Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εξαφανιστικε τωρα :lol::lol::lol:

Ειναι εκει που γραφεις εσυ διπλα απο τον τιτλο του θεματος μας γραφει παραθεση και

επεξεργασια ειχε και ενα χ αλλα δεν ξερω που πηγε,αληθεια λεω τι να πω τωρα...

Αααααααααααα μαλλον θα πατησε επεξεργασια και θα το εσβησε και εβαλε παλαμακια :lol::lol:

Ελπιζω να με πιανεις και να μην σε μπερδεψα εεεεεεεεε??????/ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μην τσακώνεστε σε όλες θα έρθω!!! :lol::lol::lol:

Θα ξεκινήσω από τη Βάσω και το Βικουλίνι που είναι πιο κοντά και μετά θα έρθω στις άλλες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε παλι το χ :lol::lol::lol::lol:

Λοιπον τα χρωματα που εχουν ολες η βιτρινες ειναι το ασπρο το καφε και το κοραλι

βασικα τα περισσοτερα ρουχα ειναι χαλι μαυρο γιατι ειναι ολα κινεζικα και φαινονται

αλλα τα παπουτσια ειναι σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εμένα θα έρθει στο τέλος για φαγητό!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωραία θα τυρόπιττα με γαριδάκια :lol::lol::lol:

Το άσπρο και το καφέ μου αρέσει το κοραλί με τίποτα όμως................... μπλιαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εργαζομενα νιατα!!! :D Τι κανετε?

Εμεις καλα! Ξυνησαμε στης 8:00 τακτοποιησα τα παιδια και εκατσα λιγο.

Τι καιρο σας κανει εκει? Εμεις εχομε υπεροχη λιακαδα.Για κρυο δεν ξερω..δεν βγηκα ακομα στο

μπαλκονι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια εμενα το κοραλι μου αρεσει πολυ και μου παει γιατι ειμαι μελαχρινη αλλα κυριως

φοραω μαυρα και τωρα που σου μιλαω φοραω κοραλι μπλουζα γι αυτο προσεχε τι λες

για το χρωμα της μπλουζας μου :lol::lol::lol::lol:

Λενακι καλημερα και εδω ο καιρος ειναι τελειος ερχετε το καλοκαιρακι επιτελους :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι κοτσάνα πέταξα :lol::lol::lol:

Κοίτα τώρα πως θα το μαζέψω :lol::lol::lol:

Για εμένα δεν μου αρέσει το κοραλί στους άλλους όταν το βλέπω μου αρέσει ειδικά σε μελαχρινές τους πάει τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το έσωσα???????

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον αυτό θα φταίει που δεν μου αρέσει είναι που ακόμα δεν το έχω δει επάνω σου ;)

Θα σε φωτίζει κιόλας θα σου κάνει ωραία μέση ωραίο ντεκολτέ θα σου ψήνει και καφέ να κεράσεις την φίλη σου την Φλωριάνα που θα έρθει πρώτα από όλους σε εσένα :lol::lol::lol:

Εγώ είναι που δεν φοράω κοραλί για αυτό δεν έρχεται :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο όπως πάμε εμείς οι δύο από την πολύ δουλειά :lol::lol::lol::lol: .

θα γεμίσουμε όλες τις σελίδες και θα χρειαστεί να φτιάξουμε καινούργιο τέτοιο (καλέ ξέχασα πως λέγεται) :lol::lol::lol::lol:

Η ονομασία είναι δουλευταρούδες μανούλες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το ανοιξεις εσυ σιγουρα και μην λες χαζα........

Αφου το εκανα εγω θα το κανεις και εσυ εδω αλλα και αλλα κανεις (chatrooms)αυτο

δεν θα μπορεσεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;

ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΥΓΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΚΟΤΩΝΕΤΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΥ :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΛΙΨΗ.....

Η ΡΙΑ , ΑΣΠΑ ΚΑΙ ΒΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΜΙΓΕΣ!!!Η ΔΕ ΑΣΠΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΤΡΑ :lol::lol::lol: ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ!Η ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΗΖΕΙ!! :shock::lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑ!!!!!!Η ΔΕ ΒΑΣΩ ΦΟΡΑΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΚΟΡΑΛΙ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΟΡΑΛΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗ ΡΙΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΡΙΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΟΤΗΘΕΜΕΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΑΤΕ.....Η ΔΕ ΑΣΠΑ ΦΟΒΑΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΤΗ ΔΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΔΡΟΜΟ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΒΑΣΩ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΙΖΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΟ ΙΑΚΩΒΟΣ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΑ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΚΕΦΙ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΧΑΜΟΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑ!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?

βλεπω κεφια και σας χαιρομαι!!

βικακυ μου δεν ξερω ουτε εγω τι σου συμβαινει αλλα ξερεις ποσο σε αγαπαμε και σε σκεφτομαστε!

ευχομαι να πηγαινουν ολα τελεια...

Δεν γραφω αναλυτικα ειμαι κομματια πριν λιγο γυρισα απο το μαγαζι και δεν θα σχολιασω τιποτα γιατι γινομαι γραφικη!

Ιωαννακι μου ολα καλα? Χαθηκες και συ λιγες μερες? Ευχομαι να ειιστε καλα!

Φιλια σε ολες ανεξαιρετως και να περνατε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;

ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΜΥΓΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΚΟΤΩΝΕΤΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΥ :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΛΙΨΗ.....

Η ΡΙΑ , ΑΣΠΑ ΚΑΙ ΒΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΜΙΓΕΣ!!!Η ΔΕ ΑΣΠΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΤΡΑ :lol::lol::lol: ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ!Η ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΗΖΕΙ!! :shock::lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑ!!!!!!Η ΔΕ ΒΑΣΩ ΦΟΡΑΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΚΟΡΑΛΙ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΟΡΑΛΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗ ΡΙΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΡΙΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΟΤΗΘΕΜΕΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΑΤΕ.....Η ΔΕ ΑΣΠΑ ΦΟΒΑΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΤΗ ΔΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΔΡΟΜΟ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΒΑΣΩ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΙΖΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΟ ΙΑΚΩΒΟΣ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΕΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΑ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΚΕΦΙ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΧΑΜΟΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑ!!!!!!!! :D:D

χαχαχαχαχα..........καλά Βικουλίνι στην περίληψη δεν σε πιάνει ΚΑΜΙΑ.....πολύ μου αρέσει ο τρόπος που τα διατύπωσες!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...