Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΩ ΕΙΧΕΣ ΧΑΘΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΕΦΤΑΙΓΕ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΛ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΑΦΟΤΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΕ ΞΑΝΑ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΧΑ ΕΤΟΙΜΟ ΟΠΟΤΕ ΗΡΘΕ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ...ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ,ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΜΕ ΕΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ ΚΑΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ 6 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΩ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΤΙΜΗ Η ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΟΙ ΠΩΛΙΤΡΙΕΣ?????

Ε!ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΗ ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ????ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ 150 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟΚ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ.....ΩΣΤΟΣΟ ΜΕΣΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ....ΛΕΩ ΣΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ....ΟΥΤΕ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΤΩΡΙΝΟ ΠΟΔΙ-ΓΑΜΠΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΠΟΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΛ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ!!!ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιουλακι κ εγω κοιταω απο μακρυα τις μποτες μου....σκεφτομαι οτι θα πεσω πολυ ψυχολογιακ αν κανω να την φορεσω!!

μεγια σου!!!

ΜΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΩ...ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣΩ ΤΟΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou den 3erw giati tosous pollous ious..Exw prostasia k mou eipe o texnikos pws einai k poli kalo k gi'auto den mou to alla3e k tote tou eipa pws k tosoi poli iooi? k mou eipe pws einai logiko giati iparxoun iooi pou den tous vlepei kanena programma prostasias, ti na pw k egw?..Fisika mou eipe pws to anemistiraki tou pc mou itan gemato xnoudia k to pc mou zestenotan sinexws..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ειρηνη την καλυτερη δουλεια εκανες και μιλησες στην μαμα σου.Τελικα και οι γονεις μας εχουν ανασφαλεια ακομη και τωρα που μεγαλωσαμε. Ελπιζω απο δω και περα να πανε ολα καλα. Με γεια τα ψωνια.

Ανδρια κατι λαθος σου σου κανουν στον υπολογιστη.Δεν εχω ξανακουσει σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα να ξαναχαλασει. ευχομαι να ηταν τελευταια φορα.

Σουλα 30 και σημερα!!!! Ετοιμα τα πραγματακια της μπεμπας;

Γιουλη ποτε πας στο γιατρο; εχει κατεβει ο Αλεξης;

Για να δουμε ποτε θα γυρισει και η Μαριτινα να μας πει τα νεα.

Που χαθηκε η Ελενα; Ηλιοδωρα, Στεισυ ολα καλα;

Χοανιτα χαιρομαι που ηταν ολα καλα.

Τι θα κανετε σημερα; εδω Αθηνα ειπαν το απογευμα για βροχες. Σπιτι θα την βγαλω και σημερα, ακομη ειναι αρρωστος ο ανδρας μου, ιωση και ιγμοριτιδα. Πραγματικα υποφερει ο κακομοιρης και να φανταστειτε οτι αυτο το Σ/Κ ηθελε να παει για κατι ψωνια και να ξεκουραστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλακια!!!

γεωργιαννα μου τα πραγματα της μπεμπας ετοιμα μονο που πρεπει να ξανα πλυνω το βαλιτσακι της ο αντρας μου δεν το ξεπλυνε καλα κ σαν να ειδα υπολειμματα απορρυπαντικου...

αχ αντε λιγες μερουλες μας εμειναν ακομη...εσυ τα εχεις ετοιμα τα πραγματακια του μωρου??μην ξεχασουμε να βαλουμε κ πετσετες για το μωρακι!!!

γωγω εχθες πρεπει να επαιξε την διαφημηση...δεν προλαβα να παω στην τηλεοραση να δω...στο ιντερνετ βρηκα μια του ικεα με κεφτεδες..με εναν γεματουλη κυριο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα περισσοτερα τα εχω ετοιμα αλλα οχι ολα, κατι μικροπραγματα ειναι ακομη. Την βαλιτσα δεν την εχω φτιαξει ακομη και δεν ξερω το ποτε θα τα βαλω ολα μεσα.

Απο εχθες με εχουν πιασει συσπασεις λιγο δυνατες, αλλα δεν δινω και πολυ σημασια. δεν φοβαμαι πια τοσο πολυ. σημερα ειμαι καλυτερα, πηγα και στο φουρνο και δεν με πιασανε, υποθετω οτι ηταν προετοιμασια της μητρα εχθες.

