Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα αχα θελω και εγω βολτα και λεχωνα μεσα με εχει φαει η κλεισουρα και μπανια θελω και βολτα εξω με τον αντρα μου.καλα κανετε και βγαινετε....

σες μου γεννας...................τελεια....................αντε με το καλο κοπελα μου ολα καλα.........

σοσυσου τελεις οι φωτο με τρελλενουν τα κοτσιδακια

σες μου μεχρι 7 αυγουστσου θα καθετε ο αντρας μου μετα παλι θα παρει κατι 2μερα ενδιαμεσα και μια βδομαδα τελη αυγουστου και μεσα σεπτεμβρη θα παω στους γονεις μου να κανονισω και για τη βαφτιση γιατι οκτωμβρη θα την κανω....

χθες φαγαμε μπουρεκακαι σημερα πιτσααααααααααααααα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nα'μαι κ παλι :D !!!

Το αγορι μου πηγε σε μια δουλεια κ το κοριτσι μου κοιμαται!!

Βρε κοριτσια σημερα παρατηρησα ποσο σε αλλαζει λιγη χαλαρωση κ ξεγνοιασια..ενα μικρο διαλλειμα...

Σημερα οοοοοοοο,τι κ αν εκανε η Αφροδιτη το αντιμετωπιζα τοσο ηρεμα,γλυκα κ αστεια!!Γκρινιαζε με το που ξυπνησε γιατι ηθελε τη γιαγια :lol: ,εσπασε ενα γυαλινο μπολ,πηρε τη σφουγγαριστρα κ εκανε το σπιτι :? .....εχυσε ολο το νερο της κατω,πασαλειψε το πατωμα με χιλια δυο φαγωσιμα κ πολλα αλλα...κ εγω της μιλαγα τοσο ηρεμα κ χαμογελουσα κ της ελεγα δε πειραζει κ την επερνα κ παιζαμε...αλλη φορα θα ειχα βαλει ενα σωρο φωνες ολη μερα :roll::roll::roll: ....

Σημερα ολα ηταν καλα!Εγω ηρεμη... κ ηρεμουσα κ την Αφροδιτη αμεσως!

Φανηηηηη.............................. [smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif] [smilie=toothy11.gif] [smilie=toothy11.gif] [smilie=toothy11.gif] [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy3.gif][smilie=toothy3.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] !!!!!!!!Μπραβο!!!!

Αντε τα υπολοιπα να ειναι πιο ανοδυνα!!!!!Να περασετε τελεια αυριο!!!!!

Ιφ να περασει λιγο ο καιρος κ μολις μπορεσετε να κανετε κ εσεις μια βολτα τα 2 σας να ξεσκασετε!!!

Ετοιμαζεις τη βαφτιση??Τελεια!!!Εχεις σκεφτει τιποτα?Με το καλο!!!

Στεφανια κ εγω αυτο σκεφτομαι κ δε θελω να βαζω φωτο στο φεις :? ... βασικα το ειχα φτιαξει απο το Πανεπιστημιο ακομα κ το ειχα-εχω κυριως για να παιζω παιχνιδια :P:P:P !!!Οι περισσοτεροι στενοι μου φιλοι να σκεφτεις δεν εχουν!!!

Καλο βραδυ κοριτσια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε??

Εχει καμια σας νεα απο την Χρυσα...? :?:?:?:?

Μακαρι να εχει γεννησει.... να εχει ξελαφρωσει το κοριτσι μας... :D

Εμεις ειμαστε καλα!!

Πριν 10 λεπτα γυρισαμε απ' εξω και το κοριτσι μου επεσε ξερο για υπνο...!!! :D

3 μερες δουλεια ακομη.....!!! Γιουπιιιιιιιιιιιιιι..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλο βραδυ σε ολες!! Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα. σήμερα έχω πολλά κέφια παρότι άργησα πάλι στη δουλειά και ο Προϊστάμενος ως συνήθως μου την είπε :twisted: αλλά who cares, περνάν οι μέρες γρήγορα και έρχεται πάλι ΣΚ :D

Φανούλα "3 μέρες δουλειά ακόμη" και μετά? τέλος γενικότερα? αν έχω καταλάβει καλά είσαι κάπου με σύμβαση?

