Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Κατερινακι,λυπαμαι ειλικρινα για την εξελιξη αν και οπως σου ειπε και εχθες το περιμενα :( νομιζω οτι κανετε το σωστο ;) σκοπος ειναι να βρειτε το προβλημα :!: ειμαστε ολες διπλα σου :!: οτι χρειαστεις μη διστασεις ;) σου στελνω πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,κοριτσάρες!ΤΙ κάνετε;Διαβάζω και σχολιάζω ταυτόχρονα γιατί κολλάει και αν γράψω κανένα κατεβατό φοβάμαι μη μου το σβήσει.

ΒΙκουλίνι μου,επιτέλους επέστρεψες!Να σας ζήσει ο γλυκούλης μας!Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς.Ναι βγάλαμε την πάνα και μέχρι στιγμής τα πάμε πολύ καλά.Δεν είχαμε ακόμα ατύχημα.Μόνο εχθές της φύγανε λίγα κακά :oops::oops::oops: Απλά με τα τσίσα το έχει εμπεδώσει με τα κακά δυσκολεύεται κάπως :roll: Η μπέμπα αν περπάτησε;Όχι,αλλά σηκώνεται και στέκεται :D Η γιαγιάκα σου πώς είναι τώρα;Καλά σας έχουν γλωσσοφάει.Δεν κάνεις ένα ευχέλαιο στο σπιτάκι σου;Μήπως από κάτι τέτοιο προέρχονται και τα οικογενειακά προβλήματα;Εγώ πιστεύω πάρα πολύ σε αυτά.Το παιδάκι το γλυκό ταλαιπωρήθηκε.Μέρα που βρήκε κι αυτή η κ@@οΐωση να το πιάσει.Και η μανούλα σου χίλια κομμάτια και αυτή ε;Παρ'όλα αυτά έγινε καλά και θέριεψε πάλι ε :lol::lol::lol: Ας είναι καλά τα παιδάκια και ας κάνουν και ζημιές.Προσπάθησε να ηρεμήσεις και μακαρι η θαλασσίτσα να σας κάνει καλό και να φτιάξει επιτέλους η ψυχολογία σου.Μη χαθείς πάλι,Βικουλίνι!Εμείς είμαστε εδώ και για τα καλα και για τα άσχημα. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι,κι εμένα η Στέλλα στη βάφτισή της έκλαιγε από τη νύστα και είχε πει ο φωτογράφος να πάμε με τα βαφτιστικά και το σταυρό της να βγάλει μετά τη βάφτιση,αλλα δεν πήγαμε.Αφού και αυτές που είχαμε μια χαρά ήταν.Τα τρώει όλα ο ζουζούνος ε;Μακάρι πολύ σημαντικό.Ρώτα κι εμένα που ακόμα την κυνηγάω τη Στέλλα για να φάει και την μπέμπα για να μη φάει :lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,Κατερινοφούφου όχι Κατερινοφουφού :lol::lol::lol::lol: Όσο για το θέμα τουαλέτας συμφωνώ απόλυτα με τον άντρα σου.Εσύ ίσως δεν το καταλαβαίνεις γιατί όταν πηγαίνεις σε μια ξένη τουαλέτα την προσέχεις σαν να είναι δική σου.Υπάρχουν όμως κάποιοι γύφτοι οι οποίοι είναι απλά βρωμιάρηδες και δε σκέφτονται ότι ίσως εκεί πάνε και παιδάκια. :twisted::twisted::twisted: Στην εκκλησία που θα κοινωνήσει κι εγώ ξέρω πως και οι νονοί πρέπει να είναι μαζί.Εγώ το μόνο μαγειρεμένο που έχω δώσει στο κουτσουνάκι μου είναι λαχανοντολμάδες :lol::lol: Βέβαια,απλά στο φαγητό της μπορεί να ρίξω από το δικό μας ίσα ίσα για τη γεύση.Όσο δούλευα τις τάιζε η μάνα μου που σημαίνει ότι μέχρι και κοκορέτσι μπορεί να της έχει δώσει και να μη μου το έχει πει :lol::lol::lol: Τα δοντάκια ακόμα δεν εμφανίστηκαν,αλλά έχει ηρεμήσει πάαααααααααρα πολύ.Ειδικό καθισματάκι της έχω πάνω στη λεκανίτσα.Βασικά πριν καιρό που το είχαμε ξαναεπιχειρήσει άμα ήμουν εκεί δεν μπορούσε να τα κάνει κι έφευγα υποτίθεται να φτιάξω γάλα ή έβρισκα άλλη δικαιολογία κι έκανε.Τώρα κάνει αμέσως οπότε δε χρειάζεται να περιμένω και πολύ.Ευχαριστούμε για το χειροκρότημα.Είναι πολύ σημαντικό γιατί κανουμε και οικονομία στις πάνες. :?:?:?:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα κι εσύ πήγες για μπάνιο και μετά εβρεξε.Τι πράγμα είναι αυτό;Ζέστη σαν καλοκαίρι δεν έχει κάνει ακόμα.Βέβαια εμένα με βόλεψε γιατί στο σχολείο ήταν μια χαρά. ;) Άστα να πάνε το μάτι είναι το χειροτερο.

