Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

καλησπεεεερααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βικακι ειναι απιστευτα τα νυχια σου!!!φανταστικα!!!εγω ετσι κ το επιχειρησω αυτο,θα μοιαζω πιθανον με τον....μουτζουρη!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!!!!! :lol::lol::lol::roll:

εγω βρε κοριτσια δεν πολυασχολουμαι με κρεμες κ τετοια διαφορα!!μια φορα τον μηνα κ αν!!!! :oops: δηλαδη δεν ανυπομονω να εχω μια ωρα ηρεμια κ να τρεξω να σουλουπωθω...προτιμω να δω καμια ταινια να ευχαριστηθω!!!!! :lol::mrgreen: αν κ οποτε ετσι φτιαχνομαι,βαφω τα νυχια μου,γενικα περιποιουμαι τον εαυτο μου,νιωθω αλλος ανθρωπος!!!ετσι κ με δειτε το πρωι...θα τρομαξετε!!!!!ουτε καν χτενιζομαι!!!! :lol::lol:

βασω μου τι ομορφο που ειναι το αγορακι σου!!!αντρακι!!!!!να τον χαιρεστε!!!! :D

φλωριανα μου τι κανεις???τι νεα???τενοντιτιδα απ'το γραψιμο στον υπολογιστη???????????????????????????????? :shock::o:o

παναγιααα μουυυυυ!!!μην απορησετε αμα ξαναργησω να γραψω κ χαθω!!!!αν κ πιστευω σε λιγο καιρο ολες μας θα παθουμε τενοντιτιδα,εκτος απο ακρατεια απ'τα γελια!!!! :lol:

περαστικα μωρε φλωριανακι!ελπιζω ο επιδεσμος να σωσει καπως την κατασταση!τουλαχιστον να μην πονας πολυ!!!!!κ με τα παιδια δεν ειμαστε να παθαινουμε κατι..ετσι κ παθουμε εμεις που περνανε ολα απ'το χερι μας..αστα να πανε!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσουδιαααααααααααα???

με το που ξυπνησαν οι αντρες πηγαμε σκλαβενιτη κ μετα να φαμε ενα σουβλακακι :D:D:D φυσικα ειμαστε ολοι ξυπνιοι :D:D:D

φλωριαννακη κ σε μας ρε λειπεις ρε κοριτσαρα πολυ κ τωρα που μπηκες δεν ηταν καμια...αντε να κανονισουμε να συναντηθουμε απο κοντα γιατι αλλιως δεν μας βλεπω καλα...περαστικααααααα

ο μητσαρας τι κανει??

αγαπημενη τι κανεις??σε ευχαριστω για τα καλα σου λογιαααααααααα...εσυ εισαι κ παιδακι δεν χρειαζεσε πολλα :D:D:D εμεις εχουμε κ μια ηλικια παραπανω :lol::lol::lol::lol::lol:

σας καληνυχτω κοριτσακια γυρναω στα αγορια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΑ ΝΥΧΑΚΙΑ!!

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΜΕΤΟ ΣΗΜΕΡΑ...ΜΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕ;; :roll::roll: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!! Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι σήμερα!!!

Η καλύτερη μέρα της εβδομάδας…..

Όλες κοιμάστε βλέπω εεε????

Βικουλίνι τι έπαθε ο μπέμπης, τον έχεις άρρωστο???

Φλωριάνα το ίδιο είχα πάθει κι εγώ με το χέρι, πόναγα τόσο πολύ που έκανα και ηλεκτρομυογράφημα, βέβαια όλα καλά βγήκαν. Αυτό που θα βοηθήσει πολύ είναι επίδεσμος-γάντι και κυρίως η ξεκούραση…όσο μπορείς τουλάχιστον.

Αντριάνα σε χάσαμε, είστε όλοι καλά???