αχ ώρες ώρες λέω τί καλά που θα' ταν να μη δούλευα και γώ! οκ, καλό να υπάρχει και ένας δεύτερος μισθός στο σπίτι, καλό είναι να ξεφεύγεις από τη ρουτίνα του σπιτιού και την κλεισούρα, αλλά ρε γαμώτο αυτό το καθημερινό τρέξιμο δεν παλεύεται κάποιες στιγμές. κ άντε μετά να γεμίσεις μπαταρίες για όλο το χρόνο με μερικές ημέρες διακοπών! έχω και τη μικρή μου μια βδομάδα τώρα που κλαίει σπαραχτικά όταν την αφήνω το πρωί στη γιαγιά, δεν θέλει να φύγω με τίποτα :( Άσχετο: για τη μικρή μου που ρώτησες πού μοιάζει, οι απόψεις όχι απλά διίστανται, τριίστανται :lol: άλλοι λένε σε μένα (κυρίως όταν ήμουν μικρή), άλλοι στον άντρα μου, άλλοι στη μαμά μου! :shock: τρέχα γύρευε δηλαδή! καλά που δεν βρέθηκε κανείς να μας πει ότι μοιάζει του κουμπάρου :lol:

Στελλίτσα εσύ τί κάνεις? συμφωνώ απόλυτα για τα αποτελέσματα ενός διαλείμματος. Ψηφίζω διάλλειμα δαγκωτό :D

Λογικά η Χρύσα θα γέννησε, έ? έχουμε κανένα νέο?

Ντίνα που έχεις εξαφανιστεί τόσες ημέρες? Όλα καλά?

Ιφιγένεια, μπουρεκάκια ακούω, πίτσα ακούω, μμμμμ τί μας κολάζεις χριστιανή μου με όλα τα "διαιτητικά" :lol: άσε που πέρσι έκανα αμάν και πως να χάσω τα κιλά που είχα πάρει, επιπλέον αυτών της εγκυμοσύνης :oops:

Εσείς κοριτσάκια τί νέα? τα λουλουδάκια σας τί κάνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!!!Πολλες απουσιες!!!Που ειναι οι υπολοιπες??

Μπηκα στο εξπρες που ειναι το παρεακι της Χρυσας να δω αν υπαρχουν νεα κ ειδα πως ειναι στο νοσοκομειο απο χθες,το μπεμπε γυρισε,ειχε διαστολη αλλα δεν ειχε συσπασεις κ θα της καναν καισαρικη τελικα σημερα...πρεπει να εχει ταλαιπωρηθει πολυ απο χθες :( ...

Λογικα τωρα θα πρεπει να εχει ερθει στο κοσμο το νεο μελος :D !!!Το αποτελεσμα εχει σημασια ;);)

Αχ Στεφανια μου...για να σε παρηγορησω...εγω ωρες ωρες γκρινιαζω που δε δουλευω κ ειμαι συνεχεια σπιτι :roll: ...

Η Αννουλα σου εχει παθει εξαρτηση αυτες τις μερες ε?Τη γλυκια μου!!Φαση θα ειναι,μη στεναχωριεσαι!Μετα απο λιγο θα ξεχνιεται με τη γιαγιακα!

Φανουλα+Αναστασια τι κανετε γυριστρουλες μου :D:D:D ?????

Αυριο επιτελους θα παω κομμωτηριο για κουρεμα :D !!!!!

Ρε κοριτσια απο 10 Φλεβαρη του ΄10 εχω να παω κομμωτηριο :shock::shock: !!!!!Το ειδαν στο κομπιουτερ...!Πρεπει να ασχολουμαι λιγο παραπανω με τον εαυτο μου :roll: ...!!Βεβαια τωρα πια δε μου πολυχρειαζεται,τερμα οι ανταυγιες κ οι βαφες...αλλα εναμιση χρονο για 1 κουρεμα :o ?!!!Ντροπη :lol::lol: !!!!

Το λουλουδι κοιμαται κ εγω παω να τελειωνω με το φαι...κοκκινιστο με πατατες τηγανητες =p~=p~ !!Καμ χιαρ :P:P:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεερα!!!

Στελλιτσα ευχαριστουμε για την ενημερωση....!!! :D:D:D:D

Λετε να εκανε καισαρικη μετα απο τοοοοοση ταλαιπωρια...?

Μακαρι να πηγαν ολα καλα... Το παλεψε μεχρι τελους το κοριτσι μας παντως..

Δε θελω να ακουω για πολυωρους τοκετους.. :o Με πιανει ανατριχιλα και μονο στη σκεψη... :(

Λοιπον κυρα Στελλα θα σε μαλωσω :lol: .... Αν περιμεναν απο σενα τα κομμωτηρια... ουυυυυ θα ειχαν φαλιρισει... Γρηγορα για περιποιηση μπουκλωτη μου!!! :D:D:D:D:D:D

Στεφανια ληγει η συμβαση μου επιτελους...

Δουλευω σε τροφεια δημοτικου παιδικου σταθμου της περιοχης..

Ολα καλα δε μπορω να πω... αλλα η απληρωσια με εχει φαει και η ανευθυνοτητα ορισμενων υπαλληλων. Να φανταστεις πληρωθηκα μονο 1 φορα ολο το 2011 και σε λιγες μερες μπαινει ο Αυγουστος... και μη φανταστεις λεφτα... πενταροδεκαρες...Ηταν λαθος μου. Το εχω ξαναπει, αλλα τωρα παει περασε... Θα μεινω σπιτι με την μικρη και οτι θελει ας γινει!