Μητσάκο,συγχαρητήρια για το μουσακά.Βρε τρελή είσαι;Δήλωσες συμμετοχή για το χριστιανό χωρίς να το ξέρει :lol::lol::lol: Είσαι θεοπάλαβη!!!!!Κι ο δικός μου ο φωτογράφος ψιλοκαθυστερεί αλλά είναι πολύ καλός. ;)

Χαρουλίτα,φυλάξου!Καλά κάνεις και δε λες τιμές.Καλέ κι εσύ δε βολεύεσαι με τα πιο οικονομικά :lol::lol: Τι μπομπονιερίτσες έκλεισες;Αλήθεια το ανηψουδάκι τι κάνει;Πράγματι υπάρχει μπίχλα στο νοσοκομείο;

Κατερινάκι μου,καλή επιτυχία!Όλα θα πάνε καλά.Ό,τι θες εμείς εδώ είμαστε να το ξέρεις.Να μας ενημερώνεις συνεχώς. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα τα νέα μου:Εχθές πήγαμε στον παιδίατρο,είχαν εμβόλιο και οι δύο.Το μικράκι μου είναι 75 πόντους και 9600 :D:D:D Το Στελλάκι μου 95 και 12 κιλά.Μια χαρά είναι και οι δύο σύμφωνα με την καμπύλα,δόξα τω Θεώ. :):) Μετά ως συνήθως πήγαμε στον παιδότοπο.Το βράδυ τις βάζω για ύπνο.Μετά από ώρα έπιασε την μπέμπα ένας βήχας που την πιάνει συχνά τώρα τελευταία γιατί εχει λίγες μυξούλες.Μόλις μπήκα στο δωμάτιο να της δώσω νερό,έκανε εμετό και ήταν ανάσκελα.Ευτυχώς τη σήκωσα και αυτή συνέχισε :mrgreen::mrgreen: Παρόλα αυτά κοιμόταν όρθια,την άλλαξα μόνο χωρίς μπάνιο γιατί όπως σας είπα κοιμόταν όρθια και μετά κοιμηθηκε.Μετά ξύπνησε να φαει και 4 και 7(στις 7 όμως δεν έφαγε πολύ),αφού το βραδινό γάλα το έβγαλε όλο κι επίσης έχει κόψει και το απογευματινό. :roll::roll:

Σήμερα επιτέλους τελειώσανε τα σχολεία.Επίσης έπεσε η μπέμπα στο πάτωμα με το κεφάλι,ευτυχώς όμως χωρίς να χτυπήσει.Ούτε εμετό έκανε ούτε υπνηλία είχε,ίσα ίσα ήταν πολύ ευδιάθετη.Δόξα τω Θεώ.

Α,σήμερα μου φέρανε και τις φραουλίτσες-γλαστράκια που θα μοιράσω στον κόσμο στη βάφτιση. :D Αχ,ανυπομονώωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαμια δεν ειναι παλι εδω :(

Ωχ,Φουφουκα :!: μπομπονιερες εγραψα :? προσκλητηρια ηθελα να πω ;)

Πολυ μπιχλααααα :mrgreen::mrgreen: κυριως στο εφημεριο μας :evil: ασε που δεν φτανουν τα κρεβατι και την πεφτουμε οπου βρουμε,σε εξεταστικα κρεββατια,πυλυθρονες που τελευταια ανακαλυψα οτι στη μια ειχαν κανει αποικια κατι σκουληκια :shock::shock: αλλα με την κουραση που ειχα κοιμηθηκα :!::!: και την αλλη μερα εγινε χαμος με τον Διοικητη :evil::evil: για τουαλετες......πρεπει να σας βαλω φωτο :evil::evil: τοσο ενδιαφερεται το κρατος για τους γιατρους που εφημερευουν :!::!::!: αλλα ακομα πιο πολυ μου τη δινει που ολοι νιμιζουν οτι οι γιατροι ειναι προνομιουχα ταξη :o:o:o ΠΑ...ΙΑ :evil::evil::evil: ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΛΙ :lol::lol::lol:

Ο ανηψιος μου κολλησε ιωση απο την ανηψια μου παλι και ειχε μυξουλες :( τωρα περιμενει τον παιδιατρο το αδελφι μου :!: ασε που εστειλε την μεγαλη στην πεθερα της και εχει πλανταξει στο κλαμα η μικρουλα μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα παράπονά σου,Χαρουλίτα μου μπας και σε ακούσει ο Λοβέρδος και ευαισθητοποιηθεί :lol::lol::lol::lol::lol:

Πολύ ωραίο το προσκλητηριάκι σας,πολύ χαρούμενο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΕΘΕΡΟΥΣΚΙ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΣΕ ΤΟΣΗ ΒΡΩΜΙΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΟΜΙΖΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΑΠΑΑΔΕΚΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΥΝΗΜΑ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΦΙΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Κ ΓΩ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΡΕΣΑΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ ;);););)

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ Κ ΧΤΕΣ ΕΤΡΕΧΕ ΒΟΥΡ ΣΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΣΤΡΩΣΕ Η ΚΑΜΠΥΛΕΣ ΣΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΜΑΘΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΓΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΑΡΜΟΝΙΟ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΡΑΒΩ ΠΑΙΧΤΗ ΑΙΝΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ ΜΙΤΣΑΚΟ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΙΔΕΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΜΟΥΣΑΚΑ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ..ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΟ ΑΝΗΨΟΥΔΙΝΙ??Κ ΕΜΕΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΡΘΙΟΣ ΚΟΒΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΤΩΡΑ ΑΦΗΝΕΙ Κ ΤΑ 2 ΧΕΡΙΑ Κ ΣΚΑΕΙ ΣΑ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟ.

