Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

Βικαρα εισαι απαιχτη θα το σημειωσω τωρα ;)

Σε ευχαριστω πολυ θα το βγαλω και φωτο .....

Ειναι αχτυπιτο διδυμο και τα δυο φανταζομαι θα λιωνεις στα γελια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τιποτα βρε εννοειτε θελω φωτο κ εντυπωσεις....

ασε ρε πολυ ασε που αγαπαει τοσο πολυ ο ενας τον αλλον δεν φανταζεσε ομως μενει απο κατω κ ειδικα αν εχουμε ανοιχτα τα παραθυρα της κουζινας κ ακουει ο ενας τον αλλον γινετε χαμος για να συναντηθουνε...

η χριστινα ειναι 6 μηνες μεγαλυτερη την ξερω κ εκεινη απο την κοιλια της συμπεθερας μολις μετακομισαμε στο σπιτι η μαμα της ηταν στον 8....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ :lol::lol::lol:

:((:((:((:(( ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΞΕΡ

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΟΥΦΛΕ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΥΚΟΛΟ Κ ΓΡΗΓΟΡΟ...Κ ΜΕ ΠΑΓΩΤΟ ΜΑΖΙ ή ΣΑΝΤΙΓΗ Κ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ρθε αλλη επνευση σε ποτηρακια ατομικα να βαλω βαση μπισκοτο να φτιαξω μια κρεμα απο αυτε τις ετοιμες που φτιαχνονται με γαλα κ να βαλω λιωμενη μπανανα μεσα κ απο πανω κατι θα σκεφτω να βαλω παω να το κνω τωρα μου ρθε επνευση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πας να δεις τι παιζει κ βλεπεις!!!!!!!!!!!

εγω το μιξερ το χω στην αποθηκη βαριεμε να το χρησιμοποιω συνηθως με συρμα τα χτυπω η με το χειρος κ στη ζυμη παιζει χερι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαα!!να μαι παλι!!!μην πειτε,δενε χετε παραπονο,σημερα σταματημο δεν εχω!!!! :lol:8-)

για νυχια λετε???μμμ...ναι...εχω να δω νυχια στα δαχτυλα μου...εεεεε...κατι μηηηνεεεεςςς.....τα χω καταφαει!!! :roll::mrgreen:

αγαπημεενηηηη φοβερος ο χαρακης!!ερωτιαρης!!!! :lol::lol::lol: υπευθυνο παιδι κ δεν περιμενει τα παντα απ'τους γονεις του...δουλευει για να τα βγαζει περα μονος του!!!αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!! :lol::lol::lol:

καλε δεν σας ειπα τι εγινε το σαββατο....κατι νευρα....αφηστε!!

ειχα παει στις κουνιες τα παιδια..οπως καθε φορα πανε στην ακρη ακρη σε μια τσουληθρα ψιλοχαλασμενη κ βαζουν πετραδακια πανω κ τα πετανε προς τα πανω για να τσουλησουν!!ποτε δεν εχουν χτυπησει παιδακι..οταν πανε κοντα παιδακια σταματανε...το σημειωνω αυτο για να συνεχισω ακαθεκτη!!!!

ηταν εκει λοιπον μια γυναικα με 3 παιδια κ περιμενε κ το 4ο,κ 2 αντρες με τα δικα τους παιδια!ερχεται κ μια αλλη εκει αφηνει την 4χρονη κορη της κ φευγει!αφησε κ τις αλλες 2 κορες της να την προσεχουν :o ,αλλα αυτες περιπου στα 10-12 εφυγαν να παιξουν στηνδιπλα πλατεια!λιγο αργοτερα η μικρη ετρεχε κλαιγοντας στην μανα της!γυρναει μαζι της κ λεει η μανα στη μικρη''πες μου ποιος σε χτυπησε να τον φτιαξω εγω''!κοριτσια δεν φανταζεστε τι γυναικα ηταν αυτη!δεν εχω γνωρισει πιο κακιωσα γυναικα....απιστευτο αυτο που εζησα!

λεει λοιπον το κοριτσακι με χτυπησε ενα παιδακι με κοκκινο ρουχο κ χωρις μαλλια! :roll::shock:

δεν εβρισκαν φυσικα κανενα τετοιο κ κεινη την ωρα περναει ο νικολας να ερθει κοντα μου να πιει νερο κ πεταγετει το 4χρονο κ λεει αυτο με χτυπησε!!κοριτσια μα το θεο τα παιδια μου καθονταν μαζι με τα 3 παιδακια της αλληνης διπλα μας στο παγκακι κ επιναν μιλκο κ ετρωγαν τυροπιτα!ουτε καν επαιζαν!!!

