Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Καλημερα φουφουκα μου.Με το καλο να βαφτιστουν τα λουλουδακια μας και να γινουν Χριστιανοι.Επλιζω να παρετε μεταθεση στα μερη μου και να γνωριστουμε και απο κοντα.Σημερα βγαλλαμε και το τριτο δοντακι μας.Κοιμαται εδω και μιαμιση ωρα το μπουμπουκακι μου διοτι ξυπνησε απο τις 6.30.Φιλακιαααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενάκι,για Λήμνο μας βλέπω!Έννοια σου όμως και κάποια στιγμή θα έρθουμε κι απο'κει,είναι σίγουρο ;)

Προχθές πήρα και φόρεμα για τη βάφτιση.Μακρύ που δένει στο λαιμό πάρα πολύ ωραίο και πολύ οικονομικό,36 ευρώ για την ακρίβεια.Δεν ήθελα να πάρω κάτι πολύ καλό.Αυτό που φόραγα στη Στέλλα μου παρόλο που δεν ήταν δύσκολο να φορεθεί ξανά δεν το ξαναφόρεσα παρα μονο σε ένα γάμο πριν λίγο καιρό,ενώ αυτό θα το ευχαριστηθώ όλο το καλοκαίρι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ήθελα να σας πω ότι η Στέλλα μου ξύπνησε θεόστεγνη και όλη την ημέρα κάνουμε τσίσα στην τουαλέτα [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] Βέβαια,θέλει μερικές φορές να είμαι μέσα μαζί της οπότε εγώ κάθομαι κάπως έτσι :-w:-w:-w:-w:-w=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έχει πιάσει πολυλογία ε;Τι να κάνω;Είναι το πρώτο σ/κ που δεν έχω τίποτα για το σχολείο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αυτά βαρέθηκα να μιλάω μόνη μου!Bye Bye!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εκανα μια ανακαλυψη απο μονη μου ...

διαβασα οτι παιδια που ειχαν η εχουν παλινδρομηση μπορει να δημιουργησει οισοφαγιτιδα....με αποτελεσμα να θελει να κανει εμετο ..να μην μπορει και ετσι να την ποναει το στομαχι της και αυτο συμβαινει οταν ξαπλωνει....

•Έντονο κλάμα

•Ρουκετοειδείς εμέτους

•Αιματέμεση

•Πόνο ή δυσφορία στη σίτιση

•Τέντωμα του κορμού και έκταση του κεφαλιού

•Ανήσυχο ύπνο

•Απώλεια η ανεπαρκή πρόσληψη βάρους

•Βήχα, βράσιμο, άπνοια

αυτα ειναι τα συμπτωματα τα εχουμε ολα εκτος απο τουε ρουκετοειδεις εμετουσ και την αιματεμεση...

τον πηρα λοιπον πριν τηλ και του ειπα μιπως εχει οισοφαγιτιδα :?::roll: και λεει ναι μπορει να εχει.....γιατι μου εκανε και εμετο στο ασχετο...μου ειπε να της δωσω 1μλ epadoren πρωι βραδυ να δουμε πως θα παει.....δεν ξερω αν ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ αλλα η μικρη ηπιε ολο της το γαλα μετα χωρις κλαμα και κοιμηθηκε πινοντας το και επεσε ξερη!!! τωρα κοιμαται διπλα μου ακουνητη.....και φενετε ηρεμη!!! μακαρι σε εισαγωγικα να ειναι αυτο κ να βρηκαμε επιτελους γιατι ειναι ετσι...

για οσες απορουν με το υψους μου ειμαι πρωτο μποι 1.52!!! :lol::lol::lol::lol:

φουφου τι πολυλογια ειναι αυτη ?? φτου φτου να μην σε ματιασω....

θα σας διαβασω και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Φουφου ετσι στρωσε το μικρο να κοψει πανες αν κ θα αναστεναξει η σφουγγαριστρα για αρχη!!!

Εσυ μαζευεις τα τηλ,σε σενα να το στειλω???

Κατερινα συμφωνω για τη καθολικουλα ,αξιζει να αφιερωσουμε τιτλο!!!