ΠΟΥ ΣΑΙ ΠΑΛΙ ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ???ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΠΡΑΤΣΟ..

ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΜΑ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΜΠΕΙΤΕ ΡΕ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εμείς για άλλο ένα μεσημέρι δεν κοιμηθήκαμε,αφού το Στελλί είχε ντέρτια :twisted::twisted::twisted: Κατα τ'άλλα τα ίδια.

Κατερινάκι,καλή επιτυχία κουκλίτσα μου.Για ό,τι έχεις ανάγκη πες μας :)

Μαγδούλα, :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Όλο λέω να μπω και όλο κατι γίνεται. Πως πάτε;

Λοιπόν δεν ξαναγράφω ότι ο μικρός μου στρώνει στον ύπνο με ένα μόνο ξύπνημα γιατί όποτε το λέω το ίδιο βράδυ έχουμε πάρτι :evil::evil: τι να πω ρε παιδί μου έβγαζε δόντια και δεν έκανε έτσι, τώρα τι τον έπιασε; Και οι υπνοι την ημέρα έγιναν το πολύ 40λεπτοι :evil: Σήμερα από το απόγευμα χασμουριέμαι,, θα πάω να την πεσω νωρίς. ήρθε και η "γλυκιά" μου πεθερούλα πρωί πρωί :evil: πωπω τι μποχα ήταν αυτή :o:o:o έχει μαλώσει με το νερό, δεν εξηγείται αλλιώς.

Το ψυγειο έχει γεμίσει διαφορα και πρέπει να δω τι θα τα κανω. Αρχικά αύριο θα ξεκινήσω με τα βερύκοκα, μαλλον κομπόστα τα βλέπω, γιατί μαρμελάδα κάνει και μας στέλνει μια φίλη μας. Χτες κάναμε σάλτσες ντομάτα με τον άντρα μου. Επίσης βαρέθηκα να στίβω λεμόνια. Κουράστηκα. πιο καλά να δούλευα ...εμ το παίρνω πίσω :?

Κάπου πήρε το μάτι μου και τη Χαρά :D πάω να διαβάσω τι λέει η τρελή :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικά με φωτογράφους και γάμους θα πω τη γνώμη μου και ας με δείρετε μετά :lol::lol::lol: Έχω βαρεθεί να πηγαίνω σε γάμους με 2 φωτογράφους και 1 καμεραμαν :evil: εντάξει να το απαθανατίσουμε το γεγονός αλλά όχι και έτσι. Εντωμεταξύ πλέον το τραπέζι του γάμου ξεκινά στις 9 και το ζευγάρι εμφανίζεται στις 11 επειδή έβγαζαν φωτογραφίες και ας είχε τελειώσει ο γάμος από τις 7. Πέρσι με την κοιλιά τούρλα δεν άντεχα τόσες ώρες σε μια καρέκλα. :evil::evil: Στον Καναδά κάτι γνωστοί μας μας είπαν ότι εκεί την έχουν καταργήσει πια την επαγγελματική μαγνητοσκόπηση σε τέτοιες εκδηλώσεις. Όλο και κάποιος γνωστός θα τραβάει βίντεο ή φωτογραφίες.

Το θέμα της τουαλέτας βλέπω απασχολεί και άλλους :lol::lol: Το αφεντικό του άντρα μου έχει τον τέλειο κήπο για γλέντι και έχει ήδη κάνει τρια γλέντια στο σπίτι. Την 1η φορά χρησιμοποιούσε ο κόσμος την τουαλέτα του σπιτιού και η γυναίκα έφριξε. Την 2η πήραν χημικές τουαλέτες και τελικά την 3η έχτισαν τουαλέτες σε μια γωνιά του κήπου :lol::lol: Έτσι και αλλιώς έχουν άλλους 2 γιους (από τους 5) να παντρέψουν οπότε θα κάνουν απόσβεση οι τουαλέτες.

Προσθέσαμε βερύκοκα και ροδάκινα στο μενού μας και ξερογλείφεται το σκατουλίνι μου =p~=p~

Χαρουλίτα μου ας διοριστώ εγώ και ας πάρω και 3η Λυκείου :ympray::ympray: Σόρυ που ξέχασα το ανήψι!!!!Περαστικά του. Η Δημητρούλα άρχισε τις τσάρκες;;Μπράβο στο κορίτσι. Καλά περπατήματα. Και τι σιλουέτα; :D Άκόμα ξυπνάει τα βράδια; Μεγεια το φόρεμα. Ακούγεται ωραίο, τώρα αν θα δείξει πάνω σου δεν ξέρω. :lol::lol: Καλη η κίνηση με τα προσκλητήρια. Ωραία που περνάτε στο νοσοκομείο!!!!!!!!!! Δεν έρχεσαι ρε συ από εδώ, το δικό μας νοσοκομείο είναι νομίζω κάπως καλύτερο. Τουλάχιστον η μαιευτική είναι μια χαρα και έχει και μια καθαρίστρια πολύ σόου. :lol:

Κατερίνα ευχομαι όλα να πάνε καλά.