Παω να στρωσω γιατι φαγητο.. ηρθε ο Β... κ θα κανει μια χαρα μολις δει στο πιατο την φασολαδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε το λιονταρακι μαααας!Γεννησε η Χρυσουλα εναν παιδαρο 3600,που μοιαζει με τον Χριστοφορο!

Καισαρικη αλλα οκ ειπε... :?

3600?????? πως τα κάνετε τόσο μεγάλα παιδιά???? εγώ κάτι κούτσικα κάνω....

να μας ζήσει [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] γερό καλότυχο και όλες οι ευχές δικές του.....

Χρυσααααααααααα φωτο θέλουμε

Ιφιγενεια που ειναι οι δικές σου φωτο??????????

Ντίνα που έχεις εξαφανιστεί τόσες ημέρες? Όλα καλά?

σουσού όλα καλά αλλά τρεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω........

ρε κοριτσια ο μεγαλος μου χει βγαλει τνην Παναγία...

όλη τη μερα κάνει κατι σπαστικά, κοιμαται μόνο αν τις φαει κλπ (αλήθεια Φανή τι έκανεσ εσυ με το θέμα ύπνος???). γενικά όληη τη μερα τσιρίζω, ξερεις τι είναι να εχω σφουγγαρίσει και στο μμόλις 30'' καθαρό πάτωμα μου να υπάρχει χυμένη πορτοκαλαδα που εχει προλάβει να κολλήσει Ι ΚΙΌΛΑς????πόση ψυχραιμία πια???????????

και να πεις ότι ασχολούμαι με το μωρό για να ζηλεύει???? τάισμα και στο κρεβάτι του το κακόμοιρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλινι μου να σας ζησει ο παιδαρος :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !!!!!

3600 :shock: ????Ουαου!!!!Γερος κ καλοτυχος να ειναι ολη του τη ζωη!!!Καλη λοχεια κοριτσακι :) !!!

Περιμενουμε τα νεα σου μολις βρεις χρονο :-*:-* !!!!

Καλεεεεεεεεε.....καλημερα :P:P:P !!!!

Φανουλα ασε,αν περιμεναν απο μενα τα κομμωτηρια θα ειχαν κλεισει :lol::lol::lol: !!!!

Δεν εχω τυψεις ομως,παλιοτερα τους εχω κανει τρελλες καταθεσεις :? ...τουλαχιστον 4 φορες το χρονο...ανταυγιες,βαφες...τρελλη σούμα εβγαινε!!!Τωρα που επεστρεψα στο φυσικο μου,βρηκα την υγεια μου :D !!Για χτενισμα δε παω ποτε,τα κανω μια χαρα μονη μου!Οσες φορες με εχουν χτενισει εκει εχω γυρισει σπιτι κ εχω λουστει :lol: !!

Αλλα τωρα με το κουρεμα το παρακανα...ακου εναμιση χρονο :shock::lol: !!!Α!!Θα μου τα ισιωσουν κιολας!!Αυτος που θα με κουρεψει μετα το κουρεμα τα ισιωνει παντα για να τσεκαρει αν ειναι οκ!Ειμαι πολυ αστεια με ισια μαλλια :lol: ...2-3 φορες τα εχω ισιωσει ολη μου τη ζωη!Δε θα με αναγνωρισει η Αφροδιτη σκεφτομαι :lol::lol: !

Καλε ποσα ειπα για τις τριχες μου :shock: ??Απαπαπα :lol:

Ζαιρακι σε εχει ψοφησει ο μεγαλος ε??Μπορει να μην ασχολησε συνεχεια με τον μικρουλη αλλα για τον Στρατη σου η "απειλη" ειναι εκει παντα :roll: ...υποσυνειδητα εστω κ λιγο,μια καλοπροαιρετη ζηλια θα υπαρχει...

Ειναι βεβαια κ η τρομακτικη ηλικια των 2 :? που απο μονη της φτανει :lol: !!!Κ εμεις που δεν εχουμε αδερφια περναμε πολλες τετοιες "τραγικες" μερες :? ...

Παω να κανω καμια δουλεια!!!Μακια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα και απο εμενα εκατσα να φαω πρωινο και σας γραφω οχι δεν ξυπνησα τωρα αλλα οταν ειναι να φαω εγω τοτε ειναι που δεν μπορω και τρωω μετα απο 2 ωρες.κατσρχην συγχαρητηρια σες μου να σου ζησει ο μπεμπαρος 3600 τελεια...να στε γεροι δυνατοι και καλη λοχεια τωρα...παντως θηριο το παλεψες μεχρι τελους μπαρβο...χαρα στην υπομονη σου εγω που γεννησα 12 μερες πιο νωρις δεν ξερεις πως ενιωθα αχ ελεγα ξαλαφρωσα τι καλα...περιμενουμε νεα σου...