Πηγαμε για το πρωτο μπανιο σημερα κ εβρεχε :roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κούκλες!Δε δουλεύω σήμερα αφού είναι του Αγίου Πνεύματος.Κατερινάκι,όντως μακάρι να είναι αυτό το πρόβλημα,για να βρεθεί και η λύση.Αν είναι ποτέ δυνατόν!Πάλι καλά που ψάχτηκες :roll::roll: Οκ,έκλεισε ο επόμενος τίτλος ;)

Μητσάκο,ναι εγώ μαζεύω τα τηλέφωνα :D:D:D Α,μη φανταστείς μόνο την πρώτη μέρα κατουριότανε.Σήμερα η τρίτη μέρα χωρίς να λερώσει ;) Πήγες για μπάνιο κι έβρεχε;Τυχερούλααααααα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Μαγδούλα,δε σε πρόλαβα!!!Τρέχεις ε;Αυτά έχουν οι νυφούλες :lol::lol::lol::lol:

Εγώ σήμερα το πρωί πήγα κι έκλεισα μπαλόνια για την εκκλησία.Θα φτιάξει ένα διάδρομο από 30 μπαλόνια που θα γράφουν πάνω το όνομά της σε χρώματα λαχανί και ροζ και μία αψίδα με το όνομά της.Μετά τα μπαλόνια του διαδρόμου θα τα μοιράσουμε στα παιδάκια!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ...ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΘΩ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΛΙΨΗ... :roll: ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ...ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΛΑ;;;ΟΙΣΟΦΑΓΗΤΙΔΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΕΠΑΝΤΟΡΕΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 2 ΜΗΝΩΝ..ΤΟΥ ΕΦΕΡΝΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΥΠΝΗΛΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΠΑΝΕΣ;;;;;;;;ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ;;; :roll:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

ΕΓΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ;;;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΛΙΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ... :?

ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ...ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΤΟ ΤΡΞΙΜΟ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ..

ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ .....ΠΑΘΕΝΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΤΗ ΣΥΡΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ...Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΞΕΝΥΧΤΗ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΕΛΑΓΟΜΕΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΠΙΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΓΡΑΨΩ...ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ...ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ...ΠΤΩΜΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΒΑΠΤΣΙΣΗΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΣ 1,30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΩΣ ΤΗΣ 3 ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΕ ΜΕΛΑΝΙΑΣΗ ΕΒΓΑΖΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΗ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ....ΤΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΤΗ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΛΥΠΟΘΥΜΟ.... :shock::shock::shock::shock: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΣΥΝΕΒΗΚΕ ΑΥΤΟ...ΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΔΙΑΡΙΑ;;ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....ΦΥΣΙΚΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΦΤΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΕΚΛΕΓΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΥΣΤΑΖΕ ΠΟΝΑΓΕ ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ ΜΟΥ....Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΦΩΝΑΖΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΣΑΝ ΚΛΑΜΕΝΟ ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ........ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ Η ΓΛΩΣΟΦΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΙΜΟ ΠΡΑΓΜΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΤΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΩΣ ΤΗΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ....ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΕΦΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΙΑ...

ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΒΑΠΤΙΣΗΣ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΝΤΑΡΤΕΥΕΙ!!!! :D ΠΙΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ ΠΙΑΝΕΤΟ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΣΥΚΩΝΕΤΕ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΥΡΤΑΡΙΑ...ΧΑΜΟΣ :lol: ΤΑΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΛΙΜΠΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ :lol::lol:

Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑΤΑ ΖΗΛΙΑΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΑΝΙΑ ΠΛΕΟΝ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ Η ΜΙΚΡΗ...

ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ :lol::lol:

ΑΠΟ ΚΕΦΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ...ΑΠΟ ΤΗΣ 15 ΜΑΙΟΥ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 5 ΚΙΛΑ... :( ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΑΙΘΙΟΠΙΑΣ ( ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ;;)

ΕΙΜΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ.........ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟΥΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΠΛΥΝΩ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ... :roll:

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ...

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΛΙΨΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ...

