Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνεις???? Βασικά μήπως καλύτερα να κάνεις υπομονή λίγο?????

Γιατί να χαλάς χρήματα?? Κάνε λίγο υπομονή. Εμείς αυτές τις μέρες προσπαθούμε!!!! Και ξέρεις έχουμε τακτικές συναντήσεις!!!

Πότε δεν περιμένεις??

Φιλιά

Μηπως να περιμενω να εχω καθυστερηση καλυτερα?....μη δινω τζαμπα λεφτα....τι λετε?ζουμπουλιτσα τι λες?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χοuanitaki μιλησε καλυτερα με το γιατρο σου.

Και εγω εχω τελειωσει με τις υπολοιπες εξετασεις, μονο η καλλιεργεια μου εχει μεινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xoυανιτάκι είχε βρεθεί και σε μια φίλη μου, έκανε θεραπεία και εκείνη και ο άντρας της και μετά αφού τελείωσαν την αγωγή έκαναν επαναλυπτική εξέταση.

Αν θέλεις μπορώ να την ρωτήσω.....

ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΛΙΑΚΑΔΑ ΚΑΙ 21 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!

ΟΡΚΙΖΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ!!!!ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

ΑΑΑ!ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΛΙΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ...

ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!

ΥΠΟΘΕΤΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!

ΝΑ ΕΜΠΟΔΙΖΕ ΑΥΤΟ???ΜΠΑ ΕΕ???

ΑΥΤΑ...ΕΙΔΩΜΕΝ...

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ....

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΙΑ ΜΟΥ! :(

ΘΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει λοιπον θα περιμενω!!!Αυριο κανονικα περιμενω, ισως και σημερα.....αν δω μεχρι το σ/κ δεν ερχεται θα κανω χοριακη την Δευτερα κατευθειαν!!Πετουνιτσα μου!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια θα περιμενεις κι εσυ;ωραια θα κανουμε παρεα...εγω την πεμπτη παντως που θα ναι 17η μερα αν δεν εχει ερθει (φτου κακα) λεω να το κανω...η μηπως την παρασκευη;καλα κατσε να δουμε πρωτα..γιατι αυριο με βλεπω με καφεεεε....ααααααααα :?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια θα περιμενεις κι εσυ;ωραια θα κανουμε παρεα...εγω την πεμπτη παντως που θα ναι 17η μερα αν δεν εχει ερθει (φτου κακα) λεω να το κανω...η μηπως την παρασκευη;καλα κατσε να δουμε πρωτα..γιατι αυριο με βλεπω με καφεεεε....ααααααααα :?:lol:

Ειπαμε εισαι εγκυος.... =))=)) εγω λεω για πρωτη φορα στη ζωη μου να το τραβιξω λιγο....ελπιζω να αντεξω!! 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΤΕ ΤΟ!!!!

ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΛΛΑ ΓΛΥΚΙΑ Η ΑΝΑΜΟΝΗ!

ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ!ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΤΕ ΟΜΩΣ!!!!

ΓΙΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ!!!!CUANDAKI ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ..... ;)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...

ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.....

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια σιγουρα δεν θες να κανεις ενα απο τα τεστακια σου;αυτα που βγαζουν θετικο; :lol::lol:

ωραια να περιμενουμε λοιπον παρεουλα...αλλος για τη βαρκα μααααααας....χουανιτακι θα φυγει το μικροβιο μην ανησυχεις..θα παρετε τις αντιβιωσουλες και θα φυγει..περαστικα...

τζανολινο πως πας;τι κανουν τα μωρακια;λες να περιμενουμε μεχρι τις 8 να κανουμε μαζι σου τεστ; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια σιγουρα δεν θες να κανεις ενα απο τα τεστακια σου;αυτα που βγαζουν θετικο; :lol::lol:

ωραια να περιμενουμε λοιπον παρεουλα...αλλος για τη βαρκα μααααααας....χουανιτακι θα φυγει το μικροβιο μην ανησυχεις..θα παρετε τις αντιβιωσουλες και θα φυγει..περαστικα...

