Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

Lil καλα εκανες και πηγες βολτουλα, κι εμεις το ιδιο καναμε!!25 βαθμους ειχε σημερα,μονο το μαγιο μου δεν εβαλα...αλλα η cuando ξερει γιατι..ειμαι εγκυος και δεν κανει να μπω στη θαλασσα! =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando Μου τι κανεις?Καλα δεν ειπαμε, ειμαι εγκυος?Και περιοδος να μου ερθει παλι εγκυος θα ειμαι!! =))=))

Χθες το βραδυ κοιμομουν μπρουμυτα και ξυπνησα αποτο μα απο τρελους πονους στο στηθος....δεν το εχω ξανα παθει αυτο...και σημερα εχω φαγουρα στις θηλες και πονανε.....υποψιαζεστε τιποτα? :-?

φυσικα !!!!!!! εισαι εγκυος παρτο αποφαση :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια τι κανεις γλυκια μου?

Αυριο ειναι μεγαλη μερα ε?Περιμενω να ακουσω τα ευχαριστα!!!!

Μη μας εχεις στην αναμονη....

LIL ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια.πως ειστε?

δεν μπορεσα να μπω να σας πω τα νεα μου αλλα δεν ειναι ευχαριστα γι αυτο :( δυστηχως για μενα και ευτυχως για αυτους που φτιαχνουν τα τεστ :-p δεν ειμαι εγκυος οποτε σωστα εδειξε.εκανα πρωι το τεστ και το μεσημερι στην δουλεια μου ηρθε η κυρια X( και ειχα πει ρε γαμωτο δεν θα ξανακανω τεστ αν δεν δω καθυστερηση και το ειχα τηρησει αλλα παλι νομιζα οτι αυτη η φορα ειναι διαφορετικη.οποτε αντε παλι απο την αρχη!θα κανει και σπερμοδιαγραμμα και βλεπουμε..

ευχομαι ολοψυχα στις υπολοιπες που δεν περιμενουν να εχουν ευχαριστα να μας πουν.cuando,anastasia,sia απο εσας περιμενουμε σιγουρα ευχαριστα ειστε εγκυουλες ΤΕΛΟΣ ;)

σας ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση μια μεγαλη αγκαλια απο μενα και συνεχιζουμε τον αγωνα κοριτσια :YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια.πως ειστε?

δεν μπορεσα να μπω να σας πω τα νεα μου αλλα δεν ειναι ευχαριστα γι αυτο :( δυστηχως για μενα και ευτυχως για αυτους που φτιαχνουν τα τεστ :-p δεν ειμαι εγκυος οποτε σωστα εδειξε.εκανα πρωι το τεστ και το μεσημερι στην δουλεια μου ηρθε η κυρια X( και ειχα πει ρε γαμωτο δεν θα ξανακανω τεστ αν δεν δω καθυστερηση και το ειχα τηρησει αλλα παλι νομιζα οτι αυτη η φορα ειναι διαφορετικη.οποτε αντε παλι απο την αρχη!θα κανει και σπερμοδιαγραμμα και βλεπουμε..

ευχομαι ολοψυχα στις υπολοιπες που δεν περιμενουν να εχουν ευχαριστα να μας πουν.cuando,anastasia,sia απο εσας περιμενουμε σιγουρα ευχαριστα ειστε εγκυουλες ΤΕΛΟΣ ;)

σας ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση μια μεγαλη αγκαλια απο μενα και συνεχιζουμε τον αγωνα κοριτσια :YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

rose μου μια αγκαλια και απο μενα μονο για σενα με πολυ πολυ αγαπη!!!! :YMHUG::x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* περιμενω απο σενα τα νεα φιλεναδα να χαρω και φυσικα και απο τις υπολοιπες.ποτε δεν το βαζουμε κατω ;):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αναστασακι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: πολλες και για σενα.να ειστε καλα κοριτσια ας ειστε εσεις εγκυουλες και θα ακολουθησω και εγω μετα :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, τι κάνουμε? Rose μου ήρθε η βλαμμένη ε? Σου εύχομαι απο τα βάθη της ψυχής μου αυτή να είναι και η τελευταία φορά που θα σου έρθει, μετά θα κάνεις 9 μήνες διάλειμμα για να σου σκάσει χαμογελάκι το νινί και μετά ας ξανάρθει βρε αδελφέ...! ;)

Μην το βάζεις κάτω για όλους έχει ο Θεούλης.