Κατερινοφούφου (και όχι Κατερινοφουφού :lol: ) τι καλόβολο παιδάκι η Στελλίτσα με την πανα; τώρα αν φεύγουν και μερικά κακά δεν πειράζει, αρχή είναι ακόμα. Οι μανάδες μας παρέα κάνουν; :lol::lol: Ο μόνος λόγος που με κάνει να καρδιοχτυπώ κάθε φορά που αφήνω τον μικρό στη μαμά μου είναι τι μπορεί να του δώσει να φάει. Ο μπαμπάς μου από την άλλη όλη την ώρα ρωτάει " νερό δώσατε στο μωρό; να δώσετε" :evil: Καλά ε, βλέπω την Αγγελική να γίνεται πιο νταρντάνα από την Στελλίτσα και στους καβγάδες θα τις τρώει άγρια η μεγάλη από την μικρή :lol::lol: Από πεσίματα τα μωράκια άλλο τιποτα. Έτοιμη για τη βάφτιση; Και γλαστράκια θα μοιράσεις; Γουάουουυυυ :D

Μάγδα όλο βολτούλες είσαι κυρία μου. Καλα να περνάτε κουκλα μου. ΚΑι ψώνια με την πεθερά;;; Αυτό δεν θα το έκανα και να με πληρώνανε. :o:o

Νυστάζω τρελά, φιλάκια σε όλα τα μαγουλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!Όχι όχι δε δουλεύω [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x Ξύπνησα στις 5:30 για γάλα στην μπέμπα,μετά από λίγο ξύπνησε η Στέλλα για να έρθει δίπλα μου και μετά έπιασε τη μικρή βήχας ~x(~x(~x(~x(~x(~x( Σας λύθυκε η απορία τώρα :evil::evil::evil:

Φωτεινούλα,κι εγώ το ίδιο παθαίνω.Όποτε λέω ότι έφτιαξε στον ύπνο,τα ίδια και χειρότερα κάνει :?:?:?:? Καλά πλάκα κάνεις;Δεν κάνει μπάνιο η πεθερά σου;Παιδιά,δεν αντέχω τους ανθρώπους που μυρίζουνε!Δεν το καταλαβαίνουν οι ίδιοι ότι είναι απωθητικοί :?::?::sick::sick: Απαίσιο!!Σ'αυτό με τους φωτογράφους δεν έχεις και άδικο.Απλά είναι κρίμα να χώσεις κάποιον εκείνη την ημέρα και να μην ευχαριστηθεί εκείνος μυστήριο και τραπέζι.Απο την άλλη μια φορά γίνονται μωρέ αυτά. :roll::roll: 5 γιους το γιο του αφεντικού σου;;;;;; :o:o:o Φαντάζομαι έχουν και λεφτά ε;Καλά βρε τρελή;Εσύ τον εργαζόμενο πήγες κι ερωτεύτηκες αντί για τον εργοδότη;;; :lol::lol::lol: Λάτρης των καλοκαιρινών φρούτων το αντράκι σου;Του χρόνου θα σου ζητάει ανανά και πίνα κολάντα :lol::lol::lol: Α,κατάλαβα!Κι εσένα τα ίδια η μάνα σου με το φαγητό;Τι πράγμα είναι αυτό ρε παιδάκι μου!Έχει φάει σκάλωμα!! :o:o:o Εμένα ο πατέρας μου πάλι δεν αγχώνεται με τίποτα για το φαγητό.Λέει πως όταν πεινάσει θα φάει.Μας ζαλίζει όμως με τα "πρόσεχε μην πέσει το μωρό,κοίτα θα αναποδογυρίσει" και άλλα τέτοιου είδους :shock::shock::shock: Άσε ρε με τα κακά έχουμε θέμα.Νιώθει ακόμα ανασφάλεια και όταν θέλει τις φοράω πάνα μόνο για τα κακά.Και πάλι κλαίει το κοριτσάκι μου.Έχει αγχωθεί.Με τα τσίσα πάντως ξεμπερδέψαμε.Έρχεται και μου τα λέει. :D:D:D Α,καλά η Αγγελική είναι πιο νταρντάνα.Η Στέλλα τον Οκτώβρη που μας πέρασε που ήταν 18 μηνών ήταν 10200 νομίζω και η Αγγελική τώρα που κοντεύει 9,5 μηνών είναι 9600 :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αυτό τα λέει όλα νομίζω.Το είπε κι ο παιδίατρος αυτή θα γίνει πιο νταρντάνα.Θα έχω το παιδί μοντέλο και το παιδί Σαπφώ Νοταρά :lol::lol::lol: Για τη βάφτιση σχεδόν έτοιμη ναι.Ανυπομονώ πάρα πολύ.(Το έχω ξαναπει νομίζω ε; :lol::lol::lol: )Ναι,θα μοιράσω και γλαστράκια.Ένα σε κάθε οικογένεια :D:D:D Ελπίζω να κοιμήθηκες εχθές το βράδυ ;)

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Τελικά το Βικάκι δεν ξαναεμφανίστηκε; :cry: Ας είναι όλα καλά και ας μην μπαίνει, δεν πειράζει.

