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΔΥΣΤΗΧΗΜΑ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΣ 6 Κ ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΗΓΕ ΣΤΗΣ 8 :shock::shock::shock::shock: ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΔΗΓΟΣ ΛΕΕΙ ΜΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ...Κ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΜΑΖΙ ΕΠΕΖΗΣΕ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΡΘΕ ΣΤΗΣ 11 ΠΑΡΑ 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ...ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ :(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι επιτελους γραφω...

Διαβάζω απο τις 23.10 περιπου..και εχει παει ηδη 01.44!!

ειχα φρικτο πονοκεφαλο αλλα ειπα να το κανω γιατι αλλιως θα επρεπε να ξεγραφτω στην τελικη...μου λειψατε πολυ και καθε μερα σας σκεφτομουν αλλα χρονος γιοκ...

Βικουλίνι μου να τα εκατοστησεις!! ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

Νομιζα οτι ηταν αυριο τα γενεθλια σου και τωρα εσκασα..θα σε παρω αυριο...τα ειχα συνδυασει με του κουνιαδου μου που ειναι αυριο θυμασαι που το συζητουσαμε το καλοκαιρι στο χωριο?

Αδερφουλα οπως βλεπεις τελικα εκατσα...ελπιζω να εισαι καλυτερα!παρεμπτιπτοντως το σκατουλι χτες κοιμηθηκε 2 τα ξημερωματα...κι ολο ελεγε που πηγε η Λενα?? :lol:

Κοριτσια μου ειμαι off ειναι αδιανοητο να σχολιασω οτιδηποτε...είχα μεινει στις 24 αν δεν κανω λαθος σελιδες του προηγουμενου ποστ...και τωρα αχ Παναγία μου εχει ανοιχτει το 13 και εχετε ηδη γραψει 14 σελιδες!!! :shock:

Τα νεα μου πολλα το κυριοτερο...σημερα πηγα σε εκεινο το μοναστηρι που σας ελεγα..η εξομολογηση μου κρατησε περιπου 40 λεπτα...ο καημενος ο παππουλης! καποιες στιγμες αγριευε το βλεμμα του..τον αμοιρο τι του εκανα σημερα.. :roll: ελεγα ελεγα σταματημο δεν ειχα..και φυσικα να το κλαμμα κορομηλο σε καποια φαση δεν μπορουσα να αρθρωσω λεξη...και το ενα εφερνε το αλλο και να το παραπονο...δεν παιζομαι τελικα..το αποτελεσμα? φρικτη ημικρανια για ακομα μια φορα..

μετα συναντηθηκαμε με τον πεθερο μου και τον βασιλη και πηγαμε για καλαμαρακια καπου μετα την ελευσινα...προς μεγαλο πευκο..δεν ξερω καν που ημασταν το εκανα για να ευχαριστηθει η πεθερα μου ...την ειχα παρει μαζι μου στο μοναστηρι ειχα και το παιδι...απολαυση ο Νικολας μες τον Ναο δεν το συζητω...στιγμες ανεπαναληπτες θα σας τα πω αλλη στιγμη αν συναντηθουμε δεν λεγονται εδω..

Κατερινα μου ναι ασχολουμαι με μπομπονιερες και γενικα με οτι μπορει να φανταστεις για αυτες..οπως επισης και με τα βιβλια ευχων και το τραπεζακι τους...ξερεις marshmallows smarties γλυφιτζουρια κλπ κλπ...στειλε μου πμ για οτι χρειαστεις να σε βοηθησω..

Ρια μου σ'ευχαριστω..το εκτιμω.. :D

Θα ξαναμπω και αυριο μετα την full cover γενικη που σκοπευω να κανω..το σπιτι ειναι τοσο βρωμικο που σε λιγο θα κινδυνευω να φωναξω τις KIM & ANGIE....(ξερετε αυτες στο εξωτερικο που της δειχνει τωρα ο Alpha που καθαριζουν τα σπιτια :lol::lol: ) εχω να κανω δουλειες απο την προηγουμενη εβδομαδα! Ναι καλα διαβασατε, ζουμε σε σταβλο... :lol:

Παω να κοιμηθω γιατι προμηνύεται βαρβατο ξύπνημα αυριο! Αν και κοιμηθηκα 16.30 -20.00, μολις γυρισαμε και μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα..ημουν κομματια? ημουν αγαλιασμενη? δεν ξερω αλλα ηταν ωραια!