Την αγάπη μου.... :x και ένα αγγελάκι να σε φυλάει O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou μου ηρθε η ατιμη μην χασει :-p να σαι καλα κοπελα μου ευχαριστω παρα πολυ και φυσικα ευχομαι και για σενα το ιδιο.ο Θεος μαζι μας για να μας στειλει συντομα το σπορακι μας :) φιλακια και απο μενα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 ΤΗΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ. ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΙΑ!!!!!

ΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΛΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΤΥ!!!!!

ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΥΡΙΟ..... ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli καλύτερα να ενημερώσεις τον γιατρό σου, μόνο αυτός θα ξέρει..

Ροουζ μου μια αγκαλίτσα :YMHUG:

και Σία μου εύχομαι αυριο μια τεράστια χοριακή !!!!!! ;);)

τα φιλάκια μου σε όλες σας κορίτσια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ εχω 7 ημέρες καθυστέρηση μάλλον η τρίμηνη θεραπεία που έκανα για να μου σταθεροποιηθεί ο κύκλος μου δεν απέδωσε :( έκανα και ενα τεστ την 2η μερα καθυστέρησης και ηταν αρνητικότατο τώρα θα κανόνισω με τον γυναικόλογο μου ενα ραντεβού να ξεκινήσουμε άλλη θεραπεία.......... γιατί να είναι τόσο δυσκολο?

Rose μου μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα μείνεις εγκυος....... είμαι σίγουρη γι'αυτο.

Ευχομαι σε όλες που προσπάθουμε να γίνουμε μανούλες να έχουμε τα πιο εύχαριστα νεα αυτόν τον μήνα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλές μου φίλες,

Σία καλή επιτυχία σήμερα μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Αναστασία,Cuando,Jannolino καλή επιτυχία και σε σας

με το καλό να γίνετε μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Και βέβαια στις υπόλοιπες φίλες μου εύχομαι το συντομότερο

να έχουμε ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα και πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλές μου φίλες,

Σία καλή επιτυχία σήμερα μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Αναστασία,Cuando,Jannolino καλή επιτυχία και σε σας

με το καλό να γίνετε μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Και βέβαια στις υπόλοιπες φίλες μου εύχομαι το συντομότερο

να έχουμε ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα και πολλά φιλιά

Καλημερα στο κοριτσι μας!!!Να σαι καλα κουκλιτσα κι εσυ ολα με το καλο!! @};-

Η Σια θα μας σκασει σημερα..... :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Siaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kali epitixia!!!!!!!!!eleipa xtes!!!!!!!sou euxomai mia theorati xoriaki!!!piges?ti ora tha xeroume? :-ss:-ss agxos....re roouz..de se pisteuo....irthe i akatanomasti???e oxi... X( ta pira tora...oi alles vastate gera???sia tha perimenoume me anipomonisia...ego simera 14h mera apo tin spermategxisi...an tixon den erthei mexri tin pempti...tha arxiso na xairomai :?:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα αποτελεσματα θα τα παρω μετα τις 5 μου ειπε X(X(X(X(X(X(X(X(X(

σκοτωνεται στην δουλεια η μικροβιολογος (-|(-|(-|(-|(-|(-|i-)i-)i-)i-)i-)i-)

τι να πω!!! X(X(X(X(X( ετσι και το ηξερα θα πηγαινα απευθειας σε Ιατρικο κεντρο να τελειωνω, τελος παντων υπομονη......... :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα αποτελεσματα θα τα παρω μετα τις 5 μου ειπε X(X(X(X(X(X(X(X(X(

σκοτωνεται στην δουλεια η μικροβιολογος (-|(-|(-|(-|(-|(-|i-)i-)i-)i-)i-)i-)

τι να πω!!! X(X(X(X(X( ετσι και το ηξερα θα πηγαινα απευθειας σε Ιατρικο κεντρο να τελειωνω, τελος παντων υπομονη......... :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Θα μας τρελάνει η μικροβιολόγος μου φαίνεται!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...