Βίκυ….σουβλάκια???? με κόλασες πρωί-πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!εδω κ γω για περιορισμενες εμφανισεις!!!!οπου να ναι θα ξυπνησουν κ εχω να κανω κ σπανακορυζο!!!!!!στην κουζινα θα κατασκηνωσω σημερα!!! :lol::lol:

ασπακι μου καλα ειμαστε!δοξα το θεο!!!ε ναι χαθηκα λιγο!τα απογευματα τα περναω πολυ με τα παιδια κ περναμε πολυ ομορφα!δεν μου παει η καρδια ν'ανοιξω τον υπολογιστη!!!

εσεις τι κανετε??

βικουλινακι τι επαθε ο μικρουλης??μηπως ετυχε η' τον περιτριγυριζει καμια γριπη τον καημενο??? :?

σημερα εχουμε εμβολιο του θανασακη κ το απογευμα θα παμε σε γενεθλια μιας ξαδερφουλας τους!!!!ωραια θα ειναι!!να ξεσκασουν κ αυτα λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααα κορασιδεςςςςςςςςςςςςς....τι κανουμεεεεεεε??

μια καινουργια μερα ξεκινα ας τη απολαυσουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D

βικακυ μου ολο το εβγαλε??οι γουλιτσες??

παρασκευουλα ζαχαρη παρασκευουλα μελι καλημεραααααα σας :D:D:D:D κ για σενα ειναι η προσφορα σημερα 2 σουβλακια που τα λαχταρησες!!!!!!!!!!!!

αγαπημενη καλημερα τι κανεις????καλα μαγειρευματα!!!!!!!!!!!!!

εγω εφτιαξα καφεδακι θα το πιω κ θα σηκωθω να μαγειρεψω γεμιστα θα φτιαξω καιρο εχω να κανω,

σημερα εχουμε παιδικο παρτυυυυυυυυυυυυυυυ να παμε!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααααα

τι κανετε???

βικη ωραια τα νυχακια

ειναι το αγαπημενο λατρεμενο μου χρωμα!!!!

καλε το ιδο φαγητο εχουμε σημερα :lol::lol::lol: με κιμα θα τα κανεις η χωρις?

εγω χωρις γιατι νυστευω!

ο σπυρος τρωει κιντερ γαλακτοφετες...ο γλυκατζης μου ;) και μου κανει ναζια

δευτερα ξεκιναμε το γιογιο

συμβουλες καλοδεχουμενες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αναστασια σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωω...

χωρις κιμας τα τρωμε μας αρεσουν καλυτερα... στη μαμα μου τα τρωγα με το κιμα με το νικο εμαθα χωρις κ τα προτιμω ετσι :D:D:D:D

βασικα εγω τις πρωτες μερες το ειχα το γιογιο παντου σε χωλ κουζινα σαλονι παντου να το βλεπει για να μην το ξεχνα....γενικα το εμαθε πολυ ευκολα δεν παιδευτηκα ημουνα πολυ τυχερη

καλη επιτυχια στο σπυρακοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιαμι γιαμι γεμιστά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ θελώ μάλλον θα τα κάνω την Κυριακή Bikxar βάζεις και κιμά??? Εμένα μου αρέσουν με κιμά!!

Καλά τι γέλοιο με ην μπούκλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Ανδριάνα τα πήρα με την βλ@μένη στην παιδική χαρά έχω πάθει σχεδόν ανάλογο στο super market και δεν πολυμάλωσα επειδή είχα την μικρή. ΕΛΕΟΣ

Συμβουλές για γιογιό. Στην αρχή τον βάζεις κάθε μια ώρα ή και πιο συχνά ή μετά από το γάλα ή μετά από νερό. Μετά σιγά σιγά πιο αραιά εγώ της την είχα βγάλει την πάνα και της είχα κάνει και πλύση εγκεφάλου πριν ξεκινήσουμε. Ατυχήματα είχαμε. Για αρκετό διάστημα της την έβαζα στον ύπνο και μόλις τελειοποιηθηκε την έβγαλα και από τον ύπνο. Είμαι πολύ τυχερή γιατί εμένα την έκοψε πέρισυ το καλοκαίρι και πολύ εύκολα.