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΥΜΑΜΕ ΠΑΝΤΑ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ :YMHUG::YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου καλημερα!!!Επιτέλους και ειχαμε ανησυχησει!!!Καταρχήν να σου ζήσει!!!Και γαμπρό να τον δεις!!!Τι παθατε μωρε με τον μπεμπακο???Ελπίζω να μην ξανασυμβει τιποτα αλλο!Η γιαγια σου πως είναι?Σιγουρα θα τα καταφερεις με τα παιδακια σου και θα δεις θα σου αλλαξει ολη η διαθεση τωρα με τα μπανακια και την παραλία!!!Περίληψη δικών μου νέων...βαφτησα κι εγω το αντρακι μου στις 4/6, ολα πηγαν κατ' ευχή, ολα οσα ειχαμε σχεδιασει βγηκαν καλα και νομιζω οτι ολοι εμειναν ευχαριστημενοι!Προσπαθω να μαζευτω στη δουλεια μηπως και καταφερω να φυγω αρχες Ιουλιου για Σκυρο και μετα ερθει και ο μπαμπας μας!!!

Όλα τα αλλα κοριτσακια τι κανετε?Εφαγε το βλασταρι μου και κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο και μακαρονια με κιμα, βαλαμε και πεπονακι στη φρουτοκρεμα και του αρεσε!Χθες του εδωσα και μπισκοτακια της nutricia και γλυφοταν το καμαρι μου!!!Σε οσες μανουλες προκειται να βαφτισετε συντομα τα παιδακια σας να θυμαστε να βγαλετε καμια φωτογραφια με τον αντρουλι σας και το μωρο, γιατι εμας μας εφαγαν με τα σογια και μετα επρεπε να παμε για φαγητο και οι τρεις μας δεν εχουμε καμια καλη!!Και θα ξαναντυθουμε για να κανουμε επαναληπτικη φωτογραφηση!!Ειναι φιλη μου η φωτογραφος και θα παμε με ηρεμια τωρα εκει που καναμε την βαφτιση!!!Προσπαθησα να βαλω φωτογραφιες απο τις μπομπονιερες μας κλπ αλλα δεν μου τις φορτωνε, θα ξαναπροσπαθησω!!Σας φιλώ ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες.

Βικάκι επιτέλους γύρισες στο παρεάκι βρε ψυχή :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif] Τι τραβήξατε και εσείς; Πάντως και εγώ που είμαι τέρας της λογικής στο μάτι σηκώνω τα χέρια ψηλά :roll: Και εσείς ρε παιδί είναι λες και σας μουτζώσανε! (τι λέτε αυτή την έκφραση; :? ) Η γιαγιά πως πάει; Να σας ζήσει ο μικρός Ιάκωβος, να είναι πάντα γερός και δυνατός. Η Μαρισούλα σου κάνει νάζια στο φαγητό; Μωρέ ίσως ζεσταίνεται και δεν έχει όρεξη. Καλά μπάνια από αύριο.

Και για την περίληψη που ζήτησες έχουμε και λέμε: Μήτση και Ρούλα βαφτίσανε. Κατερινοφουφού και Έλενα είναι στην τελική ευθεία για αυτό το Σάββατο, ενώ η Μάγδα έβαψε το μαλλί πορτοκαλί :lol::lol::lol::lol: για την γαμοβάπτιση το άλλο σ/κ . Ευτυχώς τώρα το διόρθωσε το χρωματάκι :lol: . Η Χαρά με τις εφημερίες ξημερωβραδιάζεται στο νοσοκομείο. Η Σταυρούλα τελειώσε το σχολείο αλλά τρέχει και αυτή με την βάπτιση (ακόμα ψάχνουν όνομα για την μικρή :shock::lol: ) Και η Κατερίνα είχε τρεξίματα για το Καθολικάκι από γιατρό σε γιατρό μπας και βρουν τι έχει το μωράκι (είχε εμετούς, πόνους στην κοιλίτσα, ανήσυχο ύπνο, στάσιμο βάρος κλπ). Η τελευταία διάγνωση, ελπίζω και η οριστική, είναι η οισοφαγίτιδα. Εγώ όλα καλά, και ο δικός μου κάνει τα καλά του δικού σου :lol:

Ξέχασα τίποτα; Ας συμπληρώσουν οι υπόλοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δω τώρα οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Ρε Μάγδα τι του δίνεις και κοιμάται έτσι ο Β; Εμένα μετά το φρούτο 40-50 λεπτά και μετά το φαΐ το πολύ 1:30 ώρα. Πάντως μάλλον αρχίζει και το καθιερώνει το βράδυ να ξυπνάει εκεί γύρω στις 12 και μετά μια και καλή το πρωί, επιτέλους :D

Πάλι αρχίσατε συζήτηση για κιλά;;;;;; Ωχ πάλι θέλετε να με φουντώσετε :lol::lol: Λοιπόν και εγώ ήμουν 58 κιλά στην Γ' Λυκείου :lol::lol::lol: Σιγά μη σας πω πόσα είμαι τώρα [-x[-x[-x[-x Πάντως συνεχίζω τις προσπάθειες μιας πιο υγιεινής διατροφής και τα πράγματα πάνε καλά. :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Χειροκροτώ τον εαυτό μου!