αχ στελλα μου μην μου λες για κομμωτηριο γιατι εχω παει σε χιλιες και στη μοναδικη που ειμαι ευχαριστημενη ειναι η κομμωτρια μου στη καστορια ασε...και εγω λογο εγκυμοσυνης καθε 3 μηνο εφτιαχνα μαλλι αλιως καθε μηνα με 1,5 βαφη και καθε 3-4μηνο ενα κουρεμα βεβαια..πρεπει να περιποιουμαστε μια αποτριχωσε ενα κομμωτηριο μια περιποιηση νυχια πανω κατω και οπωσδηποτε μασκες αχ ενα χρονο τιποτα απο αυτα δεν εκανα τα πεφυεγα λογο εγκυμοσυνης...τωρα μολις στρωσουν λιγο τα πραγμτα οπωσδηποτε δρομολογηση μια φορα το μηνα...

αντε φανη μου θα αραξεις απο εδω και περα και θα μαθουμε και κανα νεο για μπεμπε ε?

ντινα μου μην λες για καθαριοτητα και ακαταστασια καθε μερα βαζω ηλεκτικη καθε μερα χαλια απο ψιχουλα 200φορες στρωνω το σαλονι 200φορες το εχει χαλασει ο κωνσταντινος ολο το τοπιο βομβαρδισμενο κια 2 τηλεορασεις παιζουν παιδικα και σε κανενα δεν βλεπει εχουμε ενα μεγαλο καλαθι με παιχνιδια λεμε να τα μασουμε ατ πιο πολλα γιατι μονο τα σκορπιζει και τα μαζευουμε εμεις πλεον παιζει με αυτοκινητακια κυριως....σε νιωθω...ασε με το θεμα του υπνου μου ξυπναει κατι 5,30 και 6,30 βαρια 7,30 στο ποδι...χθες για μεσημερι κοιμηθηκε 1,30 και 2,30 ξυπνησε και κοιμηθηκε 10,30 μετα ελεος...αχ υπομονη...ευτυχως η μικρη ειναι ησυχη μαμ και υπνο τιποτα αλλο...αλλα ο κωνσταντινος μου κοριτσια ενα μηνα τρελλανε και τις 2 γιαγιαδες...μετα μου δειναν δικια που παραπονιομουνα...και εκτος αυτο το διαστημα αυτο επειδη ξεσλωσε δεν ακουει κανεναν τωρα ομως εχει κανα 2 μερες που αρχιζει και με ψιλοφοβαται-ακουει εμνα οταν μαλωνω καποιον πρπει να ακουει δεν παει αλλιως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα φωτο μου ζητατε θα βαλω μολις σαραντισω ετσι ειπαμε με τον αντρα μου να σαραντηδουμε και μετα οποτε υπομονη κανα 15 μερες... σιγα σιγα ξεκιναμε για τη βαφτιση κλεισαμε για 8 οκτωμβριου στη καστορια κι το ονομα της μικρης γεωργια...εγω ηθελα γεωργια-αναστασια στους γονεις μου μιας που ηθελα αναστασια να βγει αλλα της μαμας μου το ονομα βγηκε και του μπαμπα μου οχι και ειπα και τα 2 αλλα ο αντρας μου δενθελει...οχι οτι θα ακουγοταν της μαμας μου το ονομα γεωργια θα τη φωναζουμς απλα να μου βγει το μερακι....για τα υπολοιπα δεν αγχωνομαι η κουμπαρα η καινουργια που θα κανω διοργανωνει βαφτισεςι και γαμους ειναι και μοδιστρα φτιαχνει χιλια δυο με τα χερια της και οποτε ολο οκ θα ερθει τελη αυγουστου να μου δειξει καταλογους και ολα εκεινη θα μου τα κανει...εγω θα εχω να κανω τον φωτογραφο τα προσκλητηρια και τα γλυκα μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια :D τί μου κάνετε? εγώ εργασία και χαρά!

Χρύσα μου να σου ζήσει ο παίδαρος (μα τί παίδαρος 3600! :shock: ) να είναι υγιής και όλα να του πάνε καλά στη ζωή του, να τον χαίρεστε και να σας χαίρετε!

Στέλλα ρίξε ένα κούρεμα και για μένα, που με παρακαλάει η κομμώτριά μου- στην οποία πήγαινα μέχρι τώρα μόνο για βαφή αλλά ελπίζω πλέον που το γύρισα στο φυσικό να μην ξαναχρειαστεί να τα βάψω- εδώ και ένα χρόνο να με κουρέψει! κυρία μου, εσένα το παιδί σου είναι ολόκληρος άντρας, εγώ πότε να βρω χρόνο? καλά, γενικά είμαι αμελής σε αυτά, νύχια πχ μια φορά το χρόνο!