Και σημερα το πρωι ειδα διαφημιση της Ικεα αλλα δεν ηταν η Γωγω, ηταν αλλοι ανθρωποι. Αρα θα την δουμε οπου να'ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!

Σήμερα το πρόγραμα έχει Σκλαβενίτη, λαϊκή και μαγείρεμα γιατι αύριο έχω τραπέζι! Η λαϊκή της Καλλιδρομίου βέβαια είναι κοινωνικό και πολιτιστικό γεγονός, συνοδεύεται από συχνές στάσεις για κουβέντα, καφέ, ρακές και μεζέδες!

Το αυριανό μενού τελικά θα έχει πρασόπιτα, πλευρώτους ψητά με μυρωδικά, κατσικάκι τσιγαριαστό και κατσικάκι στο φούρνο με πατάτες (σπεσιαλιτέ του κατσικομανή συζύγου!), σαλάτα μαρούλι-ρόκα με πορτοκάλι και καρύδια, σαλάτα πολίτικη, ταχινόπιτα (που με κόλλησε η Άντρια και αποφάσισα να επιχειρήσω να φτιάξω για πρώτη φορά στη ζωή μου!) και παγωτό καϊμάκι με γλυκό περγαμόντο της θείας μου...

Αχ κορίτσια πλησιάζετε κι ετοιμάζεστε, τι καλά!!

Κι εγώ είδα διαφήμιση του ικέα με το φερεντίνο αλλά είναι συνέχεια ένας κάπως ηλικιωμένος κύριος... Που θα πάει, θα πετύχουμε και τις άλλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα samarcante!!!πολυ μαγειρεμα βρε παιδακι μου :lol: καλη επιτυχεια!!!

ολα μου ακουγοντε πεντανοστιμα!!!σε ποσα ατομα ειπες οτι εχεις τραπεζι?

γεωργιαννα μου μπηκες πλεον στην 35η εβδομαδα!ο αλεξανδρακος πια εβδομαδα γεννηθηκε?ειχες πει αλλα ξεχασα θυμαμαι μονο οτι βγηκε νωρις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Happy μου, οχτώ θα είμαστε όλοι κι όλοι αλλά οι τρεις δεν έχουν ξανάρθει ποτέ σπίτι μας και οι άλλοι τρεις είναι οι κουμπάροι μας και θέλω όλους να τους περιποιηθώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα...εγω νομιζω την ειδα...ειναι 2 κοπελες κ λενε την ατακα που μας ειπε...αλλα ειχε την τσαντα μπροστα κ δεν ειδα κοιλια....αμα ξαναπαιξει θα σιγουρευτουμε.... τι φοραγες καλε? ενα ασπρομαυρο?

Εγω σημερα το βραδυ ακουσα κατι βηματα στις σκαλες..4 η ωρα το πρωι.... μου κοπηκε ΠΑΛΙ η χολη...ξυπνησα τον αντρα μου...τελικά ηταν ο γερις απο κατω εκανε νυχτοπερπατηματα...μετα επιασε λοξυγκα την μπεμπα μας!! 6 παρα κοιμηθηκα...7 κ τεταρτο ηρθαν οι 40 φυλές του Ισραηλ να τελειωσουν την οικοδομη που χτιζεται πισω απο το θυπνοδωματιο μας.... κ να τραγουδανε , να φβναζουν να γελανε σεκατι γλωσσες που ακουγα πρωτη φορα..πως δε τους συχτιρισα?!?!!

Εμας το προγραμμα σημερα εχει καφε στης φιλεαναδας μας το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε μου βαλε με και εμενα στην λιστα των καλεσμενων!!!! Λετε για μενα με το μαγειρεμα αλλα και εσεις δεν πατε πισω.

Και η Ανδρια εχει τραπεζι αλλα σημερα το βραδυ. Αυριο εχει γενεθλια!!!!!

Σουλα μου εαν ηταν να τα θυμομαστε ολα καλα θα ηταν. Γεννησα στην 38 + 2ημερες.

Εχει ωραια μερα εξω Ειρηνη σε σας; Κατι για βροχες ακουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισε μεθισμενος οπως παντα..!!

