Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2011


Recommended Posts

demie_14 να σου ζησει το μικρουλι σου....κ σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια....

Diosa μου τα φιλια μου στον αγοραρο σου....κ με το καλο να τον παρεις αγκαλιτσα...

Νιακουλινακι μου σου ευχομαι τα καλυτερα...αντε κ να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα σε 3 εβδομαδες :lol:

Καλι μου καλως ηρθες, θα τα λεμε κ εδω :lol: ....εδω ολες μαζι στον ''αγωνα''....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλι μου καλημερα....καλα ειμαστε..μεγαλωνει κ ζουζουνευει..εχει γινει αντρακι...κ εχουμε φαει ενα κολλημα με τον spiderman :lol:

αχ το αντρακι μου....το στρουμπουλακι μου..

αα δεν σας ειπα ο συζηγος εχει καταγωγη απο κρητη....εμενα να πω την αληθεια μονο τα ηπειρωτικα μου αρεσουν κ τα νησιωτικα :lol: που λετε βαζει καμια φορα στο αυτοκινητα κρητικα τραγουδια...αλλα επειδη ξερει οτι δεν ειμαι φαν βαζει λιγο ποιο χαι τραγουδια....κ ειναι ενα που λεει ''αρχιζω κ τρελαινομαι κ αλλαζω χαρακτηρα γιατι αγαπη εδωσα κ αγαπη δεν επηρα...''..το ακουσε κανα δυο φορες κ τωρα μολις μπαινει στο τουτου πορωνεται κ αρχιζει το τραγουδι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα δεν εχει κ πολυ τρελλα με παραδοσιακη μουσικη..αυτο το συγκεκριμενο...αλλα οντως ειναι πορωτικο τραγουδι :lol: μιλαμε καθε φορα που μπαινουμε αρχιζει.....

αν το ακουγατε θα καταλαβενατε.... :lol:

Η μουσικη που ακουει ειναι black eyed peace....απο 10 μηνων...φυσικα τα παιδικα τα ξερει ολα..αλλα δεν τον ενθουσιαζουν

οταν τον ειχα στην κοιλια μου ακουγα το beggin κ με ξεσκιζε στις κλωτσιες...γενικα του αρεσουν τα γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!ωραια ξεκιναει η βδομαδουλα μας με αυτο το θεματακι!μπραβο χρυσανθη!τι κανει το ζουζουνι σου?

niakoylinaki καλη επιτυχια κοριτσακι μου!ευχομαι το καλοκαιρι εσενα ηδη να εχει φουσκωσει λιγο η κοιλιτσα!!!!!!

se eyxaristw koritsaki .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ielizaki kai xrysanthi sas eyxaristw palies moy filenades...xaxaxxaxaxa

kai nai eimai pali edw gerh kai dynath..eyxome mexri to telos aythn th fora............thn tetarth ta pernoyn telika.........opote savvato ta vazoyme..axxxxxxxxxxxx koritsia fovame para poly ti tha kanwwwwwwwww........as me vohthisei o theos kai emena.............filakia se oles kai kalo vrady.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia ti kanete???????

egw eimai poly angxomenh ti na kanwww????????

liges wres emeinan.thelw toso poly na pane ola kala...............gia emena kai gia oles tis kopeles pou theloyn na apokthsoyn mwro........shmera mai klaiw kai mia gelw den kserw ti na kanw...........sas filw kai eyxome na sas exw eyxarista ayrio............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenades ti kanete ??????egw ola kala 12 wariakia moy evgalan kai perimenoyme ayrio to mesimerh na doyme pia tha ginoyn emvryakia........ax ante pali ypomonh alla poy na thn vrw pia............filakia se oles kai kalo vrady....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:))......όλα θα πάνε υπέροχα........σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.....να έχεις τα πιο όμορφα ονειράκια απόψε και αύριο το μεσημέρι να δεις τα πολλά εμβρυάκια σου καλή μου.....φιλιά...καλό βράδυ και καλή ξεκούραση..:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:))......όλα θα πάνε υπέροχα........σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.....να έχεις τα πιο όμορφα ονειράκια απόψε και αύριο το μεσημέρι να δεις τα πολλά εμβρυάκια σου καλή μου.....φιλιά...καλό βράδυ και καλή ξεκούραση..:)

se eyxaristw koritsaki moy kai esy oti epythhmeis.....filakia......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;

niakoylinaki τι έγινε τελικά , πόσα όμορφα εμβρυάκια έχετε.Σου εύχομαι και τα 12 !!!!!!!και σε εννιά μήνες να κρατάς και ένα και δύο ίσως και τρία υγιέστατα ζουζουνάκια !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaaaaaaaaa ta 6 emvryakia moy me perimenoynnnnnnnn...to savvato mallon an oxi thn deytera tha exw 3 apo ayta mesa sthn koilitsa moy ......eyxome na me perimenoyn kai na megalonoyn.................filakia se olessssssss :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Νία μου με το καλό γλυκιά μου!!! Εύχομαι να πιαστούν γερά τα εμβρυάκια σου και να πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλους!!! Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα κοριτσαρεςςς!!!!!

τι μου κανετεεεε????????

βρε κοριτσια εχω ψιλο αγχοθει με το θεμα του τοκετου!!!θα αντεξω τον πονο????θα μπορεσω να το βγαλω????θα ποναω τοσο που θα πω στον γιατρο δεν μπορω σταματαω σκοτωστεμε....δεν ξερω πλισιαζει ο καιρος,και οσο το σκεφτομαι με πιανει ενας πανικος αστα να πανε....τι να κανω?????

βαλτε με και εμενα στην λιστα ΠΗΤ 7-6-2011 κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου με το καλο να κρατησεις την μπεμπουλα σου στην αγκαλια σου...

μην αγχωνεσαι για τον τοκετο..υπαρχει κ η επισκλ κ δεν πονας καθολου....

να πας κατω στο ''ποιες ειμαστε εγκυες στους ιδιους μηνες'' να σε βαλουν στην λιστα...εμεις εδω δεν ειμαστε εγκυες....θα ειμαστε οι μελλοντικες εγκυουλες....αλλα σε ευχαριστουμε που ηρθες...οι εγκυουλες θα φερουν γουρι...τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...