όσο για το αν θα σε γνωρίσει η Αφροδίτη με το ίσιο μαλλί, να σου πω και εγώ περίμενα ότι η Άννα μου θα τα παιζε όταν θα με έβλεπε από ξανθιά σε καστανή αλλά στην κοσμάρα της, σημασία δεν έδωσε :cry:

αχ Ιφιγένεια τί τυχερή που είσαι με την κουμπάρα σου! και από θέμα οικονομικό και από θέμα τρεξίματος-τα βαριέμαι αφόρητα όλα αυτα, στο επόμενο νινί (το οποίο παρεμπιπτόντως ακόμα να βρει το δρόμο για την κοιλίτσα της μελλοντικής μανούλας του :P )

Από ακαταστασία Ντίνα μου άλλο τίποτα! άντε να μεγαλώσει και η μικρή σου και τότε είναι που θα γίνεται το έλα να δεις1 :cry: ψυχραιμία βρε Ντινάκι, εισπνοές- εκπνοές φοοουυυυ :lol:

Φανή και μένα ο δικός μου όποτε έχουμε όσπρια πάντα μου λέει "καλά θα χορτάσει το λιοντάρι :lol: με όσπρια" Οπότε η καλή νοικοκυρά, που είναι δούλα και κυρά, πάντα φτιάχνει και κάτι συνοδευτικό, καμία πίτα, καμιά ομελέτα, κάτι. Και όταν παραπονιέμαι μου λέει "μα είσαι η βασίλισσα της κουζίνας!). Χα, να μου λείπει ο τίτλος ευγενείας λέω εγώ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ κάτι ξέχασα να γράψω :shock: στο επόμενο νινί λοιπόν θα είμαστε εμείς και εμείς, μόνο οι πολύ στενοί συγγενείς και οι άλλοι ας κουρεύονται (μιας και δεν κουρεύομαι εγώ :lol: ). Να φάμε σε μια ήσυχη ταβερνούλα και όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σας......Χρυσα μου να σας ζησει ο παιδαρος,3600..μια χαρα,χιλια μπραβο στην υπομονη σου που περιμενες ως τελευταια μερα..... :) ενοειται πως περιμενουμε περισσοτερες πληροφοριες μολις βρεις χρονο..καλη λοχεια,κ ξεκουραση φιλια πολλα σε ολη την οικογενοια σου... :x:x

Ντινα κοπελα μου ποιο σπιτι καθαρο; κ ποτε;,κ εγω μια απο τα ιδια λεω στον αντρα μου πηγενε τον μια βολτα να καθαρισω κ να σφουγγαρισω του αρεσει να βαζει τα χερια στον κουβα κοριτσια :evil: κ επισης να κανει τσουληθρα στα βρεγμενα πλακακια,με αποτελεσμα να πεφτει μερικες φορες κατω.... :( κ οπως ειπες Ιφι μου τα παιχνιδια ολα κατω οχι οτι πεζει απλα μολις μας δει να τα μαζεψουμε ξανα κατω,κ οχι τιποτε αλλο αρχιζω κ φουσκωνω κ δε μπορω να σκυψω ανετα πλεον.... ;)

Στελλα ας λενε κοπελα μου κ εγω δεν εχω καλες σχεσεις με τα κομωτηρια,αν περιμενανε απο μενα ζητω που καηκανε :lol: εγω βαζω καλο ελαιολαδο,κ κανω μασκες μονη μου,κ ετσι αποφευγω την ψαλιδα,επισης με φιλες περνουμε βαφη απο μονες κ βαφομαστε.....αν θελω κανενα χτενισμα θα παω, η θα φωναξω κομωτρια στο σπιτι κ με 5 ευρω κοριτσια μια χαρα ειμαι....αφηστε που αν παω για κουρεμα δεν περνουν μονο την ψαλιδα αλλα κ μακρος κ στο δικο μου μαλι δε ειναι ωραια......ααααα καλε κ εγω πολλα εγραψα για τριχες..... :shock:

Φανη..υπομονη μια κ σημερα....... ;)

Στεφανια κ εσυ καλο κουραγιο κ υπομονη με τον προισταμενο,οσο για τον ποιον μοιαζει ο μικρος ειμαι μαλον απο τις τυχερες οι πιο πολυ λενε στο μπαμπα του,κ εγω απαντω τοτε τι ψαχνετε να βρειτε;,ασχετα που ειναι ολοιδιος εγω απλα μονο τη μυτη μου δεν πηρε κ ελπιζω να μη τηξν παρει....χιχι :lol:

σας αφηνω γιατι πηγανε βολτα να συμαζεψω λιγακι μακια σε ολες σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eβαλα την τσουπρα για νανι κ ξαναρθα!!

