Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...


miki82

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ......ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΝΑ "ΝΙΝΑΚΙ"...ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΑ....ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθες μικι στην παρεα του μαμμυ!!!!!!!!ειναι πολυ πιθανο να βγηκε λαθος!κι εμενα μου ειχαν βγει 2 λανθασμενα!περιμενε κανα δυο μερουλες και αμα δεν σου ερθει ξανακανε ενα τεστακι ή ακομα καλυτερα πανε για μια χοριακη για να εισαι σιγουρη!!!!!!!σου ευχομαι να ειναι νινακι και να το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου σε 9 μηνες!προσπαθητε καιρο ή τωρα ξεκινησατε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!!! κ βεβαια μπορει να ειναι λαθος....εγω το ειχα κανει απογευμα ...αρνητικο....μετα απο 3-4 μερες το εκανα πρωι πρωι και ειχε 2 ροζ γραμουλες!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και μπορεί να βγήκε λάθος!

Βέβαια, κατά τη γνώμη μου, είναι καλύτερο να σκέφτεσαι ότι είναι σωστό, για να μην απογοητευτείς αν έρθει η περίοδος!

Περίμενε μερικές μέρες, κι αν δεν έρθει κάνε μια χωριακή καλύτερα, γιατί τα τεστ δεν είναι και τόσο αξιόπιστα.

Σου εύχομαι ό,τι ποθείς να το πάθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα καθυστερηση 8-10 μερες, σε σταθεροτατο κυκλο. εκανα ΔΥΟ τεστ, απ'αυτα που δειχνουν απο την 5η μερα ΕΠΑΦΗΣ και βγηκε αρνητικο. να τονισω πως τα εκανα και τα δυο τεστ πρωι-πρωι, δηλ με τα πρωτα ουρα οπου η ορμονη ειναι πιο ψηλη, και εντουτοις βγηκαν αρνητικα. τελικα εκανα χοριακη και εδειξε πως ημουν 5 βδομαδων εγκυουλα!

μια αλλη φιλη μου εκανε 6 τεστ, διαφορες μαρκες, και εδειξαν ολα αρνητικα και τελικα ηταν 4 βδομαδων εγκυουλα!

ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΛΟΙΠΟΝ! και ασε που στοιχιζει τα ιδια χρηματα ακριβως με τα τεστ και εχεις το αποτελεσμα σε 1 ωρα!

και ασε δειχνει η χοριακη πριν την υποτιθεμενη μερα περιοδου... δειχνει ακριβως ποσες βδομαδες εισαι... πχ 1 βδομαδα, 3 βδομαδες κτλ!

σου ευχομαι ενα σπορακι στην κοιλιτσα!

Υ.Γ. Αννα-Μαρια τι γινεται? να κανονισουμε για κανενα καφεδακι! τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ....ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 20 ΕΥΡΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα καθυστερηση 8-10 μερες, σε σταθεροτατο κυκλο. εκανα ΔΥΟ τεστ, απ'αυτα που δειχνουν απο την 5η μερα ΕΠΑΦΗΣ και βγηκε αρνητικο. να τονισω πως τα εκανα και τα δυο τεστ πρωι-πρωι, δηλ με τα πρωτα ουρα οπου η ορμονη ειναι πιο ψηλη, και εντουτοις βγηκαν αρνητικα. τελικα εκανα χοριακη και εδειξε πως ημουν 5 βδομαδων εγκυουλα!

μια αλλη φιλη μου εκανε 6 τεστ, διαφορες μαρκες, και εδειξαν ολα αρνητικα και τελικα ηταν 4 βδομαδων εγκυουλα!

ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΛΟΙΠΟΝ! και ασε που στοιχιζει τα ιδια χρηματα ακριβως με τα τεστ και εχεις το αποτελεσμα σε 1 ωρα!

και ασε δειχνει η χοριακη πριν την υποτιθεμενη μερα περιοδου... δειχνει ακριβως ποσες βδομαδες εισαι... πχ 1 βδομαδα, 3 βδομαδες κτλ!

σου ευχομαι ενα σπορακι στην κοιλιτσα!

Υ.Γ. Αννα-Μαρια τι γινεται? να κανονισουμε για κανενα καφεδακι! τι λες?

Πάμε όποτε θες και σόρι miki82 για την κατάχρηση του θέματός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...:))).....ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...:))).......ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ.....ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ, ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΒΗ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ.....ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ....ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΟΠΟΤΕ....ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ.:)))....ΑΑΑ....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ....ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...:)))......ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...:)))....:))).....ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ..:)))...ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΕΣΤ??.....ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ..!!!...ΣΑΣ ΦΙΛΩ..:)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini...καλησπέρα..:).......μου συνέστησε ο γιατρός να κάνω αύριο μια β΄ χοριακή.....για να δούμε τί ακριβώς συμβαίνει.....αλλά σκέφτομαι να μην την κάνω ακόμη....να δείξω λιγάκι υπομονή μέχρι την Παρασκευή, όσο επώδυνο και αν είναι για να είμαι απολύτως σίγουρη με την καθυστέρηση...:).....μακάρι να πάνε όλα καλά....και να μεγαλώνει το νινάκι μας μέσα στην κοιλίτσα μου...:)......όταν έχω νέα θα σου πω...καλό βράδυ..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΝΙΧΝΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ.ΕΓΩ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΝ Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam καλό μήνα.....σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου.....έχεις απόλυτο δίκιο......χωριακή και πάλι χωριακή...απλά θα περιμένω λιγάκι ακόμη και θα την κάνω την Παρασκευή...για να είμαι απολύτως σίγουρη με την καθυστέρηση......το ευχάριστο είναι ότι ακόμη δεν εμφανίστηκε..:)))...μακάρι να έχω καλά αποτελέσματα...:)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa......ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ......ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΤΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.. ;) ...ΜΑΚΑΡΙ..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ......ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ..:))....ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ....:))..ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου miki82 :D

καλή επιτυχία με τις προσπάθειές σου!!!

Όντως είναι πολύ 'μεγαλεπήβολο' να μείνεις 'έγκυος με την 1η προσπάθεια!!

κοίτα να το απολαύσεις όσο μπορείς γιατί μετά μπορεί να μην μπορείς να έχεις επαφές με τον καλό σου!!! Εμείς το 'κόψαμε΄ το σπορ τώρα στην εγκυμοσύνη (όχι για κάποιον ιδιαίτερο λόγο) και αναπολούμε τις εποχές που 'προσπαθούσαμε' :lol::lol::lol::lol:

αχχχχχχ τι μου θύμισες τώρα χιχιχχι

και πάλι καλή επιτυχία και αν έχεις καμιά απορία άλλη εδώ είμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..:))....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ 1Η ΦΟΡΑ.....ΧΑΧΑ....ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..:))......ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ.....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ...:))....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VANESAKI MOU....ΑΡΑ ΜΕ ΝΙΩΘΕΙΣ....:))....ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ 1Η....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ.....ΓΛΥΚΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ..:))....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...