Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

Αναστασάκι δεν πιστεύω να έκανες κανένα τεστ :lol::lol::lol::lol:

κουάντο αγωνία βλέπω μεγάλη !!!

merenta αφου μου τελειωσαν τα καλα ειπαμε =))=)) δεν ξερω τι να κανω ακομα....να κανω να μην κανω... :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merenta αφου μου τελειωσαν τα καλα ειπαμε =))=)) δεν ξερω τι να κανω ακομα....να κανω να μην κανω... :-?

να μην κάνεις !!

μαλώνω εγώ, ντα ντα κάνω.... :lol::lol:

περίμενε ακόμα !! καμία φορά κάνει και κόλπα η άτιμη :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ έχω δίκιο ή μήπως φοβάσαι μην σε κάνω ντα ντα ?? :lol::lol::lol:

να το τραβήξεις άποψη μου, αν μπορείς περίμενε και ως την Δευτέρα...

κουάντο εσύ ποτέ θα κανείς τεστ τελικά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι λεω να κανω.....να γλιτωσω την οποια απογοητευση, γιατι αν ειναι να ερθει μεχρι τη Δευτερα θα σκασει μυτη...σταματησα και τα κλομιφειν...ισως να ταραχτηκε ο κυκλος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααα!!!111

Cuando μου λες;;;;;;Άντε κορίτσι μου κάνε την αρχή να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Αναστασία ψάξε βρε καλύτερα μήπως έχεις κρύψει κανένα τεστάκι και δε θυμάσαι καλά;.....Πλάκα κάνω συμφωνώ με τη μερέντα περίμενε λίγες μερούλες και μετά κάνε το.....σου στέλνω όλη τη θετική μου σκέψη κορίτσι μου!!!!! :YMHUG::YMHUG:

Σια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolino μου τι κάνουν τα εμβρυάκια σου;Υπομονή κορίτσι μου και θα έρθουν και τα ευχάριστα σε λίγες μέρες!!! :-w:-w:YMHUG::YMHUG:

Μερεντούλα [smilie=wave.gif]

Μίκι καλά αποτελέσματα κορίτσι μου,με μια θεόρατη θετικότατη χοριακή!!!!! :P:P:P

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν να έχουν μια θετικότατη +++++++++++χοριακή και σύντομα να μας γράψετε τα ευχάριστα.... :P υπομονή λίγες ακόμα μερούλες :x:x:x

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μερεντουλα λεω να το κανω την παρασκευη...ελεγα να το κανω αυριο..αλλα τωρα που ερχεται το αυριο δεν θελω...αυριο θα ειμαι 17η μερα...αν δεν ερθει θα ειμαι λιγο αισιοδοξη....18η μερα...για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!

Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου σε οσες ειναι στην αναμονη!!!!!!!

Σε ολα τα κοριτσια συντομα εγκυουλες!!!!!!!!!!

Κοριτσια πολυ βροχη σημερα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν αντεξα και το εκανα τελικα το πρωι!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] Δεν εχω λογια δεν το πιστευω!!!δεν ειμαι εγω!!!!!!!!!!!!!!αυριο θα παω στο γιατρο να δουμε μηπως κανουμε μια χοριακη και να δουμε αν ειναι ολα οκ...η ακατνομαστη δεν ειναι εδω!!!!κι εγω ειμαι στον ουρανο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandoooooooooooooooooooooooooooooooooooo τι ευχαριστα νεα ειναι αυταααααααα!!!!Σου το ειπα εισαι εγκυος και δεν το ξερεις!!!!!Μπραβο κουκλα μου,ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν αντεξα και το εκανα τελικα το πρωι!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] Δεν εχω λογια δεν το πιστευω!!!δεν ειμαι εγω!!!!!!!!!!!!!!αυριο θα παω στο γιατρο να δουμε μηπως κανουμε μια χοριακη και να δουμε αν ειναι ολα οκ...η ακατνομαστη δεν ειναι εδω!!!!κι εγω ειμαι στον ουρανο!!!!!!!!!!!