Στεφανια καλε ελα να παμε παρεα κομμωτηριο!!

Με τις υπολοιπες περιποιησεις μια χαρα τα παω,ειδικα τα νυχια τα κανω μονη μου,εξπερ στο γαλλικο ;) !Για κανα πεντικιουρ μπορει να παω το καλοκαιρι!Το κομμωτηριο ομως το παραξεχασα :lol: !!

Την τελευταια φορα που ειχα παει, τα ειχα κοψει τοσο κοντα(απο το δημοτικο ειχα να κουρευτω ετσι) που μαλλον μου εμεινε ψυχολογικο κ γι'αυτο δε ξαναπηγα :lol: !!Σγουρα κ ηταν πανω απο τον ωμο,κοντα στο σβερκο :o ...ουτε να τα πιασω δε μπορουσα,δεινοπαθησα η μανα κ νοικοκυρα :lol: !!Παντα τα ειχα μακρυα,σε κανενα δεν αρεσαν τοτε :? !!!Τωρα που τα ξαναμακρυνα θα του ξηγηθω απο την αρχη του κομμωτη [-x !!!Λιγο!!!

Η Αφροδιτη ακομα κ το κουρεμα κ το ξυρισμα του μπαμπα της προσεχει κ τον κοιταει καλα καλα σα να ειναι αλλος ανθρωπος :lol: !!!

Ιφ μου με το καλο η βαφτιση της Γεωργιας :):) !!!Γερη να ειναι,μια χαρα ονομα!!Κ οντως,πολυ τυχερη με τη νονα ;) !!

Κ εμεις απο βομβαρδισμο σπιτιου μιαααααααααα χαρα παμε :D !!!!Το αφηνω κ τα μαζευω ολα το βραδυ που κοιμαται!Ολη μερα σα ναρκοπεδιο ειναι...σαλονι-κουζινα δρομος μετα εμποδιων!!!!!!

Νινινα μου καλημερα :):) !!!Που χαθηκες??

Καλε που να κανεις σωστη δουλεια με τα πιτσιρικια :? ???Κ μενα η χαρα της ολη ειναι να παιρνει τη σκουπα κ τη σφουγγαριστρα :? ...Μονο τα υπνοδωματια κανω οταν ειναι ξυπνια,τα υπολοιπα ολα οταν κοιμαται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να΄μαι κι εγω!! :P:P

Νωρις νωρις σας καλησπεριζω σημερα... αλλα δε μας αφησαν οι βολτες!! :D:D:D

Εχουμε καινουργιο δοντακι.......!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Συνολο 9 ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.......................!!!!!!!!!!!

Απιστευτο μου φαινεται που πηρε επιτελους μπρος ο... "καρβουνιαρης"..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Γκρινια μπολικη, κλαμα χωρις λογο και αιτια στα καλα καθουμενα... κι αλλα τετοια ωραια που εσεις τα περασατε πολλους μηνες πριν.... τι να σας λεω... :oops::oops::oops::oops::oops:

Στελλα και Κατερινα.. θα σας μαλωσω καλε! :P:P:P

Ολοκληρο "προλογο" για τριχες... και στο τελος μας λετε οτι πατε μια στο τοσο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να πηγαινεται πιο συχνα!! :D:D:D Κανει καλο η περιποιηση... :D:D:D:D

Εγω δε χανω ευκαιρια παντως! Κοβω-βαφω-κανω ανταυγιες (νευριαζω με τις τιμες :lol: ), μετα το ξανασκεφτομαι και ηρεμω :lol: αγοραζω οοοοοοοτι μπουρδα κυκλοφορει στα κομμωτηρια :lol: , και στο τελος δε μου αρεσει τιποτα..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα μουυυυυυυυυυυ να σου ζησει το παλικαρακι σου κοριτσαρα μου!!

Γερο και καλοτυχο στη ζωη του!

Περιμενουμε νεα σου με την πρωτη ευκαιρια.

Ιφι με το καλο η βαφτιση της νεραιδουλας σου!

Μια χαρα ονοματακι το Γεωργια..... Αλλα και το Αναστασια......Ααχχχχχχχ... :lol::lol:

Αστειευομαι φυσικα...

Ετσι μικρο ειχες βαφτισει και τον Κων/νο αν θυμαμαι καλα... :?:?:?:?:?:?

Τελεια και με τη νονα!! Οτι καλυτερο νομιζω!

Κοριτσαρες καλο βραδυ!!! Θα τα λεμε απο αυριο πιο συστηματικα!!!!

Τελειωνω λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

τα νεύρα μου...