Χτες ο μικρός μέχρι τις 12:30 ξυπνούσε κάθε 50 λεπτά, έτρωγε λίγο και πάλι, οπότε την τελευταία φορά που ξύπνησε δεν τον έβαλα αμέσως στο στήθος αλλά τον είχα στην αγκαλιά μου όρθιο και έτσι ψιλοξύπνησε και μετά έφαγε με τόση όρεξη που κατάπινε σε κάθε ρούφηγμα. Κοιμήθηκε μετά από λίγο και ξαναξύπνησε στις 7:30 το πρωί :shock::shock:[smilie=wav.gif] Αυτό δεν σημαίνει ότι εγώ κοιμήθηκα καλά, αφού ανησυχούσα που δεν ξυπνούσε :evil::lol: . Τώρα μετά το φρούτο κοιμήθηκε για 35 ολόκληρα λεπτά!!! :o

Βλέπω όμως και εσύ δεν τραβάς και λίγα Κατερινάκι μου, πρωινές πρωινές οι σουσουράδες σου. Για το βηχα της δίνεις τίποτα της μικρής ή θα περάσει μόνος του; Και να ήταν μόνο η απλυσιά το πρόβλημα με την πεθερά. Πάει και ψεκαζει με φυτοφάρμακα ή θειαφίζει το αμπέλι της και μετά έρχεται από δω και θέλει να παίξει με το μικρό :evil::evil: όσο και να πλύνει τα χέρια της δεν αρκεί, πρέπει να πάει να βγάλει τα ρουχα, αλλά που να τα σκεφτεί αυτά. Της τα λέμε με τον άντρα μου και της κακοφαίνεται κιόλας :evil:

Ήρθε ο μπαμπάκας μου για καφεδάκι, πάω και επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!!Χθες ειχαμε εξοδο με τον αντρουλι, πηγαμε θεατρο (ναι εχουν παραστασεις και στην Τρίπολη!) και μετα για φαγητο με τους νονους του μπεμπη, τον οποιο αφησαμε στα πεθερικα μου!!Αδειο το σπιτι μου φανηκε το πρωι, γιατι το βραδυ καταφεραμε να βρεθουμε και με τον αντρουλι μου (..!!!) που το ειχαμε ξεχασει λιγακι πως ειναι!!!Πηγα τωρα απο την πεθερα και τον ζουζουνισα λιγακι!!!Μας κανει ομως ναζια με τον υπνο, ενω παλια τον βαζαμε στην κουνια με το παιχνιδι απο πανω και κοιμοταν μονος του, τωρα κλαει, θελει να μας βλεπει και μετα απο λιγο κοιμαται!Γι' αυτο αγορασα χθες το Κοιμησου παιδι μου και θα ξεκινησουμε την εφαρμογη, για να δουμε!Κατα τα αλλα μαλλον του επεσαν βαρια τα νεα φαγητα και το πεπονι που του εβαλα στη φρουτοκρεμα και μου εκανε γουλιες και λιγο πιο μαλακα κακακια, μας αλλαξε την διατροφη μας η παιδιατρος για 3 ημερες, βλεπω παμε καλυτερα!Το αντρακι μου είναι 76 ποντους και 8 κιλα!Χαρουλινι, γιατρινα μου, καλα ειναι στις καμπυλες?Γιατι εγω δεν καταλαβαινω τιποτα απο αυτα!!!Λεω να τον παμε και για μπανακι στη θαλασσα!Αληθεια τι τους φορατε, σωσιβιο αυτο με τα ποδαρακια ή γυρω απο το σωματακι του? Οσο για την φωτογραφο μια χαρα ειναι η κοπελα τα σογια μας τρελλαναν, βγαλε κι εδω και με τον μπαρμπα τον ταδε, μετα βαρεθηκα να στηνομαι!!!Ενω τωρα ξεκουραστη θα βγαλουμε σουπερ φωτογραφιες!!!!Επίσης, ακομα αλλαζω τα δωρα της βαφτισης, του εχω παρει και για του χρονου και για του παραχρονου!!!Αφηστε που πηγαν και του πηραν μερικοι ολο μαρκες και εχει ο σπορος boss και burberry, μια μπουκια παιδι!Του τα αλλαξα για του χρονου, που θα ειναι αντρακι!!!Α!Τα νευρα μου τον ντυνω τον στολιζω εγω το πρωι, τον παω στη πεθερα του δινει τα φρουτα και οι μισες του μπλουζες εχουν μετα λεκεδες απο φρουτοκρεμα η οποια δεν βγαινει με τιποτα αν στεγνωσει!Τι της εχω πει να τον αλλαζει και επιτοπου να πλενει τον λεκε τιποτα!!!Αληθεια μηπως εχετε βρει κανενα απορρυπαντικο που να βγαζει τα φρουτα???

Τωρα που το θυμηθηκα ολες οι μοντελες εδω μου μαζευτηκατε????? :lol::lol: Εγω ειμαι 1.73 ύψος και τωρα 73 κιλα αλλα συνεχιζω διαιτα, μασαζ για κυτταριτιδα και power plate!Ευτυχως οι γονεις μου με εφτιαξαν με μεσογειακο σωματοτυπο και δεν μου πολυφαινονται τα κιλα!!!!

Στα δικα σας τωρα...