Γεωργιανα μου εδω εχει ζεστη///αρχισα παλι να ιδρωνω απιστευτα.. ετσι ημουν κ στην αρχη....ζεστενομουν κ ιδρωνα απιστευτα....τωρα πάλι τα ιδια!!! εσεις εχετε παρομοια προβλματα?!

ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε?

μπήκα να σας πω ότι ακόοοομα δεν γέννησα & είχε έρθει η μαμά μου και δεν πρόλαβα να μπω & μετά χάλασε το λαπτοπ και τώρα έχω επιτέλους λαπτοπ αλλά τώρα πρέπει να φύγω και θα σας διαβάσω το απόγευμα!!!!!!!!!! :D:D:D:D

σε γενικές γραμμές δεν ξέρουμε πότε θα γεννήσω μπορεί σημερα μπορεί αύριο μπορεί και ποτε :lol::lol::lol::lol::lol:

πολλά πολλά φιλάκια & ελπίζω να είστε ολες καλά!!

ααα και ΥΓ: είδα την Jule (καλέ δεν μας είπες ότι είσαι τόσο γλυκειά από κοντά ??? :lol::lol::lol: ) με τον αντρούλη της και έχω να πω ότι είναι το πιο ταιριαστό & αγαπημένο ζευγάρι! Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας και να κάνετε μια πολύ ευτυχισμένη οικογένεια!!!!!!!!!

και μην ανησυχείτε για τα πρηξήματα κλπ γιατί αυτά φεύγουν! τα μωράκια όμως μένουν :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ειρηνη την καλυτερη δουλεια εκανες και μιλησες στην μαμα σου.Τελικα και οι γονεις μας εχουν ανασφαλεια ακομη και τωρα που μεγαλωσαμε. Ελπιζω απο δω και περα να πανε ολα καλα. Με γεια τα ψωνια.

Ανδρια κατι λαθος σου σου κανουν στον υπολογιστη.Δεν εχω ξανακουσει σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα να ξαναχαλασει. ευχομαι να ηταν τελευταια φορα.

Σουλα 30 και σημερα!!!! Ετοιμα τα πραγματακια της μπεμπας;

Γιουλη ποτε πας στο γιατρο; εχει κατεβει ο Αλεξης;

Για να δουμε ποτε θα γυρισει και η Μαριτινα να μας πει τα νεα.

Που χαθηκε η Ελενα; Ηλιοδωρα, Στεισυ ολα καλα;

Χοανιτα χαιρομαι που ηταν ολα καλα.

Τι θα κανετε σημερα; εδω Αθηνα ειπαν το απογευμα για βροχες. Σπιτι θα την βγαλω και σημερα, ακομη ειναι αρρωστος ο ανδρας μου, ιωση και ιγμοριτιδα. Πραγματικα υποφερει ο κακομοιρης και να φανταστειτε οτι αυτο το Σ/Κ ηθελε να παει για κατι ψωνια και να ξεκουραστει.

Gewrgianna mou prin kanena mina ston aderfo mou to pira pou den einai i douleia tou den to pira se texniko, o aderfos mou prospa8ise na mou to 4eutoftia3ei alla mallon den ta katafere..Twra to pira gia 1i fora se texniko apo to kairo pou to agorasa..Alla pali mou kanei provlimata doule4e kala xtes to mesimeri k to vradi pali ta idia oxi se etsi megalo va8mo alla mou to ekane 1-2 fores k etsi simera pira ton afentiko sto kinito tou (einai filos tou 3aderfou mou) k tou to anafera mou eipe pws oi texnikoi tou to analavane k den 3erei akrivws ti eixe alla na to 3ana parw tin deutera :twisted: ennoeitai pws den 3ana plirwsw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου....αν κ για εμας ξημερωσε μια τραγικη ημερα.

Τελικο ο πε8ερος μου κατεληξε σημερα στισ 9 το πρωι...δεν χρειαζεται να σας περιγραψω την οδυνη.

Ηρ8ε ο αντρας μου γρηγορα απο την δουλεια κ δεν τον προλαβε για λιγο.Πηγαινα κ εγω σπιτι να τον αποχαιρετησω οσο ηταν ζωντανος αλλα κατεβηκε ο αντρας μου κ μου λεει μην ανεβεις κα8ολου εφυγε τελικα....ετσι εφυγα,πηγα στην εκλησσια αναψα 2 κερακια,ενα για τον πε8ερο μου κ ενα για τον πατερα μου κ οι 2 ατυχοι κ νεοι...Τωρα μαγειρευω γιγαντες να στειλω μηπως πεινασει κανενας.