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: .με έχει τρελάνειαυτό τοπαιδί.....αμα σας πω τι έκανε τώρα το βράδυ....

στοσπίτι....είμαστε σπίτι εγω η μάνα μου,ο άντρας μου η πεθερα μου....το μικρό στο μπαλκόνι έπαιζε και το κοιτούσαμε....από το σαλόνι....ο άντρας μου όρθιος στο μπαλκονι αλλά πλάτη....και κουβεντιάζαμε, έχοντας το νου μας, εννοείται....

όπως κάνω το βλέμμα μου μετά απίο 3 δεύτερόπλετα τον βλέπω πάνω στο τραπέζι να ετοιμάζεται να σηκωθεί όρθιος και βάζω μια στιγγλιά στον άντρα μου.......και τον βουτάει,πως δεν ζαλίστηκε,πως δεν έπεσε...??????

νομίζω έχει βάλει σκοπο να με αποτελιώσει.....πως ανέβηκε...δεν υπήρχε τπτ εκεί κοντα...ούτε καρέκλα, τπτ....ταέχω βγάλει όλα επίτηδες...μόνο ένα τραπέζι ίσα με το μπόι του υπάρχει......

αχχχχχ θα με τρελάνει....ούτ ε κοιμήθκε από το πρωϊ,με κοροϊδεύει, έχει φάει τόσο ξύλο ,μπήκε και τιμωρία τπτ, δεν καταλαβαίνει Χριστό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι επαθε η σελιδα οεοοοοοοοοοοοοοοοοοο??????????????????????

Ζαιρα "κοψε" λιγο το "αααααααααααααααα".....

Τι επαθε μωρε ο μικρος? Βγαζει ζηλια η απλα ζωηραδα και γκρινια?

Κοιτα λαχταρα που σου' κανε.... Παναγια μου φαντασου να ησουν μονη με τα 2 παιδια στο σπιτι....

Ειναι ωρες που δεν ακουν απο λογια... κι εκει η μαμα χανει τον ελεγχο....

Ουφ! Δε θα κανω ποτε δευτερο!!! χαχχαχαχαχχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεερααααα κορίτσια! Παρασκευή σήμερα, τί καλά! :D (τώρα θυμήθηκα ότι όταν ήμουν σπίτι με τη μικρή και δεν δούλευα είχα ξεχάσει πόσο ανεκτίμητη αξία ήταν ο ερχομός της Παρασκευής! :lol: )

Ντινάκι σε κατατρόμαξε ο μικρός εχθές :shock: , πωπω, καλά που δεν είχαν άσχημο αποτέλεσμα τα ακροβατικά!

Πάντως όσον αφορά το θέμα του ξύλου, αν και καταλαβαίνω απόλυτα να ξεφεύγεις καμιά φορά από τα νεύρα και την καθημερινή υπερένταση κυνηγώντας το μικρό ταρζάν σου- και γω όταν φτάνω στο αμήν φωνάζω και μας ακούει όλο το τετράγωνο, ρίχνω και καμιά στον πισινούλη αλλά πολύ σπάνια και μετά το μετανιώνω :roll: - όμως απ' ότι ξέρω το να δίνεις ξύλο στο παιδί που κάνει αταξίες δεν έχει το επιθυμητό αποτέλεσμα, αντίθετα το κάνει περισσότερο άτακτο. Μήπως να δοκίμαζες καμία άλλη μέθοδο,δηλαδή τιμωρία όχι σωματική αλλά άλλου είδους, πχ αν το ξανακάνεις, θα σου πάρω το τάδε παιχνίδι σου και δεν θα στο ξαναδώσω αν δεν είσαι φρόνιμος, ή δεν θα πάμε βόλτα, κάτι τέλοσπάντων που να ξέρεις ότι στερώντας το από το παιδί θα το πειράξει περισσότερο από το να φάει ξύλο. Αλλά να το εφαρμόζεις όμως.

άσε που είμαι σίγουρη ότι και σύ με το ξύλο δεν πρέπει να εκτονώνεσαι τελικά, αφού οι αταξίες επαναλαμβάνονται, σωστά ;) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια..τι μου κανετε?

φανη μουμ9 δοντακιαααααααααααα...τελειααααααα...ελπιζω να τα βγαλει ολα γρηγορα....να σε πειραξω λιγο?μην σας προλαβει η μπεμπουλα?παντως μπορει να αργησε σε αυτο αλλα σε ολα τα υπολοιπα μας προλαβε με το παραπανω...ναι τον κων/νο τον βαφτισα 11 οκτωμβρη σχεδον 3,5μηνων και τωρα τη μικρη 3 να ξεμπερδευω..