Ήρθε και το 3ο δοντάκι του Β, καλορίζικο!

Μήτση καλά έκανες με το τραπέζι αφού έβγαινε πιο οικονομικό. Άσχετο αλλά όταν πρότεινα στον άντρα μου να κάνουμε και εμείς μπουφέ στον κήπο μετά την βάφτιση (όταν την κάνουμε :lol: ) είπε κατηγορηματικά όχι και ποιος ήταν ρε παιδιά ο λόγος;;;;; Δεν ήθελε όλοι αυτοί που θα έρθουν να χρησιμοποιήσουν την τουαλέτα μας :shock::shock: Εντάξει και εγώ συνήθως είμαι σιχασιάρα αλλά αυτός το παράκανε :lol: Εκκλησία το πας μόνη σου το μωρό; Γιατί εδώ πρέπει να το πάνε οι νονοί.

Ρούλα έδωσες δικό σας φαγητάκι; Κορίτσια δίνετε και οι υπόλοιπες από το δικό σας φαγητό; Εγώ δεν το έχω κάνει ακόμα. Δεν μαγειρεύω με πολλά αλάτια κλπ, απλά φοβάμαι για το μαγειρεμένο λάδι. :?

Φουφου μεγεια τα μαγιουδάκια και καλά μπάνια! Θα σας μιλάω καλέ και όταν πάει στη ΝΑΣΑ ο μικρός, απλά θα σας τα πρήζω με τα κατορθώματα του γιου μου :lol::lol::lol: Προς το παρόν ενημερώνω ότι μόλις έριξε τον κάδο απορριμάτων κάτω από το γραφείο μου :twisted::twisted: ευτυχώς έχει μόνο χαρτιά. Όλο μέσα στα πόδια μου είναι :roll: Εμφανίστηκαν τα δοντάκια; Και εδω στο χωριό έχουμε ληστείες τον τελευταίο καιρό. Κυρίως ανοίγουν το μπακάλικο και κλέβουν τσιγάρα, κάρτες κινητών και λεφτά. Μια φορά έκλεψαν και το ζαχαροπλαστείο, όπου εκτός από τα λεφτά πήραν και τις πάστες :shock:

Καλά, η Στελλίτσα σου είναι αστέρι. από τώρα κόβετε την πάνα; μπράβο στο κορίτσι :ymapplause: Της έχεις γιογιο ή ειδικό καθισματάκι που μπαίνει πάνω στη λεκάνη; Τι εννοείς θέλει να είσαι μέσα;γιατί εσύ που είσαι καλέ, μόνη της την αφήνεις;

Μ'αρέσουν τα χρωματάκια που διάλεξες για τα μπαλονάκια. ;)

Εγώ θα πρότεινα για να ξορκίσουμε τα κακά που μας βρήκαν να βάλουμε τον εξής τίτλο : Επιτέλους ν. 4 Να φύγει το 3, να πάει αλλού :lol:

Έλενα μεγεια η βεραντο-ταράτσα. Αυτά είναι ωραία πράγματα. Θα πίνεις το καφεδάκι σου και θα απολαμβάνεις την ελληνική φύση. Με το καλό να βαφτίσετε τον Ορεστάκο το Σάββατο. Και σε εσένα μεγεια το 3ο δοντάκι. :ymapplause:

Κατερίνα πως πάει η μικρή; Βλέπεις βελτίωση με το καινούριο φάρμακο; Ο.κ. μπορεί να μην έχεις και το πρώτο μπόι αλλά πρόσεχε με τα κιλά. Την υγεία σου πάνω από όλα.

Χαρά μου σου στελνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς. Λευτεριά στην ταλαίπωρη εργαζόμενη μάνα.

