Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

τι κανετε;

που ειστε ολες καλε;

μαρια μαρκερ που εισαι; ακομη μουρμουριζεις τον κωστα; :mrgreen:

ο αντρας μου δουλευει απο τις 11 αποψε μεχρι τις 11το πρωι, οποτε θα ερθει θα κοιμηθη μεχρι το απογευμα, λογικο ειναι, θα ειμαι τοσες ωρες μονη, θα κοψω φλεβες παλι...κουραστηκαααααα

δεν αναγνωριζω τον εαυτο μου,η ριζα μου εχει φτασει μεχρι τα αυτια, τα φρυδια μου εχουν γινει τεραστια σαν μην πω.....δεν ανεβαινω πια στην ζυγαρια εχουμε τσακωθει, δεν εχω κανενα ενδιαφερον, το μονο που με νοιαζει ειναι το παιδακι μου, δεν νιωθω γυναικα, μα μονο μαμα....

τα ρουχα τα δικα μου, που πλενω ειναι μονο πυτζαμες, και φορμες, τα αλλα τα εχω ξεχασει στην ντουλαπα, και γιατι να τα βγαλω αφου δεν βγαινω εξω...κρεμες δεν βαζω, νυχια δεν βαφω,μαλλια δεν φτιαχνω, μονο τα δενω....οποτε και αυριο μια απο τα ιδια..μεσαααααααα

δουλειες, δουλειες, και τιποτε αλλο... :cry:

αντε καλε που ειστε να πουμε καμια κουβεντα;

τζουλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπαρα και απο μενα...

εγω ειμαι νυχτα...αυριο παω θεσ νικη το πρωι..

σχολαω και φευγω στα καπακια..και θα παρελασει κοσμος απο αθηνα και σερρες...

ο λευτ θα παρει τη μικρη και θα πανε στη θουλη..δεν την παλευει με πολυ κοσμο..

ετοιμασα οτι μπορεσα..

σιδερωσα..

φροσω καλοφωτιστη αυριο..θα εχω ιντερνετ να τα λεμε..

χαρα κανε μποτε...

τελεια περιγραφη με τα σκατα μαρακι..

μεγεια το μαλλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια...

Μπηκα να πω ενα γεια...η ψυχολογια μου ειναι στο πατωμα αυτες τις μερες με ολα αυτα που γινανε.Ο αδερφος μου ειναι στην ομαδα ΔΙΑς και παθαμε ενα σοκ οικογενειακως οταν μαθαμε τι εγινε μεχρι να του μιλησουμε στο τηλ.

Πολυ δυσκολο ρε κοριτσια ..ο πατερας μου του λεει παρατα τα και φυγε..καθε μερα ζουμε με την αγωνια αν θα τελειωσει την βαρδια και θα παει σπιτι...αληθεια...

Δεν μπορω κοριτσια μου ολο αυτο με ξεπερναει ,αναρωτιεμαι σε τι κοσμο φεραμε τα παιδια μας?Κανεις τοσες θυσιες να μεγαλωσεις το παιδι σου και το καμαρωνεις και ερχεται ενας πουστης του κερατα και ετσι απλα γαζωνει με ενα καλαζνικοφ....

Δεν εχω κατι αλλο για αποψε...σορρυ που δεν ειμ αι καλη παρεα.Δεν σχολιαζω τιποτα γιατι δεν θυμαμαι τιποτα.Καλο βραδυ αγαπημενες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

έχει εναν καιρό σήμερα, χάλια

μια μουντίλα και τώρα άρχισε να βρέχει

Σοφάκι μου φαντάζομαι το άγχος σας

εδώ εμεις που είμαστε άσχετοι συγκλονιστήκαμε απο αυτή την ιστορία

κρίμα τα παλικάρια :(

Σωσώ μου καλό ταξίδι

ελπίζω ο μπαμπάς σου να καλυτερέψει

μη χάνεις την πίστη σου

τώρα σε χρειάζεται δίπλα του, να είσαι δυνατή!

Φροσάκι μου παραπονιάρικο, με το καλό να γίνει η βάπτιση!

καλοφώτιστο το κοριτσάκι!

πάντα άξια κούκλα μου!!

έλα Χαρά μου μην πέφτεις!

