Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λίγο με ενοχλεί ο λαιμός μου, θέλω να πιστεύω ότι δεν θα με πονέσει περισσότερο. Ήπια και στην δουλειά κανα 2 τσαγάκια....και είμαι λίγο καλύτερα.

Δουλειά πάλι στο γραφείο δεν έχουμε, κοινώς κωλοβαράμε όλοι!!!!

Τους έχω βαρεθεί ρε γμτ....πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ασπα σημερα αυτη την βδομαδα ειμαι απογευματινη σε λιγη ωριτσα

τελειωνω.......σε ευχαριστω για τον μικρο :D

Τρελη μου μαγειρισσα ασε την καλτσα και φορα καλοκαιρινα ειπαμε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακι υπομονη τι να κανουμε ρε γμτ παντου σκατα ειναι...

βασω μου δεν ανοιγει κ λιγο ο καιρος ρε γμτ...τωρα αν βαλω θα γελαει κ καθε πικραμενο σπιτι παντως σημερα θα περπαταω ολη μερα ξυπολητη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες με την δουλεια μας εχουμε την καλυτερη σχεση και εγω ετσι λεω τους εχω βαρεθει ολους...

Ασπακι πολλα τσαγακια...

Ετσι τρελη μου μαγειρισσα ξυποληταρια σημερα εστω μεσα στο σπιτι

και οταν ανοιξει ο καιρος θα τα βγαλεις στην φορα ;)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι αν δεν καλοκαιριάσει νύχι στα πόδια δεν βάφω.

Για την ακρίβεια ούτε και στα χέρια προλαβαίνω, άσε που όποτε τα κάνω με πιάνει προκοπή για δουλειές και τα χαλάω.

Μόνο αν παίζει κανένας γάμος πάω στο κομμωτήριο και τα φτιάχνω....εκεί τα προσέχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μεχρι τοτε θα εχουν μπετωσει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω τα ποδια τα βαφω κ χειμωνα μαρεσει να τα βλεπω περιποιημενα καλος που εχω στον εγκεφαλο

θα σας βαλω φωτο να τα δειτε να μου πειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααααααααααααααα είδες ρε παιδί μου, αμα το 'χεις!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου!!!!!!!!!!

Άντε να μαζευτούμε να μας περιποιηθείς κάποια στιγμή!!!

Αλήθεια κάνεις και μασάζ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορώ να κάθομαι με τις ώρες και να με τρίβουν!!!

Αλλά όταν λέω στον άντρα μου να μου κάνει μασάζ....με τσιμπάει ρε γμτ....καθόλου δεν ξέρει. :twisted: ...τι άσχετος!!! [-(

Γειά σου Βάσω, καλή ξεκούραση.

Βίκυ, τι γαϊδάρες που είναι....όλες!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα το βαριετε κ μετα ακουμπαει απλα το χερι του κ του λεει δεν σου ειπα να το παρκαρεις να με τριψεις σου ειπα :lol::lol::lol::lol::lol:

θα ερθει τη κυριακη η κουμπαρουλα μου φαινετε θα τη χωσω παλια καναμε η μια στην αλλη καθαρισμους μασαζ αποτριχωσεις τωρα βαριομαστε που ζουμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα κάναμε κι εμείς κάποτε...μαζευόμασταν στο σπίτι μου 3-4 μαζί και αρχίζαμε καθαρισμό, μασάζ, αποτρίχωση, μάσκες.....τι γέλιο με τις μάσκες...πως ήμασταν έτσι, :lol::lol:

Τώρα ούτε που το σκέφτομαι....βέβαια συνεχίζω να τα κάνω μόνη μου. Μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με καλλυντικά και περιποιήσεις!!! Έχω ψώνιο μ' αυτά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!λατρεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα............

Έλα ρε κοιμούνται ακόμα από το μεσημέρι??? Τι θα τραβήψεις το βράδυ καημένη μου!!!! :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ξυπνησαν τα αντρακια μου ουτε συννενοημενοι να ηταν ....

παω ασπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα τα πουμε μετα σε φιλω σταυρωταααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου τ´ι κανετε;;; Μου λειπετε!!!! Όλο το ίδιο σας λεω :oops: αλλα πραγματικά το εννωω!!!! Πως πανε τα πράγματα;; Είστε όλες καλα;; Εμείς είμαστε όλοι καλα αν εξαιρέσεις το χέρι που μάλλον για τενοντιτιδα με βλέπω απο το πολυ γράψιμο στον υπολογιστή!!! Πονάει απο τον ώμο μου μέχρι την χούφτα μου!!! Αύριο θα πάω να πάρω έναν ελαστικό επιδεσμο να το δεσω γιατί δεν με βλέπω καλα!!!!!

Φιλακια!!!! Θα μπω και αργότερα γιατί δεν βλέπω ΚΑΜΊΑ εδώ!!!!

Ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...