τζανολινο πως πας;τι κανουν τα μωρακια;λες να περιμενουμε μεχρι τις 8 να κανουμε μαζι σου τεστ; :lol::lol:

cuando ασε ασε τα μοιρασα ολα και δεν κρατησα για μενα....!! =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki mou kathe xiotissa gia xoriaki einai kalodexoumeni :D;)

oso gia ta embrya..... :roll::roll::roll: ti na pw....kati psiloponakia xwris kamia simasia....tipota spoudaio koritsia!!!arxizw na proetoimazomai gia xilopita :? to mono mou parathyraki einai pws egw gynaikologika eimai apsogi!!!!alla.....den ftanei mallon mono afto!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσα!πως ειστε?εγω νυχταζωωω (-|(-|(-|(-|(-|

αναστασακι μου εγω λεω να περιμενεις μεχρι να εχεις καθυστερηση και μετα να κανεις τεστ ;) ευχομαι το σπορακι σου να ειναι ηδη στην κοιλιτσα σου οπως και στην Cuando μας.κοριτσια ηρθαααν τα μωρουλιαααααα ;;);;)

jannolino εσυ ποτε μαθαινεις τα ευχαριστα νεα?

χιωτισσααααααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] καλεεε που εισαι τι εγινε?κανα νεοοο καλο εχεις να μου πεις?συνεχιζουμε να ειμαστε χιωτισσες η να κλαψω? :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου τα εκανες δυο δυο βρε αναστασια!!!!!!!!!!!!!!!και μετα βαλθηκες να τα χαριζεις..τωρα που τα χρειαζεσαι που ειναι; :lol: ...ροοουζ μακαρι να χουμε κατι καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roze mou 8 tou mina paw na mathw ta mantata mou..... :-ss:-ss:-ss koritsia de pistebw na peirazei pou ekana simera mpanio eee??

anastasia trexa grigora sto patari mipws k kataxwniases ekei kanena!!!!

=))=)) αυτο σου λειπε να μην κανεις μπανιο μεχρι τις 8 του μηνα...γιατι να πειραζει βρε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΣΙΑ μου γλυκιά, να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι και εύχομαι σύντομα να ξεπεράσεις αυτή την άτυχη στιγμή και να προχωρήσεις με πείσμα μπροστά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Αναστασούλα, έψαξες καλά; Όλο και κάποιο κουτάκι θα έχει παραπέσει κάπου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jannolino μου, τι ανασφάλεια είναι αυτή που έχεις πάθει παιδάκι μου;;;;; Μέχρι και μπάνιο φοβάσαι να κάνεις;;;;;;;;

Cuando, βάστα γερά, φιλενάδα, βάστα γερά... @};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-

Βρε κορίτσια, λέτε να φταίνε τα πολλά μπάνια που δεν μένουμε εγκυούλες;;;;; Μόνο αυτό δεν έχουμε ακούσει ακόμα απο τους γιατρούς... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaressss mou..filenades mou ....geia sas ti kanete?mphka ligo na fushksw giati san na meiname ligo stasimoi mou fainete..e?f0uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

egw k o giokas mou sas xairatame k sas stelnoume polla polla gluka filakia :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla τοσα χρονια που προσπαθουσατε για ποιο λογο δεν ειχες μεινει?ειχατε καποιο προβλημα?σε ρωταω για να παρω θαρρος και εγω που προσπαθουμε κοντα στα 4 χρονια τωρα το καλοκαιρι.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!! ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ROSE25 MOY!!! ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!! ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ!ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!! ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ,ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ?? ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ?? ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧςΡΙΕΣΑΙ!!! ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!!! ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!! ΣΕ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal σε ευχαριστουμε!!!!

Να μας φυσας και εσυ μηπως και ξεκολλησουμε!!

Να σου ζησει ο γιοκας σου!!!

jannolino χαλαρωσε ,δεν υπαρχει αυτο που λες.

Βρε Αναστασια μηπως τα εχεις κρυψει και μας κανεις πλακα πουλακι μου?? :-B:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε ντεμούλα για πες μας να πάρουμε λίγο θάρρος...

τι ήταν αυτό που τόσα χρόνια σας κρατούσε μακριά απο ένα μωράκι

και ήρθε τόσο απρόσμενα, με τα λεγόμενα σου πάντα, ενώ ήρθατε σε επαφή

μόνο μια φορά... :-?:-?

μεγάλη τύχη !! θέλω και εγώ :((:((

ΝΑΙ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ!! ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ!! ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ... ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ.. ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ!! ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ!! ΟΜΩΣ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΘΟΥΣΑΑΑΑΑ!!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!! ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑΑΑΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...