λίγο πολύ όλες στην ίδια κατάσταση είμαστε..

βολτούλες με τον μικρό δεν πάτε;

σε καμια παιδική χαρά εκει κοντά σας;

Μαρκερ μπράβο στα αγόρια σου που είναι καλά παιδάκια!!

έτσι να συνεχίσετε!!

η Βαγκ που χάθηκε;

η νιουμαμα;

ελπίζω όλα καλά κορίτσια..

θα κάνω μυδοπίλαφο και μύδια σαγανάκι σήμερα, ελπίζω να τα πετύχω όπως το προηγούμενο Σάββατο..

εύχομαι όλες να έχετε ενα όμορφο 3ημερο!!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!

Φρωσάκι, παντάξια!!!

περιμένουμε λεπτομέρειες!

Σόφη, δεν μπορεί να αλλάξει ο αδερφός σου;

ήταν τραγικό αυτό που έγινε.

μακάρι να μην το ξαναζήσει καμιά μανούλα!!!

Χαρά, δεν βγαίνεις καθόλου βόλτες με τον Στεφανάκο;

αλήθεια, γιατί φύγατε τόσο μακρυά;

είναι κοντά στη δουλειά του Πέτρου;

περιποιήσου τον εαυτό σου!

σίγουρα θα νιώσεις καλύτερα!

όταν δουλεύει ο Πετρής, δεν κάθομαι σπίτι.

φορτώνω το μωρό στο αυτοκίνητο και πηγαίνουμε βόλτα!

ευτυχώς έχω και την κουμπάρα που τα παιδιά μας είναι συνομήλικα, ο άνδρας της δουλεύει βάρδιες και βρισκόμαστε κάθε ΣΚ.

την Δευτέρα θα είμαστε μόνοι μας.

μόνο η πεθερά θα έρθει για φαγητό.

όλοι οι υπόλοιποι θα λείπουν.

Σωσώκα καλό ταξίδι!

εύχομαι να μας φέρεις ευχάριστα νέα!

του πήραμε κάτι σπορτεξάξια πούμα.

τα ίδια τα έχω κι εγώ!!!

θα τα φοράμε μαζί!!!

χαχαχα!

είναι μαύρα και έχουν ύφασμα καρώ.

θα τα βγάλω φωτό να σας τα δείξω!

ααα δε σας είπα το καλύτερο!!!

σήμερα το πρωί ήπιε φρέσκο γάλα!!!

το είχε κόψει το γαλατάκι...

ελπίζω να συνεχίσει να το πίνει.

ααα και το άλλο!!!

το καλύτερο!!!

γέννησε η κουμπαρούλα μου, η νονά του Άνθιμου!

το τρίτο της!!!

αγοράκι, 3.600!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα!!!!!

σοφι μου δικιο εχεις...μην στεναχωριεσαι, εμεις εδω ειμαστε να λεμε οτι νιωθουμε....

μπραβο βρε νανα, ευχομαι απο δω και περα να πινει συνεχεια...να παρεις και ιδιες φορμες να βγενεται εξω και να φορατε τα ιδια, πλακα εχει...

να σας ζησει το μωρακι 3600; παιδαρος φτου φτου να ειναι γερος και δυνατος....

γιουπιιιιιιι ο αντρας μου εχει μια βδομαδα αδεια :D νανα μου ειναι κοντα στη δουλεια του πετρου δεν το συζητω, ειναι πιο καινουριο σπιτι, και πολυ πιο οικονομικα...η παιδικη χαρα ειναι διπλα απο τη θαλασσα και μου ειπε ο παιδιατρος να μην πηγαινουμε ευκολα σε σημεια που φυσαει, γιατι ειναι διαφορετικο το κλιμα και θα την αρπαξει σιγουρα, το κακο ειναι οτι εγω δεν εχω το αμαξι οταν ο πετρος ειναι στη δουλεια, και το μονο που μπορουμε να παμε ειναι στην αυλη....το μονο ατομο που εχω εδω στην αθηνα ειναι η αδερφη μου...αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια...το αποτελεσμα ειναι οτι δεν μπορω να παω.... τεσπα αυτη τη βδομαδα θα ειμαστε καλα γιουπιιιιι, μετα εχει ο θεος...