πεταγεται λοιπο σαν δαιμονισμενη αυτη κ μου λεει''το ηξερα οτι το δικο σου παιδι τη χτυπησε,γιατι τα δικα σ επαιζαν με πετρες!κ τωρα αναγκαζομαι να παρω το παιδι μ απο δω για να παιζουν ανενοχλητα τα δικα σου''!!!!!κοριτσια δεν φανταζεστε πως ουρλιαζε...σαν τερας εκανε! :o:o:o

νευριασα κ γω που φωναζε ετσι μπροστα σε ολους κ ειδικα μπροστα στα παιδακια κ της λεω φωναζοντας φυσικα''το δικο σου παιδι ηταν στην μια ακρη κ τα δικα μου στην αλλη κ ουτε καν επαιζαν με πετρες οταν το δικο σου ετρεχε κλαιγοντας!γιατι αντε τωρα της λεω!κ αμα ηθελες να κατσει το παιδι σου ησυχο κ αμεριμνο στις κουνιες,να καθοσουν κ συ κ να μην εξαφανιζοσουν!να ησουν εδω πριν να εβλεπες ποιος το χτυυπησε κ να μην ερχεσαι να τσαμπουκαλευεσαι!!!

κ ερχεται κοριτσια με φορα πανω μου,με τα χερια ανοιχτα,ετοιμη για ξυλο δηλαδη!!εγω δεν κουνηθηκα καν,ακαθεκτι!ετσι κ μ'ακουμπαγε θα πηγαινε σουμπιτη στην αστυνομια!αφηστε που ηταν κ αλλοδαπη!!δεν εχω τιποτα με τους ανθρωπους,αλλα οχι να μας βριζει κιολας η ηλιθια!!!!ρε σουμπιτη σας λεω θα πηγαινε!!!καθιστε εχει κ συνεχεια!!!!ακομα πιο τρομερη!!σας επρηξα!!! :roll:

πεταγεται λοιπον ενας απ'τους 2 πατεραδες πιο κει κ της λεει πως κανετε ετσι κυρια μου,ησασταν εδω να δειτε τι εγινε???κ του λεει αυτη ''τι ειπες εσυ ρε??κ πηγαινε με φορα μπροστα στη μουρη του καλε!μα ποσο ηλιθια???ουρλιαζαν εκει κ οι 2,ο νικολας ηρθε κοντα μου,ετρεμαν τα χειλια του κ μου ελεγε ''μαμα μου εμενα μ'αγαπας???τα παιδακια μου τρομοκρατηθηκαν!! :(:( ηθελα τοσο να τη βαρεσω που εξαιτιας της ετρεμαν τα παιδια μου κ ολα τα υπολοιπα παιδια βεβαια!!μα κανεις τετοια πραγμτα στις κουνιες??τι στο καλο?εγω ειμαι ηλιθια???!!!κ της λεει αυτος ο αντρας ''κ αμα ειναι να μην στειλεις τη μικρη σου σχολειο,γιατι καθε μερα καποιο παιδακι θα τυχει να την πειραξει κ θα τρεχεις να τσαμπουκαλευτεις...καλυτερα μην τη στειλεις καθολου''!!!καλο???!!!!χαχαχαχα!!!!!

γυρναει την πλατη της κ λεει,ακουστε τι λεει:''δεν μπορω να συννενοηθω μαζι σας,παω να συνεχσιω το καφεδακι μου''!!!!!!κ της λεει αυτος ''εμ εδω δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε εμεις,θα συννενοηθουν τα 4χρονα??αντε να πιεις το καφεδακι σου κ παρε κ το παιδι σου μαζι αν θες να το προσεχεις''!!!!!!

κ τι γυριζει κ λεει κοιτωντας με????'' ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΙ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ ΑΛΛΙΩς,ΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ,ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΡΘΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!''!!!!!! :o:o

κ της λεω ''τι θα μας δειρεις κιολας??προσεξε κ συ γιατι ουτε κ γω ειμαι μονη μου!ελα εσυ κ δως μου μονο 5 λεπτα να ρθει κ ο αντρας μου κ θα δεις πως γινεται!!!!!!!η ηλιθια,η βλαμμενη,η μαλ....ω.....ρε γαμωτο δεν μπορω...τα θυμηθηκα κ αφηνιασα παλι!ακου δεν θα ρθω μονη μου!!τι ειναι αυτ ρε???που ζουμε???μπραβιλικια στις κουνιες???η μαλακισμενη!ρε κοριτσια πεςτε μο εγω ειμαι χαζη???πρωτον δεν ηταν εκει να προσεχει το παιδι της,δευτερον δεν ειδε καν ποιος πειραξε το παιδι της,αλλα κ να εβλεπε κανεις τετοια πραγματα???!!!παιδακια ειναι κ παιζουν!!!!!αμα πραγματικα χτυπουσε τη μικρουλα κανενα δικο μου,αμεσως θα ζητουσα συγνωμη που δεν προσεξα,αλλα δεν τη χτυπησε δικο μ ρε παιδια!!μετα ειχα κ τυψεις κ ολοι μ ελεγαν να μη σκεφτομαι βλακειες,γιατι ολοι ειδαν οτι το παιδακι χτυπησε αλλου!!!εν τω μεταξυ ρωτησα κ τον νικολακη αν χτυπησε το παιδακι κ μου λεει''μαμα μου αληθεια σ λεω,δεν το χτυπησα!εγω δεν εω ψεμματα,γιατι με βλεπει ο θεουλης''!!!η αγαπουλιτσα μου!!!!η' μηπως το χτυπησαν η μαρια κ ο θανασης???η μαρια καταπρωτον ποτε δεν ριχνει πετρες,φοβαται!!!!θ θανασης παλι,τι δυναμη να εχουν τα χερακια του??αλλα τι καθομαι κ το αναλυω,δεν το χτυπησαν τα δικα μου παιδια!!!ειμαι σιγουρη,οπως κ ολοι εκει!!!

