Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!! ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ROSE25 MOY!!! ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!! ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ!ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!! ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ,ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ?? ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ?? ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧςΡΙΕΣΑΙ!!! ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!!! ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!! ΣΕ ΦΙΛΩ!!!

αρα εσεις δηλαδη ησασταν στην κατηγορια του αγχωμενου ζευγαριου που δεν πιανατε παιδακι τοσα χρονια.με ολες τις εξετασεις μια χαρα τοτε αυτο ηταν?τι σας ελεγε ο γιατρος σου?δεν σας παροτρυνε τοσα χρονια να κανετε παραπανω βημα?ολοι οι γυναικολογοι κατευθειαν εξωσωματικη λενε η καποια αλλη υποβοηθουμενη μεθοδο...

το πιστευω οτι θα ερθει και για μενα οποτε θελει ο Θεος οχι εμεις.ετσι ειναι απλα οταν προσπαθεις καιρο θες να γινει οσο πιο συντομα γινεται!σε ευχαριστω πολυ για τα φιλια και τις ευχες σου,μακαρι συντομα να πιασει ;):-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω αερια.....τι συμβαινει? :-? λετε να ειμαι εγκυος? @-)

η κατάσταση σου νομίζω πως ειναι πολύ σοβαρή :-B

τώρα που το σκεφτομαι δεν το νομίζω, ειναι σίγουρο !! :-B:-B

τα τεστ τέλος... :-?

αέρια διαβάζω... :-?:-?:-?

μα τι να είναι άραγε ; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΠΑΕΙ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΛΙΑΚΑΔΑ,ΤΗ ΜΑΤΙΑΞΑ....... :?

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΚΑΙ CUANDAKI ΚΡΑΤΙΕΣΤΕ ΑΚΟΜΗ,Ε???ΓΙΑ ΑΥΡΟ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟ ΤΣΤΑΚΙ??

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ VIBRAMICIN 100 ΓΙΑ 12 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 8 ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!

ΟΧΙ ΕΠΑΦΗ(Η΄ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ!!!)ΑΥΤΑ........

ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ....ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΗΔΗ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?

ΒΛΑΚΕΙΑ????? :roll:

ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΙΕΙ...Η ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ... ΚΑΙ ΟΤΙ 8Α ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ..ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΗΘΕΛΑ... ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΑΣΤΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ... ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΦΕΙΝΑ!! ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.... ΑΥΤΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!! CUANDO ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ... :D:DΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ +++++++++++++++++++++++++ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ!!!!!!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!! :):):):):)

demoula poly megalo risko na sou deinei o giatros eksetaseis k na min tis kaneis epeidi fobasai...k 4 xronia na mi ginete????tha eixa tzazepsei :lol::lol::roll::roll: twra omws eisai egkyoula k mpaineis k mas fysas :D:D ti wraiaaaaaa!!!!!!fysa fysa!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janollino moy!!! ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕΤΑ... ΝΑ,ΤΟ ΞΕΡΩ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.... ΕΛΕΓΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ??ΓΤ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ?? ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΦΕΙΝΑ!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia den xero ti na ipotheso...tin alli fora 15i mera vradi eixan arxisei ta kafe...16i eixa kafe oli mera...kai den ponouse to stithos oute tipota...simera eimai 16i mera..to stithos sinehizei ton pono tou..kafe doxa to theo den katevikan..kai eho arxisei na eimai se anamena karvouna...einai i proti fora pou den thelo na kano test omos..kai niotho oti eimai ikani na perimeno mexri kai ti deutera.. :lol::lol: den xero den eho orexi na do to arnitiko test...den thelo na elpizo alla oute kai na apogoiteuto..leo tha perimeno...an den erthei aurio..fovamai min arxisoun ta kafe pio vradi..den xero..pantos den eho simptomata periodou..kala panta ponao ligo prin katevei..alla eho mia aisthisi oti den erxetai...pao xoris poli aghos stin toualeta...leo oti ok..an erthei vazoume servietoula kai sinehizoume..den mporo na eimai pali me kardioxtipi na skoupizomai kai na to koitao sto fos..kati enoxliseis xamila eixa to proi otan etrexa na prolavo to leoforeio..ki ekei eipa ox tha katevei..alla ok..pros to paron den leei na katevei...anstasia pos eisai??

ntemoula xaras to kouragio sou kopela mou...sigharitiria kai pali gia tin egimosini..etsi ginetai sinithos tin pio asxeti stigmi kai kamia fora kai me mia fora mono...tote einai pou den to perimeneis ki ekeino erxetai..

telos panton kleino legontas oti einai poli noris gia na xaro ..eimai se mia fisiologiki 2 meron kathisterisi...tha perimeno irema.....oooooooooooooooooooooooooooooom

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, Cuando,

εύχομαι και στις δύο να έχετε καλά αποτελέματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Και σε όλες τις άλλες φίλες μου στέλνω τα φιλιά μου