μαρκατ μου και εδω ο καιρος χαλια κρυο πολυ, περιμενω να ερθει το καλοκαιρακι να βγαινουμε καθε μερα με το στεφανακο μου....μυδια δεν εχω φαει ποτε...καλη επιτυχια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas

παντα αξια Φροσακι!!!

καλε τι μποτε λέτε;;;;;;;;;;;;;;;

χα αχ χα χα χα

να γελάσω τώρα ή του χρόνου; :lol:

εγω το μαλλι επαψα να το βαφω απο οταν εμεινα εγκυος

και εχω κουρεφτει παρακαλω μονο μια φορα απο τοτε που εμεινα εγκυος

και τα εκοψα κοντα για να μην φαινεται πλεον η ριζα :lol::lol:

Σοφι μου - τις γμδουλειες μας μεσα

τι να κανεις ρε γμτ μου

να αλλαξει ποστο

γιατι δεν παει προσωπικος φρουρος στο κοινοβουλιο;

ενας γνωστος μας ειναι

και γμ τις δουλειες λεει- πολλες ωρες αλλα χαλαρα

σημερα ο Στελακος φυσικα - 3 μπουκιες και μονο φαι

το πρωι ενταξει φαγαμε σε κομματακια τα φρουτακια

οχι πολλα αλλα κατι φαγανε

του εδωσα 100γρ γαλα για μεσημερι - τι να πω δεν ξερω με αυτο το παιδι

τωρα μαγειρευω για αυριο για τα παιδια

και μετα θα παμε σε παιδοτοπο να ξεσαλωσουν λιγακι- το πρωι πηγαμε mall

το αποκορρηφωμα ηταν οτι κοιμηθηκαν ορθιοι στο καροτσι :o

μιλαμε απο βρεφη εχουν να το κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γεωργια μου ειπε να κανω μποτε :mrgreen:

μια χαρα που κοιμηθηκαν στο καροτσι...

και εμεις λεμε αυριο το πρωι να παμε mall εχουμε και στολη ο γαλαζιος πριγκιπας, θα σας στειλω φωτο..

θεαααα δεν μιλας; σε βλεπωωωωωω

,,,,,883

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Λατρεία, μαρκεράκο σας βλέπω!!!

Μαρακι μεγεια το μαλλί!Οταν λες κοντό εννοείς αγορίστικο ή καρέ;

Εγώ θα είχα νευριάσει περισσότερο που ήρθαν στο κομμωτήριο!

Δεν μπορώ κάτι τέτοια!

Το κομμωτήριο είναι μια ωρα ξεκουρασης της γυναίκας, να ξεφυγει, να ηρεμήσει...

και μου έρχεσαι ρε κύριε να σε φάω παλι στη μαπα!Με το παιδί κιόλας, που ο δικός μου θέλει κυνηγι σε όλο το κομμωτηριο!Α πα πα...

Μαρκερ, έλα μωρέ έπαιζε ο άνθρωπος μαζί τους!Μην του γκρινιάζεις του κακομοίρη!

Φρόσω μεγειά και σε σένα το μαλλί!Με το καλό αύριο!

Εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι θα βάφτιζες κοριτσάκι αύριο.Διαβασα μια φορά για μια μικρή που ψώνισες αλλα δεν το καταλαβα!

Σωσωκα καλό ταξίδι!

Ο Λευτερης συνήλθε;;;

Λατρεία και η αυλή καλή είναι!Κι εγώ έχω μια μεγάλη βεράντα-το μισο σπίτι βεράντα ειναι-και τον βγάζω εκεί όποτε δεν μπορώ βόλτα.

Μαρκατ, Μαρια Ζ καλά να περάσουν οι μικρες σας στα αποκριατικα παρτυ!

Μαρακι πολύ γελιο οι περιγραφες σου!Εγραψες πάλι!!!

Ο,τι κι αν λες εισαι και πολύ γκομενακι!

Μεγαλη επιτυχια κι αυτο με τα κακα του Διονυση.Μπορει να μαρτυρησες να καθαρισεις το χαλί, αλλά νομίζω ήταν ένα μεγαλο βημα για το πεταμα της πανας αργοτερα.Προβλεπω να γινεται η γωνιτσα του!Χαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θεα δεν σε προλαβα...