ααααα κ κατι αλλο!λεει αυτη στον αντρα εκει ''αυτη με προσβαλλε πρωτη κ αμυνθηκα''!!!δηλαδη εγω κοριτσια που υπερασπισα το δικιο μου κ δεν μιλησα κ ασχημα!κ εβαλαν ολοι τα γελια κ ειπαν ''καλα μας δουλευεις κυρια μου??ουτε που μιλησε καλα καλα η κοπελα κ χυμηξες πανω της ετοιμη για ξυλο,μας κοροιδευεις??''!!!! τι να πω.....συγχυστηκα πλαι!!σορι για το μεγαλο μνμ,αλλα εσκσαα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:((:(( ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΞΕΡ!!!!!!!!!!!!!

ΒΡΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;;;;;;;ΕΛΕΟΣ ΕΤΣΙ...ΠΩΠΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΣΚΗΝΙΚΟ!!!!!ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗΣ ΚΟΥΝΙΕΣ;;;;;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ;;;;;;;;;ΑΠΑΠΑ!!ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ Η ΚΥΡΙΑ...ΕΛΕΟΣ..ΜΑΛΛΟΝ ΗΘΕΛΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΙΖΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ε τα επαιξα τωρα η γυναικα θα πρεπει να ηταν τρελη αν ειναι δυνατον

τι κοσμος υπαρχει κουφαθηκα τωρα ελεος τι να πεις και μεσα στην παιδικη χαρα

που εχει μικρα παιδακια να φωναξει ετσι :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΕΛΙΚΑ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΜΑΓΕΙΡΗΣΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΒΙΚΑΡΑ ΠΑΝΤΕΤΑΔΩΡΗΣΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλα αφηστε...αφου η κοπελα διπλα μου μου ειπε ''μαλλον δεν εχεις ιδεα για το ποσο κακος μπορει να ειναι καποιος''!!!!οντως μαλλον δεν ξερω...καμια γλυκυτητα...καμια αισθηση του τοπου κ του χρονου,καμια αισθηση συζητησης,ηρεμης συζητησης!!!!!φαντασου να εκλεβε καποιος το παιδι της τι θα εκανε.......μα το αφηνεις μονο του??κ τι να κανουν τα 10 χρονα τα μεγαλυτερα αν ερθει κανενας ανωμαλος κ το παρει???πωπωω...δεν το διανοουμαι καν...εν τω μεταξυ απ'την καφετερια που καθοταν δεν ειχε τις κουνιες στο οπτικο της πεδιο!!!την πλατεια κ την καφετερια την χωριζε μια τεραστια πλατεια!!!τι να πω...εγω δεν θα τα αφηνα μονα τους...τοσα ακουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γυναικα ειχε προβλημα τι να πεις.......

Βικαρα τι εγινε το εφτιαξες το γλυκο?

Βικουλινι μιας και δεν εχεις μιξερ(να ζηλευεις) θα σου στειλω εγω γλυκακι να φας αφου

δεν μπορεις να κανεις τιποτα χωρις μιξερ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εφαγα και το σαντουιτσακι μου και πινω κοκακολα διαιτης ολα αυτα ;):lol::lol:

Ψιλοβαρεθηκα ο καιρος ειναι οτι να ναι μια ηλιο μια βροχη θα μας χαζεψει

μολις κατεβαζω τα στορακια για να μην με χτυπαει ο ηλιος τα ξαναανεβαζω γιατι βρεχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμο σε 5 λεπτα :lol::lol::lol::lol:

θρυμματισα μπισκοτα μιραντα κ κουκις εφτιαξα μια choco delice με γαλα εκοψα λεπτες φετες μπανανουλας μεσα κ εβαλα πανω ενα πουρακι κ ψυγειο ωραιοτατο κ γρηγορο :lol::lol::lol::lol:

ρε συ αντριαννα ελεος ο καθενας με τι τρελα του ελεος

post-4141-13873936551469_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικαρα εγραψες τωρα τι να πω οτι και πω ειναι λιγα φαινεται σουπερ

μετα το φαι θα ηταν οτι πρεπει αυτο το θελω τωρα....

Ολη μερα τετοια να τρωω δεν εχω προβλημα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σακουλακη με σκονη κ φτιαχνετε με 2μιση κουπες του τσαγιου γαλα κρυο

εχει στο σουπερ που φτιαχνονται με γαλα κρυο σε διαφορες γευσης σοκολατα κρεμα μπισκοτο καραμελα παρα πολλες εγω εχω στη ντουλαπα κ αν θελω να κανω κατι γρηγορο φτιαχνω με αυτες γλυκακια

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...