Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

Γεια σου Ιωαννακι μου γλυκο!!!!!!!!!!!1

Οπωσδήποτε φωτο! Αν και προτιμω να σε δουμε live!!

Τι θα γινει ρε κοριτσια?? Θα το τηρησουμε το 20 ημερο που (η κοινη θνητη :lol: ) είχα προτείνει ή μπου?? Τί λετε κανονιζουμε τιποτα??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το που...δεν ξερω καπου που να βολευει ολες...(village παλι? - Αιγάλεω? ) εγω ειμαι μεσα σε ολα..

το ποτε λεω αμεσα ακομα και μες το σκ που μας ερχεται...ψηνεστε?

Ιωαννακι ειχα προτεινει ετσι στην πλακα και πανω στην κουβεντα μετα τη συναντηση μας στις 26/2 να το κανουμε πιο συχνα...εστω και καθε 20ημερο ή μια φορα το μηνα...μου λειπετε κι οποτε βγαινουμε ή βρισκομαστε περναμε ωραια..(εγω τουλαχιστον) γι 'αυτο ελεγα πιο συχνα, ε εχουμε και νεο μελος στην παρεα μας την Κατερινα (foufou) μηπως ερθει να την γνωρισουμε και την Κατερινιω.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws mas irthes foufou (katerinaki) na xairesai tin oikogeneia sou!!!

pros ta panw den tha erthete kathoulou?estw ligo?twra den tha nai kai to eraki mas na me katevasei estw..an den eixa to thema me to metro..den tha xa provlima..alla ti na kanw pou me turranane oi antres mou akoma kai mesa apo tin koilia'???? :roll::roll:

kalutera gia to epomeno...mipws einai kaluteros kai o kairos..afou kai to bikaki den kserei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που θα βολευε ιωαννακη μονες λετε η με οικογενεια?????????????

σκυλοβαριεμε αφανταστααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπ τσουπ να μαι και εγω για λιγο! :)

Ο μικρος ροχαλιζει και η μεγαλη ακομα τραγουδαει μεσα :lol:

Σημερα απο της 2 και μετα ειμασταν μονοι με τον γιοκα μου.Κοιμηθηκαμε μαζι και ξυπνησαμε στης 4. Δεν λεω 2 ωρες με αφησε να κοιμηθω αν και δεν μου φτασανε βεβαια. Μετα ηταν ησυχουλης και εβαψα νυχια!! Χερια ποδια κιολας!!! [smilie=blob9.gif]:lol: Παιζει να εχει κανενα χρονο που τα εβαψα τελευταια φορα! :lol: Αποφασισα να παω και κομμωτηριο για κουρεμα μπας και ανεβω λιγο γιατι δεν με βλεπω καθολου καλα..καθε μερα και χειροτερα...τεσπα μην σας μιζεριαζω συνεχεια με τα δικα μου.

Αδερφουλα μου δεν σε φοβαμαι εσενα με την δουλεια! Δυσκολη ξεδυσκολη μια χαρα τα καταφερνεις. Ανυπομονω και εγω να δω την κουμπαρουλα σου! Να μας ενημερωσεις! Πολυ γελιο ειχε σημερα αν και το εβλεπα με διαλειματα. Κοιμαται ο Νικολας? :shock:[smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]

Βικακι μου τρεχουνε τα σαλια μου με το γλυκο σου αν και δεν μου αρεσει το φουντουκι.Λεω να το κανω με καρυδια και φυστικια Αιγινης! Αυριο θα κανω χαλβα σιμιγδαλενιο με σταφυδες και καρυδια! μιαμ μιαμ!! Το εριξα στην κουζινα τελευταια και με βλεπω να περνω παλι κιλα αντι να χανω! :oops:

Ιωανναρα μου κλωτσαει ο ποδοσφαιριστης ε?? :D Λες να θελει να βγει απο τωρα? χιχιχ!