ο στεφανος γκρινιαζε ηθελε να κοιμηθη, μεχρι να τον παρει ο υπνος ειδα και επαθα...του εκοψα και την πιπιλα, και αργει λιγακι......

που ειστε ολες καλε;

[smilie=director.gif] κοριτσιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies

Βγηκαμε βολτιτσα σημερα,πηραμε τον αερα μας καλα ητανε.

Σωσω ευχομαι να πανε ολα καλα με τον μπαμπα σου.

Χαρα μια περιποιηση θα σου κανει πολυ καλο,μην νομιζεις πως οι αντρες μας δεν τα προσεχουν αυτα.Ασχετα που δεν μιλανε.Και'γω με φορμες ειμαι ολη μερα μεσα στο σπιτι αλλα προσπαθω να ειμαι περιποιημενη οσο μπορω δηλαδη βγαζω φρυδι,το μαλλι ναι μεν πιασμενο αλλα λιγο προσεγμενο,ξυρισμα,μουστακι κτλ,κτλ,κτλ.Μακιγιαζ μονο οταν βγω εξω.Αλλα τις κρεμες μου δεν τις σταματησα ποτε,γενικα πρωι,βραδυ καθαριζω το προσωπο μου,βαζω λοσιον και μετα τις κρεμες μου.Πηλινγκ 2 φορες την εβδομαδα και καμια μασκα που και που.

Θα ανεβει η ψυχολογια σου ακου με, πρωτα για σενα και μετα για τους αλλους.

Εδω εχει αρχισει και εχει λιγο κρυο αλλα ειπε οτι απο Δευτερα θα εχουμε παγωνια ακομα και'δω.

Με το θεμα του αδερφου μου επειδη με ρωτησατε αν μπορει να αλλαξει ,στο σωμα μπηκε ως ειδικος φρουρος και απο εκει τον πηγανε μετα στην ομαδα Διας.Οποτε δεν ξερω αν μπορει να αλλαξει τωρα.

Καλα να περασετε οσες θα πατε σε παρτυ ,ειτε για μεγαλους ειτε για μικρους!

Εδω δεν κανουν ουτε παρελασεις ουτε εκδηλωσεις οποτε χαλαρα για καφεδακι θα βγουμε και αυριο.

Α!Ηθελα να ρωτησω απο που κατεβαζετε τωρα ταινιες?Χαρα ειχες πει οτι κατεβαζει ο αντρας σου νομιζω ...Και η Μαρκερ νομιζω.Πειτε μου γιατι η τβ δεν εχει τιποτα.

Φροσακι παντα αξια ,ευχομαι ολα να πανε τελεια καλοφωτιστο το κοριτσακι!Αληθεια πως θα την βαφτισεις?

Τα φιλια μου σε ολες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και'γω με φορμες ειμαι ολη μερα μεσα στο σπιτι αλλα προσπαθω να ειμαι περιποιημενη οσο μπορω δηλαδη βγαζω φρυδι,το μαλλι ναι μεν πιασμενο αλλα λιγο προσεγμενο,ξυρισμα,μουστακι κτλ,κτλ,κτλ.

Σοφη ξυριζεις μουστακι? χαχαχαχχαα

Πλαααακα κανω!

Και γω περιποιούμε. Με πυτζαμες,φορμες όλη μερα αλλα και φρυδακι, μαλλάκι κοκ. τα φτιαχνω. Για μενα κυριως.

Γιατι Χαρα μου δε έχεις ορεξη βρε ματακια μου? Ενταξει δεν ειμαι παντα καλα και γω... Αλλα προσπαθω. Φανταζεσαι σου λεει και η σωσω να κανεις μπωτε.

Να φτιαχνεσαι. Θα νιωθεις αλλος ανθρωπος.

Και βολτιτσες να βγαινετε. Δε παθαινει τιποτα ο Στεφανακος. Απο λιγο αερα δε παθαινουνε τιποτα. Απο ιους και μικροβια κολλανε , απο βρωμικα χερια δηλαδη και πολυκοσμια.

Καλα ντυμενος να ναι και πατε οπου γουσταρετε! Μη κλεινεστε μεσα!

Θα σας κανει πολυ καλο!

