Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΛΕΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ??


miki82

Recommended Posts

Καλησπέρα.....επειδή προσπαθώ για μωράκι, ήθελα να ρωτήσω προς διευκρίνηση...:Η βλέννη αμέσως μετά την ωορηξία είναι άσπρη???.......ή πρέπει να παραμένει διάφανη...???......για άλλη μια φορά έχω μπερδευτεί......τόσες ημέρες, ήμουν μια χαρά,,,και σήμερα "τσουππππ" εμφανίστηκε στο εσώρουχο άσπρη βλέννη, η οποία δεν μοιάζει με αυτή των προηγούμενων ημερών......είναι σημάδι ότι έχει παρέλθει η ωορηξία και οι γόνιμες μέρες???......αν γνωρίζεται....σας παρακλώ βοηθήστε με....πολλά φιλιά... :oops::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!eixa kairo na mpw giati eipa na kanw ligi apoxi apo tin omorfi pareoula mas mpas kai ksexastw ligaki me to 8ema mwro kai mporw na pw pws ta katafera :) kai 8elw na efxi8w oles mas na exoume poly poly suntoma euxarista nea :D:D twra,8a i8ela na rwtisw ki egw kati sxetiko me tin woriksia!woriksia yparxei otan exoyme ekeina ta aspra ugra?i kanw la8os?sorry gia tin perigrafi :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa μου καλησπέρα.......με αυτά τα υγρά έχω μπερδευτεί και εγώ πολύ....όταν λένε για ασπράδι αυγού, εννοούν του ωμού αυγού, δηλαδή τα τελείως διάφανα, άχρωμα υγρά ή τα άσπρα???.....πω πω....έχω ζαλιστεί να ψάχνωωωωω.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα υγρα κατα την οωρηκια ειναι διαφανα και επιμηκυνονται αν τα πιασεις πχ..αναμεσα στον αντιχειρα και τον δεικτη ειναι σαν το ασπραδι του αυγου του αψητου...συνηθως στη δευτερη φαση του κυκλου μετα την οωρηξια γινονται παλι πιο πηχτα και ασπρα...αυτα ξερω εγω.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου........ειλικρινά με όλα αυτά που διαβάζω έχω ζαλιστεί......άρα, έτσι όπως μας τα αναφέρεις, το άσπρο χρώμα στα υγρά σημαίνει ότι γόνιμες ημέρες τέλος.....οπότε ότι κάναμε κάναμε, όταν οι εκκρίσεις ήταν διάφανες....και όχι άσπρες.....πόσο πολύ σε ευχαριστώ καλή μου....βλέπω ότι και εσύ σε 2 εβδομάδες θα κάνεις τσετάκι.....και εγώ το ίδιο....μακάρι να έχουμε καλά αποτελέσματα....σε φιλώ... ;)

...καλάαααα...με το βιντεάκι έχω πάθει σοκκκκ......δεν μπορούσες να βοηθήσεις περισσότερο............χίλια ευχαριστωωωωωωω.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairomai an voithisa...otan tentonei etsi kai einai diafanes tote einai oi meres...nai nomizo ta videakia milane apo mona tous...to deutero milaei akatalavistika alla deixnei pote einai i sosti..moiazei me ta igra pou vgainoun mazi me to sperma..otan kaneis ntoin kai meta vgainoun liga apo to spermataki..etsi einai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις απόλυτο δίκιο........όχι μόνο μας βοήθησες......απενατίας μας ΥΠΕΡ-βοήθησες..:))......cuando kai maimouditsa μας εύχομαι και τις τρείς να έχουμε χαρμόσυνα νέα σύντομα....σας φιλώ και τις δύο..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου......πόσο βασανιστικά αργά περνούν αυτές οι μέρες.....ουφφφφφφφφφφφφ......μακάρι Θεούλη μου να περάσουν γρήγορα κια να έχουμε ένα + στο τεστάκι όλες μας...:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχχχχ..........και εγώ με αυτό το αντίστροφο μέτρημα κοντεύω να τρελαθώ......αλλά εύχομαι και στις τρεις μας, το τεστάκι να μας ανταμείψει με ένα ροζακί + ....μακάρι Θεούλη μου....να είμαστε σε λίγο καιρό εγκυούλες...

maimouditsa μου πόσο ακόμη έχεις για να κάνεις τεστάκι???.......εγώ με την cuando είμαστε σε δυο εβδομάδες......εσύ καλή μου???....