Κατερινακι μου μακαρι να ημουν Αθηνα να μπορω να σε φιλοξενησω ή οτι αλλο χρειαζοσουν. Αν χρειαστεις και λεφτα που ειπε η Μαγδουλα εδω ειμαστε μην διστασεις.Ελπίζω να βρειτε πια την λυση και η Καθολικουλα να γινει μια χοντρομπαλου!!! ;)

Φωτεινουλα δεν σε προλαβα μεσα!!Αχ αυτα τα ζουζουνια μας με τον υπνο, αχ!!!

foufou μου τωρα που δεν εχεις διαγωνισματα να φτιαξεις και σε ξυπνανε τα ζουζουνια σου θα εχεις δει ολες τις επαναληψεις τετεοιες ωρες που κυκλοφορεις!!!Κουραγιο και περαστικα στη μικρουλα σου!!!Α!Συγχαρητηρια για την πανα, αντε και στα κακα τωρα και ξεμπερδεψες!!!Μην την ξαναπεις την μικρουλα νταρντανα, με ελεγαν εμενα απο το σοι του πατερα μου που ειναι ολοι ταπες και μου κακοφαινοταν!!!Πολύ μου αρεσει η ιδεα σου με τα γλαστρακια!!!Κι εγω χθες που ειχα παει για δουλεια στη Δημητσανα στη διαδρομη αφου δεν ειχα τι να κανω σκεφτομουν την επομενη βαφτιση!!!Οχι δεν ειμαι εγκυος αλλα εχω ενα θεμα με τις διοργανωσεις, τρελλαινομαι, δωσε μου κατι να προγραμματισω, ειναι το καλυτερο μου!!!

Χαρουλινι τελειο το προσκλητηριο!!!Κι εγω επρεπε να τα εχω φτιαξει απο εκει αλλα οι φαεινες μου ιδεες να ειναι ολα ιδια με φαγανε!!!Πως πανε οι προετοιμασιες???

Μαγδουλα τι σχεση φοβερη ειναι αυτη με την πεθερα???Μπραβο!!Εγω την ευχαριστω και μονο που με βοηθαει με το παιδι γιατι κατα τα λοιπα δεν ταιριαζουμε καθολου και μπορει να με τσαντισει στο δευτερολεπτο!!!!!

Μιστακο μουσακααααα???Θελω κι εγω!!!Μπραβο χρυσοχερα μου!!!

Βικουλινι γυρνα ξανα!!!!

Κατσε να σας βαλω και την συνταγη για το λικερ λεμονι, βαζεις σε μπιτονακι 1 λιτρο τσιπουρο και φλουδες 6 λεμονιων το βραδυ μιας ημερας, πχ Παρασκευη βραδυ και το βαζεις στο ψυγειο. Το αφηνεις ολο το Σαββατο και την Κυριακη το βραδυ, βραζεις ενα λιτρο νερο με ενα κιλο ζαχαρη, βγαζεις τις φλουδες και το ριχνεις μεσα.Μετα το διατηρεις στο ψυγειο!

Φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hσυχια βλεπω :o:o:o Βαφτισια παλι,ε :lol::lol: Η Φουφουκα και η Ελενα εχουν την τιμητικη τους αυτο το Σ/Κ :D η συμπεθερουλα θα ετοιμαζεται,μια εβδομαδα εμεινε :roll: οι αλλες που εισαστε καλε :evil::evil::evil:

Ρουλακι,καλοπερασαμε βλεπω ;) χρειαζεται που και που :roll: σημερα ο αντρας μου ,μου ειπε οτι του λειπω και δεν του αρεσει η ζωη που κανουμε :( στεναχωρεθηκα πολυ :( αλλα η Δημητρουλα εχει κανει καταληψη στο κρεβατι μας :oops: κοιμαται κανονικα και μετα απο τις 4-6.30 αναλογα με τα κεφια της ξυπναει και κλαει και δεν σταματαει αν δεν ελθει μαζι μας :o:o οσο για το βιβλιο Ρουλακι,εγω απετυχα γιατι δεν πιστευουν οι αλλοι που κοιμιζουν το παιδο μου στη μεθοδο αυτη(αντρας,γονεις...) :roll: μια φορα δε που ειπα να το αρχισουμε εκλαιγε τοσο πολυ που οταν τελικα υπεκυψε ο αντρας μου μετα απο 1 ωρα,ετρεμε καο γαντζωθηκα πανω του :oops: μου ειπε λοιπον οτι αν ξανατολμησω να εφαρμοσω τετοιες μαλ..... στο παιδι θα με χωρισει :oops: μην παραπονιεται λοιπον τωρα,αυτος την επαιρνε μαζι μας :evil:

Φωτεινουλα,θεα η πεθερα :lol::lol::lol: κανε της δωρο στη γιρτη της αφρολουτρο για να πιασει το υπονοουμενο =))=))=))=))=))=))=)) αλλα αυτο με το θειαφι :o:o:o:o οσο για τους φωτογραφους που λες,συμφωνω οτι καθυστερουν το ζευγαρι ,απο την αλλη ειναι πολυ σημαντικο κομματι αφου ειναι η μονη αναμνηση που μενει :roll: αν βρεις σωστο επαγγελματια ολα γινονται :roll: Δε μου λες,το αφεντικο τρα με το ΔΝΤ,εκανε που εκανε τις εγκαταστασεις,δεν το κανει επαγγελμα :?::?::?::?: Οσο για το φουστανι μικρη κακιστρω,απλα θα αναδειχθει πανω μου,αφου ως γνωστο εγω κανω τα ρουχα :lol::lol::lol:

Συμπεθερουλα,ολα ετοιμα :?::?::?: αληθεια θα στρωσεις κρεβατι =))=))=))=))=))=))=))=))=)) αχ,πολυ σε ζηλευω,πολυ θα θελα να ξαναζησω την μερα του γαμου μου :!::!::!:

Η Σταυρουλα που χαθηκε παλι :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου!!Εγραφα ένα κατεβατό και κόπηκε το ρεύμα!!! :twisted::twisted::twisted:

Να σας ζήσουν οι νεοφώτιστοι και να χαίρονται τα ονόματά τους!!