Εγω μεχρι και με βροχη τον εχω βγαλει. Ψιλη και φοραγε κουκουλα. Σιγα.... μια χαρα σκληραγωγειτε κιολας. ΚΟμαντο.. χχααα

Γεωργια(σωσω) καλη δυναμη κοπέλα μου......

Τωρα θα εισαι θεσσαλονικη μαλλον? Σε σκεφτομαστε.......

ΝΑνουκα μου να σας ζησει! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Φροσω πάντα αξια! Καλοφωτιστο το νινι!

Λοιπον...... σας αφηνω λιγο απότομα γιατι εχω κοσμο. ΚΑρναβαλιζομαστε και αυριο ειναι η μεγαλη μερα! Θα ειναι και η πρωτη του Διονυση που θα παρελασει με το γκρουπ!

Σας αφηνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα να τα περασετε αγαπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ενα γρηγορο!

Χτυπαει τα χερακια του παλαμακια και φωναζει μπαβιιιιιιι! Μπραβο και καλα! χαχαχαχαα!

ΚΑι σημερα καναμε τσισα στο μπανακι του και την κραταγε και γελαγε που εβλεπε τα τσισα! χαχαχαχα! Και ανατριχιαζει οτανε κανει τσισα! ΠΟλυ γελιο!

Αυτα! Την κάαααααανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορτσούδια.

εμείς πήγαμε στη φίλη μας την Αθηνούλα.

ουφ, με ξεπάτωσε!!!

ήρθαμε σπίτι, τον έκανα μπάνιο και τον έβαλα για ύπνο.

η φίλη μας που λέτε... είναι 2,5 μήνες μικρότερη και λέει πάρα πολλά λογάκια!!!

και περπάτησε από 10 μηνών.

φτου φτου!!!

πεινάω!

τι να φάω;

το έχω παραχέσει αυτές τις μέρες!

Σόφη μου έβαλες ιδέες.

θα κάνω πήλινκ και μάσκα.

ρε Χαρά!!!

έχετε δίπλα σας πάρκο και δεν το πηγαίνεις το μωρό;

βάλε σκούφο, κασκόλ, μπουφάν και βουρ για παιχνίδι!!!

ο δικός μου έχει πάθει ψύχωση με τα κούμκουατ!!!

με το που ανοίγει η εξώπορτα... τρέχει στο δέντρο!

πρέπει να του δώσω 2 στα χέρια του!

το βάζει ολόκληρο στο στόμα και μπουκώνεται!

έχει πολύ γέλιο γιατί φουσκώνει το μαγουλάκι του!!!

τρέχουν και τα ζουμιά!!!

χαχαχα!!!

άντε, πάω για το μποτέ και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ενα χιλιομετρο με τα ποδια, αλλα δεν μας ενοχλει, φοβαμαι επιδη μου ειπε ο παιδιατρος για τον αερα, ξερω γω...λετε;

νανα κούμκουατ; τι ειναι αυτο; :oops::oops::oops:

τα κοριτσακια ειναι πιο τσαχπινικα απο τα αγορακια...δεν ειδες τη νυφη μου; εεεε συμπεθερα;

παω για μπανακι και ερχομαι..

νανα τη θα φας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανήλθα.

έκανα ένα μίνι μποτέ.

χαχαχα!!!

χαρά μου, έφαγα 1 τοστ και 3 γκοφρετάκια...

εννοείται να πηγαίνετε!!!

αν άκουγα τη γιατρό μου, θα ήμουνα κλεισμένη στο σπίτι...

τα κούμκουατ, είναι να μικρά πορτοκαλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ετοιμασα 2 τοσταρες και καθησα.Η μικρη κοιμαται απο τις 8μιση.Ελπιζω να μην εχουμε μεταμεσονυχτιο παρτυ.

Μετα θα βαψω τα μαλλια μου.Πρωτη φορα μονη μου.Παντα παω σε κομμωτηριο αλλα ειπα αυτη την φορα να τα περασω ενα χρωμα μονη μου να τα ξεκουρασω και λιγο απο τις ανταυγειες.Παντα στο ξανθο εννοειται,ξανθο φυσικο σαντρε.Ετσι και αλλιως σε μια εβδομαδα θα βγουν ξανα οι ανταυγειες απο κατω.Αλλα να φυγει αυτη η ριζα...πολυ μου την δινει.Την Τριτη θα παω και για κουρεμα.