σας φιλώωω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa μου και εγώ σε αυτή τη φάση βρίσκομαι τώρα.......έχω από χθες υγρά άσπρα και πηχτά, όπως ακριβώς τα αναφέρεις και εσύ....προφανώς είναι τα μη γόνιμα, τα οποία απο το βιντεάκι που μας έστειλε η cuando ακολουθούν μετά την ωορηξία και τις γόνιμες ημέρες...ίσως προστατεύτουν τον τράχηλο......αλλά δεν ξέρω για ποιο λόγο μπορεί να συμβαίνει...

από την άλλη χαίρομαι γιατί και οι τρεις μας έχουμε ίδια ημερομηνία για να κάνουμε το τεστάκι που θα μας απογειώσει στα σύννεφα..:))....σε φιλώ maimouditsa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα υγρα κατα την οωρηκια ειναι διαφανα και επιμηκυνονται αν τα πιασεις πχ..αναμεσα στον αντιχειρα και τον δεικτη ειναι σαν το ασπραδι του αυγου του αψητου...συνηθως στη δευτερη φαση του κυκλου μετα την οωρηξια γινονται παλι πιο πηχτα και ασπρα...αυτα ξερω εγω.. :P

cuando mou luse mou mia aporia an ksereis sxetika me afto pou eipes!giati sti defteri fasi tou kuklou ta ugra ginontai aspra kai pixta?kai an telika uparksei egkumosuni pali etsi ginontai i allazoun :?:? mperdeftika :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως λεει και η μικυ...ο οργανισμος υπαρχει δεν υπαρχει εγκυμοσυνη κανει τα ιδια πραγματα για καλο και για κακο..ανεβαζει τη θερμοκρασια του σωματος στη δευτερη φαση του κυκλου για να ναι ζεστο το αυγουλακι και το μωρακι και βγαζει και λευκα πυχτα υγρα για να μη μπορει να παει τιποτα μεσα στη μητρα..ουτε αλλο σπερμα που της δημιουργει συσπασεις ουτε τιποτα...ειναι ολα πολυ φυσιολογικα και φυσικα ειναι οι ορμονες σε καθε φαση του κυκλου που καθοριζουν το ποτε,τη ποσοτητα κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia skeftomai alla twra...an mou er8ei i periodos tin imera pou upologisa,simera ieimai sti 13i mera prin er8ei.lete na einai woriksia ta ponakia pou exw xamila aristera??alla apo tin alli exw aspra pixta ugra pou afta de simainoun woriksia.ti mporei na sumvainei??na einai gonimopoiisi?ginetai??kai episis na kruwsa to apokleiw.ax koritsia help giati 8a skasw :roll::|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki82 esi exeis niwsei kati diaforetiko mexri stigmis??an kai de 8elw na xairomai gt mporei kai na min einai tpt.

maimouditsa μου να σου πω τι συμβαίνει με μένα....έχω τσιμπήματα στην κοιλιά και στο στήθος........όπως και λευκά υγρά......επίσης διανύω και εγώ την 13η ημέρα πριν δεν έρθει η περιοδούλα μου.........πολλές φορές αυτά τα τσιμπήματα γίνονται τραβήγματα.......:)....οπότε καλή μου έχουμε τα ίδια ακριβώς συμπτώματα....΄και εγώ θέλω να πιστεύω ότι ίσως να είναι για καλό,,,,,αλλά και αν δεν είναι???....οπότε συνεχίζουμε με χαμόγελο την ζωούλα μας και με την γλυκιά προσμονή σε 13 μερούλες να κάνουμε το τεστάκι μας και να βγει ένα μεγάλο ροζακί + στο αποτέλεσμα.....:)....σε φιλώ......αν έχεις και κάτι άλλο που αισθάνεσαι είμαι εδώ για να το μοιραστούμε παρεούλα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...