Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!


miki82

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά......εύχομαι με όλη μου την δύναμη όλες να είμαστε σύντομα εγκυούλες και να έχουμε στην κοιλίτσα μας το ωραιότερο θαύμα του κόσμου...!!!!.......Όλα να μας πάνε κατ' ευχήν....!!!!.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα σε όλες. Υπομονή θέλει και όλα θα γίνουν. Κι εγώ ταλαιπωρήθηκα δυο χρόνια, αλλά τώρα έχω στην αγκαλιά μου τα υπέροχα διδυμάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Έτσι μπράβο κοριτσάρες.......θετική σκέψη, καλή διάθεση, αισιοδοξία κια πολύ χαμόγελο και θα έρθουν τα νινάκια μας.....σας φιλώωωω.....με τέτοια αύρα, όλα θα έρθουν σύντομααααα...... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμμμμεεεεεεεεε......για τις ευχές σας κορίτσιαααααα.....:)))......άντε να δούμε.......:))........ερώτηση..:-γιατί το σπέρμα τρέχει προς τα κάτω όταν σηκωθώ από το κρεβάτι???....υπάρχει περίπτωση να μην μένει καθόλου μέσα για να γίνει η σύλληψη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμμμμεεεεεεεεε......για τις ευχές σας κορίτσιαααααα.....:)))......άντε να δούμε.......:))........ερώτηση..:-γιατί το σπέρμα τρέχει προς τα κάτω όταν σηκωθώ από το κρεβάτι???....υπάρχει περίπτωση να μην μένει καθόλου μέσα για να γίνει η σύλληψη???

Να μένεις λίγο ξαπλωμένη μετά τις τρελλίτσες!!Αν κι εγώ έκανα τον μπουμπούκο μου κι ας έτρεχα αμέσως να πλυθώ μετά!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula mou se euxaristw para poli gia tin apantisi...apla anisixisa kai eipa na dw an sumbainei kai se esas...:))....na xairesai to mwraki sou..:))....

Σε ευχαριστώ!!!Άντε και σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γλυκιά ευχή :-* Λέτε να καθυστερεί ο πελαργός λόγω κίνησης;Μανούλες να χαίρεστε τα παιδάκια σας,εγκυούλες φυσήξτε προς τα εδώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΜΕΤΥΑ ΤΙΝ ΕΠΑΦΗ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ 5 ΛΕΠΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ.ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriammmmm.......καλημέρα καλή μου.....πόσο πολύ σε ευχαριστώ........και πιο πολύ για το φουυυυυυυυυυυυυυυυυυ...:)).....άντε κολλήστε μας, να έχουμε και εμείς σύντομα ένα σποράκι στην κοιλίτσα μαςςςς.....σε φιλώ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια...μόλις μπήκα στην ομορφη παρέα σας...προσπαθώ κι εγώ εδώ και 7 μήνες, εκμεταλλεύομαι όλες τις γόνιμες ημέρες αλλά τζίφος!Αύριο ή μεθαύριο περιμένω περίοδο αλλά όπως κάθε μήνα ελπίζω να μην έρθει...αν και την διαισθάνομαι να πλησιάζει :evil:

Αμάν πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας koukouroukou....άντε με το καλό, σε λίγους μήνες να έχουμε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες...:)..

Μακάρι!!! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsakia... ki egw saw euxomai me to kalo kai suntoma oles diploules kai triploules klpklp...

ευχαριστούμε καλή μου.....και σε σένα ευχόμαστε όλα να πάνε τέλεια με την εγκυμοσύνη σου και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το βλασταράκι σου...φιλιά..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...