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε το ξέρω το διάβασα όταν πήγα να κάνω υποβολή και μετά με έπιασε βαρεμάρα και δεν το έσβησα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α!!!!!!! είπα στο Σωτήρη για την θήκη φλογέρας και μου είπε ότι την θέλει εκείνος :lol::lol::lol:

δεν σας λέω γιατί την θέλει δεν θέλω να σας σοκάρω :lol::lol::lol::lol::lol: .

Πάντως ένα δίκιο το έχει η θήκη για φλογέρα όταν δεν έχεις φλογέρα είναι πιο χρήσιμη για τους άνδρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για να την κάνουν θήκη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ νηστεύω…..δεν τρώω σουβλάκια!!!...κράτα την προσφορά σου για σήμερα.

Αναστασία καλώς μας ήρθες….δεν τα έχουμε πει ποτέ….εγώ είμαι η Άσπα.

Ρία τι κάνεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως ένα δίκιο το έχει η θήκη για φλογέρα όταν δεν έχεις φλογέρα είναι πιο χρήσιμη για τους άνδρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για να την κάνουν θήκη :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μας κόλασες πρωί πρωί κι εσύ!!!! [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιρλίτσα μην νομίζεις ότι κάνω πλάκα της είπα να μου στείλει και την θήκη για της χαρτοπετσέτες είναι για εσένα!!!!!!!!!!!!!!!!

Μάλλον από Δευτέρα θα τα έχετε τα δωράκια σας!!!!!!!!!!!!!

Τώρα η Βικχαρ μπορεί να την χρησιμοποιήσει την θήκη και αλλιώς για εσένα με την θήκη για τις χαρτοπετσέτες δνε μπορώ να σκεφτώ κάτι :lol::lol::lol::lol::lol: δεν ξέρω και τι σχήμα θα έχει :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπα καλως σας βρηκα παλι ;)

ημουν παλια σε αυτο το ποστ αλλα ειχα φυγει για ενα διαστημα και ξαναηρθα!!!!!

ρε συ βικη το γιογιο το βλεπει και το εχει σαν παιχνιδι παω να τον βαλω εκει και δεν θελει

να τον βαλω κατευθειαν τουαλετα?

αλλα τι δευτερα τι τωρα!!!!

φορεσαμε το πρωτο μας βρακακι!!!!

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα και τα 2 μου παιδιά έβλεπαν το γιογιο σαν παιχνίδι….η δε κόρη μου το είχα βάλει και καπέλο.

Έτσι πήρα το στεφάνι τουαλέτας και το έβαλα κατευθείαν στην λεκάνη, ένα σκαλοπατάκι και ανεβαίνουν και κάνουν μόνα τους την ανάγκη τους, πάω μετά και τα σκουπίζω.

Βέβαια με τον γιό έχουμε ένα θέμα όταν κατουράει όρθιος….γιατί καμία φορά χάνει τον στόχο και βγαίνουν απ’ έξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ γιατί να περιμένεις ένα τέταρτο??? για κακά ??? εγώ νομίζω ότι είναι πολύ αν είναι να τα κάνει θα τα κάνει. Η γνώμη μου είναι να τον βάζεις και αν δεν θέλει εκείνη την ώρα να τα κάνει μετά από λίγο πάλι. Δεν έχει συγκεκριμένη ώρα που κάνει κακά για να τον βάζεις τότε???

Πάντως ένα τρικ για τα τσισάκια είναι το εξής όταν τον βάζεις για να κάνει άνοιγε καμία βρύση βοηθάει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα γεμιστα στο φουρνο η κουζινα λαμπικο κ περασα κ σκουπααααααααααααα ειμαι ετοιμηηηηηηη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ασπακι θα τα κρατησω τα σουβλακια για μετα το πασχα :lol::lol::lol:

ρια δεν υπαρχεις ξανθομαλουσσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια θελει μεγαλη επιμονη πιστευω...εγω τον εμαθα σε γιογιογιατι ακομα κ τωρα οπου παμε το κουβαλαω μαζι για να μην καθετε στις ξενες λεκανες...στο σπιτι εχω κ αυτο που λεει η ασπα σκαλοπατακι κ ανεβαινει κ εχει το παιδικο....

καλη αρχη στα σωβρακααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...