Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

Χρυσα σου εστειλα πμ.Συπεθερα σου στελνω κι εσενα!

Μερυκαλ η δικη σου δε παιζεται με τιποτα!!

Παντως κοριτσακια οσο κ αν δε μας αρεσει οταν γεννησουμε θα τις εχουμε στα ποδια μας.Γιατι οπως η μαμα μας ετσι και η πεθερα,γιαγια ειναι κι αυτη κ θα θελει να δει το εγγονι της.Απλα μερικες δεν γνωριζουν την εννοια του μετρου :):)

Μαχη μου δεν εχω μονο την πεθερα μου κοντα αλλα κ ολο το σοι του αντρα μου δυστυχως.Αν δεν ηταν δικο μας το σπιτι θα ειχα φυγει εδω κ χρονια αλλα....Να τωρα που μιλουσαμε ειπε να περασει μια βολτα κ η θεια του,αλλα δεν την εβαλα μεσα ;);) Γινομαι κι εγω αναποδη αλλα αν περνανε συνεχεια τωρα που ειμαι εγκυος οταν ερθουν οι μικρες τι θα γινει? Παντως κ οταν ειχαμε πρωτοερθει κ χτυπουσαν κουδουνια συνεχεια,γιατι με θεωρουσαν αξιοθεατο,πολλες φορες δεν ανοιγα κ ας ηξεραν οτι ειμαι μεσα!!!Ειναι να μη με πιασουν οι αναποδιες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα σε ολη την παρεα!Τι κανετε;Εφαγα το τοστακι μου και πινω το καφεδακι μου.Θελω να βγω να παρω λιγο σπανακι,μου κολλησε να φαω σπανακορυζο!

Μαμαπιανισιμο ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!Παντα γερος και καλοτυχος να ειναι!

Εχω αγωνια για σημερα.Παω στην γιατρο το απογευμα να δω το μωρο μου.Μακαρι να ειναι καλα και να μας δειξει και το φυλο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερυκαλ σου έστειλα αίτηση!

Την Γιελιζ την έχω στους φίλους μου..

Μπεμπουλίνο μου καλημέρα...Με το καλό να δέιτε το μωράκι σας και να μας πεις τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δεν σας προλαβαίνω!! :lol::lol::lol: Όλες κούκλες φτου φτου!!! Χρύσα τι κουκλάκι που είναι ο γιόκας σου!!!! φτου φτου!! (Πολύ άρχισα να φτύνω σαν τις γριές!!! )

beboulino με το καλό ο υπέρηχος το απόγευμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο με το καλο ο υπερηχος το απογευμα!!Αντε να δειτε φυλο να βαλει κι αλλο χρωματακι στη λιστα η Γιεληζ μας!!

Κοριτσακια καλα τα λεμε αλλα πηγε 12 και ακομη να σιδερωσω!Για φαγητο δε το συζηταω,θα κανω φακες που σε 10 λεπτακια ειναι ετοιμες.Τα λεμε σε λιγακι!Μη ξεσαλωσετε παλι και δε σας προλαβαινω!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου σου έστειλα αίτηση και εσένα στο φεις

Βίκυ μου δεν πειράζει...δεν χάνεις και κάτι!! :lol::lol:

Σας βρήκα!!!

Κοριτσια θα τα πουμε σε λίγο...ήρθε η φίλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλη μου σε μενα σηγουρα!!!!!

Μιχαελλα μου εχουμε νυφη...την Ολινα της Mummydi...αλλα ειπαμε...για σας ετοιμαζουμε το Νο 2!!!!!!

θα ειναι καρμπον ο Χριστοφορος...ελπιζω...δηλαδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...