#:-s Ουφ μια ωρα γραφω.

Άντε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΧΤΕΣ ΨΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΜΕ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ Κ ΒΡΑΔΥ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΕΡΙΣΥ ΑΓΓΟΜΑΧΑΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ Η ΓΙΑΓΙΑΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣΑ ΠΟ ΜΑΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Η ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΣΟΥ ΑΨΟΓΗ ΤΟ ΧΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙΣ.ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΡΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΑΙ ΥΠΝΑΡΟΥ ΧΑΧΑΧΑ ΧΤΕΣ ΞΕΡΑΘΗΚΕ ΞΥΠΝΗΣΕ 7.30 ΜΑΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 11.45 ΛΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΠΑΝΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΕΖΑ.ΒΓΑΖΟΥΜΕ Κ 4 ΔΟΝΤΙ :shock::shock::shock:

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΝΑΙ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΟΝΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΘΑ ΒΑΛΩ..

ΔΙΚΗΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΡΟΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΕΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΣΟΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΜΟΝΟ ΣΟΙ :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΣΕΝΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ.

ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 4 ΣΤΡΕΜΜΑΤΟ ΚΗΠΟ ΜΕ ΔΕΝΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΚΑΖΟΝ ΑΛΛΑ ΚΕΤΕΡΙΝΚ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ :lol::lol::lol: ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΙΧΑΣΙΑΡΑ ;););) 100 ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΑΣ :shock::shock::shock::shock:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΠΑΝΕΣ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ :D:D

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΛΕΜΕ ΑΣ ΦΑΜΕ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΜΠΟΡΑ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΛΑΥΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΦΑΓΑΚΙ ΣΕ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ ΤΕΛΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι σου εστειλα πμ γιατι δεν αντεχω να λες οτι ησουν νταουνιασμενη στη βαφτιση πουλακι μου...

Φωτεινη γη τουαλετμα δεν την ειχα σκεφτει γιατι δεν ειμαι καθολου σιχασιαρα αλλα ετσι που το ειπε ο αντρας σου θα με εβαζε σε σκεψεις!!!

Κοριτσια απο φαι εμεις εχουμε το εξης προγραμμα πλεον¨¨¨εβαπορε,ψαρι μοσχαρι κοτοπουλο με πατατα ντοματα καροτο σελινο φασολακι αρακα κολοκυθι ρυζι.απο φρουτα επιτρεπονται πια ολα εκτος απο φραουλα κ κερασι.δικο μας φαι ειπε οταν κλεισει χρονο.τοτε θανφαει γιαουρτι ζυμαρκα κ αυγο.

Χτες εφτιαξα μουσακα για πρωτη φορα μετα απο ενα χρονο γαμου κ η πεθερα κ ο αντρας εδωσαν συγχαριτηρια!!! Αφου ο κουρμε συζυγος τον τσακισε ειμαι ευτιχισμενη!!!

Σας ειχα πει τι εκανα η παλαβη?περυσι ημουν τεζα λογω συσπασεων για μηνες.ετσιγια να περασει η ωρα εστειλα αιτηση στο μαστερ σεφ για τον αντρα μου( με μια εκπληκτικη φωτογραφιια του( ειναικ ομορφοπαιδο το ατιμο) αλλωστε ειναι τρελος με την μαγειρικη!! Τον παιρνουν την ιδια μερα να περασει απο κει κ αυτος δεν ηξερε τιποτα!! :o:lol::lol::lol: απεριψε το μαστερ σεφ εν αναμονει του γιου του,δεν ηθελε ναναι μεσα σε σπιτι,αντε κανα γυρισματακι!!! :(:lol::lol::lol:

Ρουλακι δεν επρεπε η φωτογραφος να τοχει φροντισει???εμας εκανε κ τουμπες για να βγαλει το στεφανο να κακαριζει στα γελια.βεβαια ειναι αργος κ θα τις παρω το σεπτεμβρη αποτι βλεπω!!!!οπως κ του γαμου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοροιδευεις παλιοΤασσω :twisted::twisted: εγω πηζω και εσυ κοροιδευεις :?::?: που να διοριστεις και να παρεις μονο 3η Λυκειου :lol::lol:

