Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ...


Boub

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΟΤΑΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΟΣΙΩΘΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ..

ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΟ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΟΥΖΟΥΝ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΦΑΓΟΥΡΙΖΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΟΥΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ.....

ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ?

ae3728f0df.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κι εσένα!

Πότε περιμένεις περίοδο; Δύο μήνες που προσπαθείς είναι ελάχιστοι! Φυσικά, πολύ καλά κάνεις που είπες να το βγάλεις απ' το μυαλό σου, αλλά απ' ό,τι βλέπω δεν το έβγαλες και πολύ!

Τα συμπτώματα που λες μπορεί να είναι εγκυμοσύνης, αλλά και περιόδου! Περίμενε, και αν έχεις καθυστέρηση, κάνε μια χωριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω!!!ετοιμαζα τον θρησκευτικο μου γαμο!!!την ωρα που εγω ετρεχα να κλεισω φωτογραφους εκκλησια κεντρο κομμωτρια...ενα σπορακι ειχε εγκατασταθει για τα καλα στην μητρα μου κ σε 40 μερες περιμενω να το πιασω στα χερια μου κ το γεμισω φιλια:lol::lol::lol:

εγω ειχα πονους περιοδου εντονους κ οταν ακουμπουσα τις θηλες μου με πονουσαν...

αν το θες τοσο πολυ σου ευχομε ολοψυχα να εισαι εγκυουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα παιζουν, αλλα αν δεν εχεις καθυστερηση δεν μπορεις να ξερεις.!!Τα συμπτωματα σε πολλες κοπελες ειναι ιδια με περιοδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boub μου καλησπέρα.....σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις εναν υπέροχο γάμο και θα συμφωνήσω με την happy για το αν είναι κάτι που θέλεις το νινάκι αυτή τη στιγμή να είσαι και εγκυούλα...:)).....σε φιλώω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κι εσένα!

Πότε περιμένεις περίοδο; Δύο μήνες που προσπαθείς είναι ελάχιστοι! Φυσικά, πολύ καλά κάνεις που είπες να το βγάλεις απ' το μυαλό σου, αλλά απ' ό,τι βλέπω δεν το έβγαλες και πολύ!

Τα συμπτώματα που λες μπορεί να είναι εγκυμοσύνης, αλλά και περιόδου! Περίμενε, και αν έχεις καθυστέρηση, κάνε μια χωριακή!

Έχει πολύ δίκιο αλλά σιγά μην έχω καθυστέρηση...:(( αφού η ακατανόμαστη πάντα στην ώρα της έρχεται, άρα λογικά την Τρίτη θα χτυπήσει και την δική μου πόρτα!..ουφ...ευχαριστώ πάντως για την απάντηση, ας σκέφτομαι γάμο καλύτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω!!!ετοιμαζα τον θρησκευτικο μου γαμο!!!την ωρα που εγω ετρεχα να κλεισω φωτογραφους εκκλησια κεντρο κομμωτρια...ενα σπορακι ειχε εγκατασταθει για τα καλα στην μητρα μου κ σε 40 μερες περιμενω να το πιασω στα χερια μου κ το γεμισω φιλια:lol::lol::lol:

εγω ειχα πονους περιοδου εντονους κ οταν ακουμπουσα τις θηλες μου με πονουσαν...

αν το θες τοσο πολυ σου ευχομε ολοψυχα να εισαι εγκυουλα!!!!

Happy ευχαριστώ τόσο! Αυτό το άγχος για φωτογράφους, κομμώτριες, κτλ, μοναδικό ε?? Με το καλό το μωράκι σου και ελπίζω να γίνει και με μένα κάτι τέτοιο! Και σε όλες τις άλλες κοπέλες που ανυπομονούν να έχουν μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα παιζουν, αλλα αν δεν εχεις καθυστερηση δεν μπορεις να ξερεις.!!Τα συμπτωματα σε πολλες κοπελες ειναι ιδια με περιοδου!

anastasia mou

μακάρι να παίξουν όλα αυτό το μήνα, χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boub μου καλησπέρα.....σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις εναν υπέροχο γάμο και θα συμφωνήσω με την happy για το αν είναι κάτι που θέλεις το νινάκι αυτή τη στιγμή να είσαι και εγκυούλα...:)).....σε φιλώω

φιλιά και ευχαριστώ για την απάντηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΕΓΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΔΕΚΑΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΞΙΑ ΠΟΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΕΓΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΔΕΚΑΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΞΙΑ ΠΟΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ!!!!!

Den perimeno stis 15/3!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam, δυστυχώς περίοδος σήμερα, στην ώρα της ως συνήθως. Ευκαιρία να δω αν έχω περάσει ερυθρά, να κάνω και καμιά καλλιέργεια κολπικού υγρού μόλις τελειώσει για να δω αν η κολπίτιδα που είχα περάσει προ 2μήνου έχει καθαρίσει κτλ. Παντρεύομαι και σίγουρα θα μου κάνει το νυφικό έτσι όπως πάω.... σκέφτομαι τα θετικά βλέπεις:)

εσύ σε τι φάση προσπαθειών είσαι?

7323.ashx Wedding Ticker from PromoteMyWedding

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boub, δεν πειράζει! Γιατί δεν περιμένεις να παντρευτείς πρώτα, να σου κάνει και το νυφικό και μετά προσπαθείς; Πόσων χρονών είσαι;

Δεν πρέπει πάντως να απογοητεύεσαι, γιατί προσπαθείς για ελάχιστο διάστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boub....σκέψου την ευχάριστη στιγμή που θα γίνεις νυφούλα.....και μετά θα έρθει και το νινάκι σου.....όλα θα πάνε καλά.........σε φιλώ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΠΑΝΤΡΕΥΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ?ΚΑΝΕ ΕΡΥΘΡΑ ΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΓΡΟ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boub, δεν πειράζει! Γιατί δεν περιμένεις να παντρευτείς πρώτα, να σου κάνει και το νυφικό και μετά προσπαθείς; Πόσων χρονών είσαι;

Δεν πρέπει πάντως να απογοητεύεσαι, γιατί προσπαθείς για ελάχιστο διάστημα.

'Ετσι όπως πάει αναγκαστικά θα περιμένω να γίνω νυφούλα πρώτα, θέλω δε θέλω.. Είμαι 30 ετών αλλά με σχετικά επιβαρυμένο ιστορικό, έχω αφαιρέσει κύστες από αριστερή ωοθήκη όπου και μου έμεινε μικρότερη μετά το χειρουργείο, ο μέλλων σύζυγος επίσης πάσχει από διαβήτη, ε, είμαι και σχετικά προγραμματικός τύπος...'Ολα αυτά με ρίχνουν ψυχολογικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΠΑΝΤΡΕΥΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ?ΚΑΝΕ ΕΡΥΘΡΑ ΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΓΡΟ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Muriam περιμένω πως και πως να τελειώσει η περίοδος, όχι για να ξαναξεκινήσω τις προσπάθειες, αλλά για να πάω όλο φούρια στο γιατρό!:) Να κάνω εξετάσεις και ίσως να μου δώσει και φολλικό οξύ, μακάρι να συμφωνήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...