kopelaaaaaaaaa mouuuuuuuu sygxarhthriaaaaa poly xarikaa, ante me to kalo na exeis mia teleia egkymosynh me ena gero mwraki

anastasiaaaa ante seira sou na kaneis testaki kai na mas anakoinwseis ta eyxarista

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ CUANDO MOYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΧΘΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!1ΤΙ ΧΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!! ΜΠΡΑΒΟ

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando,

μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι ωραία νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία και σε σένα με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και σε όλα τα άλλα κοριτσάκια εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ!!!ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΔΙΑ ΜΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ++++++++++++++++++++++++ ΚΑΙ ΕΣΥ JANOLLINO MOY!!!!!!!!! TERASTIO +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγια μου...ειδα αναστασακι που με αλλαξες στη λιστουλα και με πιασαν τα κλαματα!!!!!!!!!!!!θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι δεν πηγα ακομα στο γιατρο!!!!!!αλλα θελω να πιστευω οτι ολα θα ειναι καλα..ηταν το τελευταιο μου τεστακι..δεν ειχα αλλο...εχω καθυστερηση..ντεμουλα ειχες δικιο!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] τι να πω κοριτσια δεν εχω λογια...δεν ξερετε ποσο καιρο περιμενω αυτη τη στιγμη και τωρα που ηρθε δεν το πιστευω....ευτυχως που δεν το εκανα αυριο που ειναι πρωταπριλια!!!!!!!!!!!!ευχομαι συντομα να πανηγυριζουμε για τα καλα!!!!να μου πουν οτι ολα ειναι οκ και να χουμε πολλα θετικα τεστακια αυτη τη βδομαδα...!!!!!!!!!!!!αναστασια εισαι η επομενη!!!!!σκορπινακι λιλ μου σας ευχαριστω..ολες ολες σας ευχαριστω για την παρεουλα..για τις κλανιτσες και για ολα!!!!!!!τζανολινο ,χουανιτακι,σια,ροουζ,μαρικακι,....μια αμνησια εχω αλλα ειναι που δεν παταω στη γη σημερα αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγια μου...ειδα αναστασακι που με αλλαξες στη λιστουλα και με πιασαν τα κλαματα!!!!!!!!!!!!θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι δεν πηγα ακομα στο γιατρο!!!!!!αλλα θελω να πιστευω οτι ολα θα ειναι καλα..ηταν το τελευταιο μου τεστακι..δεν ειχα αλλο...εχω καθυστερηση..ντεμουλα ειχες δικιο!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] τι να πω κοριτσια δεν εχω λογια...δεν ξερετε ποσο καιρο περιμενω αυτη τη στιγμη και τωρα που ηρθε δεν το πιστευω....ευτυχως που δεν το εκανα αυριο που ειναι πρωταπριλια!!!!!!!!!!!!ευχομαι συντομα να πανηγυριζουμε για τα καλα!!!!να μου πουν οτι ολα ειναι οκ και να χουμε πολλα θετικα τεστακια αυτη τη βδομαδα...!!!!!!!!!!!!αναστασια εισαι η επομενη!!!!!σκορπινακι λιλ μου σας ευχαριστω..ολες ολες σας ευχαριστω για την παρεουλα..για τις κλανιτσες και για ολα!!!!!!!τζανολινο ,χουανιτακι,σια,ροουζ,μαρικακι,....μια αμνησια εχω αλλα ειναι που δεν παταω στη γη σημερα αληθεια!

ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΝΜΤΑΚΙ!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙΣΟΥ...ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα εκανες χοριακουλα...εγω εχω αυτο το τεστακι...ααααααααααχ...αυριο θα παω στο γιατρο και ισως εκει μου κανουν χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα εκανες χοριακουλα...εγω εχω αυτο το τεστακι...ααααααααααχ...αυριο θα παω στο γιατρο και ισως εκει μου κανουν χοριακη!

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ !!!! ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΙΑ ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΑ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ

CUANDO & ANASTASIA MPRABBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBO!!!!!

ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!

:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...