Μιτσάκο όλα καλά πήγαν..Παντα θα υπάρχουν τα απρόβλεπτοι άνθρωποι και καταστάσεις....

Ρουλάκο από τωρα την επόμενη βάπτιση σκέφτεσαι καλέ?Αυτά που προηγούνται τα σκέφτηκες?Εγκυμοσύνη γέννα κολικοι κτλπ?? :lol::lol:

Βικάκι αμάν βρε παιδάκι μου.τι σου τυχαίνουν...πως είναι η γιαγιά σου τώρα?

Μάγδα όλα έτοιμα?Δεν πιστεύω να έχεις άγχος..Η τιμή αυτή για το μαλλί είναι μια χαρα ακου εκεί 400 :shock::shock:

Ελενα και φουφούκα να σας ζήσουν και όλα να πάνε καλά σήμερα.

Κατερινάκι εύχομαι όλα να πάνε καλά με το Καθολικάκι να ηρεμήσετε...Οτι χρειαστείς εδώ είμαστε εμείς ;)

Καλέ γιατί μιλάτε για κιλά?Τι νουμερα είναι αυτά ?Από φοιτήτρια έχω να δω τέτοιους αριθμούς στη ζυγαριά.Φωτεινη βάλε σε παρακαλώ τάξη...

Χαρά όλα έτοιμα και εσύ ε?Από το Χαμόγελο προσκλητήρια ε?Μπράβο !!Πρόβλημα ακόμα με τον ύπνο ε?Υπομονή.Εμένα τα έκοψε νωρίς αυτά.Απο 2 μηνών κοιμάται σερί το βράδυ.Ξυπνάει μόνο για πιπίλα 2-3 φορές και όταν της την βάζεις πέφτει ξερή.Το καημενούλι λυπάται τη μαμάκα που σηκώνεται αξημέρωτα.

Φωτεινή κανονίζω τα της βάπτισης(θα γράψω παρακάτω)και ναι κυρία μου ακόμα δεν καταλήξαμε σε όνομα έτσι για να έχεις να λες :lol::lol: Παίζει το Αριάδνη και το Εμμέλεια.Α και το Χαρά που έχει κολλήσει ο άντρας μου.Και εμένα μου αρέσει αλλά σκέτο όχι Χαραλαμπία κλπ.Ακούς Χαρά μου?Το δικό σου από που βγαίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τα νέα μου τώρα.Η μικρή έγινε 70 πόντους και 8950 κιλά. τρώμε σουπίτσες και θα προσθέσουμε και όσπρια.Κοιμάται 10 το βράδυ με 10 το πρωι και 3.3 με 5.30 το απόγευμα.Είπε παππού , για την ακρίβεια παππουππφφ ,Οταν την βάζεις στην αλλαξιέρα λέει κακά!!!!Μας λέει πως κάνει το παπάκι και το σκυλάκι!!!Δεν μπουσουλάει μόνο σέρνεται σαν την σκουλικαντέρα και κάνει βαρελάκια να πάει εκεί που θέλει.

Τη μάτιασα ξύπνησε..φωνάζει γιαγιά άτα.Θα πάρω την πεθερά μου να έρθει να την παρει βόλτα και θα μπω αργότερα να γράψω την πρόοδο που έχω κάνει για τα βαφτίσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ήρθε η γιαγιά της και την πήρε!! :D:D

Λοιπόν σας είπα ότι έκλεισα εκκλησία και φωτογράφο.300 ευρώ με κανονικό άλμπουμ και dvd από εκκλησία και λίγο από το κέντρο μετά.Σκέφτομαι να κάνω ψηφιακό αργότερα με φωτογραφίες από τα πρώτα χρόνια της μικρής

Το θέμα μου είναι η αισθητικός που έχει άλλα βαφτίσια και δεν μπορεί την ώρα που θέλω οπότε ή θα αλλάξω αισθητικό ή θα αλλάξω την βάφτιση για μισή ώρα αργότερα,δηλαδή 13.00 αντί για 12.30.

Κουτί λαμπάδα κτλ βρήκα πολύ οικονομικά, φόρεμα βρήκε η νονά σε souper τιμή το αγόρασε και περιμένω να το δω από κοντά για να δωσω το τελικό οκ.

Προσκλητήρια έχω στο σπίτι δείγματα αλλά δε μου αρέσει κανένα και είναι κοντινός συγγενής του άντρα μου και πρέπει να πάρω από εκεί.Θα πάω και την Δευτέρα να τα γυρίσω αυτά και να δω μήπως έχει άλλα.