ζαιρα μου αχ χθες τον εβαλα 3-4 φορες τιμωρια μια για τα ριχταρια μια γιατι κοπανουσε με το σφυρακι και μια γιατι εκανε επιτηδες ψιχουλα στο πατωμα....τις 2 πρωτες τον εδωσα και κανα 2 στον κωλο αλλα δεν καταλαβαινει το απογευμα η τιμωρια του ηταν να κλεισει η τηλεοραση και να κατσει στο δωματιο του εκατσε κανα 10 λεπτο και μετα αρνακι για το υπολοιπο βραδυ δηκ κανα2ωρο...το πηρα αποφαση η τιμωρια θα παει συννεφο οσο δεν ακουει...μεχρι να μαθει να ακουει τα νευρα κροσια αλλα πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......Ντινα μου φανταζομαι τι λαχταρα θα πηρες; :o ευτηχως τελος καλο....κ εμενα θελει να βγενει στα μπαλκονια κοριτσια....κ εχω παρει τις καρεκλες απο διπλα απο τα καγκελα,κ οτι τελος παντων ειναι επικυνδυνο......μια μερα μαγειρευα κ αυτος ειχε βγει κ καθοταν στον καναπε απο μπαμπου,ευτηχως,δλδ....... :|

δεν ξερετε τι μου εκανε προχθες ηρθε ενα κοριτσακι κ αφου το χαρηκε εκατσε κ αυτο να πεξουν....λοιπον ο δικος μου δεν αφηνε τιποτε στα χερια του,οτι κ να επερνε το καημενο το αρπαζε,κ στο τελος το πηγα στη μαμα του με κλαματα.... :| πηρε τον camy,mper.....κ σε καποια στιγμη τραβουσε ο ενας απο εδω κ αλλος απο εκει........ασχετα που εμεις ενα χειμωνα τον εχουμε διακοσμητικο στο σαλονι......αν συνεχισει ετσι δε θα μπορει να πεξει με κανενα παιδακι στο σπιτι μας.... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου ειναι φαση που περνανε το εχει και ο δικος μου ποτε με την αναστασια τα μοιραζονται ολα ποτε μαλωνουν για το ιδιο παιχνιδι ασε εκεινη ειναι σχεδον 3 και καταλαβαινει περσσοτερο και ομως αμα τα πιασει ειναι δραμα και να φανταστεις ερχουν ερωτα το ενα με το αλλο οταν θελουν καθονται στο δωματιο το κανουν χαλια αλλα μπορει να παιζουν 2 ωρες ετσι χωρια κιχ και χωρις να μας ενοχλουν και μερες μερς κανουμε τους διαιτητες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!

Ηρθα κ εγω η ανανεωμενη :D !!!!Κουρευτηκα,τα ισιωσα...κ πολυ μου αρεσουν!!!Μολις πηγα στο ταμειο ομως καραφλιασα ~x(:? ....θυμηθηκα γιατι ειχα τοσο καιρο να παω κομμωτηριο :lol::lol: !!!

Τι μου κανετε???

Καλε Φανη κοντευετε να μας φτασετε :P ,εμεις εχουμε 12 δοντακια!!Ειδες???Φαφουτα θα εμενε??? :lol:

Ζαιρακι παλι σε λαχταρησε ο μικρος ε :? ?Αχ τι τραβαμε οι μανες....

Παντως ρε κοριτσια εμενα η μικρη δε καταλαβαινει ακομα απο τιμωριες κ τα σχετικα :roll: ...ψιλοπραματα!Τα πηγαινουμε καλυτερα αν της πω πχ φαε ολο το φαι κ μετα θα παμε στις κουνιες ή κατσε φρονιμα να δεις παιδικα (αν κανω κατι)κ θα παμε στη γιαγια μετα.

Αν κανει κατι κ τη βαλω τιμωρια ή της παρω το παιχνιδι θα μας ακουσετε μεχρι πανω στα βορεια απο το κλαμμα....

Ξυλια δε της εχω δωσει ποτε...στο χερακι μονο κανα δυο φορες :oops::oops: κ την εχω τραβηξει ομως αποτομα :oops::oops::oops: !!!Σκυλομετανιωνω κ εγω αλλα στην ενταση πανω ,σου'ρχεται να εκραγεις :oops::oops::oops: .....

Νινινα κ μενα το κανει αυτο με τα παιχνιδια ρε γμτ,ολα τα παιδια!Σοου γινομαστε!!Το ξεκινησε περισοοτερο οταν ειδε κ τον ξαδερφο της που δεν εδινε τιποτα!

Τωρα παιρνει κ τα ξενα :lol: !!Αμα της πω ηρεμα να το δωσει να παιξουν μαζι το δινει αλλα αμα την πιασει η αναποδια της..... X(

Στεφανια μου προσεχως Σ/Κ :D:D:D \:D/ !!!

Ιφ καλημερα,τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...