και όλη μου τη θετική ενέργεια για να έχουμε σύντομα

ευχάριστες ειδήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou eisai k olas sti 2i mera kathysterisis??? :-ss:-ss:-ss:-ss axouuuuuuuuuuu

wre ti myrizei arage????

anastasia k esy blepw kala krateis.......

koritsia kanoniste min xalasw pali to manikour mou apo agwnia!!!!!!!! :lol::lol: xoriaki kateftheian pou einai k aksiopisti!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν...μυρίζομαι πολλά σποράκια που έκαναν την εμφάνιση τους...:).....έτσι πιστεύω.....cuando μου όλα θα πανε καλά και θα δεις που το σποράκι μεγαλώνει μέσα σου.....και σε σένα αναστασία μου το ίδιο ακριβώς συμβαίνει.........και εγώ μια από τα ίδια νιώθω......:)...λέτε βρε κορίτσια ???..........αρχίζω και εγω τα οοοοοοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ.......οοοοοοοοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ....χαχαχα.............

................μακάρι......μακάρι.........και στην μαιμουδίτσα ασφαλώς που και αυτή είναι σε αναμονή...όπως και στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας...:)......όλες να γίνουμε μανούλες.....:).........

πολλά ηλιόλουστα φιλάκια.....σε όλες........και στις κοιλίτσες σας ασφαλώς..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando και αναστασια , ευχομαι καλα αποτελεσματα!!! αντε σειρα σας να αρχισατε να μας φυσατε!! καλη δυναμη, ντεμουλα ολα καλα!! απολαυσε την εγκυμοσυνη σου....

εμεις κανουμε διαλειμα μεχρι να δουμε τι θα μας πει και ο ουρολογος, αν μπορει να βοηθησει και τι πιστευει οτι πρεπει να κανουμε μετα...σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-ss:-ss:-ss:-ss~x(~x(:crazy::crazy::crazy: αρχισα να αγχωνομαι..τι να πω..αν και αυριο δεν ερθει..θα αρχισω να σκεφτομαι θετικα....αναστασακι;πως νιωθεις;πηρες θετικο τεστ να κανεις;στειλε μου ενα..εγω ελεγα να κανω αυριο και μαλλον με βλεπω για παρασκευη...δεν θελω να δω παλι το αρνητικο και να μεινω με την ορεξη... :shock::?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι εσυ ποτε θα κανεις τεστ χοριακη;εγω δεν μπορω να κανω χοριακη εδω γι αυτο το καθυστερω οσο μπορω...τζανολινο εσυ πως εισαι κοπελα μου;μη φας ολα σου τα νυχακια γιατι τι θα φας μετα στη δικη σου καθυστερηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, Cuando,

εύχομαι και στις δύο να έχετε καλά αποτελέματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Και σε όλες τις άλλες φίλες μου στέλνω τα φιλιά μου

και όλη μου τη θετική ενέργεια για να έχουμε σύντομα

ευχάριστες ειδήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σας φιλώ όλες

τεντυ ευχαριστουμεεεεε......φυσα φυσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου....και εγώ είμαι υπό σκέψη....αλλά το πιθανότερο είναι αύριο να κάνω μια χοριακή αν δεν έρθει...:)........μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-ss:-ss:-ss:-ss~x(~x(:crazy::crazy::crazy: αρχισα να αγχωνομαι..τι να πω..αν και αυριο δεν ερθει..θα αρχισω να σκεφτομαι θετικα....αναστασακι;πως νιωθεις;πηρες θετικο τεστ να κανεις;στειλε μου ενα..εγω ελεγα να κανω αυριο και μαλλον με βλεπω για παρασκευη...δεν θελω να δω παλι το αρνητικο και να μεινω με την ορεξη... :shock::?

cuando σου λεω τα εχω μοιρασει ολα!!!ουτε μισο δεν κρατησα για μενα.....η αγωνια ειναι στο τερμα....ακομα οχι κρατιεμαι να μην κανω!! :-ss:-ss και να αας πω και κατι βρε κοριτσια...η αγωνια μετα θα ειναι μεγαλυτερη, αν θα παει καλα η εγκυμοσυνη, αν ανεβαινει η χοριακη....ουφ @-)8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando,anastasaki k miki sas efxomai na eiste egyoules :D:D:D aaaaaa erxonte ta mwraaaa!!!!proetoimasteiteeeeeeee :lol::lol: elpizw k efxomai na mi bgw lathos!!cuando mou ti proigoumeni fora stin wra tis den eixe erthei??i lathos thymamai??k twra exeis kathysterisei ee??? :-?:-?:-?:-? ti na symbainei arage????? :D:D:D:D

egw koritsia etoimazomai gia arnitiki xoriaki!!!to pairnw apofasi siga siga k symbibazomai!!mono pono sti koilia exw k polla nebra!!!e kapou kapou k i mesi...alla einai logiko afou kathomai edw k poses meres :?:?:?:?:?

SE OLA MOU TA KORITSIA EFXOMAI KALI EPITYXIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...