Α!!Γλυκάκι κανόνισα προφιτερόλ σε disney κουτάκι 0.90 λεπτά το ένα για εκκλησία και τούρτα σοκολάτα φράουλα για το κέντρο 1 ευρώ το κομμάτι.(Από εκεί είχα κάνει και στο γάμο δεν έμεινε ούτε ένα κομματάκι)

Εκανα την έρευνα μου για το κέντρο μετά και θα πάω το μεσημέρι να το κλείσω...

Μπομπονιέρες θα κάνω από το ειδικό εργαστήρι Α.με.Α παιχνιδάκι θα έχουν μόνο οι παιδικές και για τους μεγάλους μόνο κουφετάκια γιατί αντί για μπομπονιέρες θα κάνω δωρεά τα χρήματα εκεί.

Μου μένουν τώρα οι λεπτομέρειες...

Λοιπόν σας αφήνω.Θα τα πούμε αργότερα.Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λεει η Φουφουκα :!::!::!::!: δεν παιζω κανενα τζοκερ,Σταυρουλα ζητησα και ηλθε :o:o:o:o

Ετοιμαζεσαι επιτελους :!: μ'αρεσει που ολα τα εκλεισες εκτος απο το ονομα :lol::lol::lol: το δικο μου βγαινει........απο το Ζαχαρουλα,ΑΣΤΑ :evil::evil::evil: το Χαρα ομως μου το κολλησε ο ανδρας μου,μεχρι τοτε ολοι με ελεγαν Χαρουλα,αλλα μ'αρεσει πολυ :) εχω ομως να προτε :) νω το Χαριτινη :!: που και το οριτζιναλ ειναι ωραιο αλλα και το Χαρα βγαινει σαν υποκοριστικο ;)

Ωραια ιδεα για τις μπομπονιερες :!::!::!: και εγω σκεφτομαι να κανω στο χαμογελο,σελιδοδεικτες αντι μπομπονιερας ,αλλα δεν πολυαρεσουν στον ανδρα μου :( βεβαια και εγω παρασερνομαι απο αυτα που βλεπω στην αγορα αλλα υποσχεθηκα στον εαυτο μου να μην παρασυρθω απο το καταναλωτικο μου πνευμα αυτη τη φορα :( χθες μαλιστα ακουγα στην Πανια,που :( ειχε εκπροσωπους απο το χαμογελο οτι εχουν σοβαρα οικονομικα προβληματα και χαρηκα ακομα περισσοτερο για την επιλογη μου με τα προσκλητηρια :D:D

Οσο για τον υπνο Σταυρουλα,πραγματικα δεν ξερω τι εχει γινει :? απο τοτε που γυρισα στη δουλεια εχει αλλαξει τελειως γιατι απο 40 ημερων η ζουζουνα μου κοιμοταν 12ωρα σερι :? το πρωι βεβαια αρχισα να την ξυπναω εγω στις 7 για να τη θηλαζω οποτε λογικο ειναι να εχει αλλαξει το ρολοι της :roll: τα βραδυα δυστυχως πιπιλα δεν παιρνει με τιποτα οποτε οταν ξυπναει θελει παρηγορια :roll: βεβαια τις τελευταιες μερες μην την ματιασω δεν εχει ξυπνησει ενδιαμεσα :!:

Καλε Φουφου και Ελενα,που εισαστε :?::?::?: περιμενουμε νεα :-w:-w:-w:-w:-w

Παω να ετοιμαστω για καφε με κατι φιλους :D:D:D θα :D την αφησουμε λιγο στη μαμα μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Εδω σας διαβασω κ ο μπεμπης ορθιος στο παρκο να χορευει φωναζοντας μαμα( j εννοωντας τελειωνε χαζη κ δωσμου σημασια!)

Χτες ημασταν ολη μερα παραλια επαιζε μια κοπελα beach soccer αγωνα,παλι καλα που χε πηρα το μωρο γιατι θα εβγαινε off οπως εμεις.ημασταν μεγαλη παρεα με τα ξαδερφια του αντρα μου κ τις γυναικες κοπελιες τους.

Σταυρουλα power plate ακουω κ θα πηδηχτω απτο πΑραθυρο που δεν εχω κανει εν κοιλιακο η γυναικα.....ετσι μπραβο,αφου κ εσεις εχετε βοηθεια να βγαινετε να μη μπουκωνετε απο την καθημερινοτητα!!!

Χαρα τωρα που δεν εισαι κ εσυ ολη μερα σπιτι να τη βαζεις σε προγραμμα ειναι δυσκολο,αναφερομαι στις αλλαγες στο προγραμμα του υπνου.κ εγω φοβαμαι οτι οταν γυρισω δουλεια θαρθουν τα πανω κατω.

Κατερινακι ειμαι αθηνα το εχω ξαναπει οτι θες πες μας.η φουφου εχει τα τηλ μας.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ κ εχουμε ηρεμησει ολοι κ ο αντρας της επεισης!!!αχχαχαχα!χαιρομαι που θα γυρισει ξεκουραστη κ ηρεμη,ετσι ειναι παντα οταν επισκεπτεται το μερος της!!!

Σταυρουλα 300 ευρω δεν ειναι τιποτα,παλι καλα!!!!

Φωτεινη μη μου λες για το θειαφισμα,να το καραλαβει μη περιμενεις,απλα τονιστε το κααααθεφορα μεχρι να το εμπεδωσει.

Βκυ μου που πηγες???

Παω να γραψω κατι φαρμακα ,σας χαιρετω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...