καλο βραδυ σε ολες σας αγαπω πολυ κι ας μην με βλεπετε συνεχεια σας σκεφτομαι παντα!

υ.γ. μηπως ξερει καμμια αν μπορει η ελενη να ανακτησει το προφιλ της που το διεγραψε? Η κοπελα μου εχει στειλει απο την Πεμπτη μήνυμα και δεν εχω αξιοθει η μουρλη να μπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ομορφο Κατερινάκι,

καλά εκανες και ξεσπασες με την εξομολόγηση, σαν κάθαρση το βλέπω αν και δεν εχω καμία σχέση με αυτά..

Οι ημικρανίες σου ομως γιατι ρε συ, τοσο καιρό? Μηπως να πας να το δεις?

Τωρα για την Ελένη καλύτερα να στείλει ενα μηνυμα στην Λένα την admin δηλαδή. Διαφορετικά θα πρέπει να φτιάξει ένα αλλο λογαριασμό...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΔΕΞΙΑ!!!ΠΑΡΕ ΜΕ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...ΑΝ Κ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΡΙΜΟΓΜΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΦΑΜΕ :?

ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΞΩ ΠΑΛΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλε ποσα γραψατε?????

εγω χθες ψοφισα στις δουλειες

εκανα γενικη μεσα στο σπιτι,μπατζουρια και βεραντες

εβαλα και 3 πλυντηρια

ουυφφφφφφφφφφ

σημερα ξεκουραση

ειχα παει και τον μικρο στην μαμα μου

αυριο θα παω να τον παρω

εχω ετοιμο και το φαγητο μου οποτε φεεεεεεεεεεεεεεεεεταααααααααααααα

εσεις τι κανετε κοριτσακια μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ;;;;;;;;ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΕΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ Κ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ...ΤΑ ΦΤΥΣΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΜΕ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ Κ ΒΕΡΑΝΤΕΣ...ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΨΑ Κ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ :lol::lol::lol:

ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΤΩΡΑ Ε;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριταρες τωραααααααααααα ξυπνησα η αακαματα :lol::lol::lol::lol:

σκατομερα εχει σημεραααααααα...

βικακυ δεν προλαβα να σε αρω χτες η γαιδουρα αλλα δεν σε ξεχνω :lol::lol::lol: μπλε αλευρι εβαλα κ τη μαγια στο σακουλακη....

τονια μου τσαουσα η κορη σαν κ σενα :lol::lol::lol:

κατερινακη πως πας με τις μπομπονιερες??/ξελαφρωσες με την εξομολογηση???εγω μια φορα το ειχα κανει που μας ειχανε παει με το σχολειο...

φανουλα μπραβο στα αδερφακιαααααααα!!!!!!!!!!!πως τα πας εσυ??

βασω μοου με επιασες στα πρασα δεν προκειτε να ξαναδωσω...

ερη μου εμεις δεν το ειδαμε ρε γμτ!!!!!!!!!!!!!!

ιωαννακη σταμμυ ρια ασπα αντριαννα φλωριαννα ελενακη ελισαβετ τονια φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλα ειστε???εμεις σημερα πηγαμε ραφινα φαγαμε σε ενα ωραιο ταβερνακι καναμε τις βολτουλες μας κ πριν λιγο ξυπνησαμε !!!!!!!!!!!!!!

εσεις τι νεα????

τωρα θα φυγω θα τα πουμε το βραδυ,φιλακια σε ολες σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσάκια μου?

εμεις καλά, εδω στο σπιτι.. εκανα μια σπανακοτυρόπιτα οχι κλασσικη ομως για να κεράσω σε κάτι φιλους που θα ερθουν το απογευμα.. Να δουμε που θα κάτσουμε χαχα..

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...