Ερη μου γιατι μωρε στεναχωρημενη? Οτι θελεις εδω ειμαστε να σε ακουσουμε. Ποσες ωρες εχουμε διαφορα? Μεσημερι ειναι εκει τωρα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου θα ερθω εγω να σε παρω!!

Απλα και για την Βικυ ειναι ταξιδι μεχρι ΑΓ. Παρασκευη πιστευω..εγω μπορω παντως να ερθω να σε παρω..οσο για το σκ οκ και το αλλο μπορω...εκτος αν γενναει η κουμπαρα μου και κρατησω το βαφτιστηρι μου..παιζει κι αυτο...γιατι την περιμενουμε απο την επομενη εβδομαδα και μετα..ανα πασα στιγμη..

Αδερφουλα εδω παλι?? Κλεισε βρε μην ερθει ο γαμπρος και βρουμε κανα μπελα! Χαίρομαι που κοιμηθηκες και ξεκουραστηκες! Αντε καλη κωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακη μου καλα εκανες κ εγω οταν ειμαι στα down μου κ κανω κατι για μενα ανεβαινω κατευθειαν!!!!!!!!!!!!

ωραια θα ειναι κ με αιγινις κ η σταφιδες θα πανε ωραια αλλα δεν ειχα :D:D:D:D:D:D

βικακυ που εισαι???????????????

ναι οντως ειναι ταξιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζαααααααααα!!!!!!!!!!Σχεδόν τελείωσα!Επιτέλους!Ευχαριστώ Ιωαννούλα για τα καλωσορίσματα,όπως και όλες σας φυσικά.

Με συγκινήσατε που με σκεφτήκατε για τη συνάντηση. :):):):):):)

Άμα δε νιώθουμε καλά ψυχολογικά,το καλύτερο είναι να κάνουμε κάτι που θα μας φτιάχνει το κέφι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις λεει ο χαρης στο νικο οτι ο χαρης ειναι ο σπαιντερμαν κ ο νικος ειναι ο μπατμαν :lol::lol::lol::lol::lol:

ιωαννακη τι λεγαμε πριν λιγο :lol::lol::lol::lol::lol:

ζουμε μεγαλες στιγμες στις 11.25 στο σπιτι μας προβλεπε μεγαλη νυχτααα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου αδερφουλινι μου δεν θα ερθουμε να σε παρουμε θα ερθουμε να εγκατασταθουμε μονιμα εκει μου φαινεται!!

Ιωαννα εννοειται πως θα ερθω..ας τις συγκινησεις!! :lol:;):lol::lol:

Οκ το κλεινουμε πρωτα ο Θεος κι εκτος απροοπτου για το επομενο ΣΚ...μονο επειδη εχω το θεμα με τον Παππα μπορουμε να το κανουμε απογευματακι? Γιατι το πρωϊ παιζει να παω σεκεινο το μοναστηρι που σας ελεγα, θα με παει μια κοπελα που δουλευει σε νοσοκομειο και δεν ξερει με την βαρδεια της αν της την αλλαξουν θα παμε αυτη τη Κυριακη, αλλιως θα μου πει για την αλλη...ελπιζω να ταυτιστουμε!

Εννοειται βρε Κατερινιω πως σε σκεφτομαστε! Είσαι μελος της οικογενειας πια!! :D:D:D

Αντε Βιικουλινι βγαλε τα εισιτηρια!!!

Αχ κοριτσια παω να ξεκινησω δουλεια γιατι με βλεπω να κολλαω παλι μαζι σας, εν τω μεταξυ πεταχτηκε κι ο Νικολας μες τον υπνο του και σπαραζε κι ετρεμε ολοκληρος..ειμαι στο δωματιο του και το πιο πιθανο ειναι να τον ενοχλω με τα πληκτρα τσουκου τσουκου εδω περα..κανουν θορυβο!! :lol::lol::lol::lol:

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...