Τι να πω.....μεγαλη ειρωνια η ζωη,η8ελε πολυ να δει το εγγονακι του,αλλα δεν προλαβε.

Ας αλλαξουμε 8εμα....η διαφημιση 8α παιχτει καποια στιγμη με εμενα...δεν ξερω το ποτε...μολις ακουσετε τον φερεντινο να μου λεει..."Αμπαζουρακι?"κ εγω απανταω "κοριτσακι" στην κοιλιτσα εννοειτε....

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε?

μπήκα να σας πω ότι ακόοοομα δεν γέννησα & είχε έρθει η μαμά μου και δεν πρόλαβα να μπω & μετά χάλασε το λαπτοπ και τώρα έχω επιτέλους λαπτοπ αλλά τώρα πρέπει να φύγω και θα σας διαβάσω το απόγευμα!!!!!!!!!! :D:D:D:D

σε γενικές γραμμές δεν ξέρουμε πότε θα γεννήσω μπορεί σημερα μπορεί αύριο μπορεί και ποτε :lol::lol::lol::lol::lol:

πολλά πολλά φιλάκια & ελπίζω να είστε ολες καλά!!

ααα και ΥΓ: είδα την Jule (καλέ δεν μας είπες ότι είσαι τόσο γλυκειά από κοντά ??? :lol::lol::lol: ) με τον αντρούλη της και έχω να πω ότι είναι το πιο ταιριαστό & αγαπημένο ζευγάρι! Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας και να κάνετε μια πολύ ευτυχισμένη οικογένεια!!!!!!!!!

και μην ανησυχείτε για τα πρηξήματα κλπ γιατί αυτά φεύγουν! τα μωράκια όμως μένουν :D:D:D

ΠΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ???ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η NEXT TOP MAMA ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΚΟΚΕΤΑ ΚΟΚΕΤΑ....ΑΧ ΑΧ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΕΜΠΕΔΩΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΙ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ???ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ ΕΣΕΙΣ???ΕΓΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ

http://www.sintagespareas.gr/sintages/k ... poure.html

ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΡΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

K emeis doulitses Jule mou..Ekana to miso spiti k ka8isa giati kourastika poli..O giwrgos kanei me to lastixo tis verantes giati einai xalia..Egw eipa na mpw gia ligo na sas diavasw na dw ti mou kanete k na ma8w ta nea sas giati oso ka8isterw na mpw mazevontai selides :D :D..

Gwgw mou sillipitiria..Euxomai na perasete osos anwdina auto pou sas vrike, oso anwdina mporei na einai na xaneis ena diko sou kontino an8rwpo..O 8eos an sas dinei dinami k kouragio..As einai elafri to xwma pou ton skepazei..O 8eos as anapausei tin 4ixi tou..

K emeis samarcande mou skeftomastan na mageire4oume emeis alla nistevoun arketoi apo autous pou 8a er8oun k etsi eprepe na kanw k nistisima fagita k mou alla3ane ta sxedia..Exw k to spiti gia geniki einai k 15 atoma eipa asto kalitera as ferw etoimo fagito..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η διαφορά Γεωργιάννα μου είναι πως εμένα δε με πιάνει κάθε μέρα τέτοιος μαγειρικός οίστρος! Εσύ, απ' ότι έχω καταλάβει, μεγαλουργείς καθημερινώς! :D

Άντρια κατανοητό, πόσα φαγητά να φτιάξεις πια. Οι δικοί μου καλεσμένοι δε νηστεύουν οπότε έχω το ελεύθερο ν' αυτοσχεδιάσω! Η αλήθεια είναι πως έχω όρεξη σήμερα και θα μαγειρέψω με κέφι. Και ανυπομονώ να δω πως θα μου βγει η ταχινόπιτα, εσύ μου την έβαλες την ιδέα!

Γωγώ μου τα συλληπητήριά μου για τον πεθερό σου, τουλάχιστον αναπαύτηκε και δε ταλαιπωρείται άλλο, να ζήσετε να τον θυμόσαστε με αγάπη και με όμορφες ιστορίες για κείνον, που θα τις αφηγηθείτε στο εγγονάκι του! Καλή σας δύναμη κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...