Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΓΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑ????


miki82

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες μας.....θέλω να μου ρωτήσω το εξής...???......στα πόσα χιλιοστά το ωοθυλάκιο πέφτει???....δηλαδή, όταν πχ. ωοθυλάκιο γύρω στα 17,5mm πότε περίπου απελευθερώνεται?.....σε πόσες ημέρες ξεκινάει ωορηξία??.......πότε πρέπει να έρθουμε σε επαφή???........είμαι για άλλη μια φορά μπερδεμένη.....:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miki μου, συνήθως το ωοθυλάκιο "σπάει" πάνω από 20-22 χιλ. και αυτό γίνεται τις πρώτες πρωινές ώρες! Καλό θα είναι ο υπέρηχος όταν κοντεύει να σπάσει το ωοθυλάκιο, να γίνεται πρωινές ώρες οπότε το μεσημεράκι βουρ!!!!!!!! Με το που θα δείτε στον υπέρηχο ότι δεν υπάρχει το "αυγουλάκι", γυρίζεις σπίτι και κυνηγάς τον αντρούλη σου ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ......την Πέμπτη γύρω στη 13:00 το ωοθυλάκιο μου ήταν 17.8 mm....αναρωτιέμαι απλά, μήπως μέχρι και σήμερα δεν έχει σπάσει...τί λες???.....δεν ξέρω τι να κάνω......πότε έπρεπε να ξεκινήσω?....Παρασκευή....Σαββάτο....Σήμερα????.....έχω ζαλιστεί.....ουφφφφ.......άσε που κυνηγάω τον άντρα μου και ο καημένος τα' χει παίξει...:))...

Τέλος πάντωννννν.......βλέπω από το τικεράκι σου ότι είσαι εγκυούλα αρκετών μηνών και πραγματικά χαίρομαι...:))...να σου πάνε όλα καλά κοριτσαρα μου και σε 54 μερούλες να έχεις αγκαλίτσα το νινάκι σου......πολλά φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικι θυμαμαι απο τον γιατρο μου οτι το πολυ την δευτερη μερα μεγαλωνει και φτανει 20-22mm για να σπασει, οπως ειπε και η Στεισυ. Μπορει και να εχεις αργησει εαν δεν του αλλαξες τα φωτα του ανδρα σου. Βγαλε το αγχος απο το μυαλο σου! εγω πετυχα την εγκυμοσυνη οταν το καλοκαιρι καναμε μερα παρα μερα για περιπου 2 εβδομ., αυτος δεν ηξερε οτι αυτο ηθελα να πετυχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi79 μου καλησπέρα....σε ευχαριστώ πάρα πολύ που ανταποκρίθηκες στην ερώτηση μου....ειλικρινά με βοηθάτε....η αλήθεια είναι ότι δεν έχω άγχος αλλά πολύ περισσότερο αγωνιώ να αντικρύσω + στο τεστ... :ympray: .....αυτό είναι που περιμένω με λαχτάρα.....άρα από ότι μου λέτε Παρασκευή με Σάββατο θα είχα ωορηξία.....λογικά έτσι βγαίνει.....αντε να δούμε τί καταφέραμε με τον αντρούλη μου..... :ymdaydream:

Ελικρινά σου εύχομαι σε 45 μερούλες να κρατάς αγκαλιά το μωρούλι σου.. :P .....

σε ευχαριστώ πολύ...φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...