Νανα ολο ξεχναω να σε ρωτησω ...τι εγινε με την δουλεια??με την συμβαση σου εννοω.

Συμπεθερα η τσαχπινα νυφη σου εχει ζωηρεψει πολυ.Σημερα κοιμηθηκε μονο 3 τεταρτα οοοληη μερα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάει τέλειωσε κι αυτό... Πολύ ωραία η βάπτιση της Αγγελικούλας μας!

Μόνο που έκανε πολύ κρύο και έτρεμε η καημένη σαν κομπρεσέρ :lol: .

Είναι και μόλις 5 μηνών.

Κι εγώ καλή ήμουνα. Έκανα κι εγώ μποτέ λόγω της ημέρας,

έχασα και λίγα κιλά, ανέβηκα λιγάκι ψυχολογικά.

Σωσώ ελπίζω μόλις μπεις να μας πεις καλά νέα.

Μαράκι σούπερ που θα παρελάσει ο Διονυσάκης! Θα έχει πολύ γέλιο...

Αυτό που έκανε με τα κακά του το έκανε ο Φίλιππος καιρό τώρα

και τελικά τον ξεκινήσαμε γιογιό. Εδώ και 20 μέρες δεν χέζ.... πάνω του. Τσίσα κάνει όταν κοιμάται.

Εδώ κάνει κι ο δον πολλές φορές ακόμα όταν κοιμάται.

Ο Χριστόφορος είναι δυσκοίλιος και από τον 6ο μήνα του ανοίγουμε την πάνα να τα κάνει.

Γλυτώσαμε λίγο ξεσκάτωμα γιατί πολύ σκατό ρε κορίτσια :(( .

Η Χαρά έχει δίκαιο. Είναι απομονωμένο το σπίτι της και η θάλασσα εκεί φέρνει απίστευτο ρεύμα.

Υπομονή Χαρά μου. Λίγο πολύ έτσι είμαστε όλες.

Σόφη αυτό που έγραψες για τον αδελφό σου το ζω εγώ κάθε νύχτα που δουλεύει ο Αντώνης.

Μια μέρα ήταν 8 το πρωί και δεν είχε έρθει ακόμα, ενώ έρχεται 7. Έχασα τη μισή μου ζωή....

Οι θέσεις φρουρών στο κοινοβούλιο είναι βισματικές γιατί παίρνεις και επίδομα.

Στην αστυνομία είναι όπου σε στείλουν, δεν μπορείς να πεις όχι.

Ο Αντώνης όταν έπαιρναν στη Δίας είχε άδεια και την γλύτωσε τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Φρόσω που πήγανε όλα καλά!

Σόφη μου, απ' οτι δημοσιεύτηκε στην επίσημη εφημερίδα της κυβέρνησης, θα μας κάνουν δίχρονο συμβόλαιο.

έτσι, θα κλείσω 30 μήνες εργασίας και θα γίνω αορίστου.

αλλά, μέχρι να υπογράψω το συμβόλαιο, ένα άγχος θα το έχω...

ρε κορίτσια, έφαγα ένα κόλλημα τώρα και θέλω να φτιάξω σλινγκς.

ξέρετε πού πουλάνε τους κρίκους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω καλοφωτιστη η αγγελικουλα, να ειναι γερη και δυνατη, καλε μονο 5μηνων μικρουλακη....

μπραβο στο φιλιππακο μεγαλωσε...

ειναι δυσκολο επαγγελμα,κουραγιο,και χωρις τους αστυνομικους θα ειμαστε χειροτερα, μονο αυτο να λεμε..

νανα δεν σε ρωταω τι ειναι τα σλινγκς, γιατι θα με φτυσεις και με το δικιο σου χιχιχιχιχι, και μην εχεις αγχος ολα καλα θα πανε με το συμβολαιο...

συμπεθερα ετσι σας θελουμε ζωηρες, και ρωτησα τον πετρο απο που κατεβαζει ταινιες και λεει οτι τα εχουν κλεισει ολα, κατεβαζει με τον παλιο καλο τροπο απο αλλου την ταινια και απο αλλου υποτιτλους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...