Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κ εγω γαλλικο τα εχω αλλα χαλασανε πιο πολυ τα ποδια θελω γιατι εχει αρχισει κ με ενοχλει το εναα νυχι...

στειλτα εχεις καμια προτιμηση :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΤΕ ΠΑΛΙ!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΩ....ΝΙΩΘΩ ΑΧΡΗΣΤΗ ΡΕ ΓΜΤ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑΙΣΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΛΟ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΤΑΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ΣΟΡΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: οχι καθολου σε μια ωριτσα θα ναι ετοιμα!!!!!!!!!!!!

μωρε βικακυ απλα ειναι παιδακια παντα κατι θα βρισκουν οπως κ μεις ειμαστε μες τι μερες μας ειμαστε....

ειναι ζορικος αντρας γι αυτο στα κανεις οι αντρες απο μικροι παιδευουν :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ...Κ ΜΕ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΙΩΣΩ :lol::lol::lol::lol: ΩΡΑΙΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πιστευω οτι ολες εχουμε ερθει σε αυτη τη θεση....

αλλα περναει κ μετα θα ερθουν οι καλες μερες κ παλι κακες ειναι το αλατοπιπερο της ζωης

αν ηταν ολες οι μερες ιδιες δεν θα λεγε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες εχουμε φτασει σε αυτο το σημειο πιστευω....

Θα μεγαλωσει και αυτος και θα σε κανει τις μαλαγανιες του σαν αντρας και θα

τα ξεχνας ολα εμενα ετσι κανει κανει καμια ζημια και μετα μου λεει μαμα εισαι μοντελο

σε αγαπαω πολυ και μου δινει κατι φιλια ρουφηχτα που ξεχναω τα παντα..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μου ανακοινωνεσε ο χαρης οτι θελει να παει για δουλεια να μαζεψει λεφτα για να παει τη χριστινα βολτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ τι παιδι εβγαλες :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ αντρας με τα ολα του...

τωρα κανει οτι δουλευει κ οτι το παιρνει τηλ κ τις λεει μη με παιρνεις δουλευω για να σε παω βολτα κ να σου παρω δωαακια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεατρο μεγαλο παιδι μου παιρνει κ διαφορες εκφρασεις η μουριτσα με εχει βαλει τωρα να τις μιλησω να τις εξηγησω οτι δουλευει κ πρεπει να καταλαβει....

εχω λιωσει στο γελιοο δεν φανταζεσε

που να τους δεις μαζι να κανει η χριστινα τη μαμα κ ο χαρης το μπαμπα κ ο αγκαλιτσας το μωρο κ να τρεχουν στο νοσοκομειο γιατι εκανε εμετο ζουμε μεγαλες στιγμες σε αυτο το σπιτι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα στην ειχαμε πριγκηπισσα.... :D:D:D:D

ειναι αγαπουλης πολυ τη χριστινα τη φωναζει κουνελακη μου :lol::lol::lol::lol::lol:

κ εχει παρει τα χναρια της μαμας κ του μπαμπα να τον ρωτησεις αυτο το φαγητο μεσα τι βαζουμε για να το φτιαξουμε θα στο πει ακριβως :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεος ο Χαρακης αχ τι παιδι χασαμε οταν με το καλο κανω δευτερο παιδι

αν βγει κορη θα στον καπαρωσουμε και θα τον κανουμε εμεις να ξεχασει

την Χριστινα το κουνελακι του :lol::lol::lol:

Αχ γλυκας ειναι.......εμενα ο δικος μου ειναι αλλου για αλλου τον ενδιαφερουν αλλα

πως να πλακωνεται στο ξυλο με κανενα παιδι και οχι της ηλικιας του αλλα μεγαλυτερα

η να ασχολειται με τοους φορτωτες και τα φορτηγα :lol: αργια πραγματα νταλικερης

παιδι μου ;):lol::lol::lol:

Και μην ακουσει για παιδακι της ηλικιας του η μικροτερο ειπαμε θα το ψησουμε στο φουρνο

με πατατες :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουφλε σοκολατας

1 κούπα ζάχαρη

1 κούπα αλεύρι που φουσκώνει μόνο του

4 αυγά

2 πακέτα κουβερτούρα

250 γρ μαργαρίνη

1 σφηνάκι κονιάκ

Σε ένα κατσαρολάκι λιώνουμε τη μαργαρίνη μαζί με την κουβερτούρα σε σιγανή φωτιά.

Παράλληλα χτυπάμε τα αυγά μαζί με τη ζάχαρη μέχρι να αφρατέψουν.

Μόλις λιώσει η κουβερτούρα προσθέτουμε και το κονιάκ. Ρίχνουμε τη λιωμένη κουβερτούρα στα αυγά ανακατεύωντας με προσοχή..

ρίχνουμε το αλεύρι σιγά σιγά ανακατεύωντας με ένα κουτάλι.

Βουτυρώνουμε μία φόρμα ή ατομικά φορμάκια και ρίχνουμε το μίγμα μέσα.

Ψήνεις στους 200 βαθμούς για 12 με 15 λεπτά αφού τον έχουμε προθερμάνει λίγο.

μολις ειναι ετοιμο να το βγαλεις απο το φουρνο να μην στεγνωσει η σοκολατα

βασω για σενα καλη επιτυχια κ στειλε κ κανα κομματι χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχα ολα τα λεφτα ειναι κ σενα μωρε ετσι ειναι ολα τα αγορακια κ μενα ολη τη ωρα κανει το σπαιντερμαν κ μαλωνει με τοιχους τζαμια καναπεδες ειναι ολοι εχθροιχαχαχχα τι να απεις

αντρες παιδι μου.....

αλλα εχει κ αδυναμια στο κουνελακι του η πλακα ειναι καθε φοραα που ανεβαινει η χριστινα της φωναζει ελα τιτινα μου στο κρεββατι μου...ανασα δεν την αφηνει να παρει αλλα κ εκεινη ειναι μαλαμα δεν του χαλαει χατηρι κ καμια βλακεια να κανει ο χαρης ποτε δνε το καρφωνει...

την αλλη φορα ετρεχε κ επεσε πανω της κ επεσε κατω η χριστινα κ του λεω χαρη να προσεχεις η χριστινα ειναι κοριτσακι κ παιζουμε ηρεμα....

κ τι μου λεει η σκατουλα

οχι πεθερα μου μονη μου επεσε ο χαουλης δεν εκανε τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol: δεν υπαρχουν αυτα τα παιδια τρελλενομαι να τους ακουω να μιλανε....τους εχω ποσα βιντεακια οταν μεγαλωσω να τους τα δειξω τι κανανε κ λεγανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...