Θα ειμαι συντομη γιατι σκουντουφλαω :oops::oops:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,wellcome back :D μου ελειψες παλιοκοριτσο ;) να σου ζησει ο γιοκας σου και περαστικα στη γιαγια :!: αλλα κυριως μου ελειψε η μαυριλα σου :o με ολες τις χαζοχαρουμενες εδω μεσα,ολο γελιο και χαρα :!: downιασε μας για αλλαγη :!: ετσι και αλλιως και να θες να αγιασεις δεν το βλεπω,ηταν στραβο το κλιμα....στο ματι πιστευω τρελλα,αλλωστε εξηγειται επιστημονικα και εσυ στανταρ εχεις ματι :o:o φορα λοιπον καμια αρμαθια με σκορδα :!::!::!::!: με την κουμπαρα ολα οκ τελικα :?: τα νεα μου σου τα ειπε η Τασσω,αλλα δεν σου ειπε το βασικο ΕΧΩ ΑΝΗΨΙΟ :D:D:D:D:D

ΜΑΓΔΟΥΛΑ,κρατα δυναμεις μωρη :!::!::!: ρεταλι θα πας στην εκκλησια :o:o οσο για το θεμα τουαλετα,εχω εξοικοιωθει τοσο με την μπιχλα στο νοσοκομειο που το εχω ξεπερασει το θεμα :lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,με τον γιατρο επαθα σοκ :shock::shock: πιστευα οτι ειχε τη διαγνωση αλλα μαλον κατι βρωμαει στο θεμα :evil::evil: το συζητησα παντως με τον δικο μου και μου ειπε οτι εναν ελεγχο τον θελει :roll: ενα υπερηχο νεφρων και μια επισκεψη σε παιδογαστρεντερολογο γιατι στην καμπυλη ειναι πισω :roll: μην μενεις σε συμπτωματικη θεραπεια αλλα ψαξε την αιτια ;)

ΡΟΥΛΑ,οντως η φωτογραφος πεταγε αετο :!::!::!:

ΜΙΤΣΑΚΟ,ΑΝΕ ΕΣΥ ΦΕΤΟς ΣΤΟ MASTER CHEF :lol::lol::lol: τωρα που κανεις και μουσακα.....

ΕΛΕΝΑ,μεγεια τη βεραντα και τα δοντια βεβαιως-βεβαιως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεα μας ειναι οτι η Δημητρουλα ειναι 73cm και 9150 :!::!: με τοσο που κουνιεται απορησε ο γιατρος :!::!: στεκεται μονη χωρις να κρατιεται και οταν την κρατας κανει βηματακια :D:D

Πηρα φουστανι που θα γινω νονα,πολυ τελειο και απλο σχετικα :roll: τιμη δε λεω θα με βρισει ο Μιτσακος :oops: αλλα δεν φταιω εγω :!::!: ημουν αναμεσα σε δυο και η μαμα μου μου ελεγε να παρω το πιο ακριβο :shock::shock::shock: ειναι μεταξωτο μπαλου στο χρωμα της αμμο ,με μια μεγαλη δερματινη ζωνη μαυρη με ενα τεραστιο λουλουδι :!: κατι σε Καρι Μπρατσο(sex and the city) φανταστειτε ;)

Εκλεισα και μπομπονιερες για εμας απο το χαμογελο του παιδιου :D κλασικα διαλεξα την πιο ακριβη :lol::lol::lol: αλα το ευχαριστηθηκα ρε κοριτσια,θα πιασουν τοπο τα χρηματα ;)

ΦΟΥΦΟΥΚΑ,εσενα ξεχασα αλλα με αποσυντονισες με την πολυλογια :shock: οσο για τον τιτλο τον ειχα καπαρωσει αν θυμαστε,"Καλα Πλακα Με Κανεις?",αλλα αν ειναι για το Καθολικακι χαλαλι ;) προτεινω ομως κατι πιο συγκεκριμενο του στυλ"ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΙΛΑ" :)

Τι πολυλογια παλι :o:o αντε καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα θα παμε Αθηνα.....η μικρη απο 6110 πηγε 6000..... :( θα φυγουμε αμεσα και θα κανουμε εισαγωγη για 4-5 μερες....προσπαθει ο γιατρος μας να βρει την γιατρο πανω να μας πει ποτε να παμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...