Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε θεα....

αν μιλησεις με την κολλητη μου, πες της να με παρει στο σταθερο...εγω δεν μπορω να την παρω τηλ....

αααααα και μην ξεχνιομαστε

......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο ειμαι καλεσμένη σε αποκριατικο άλλα μου φυγε η δια8εση να ντυ8ω η μλκια ειναι οτι 8α ειναι 15 φιλοι (σε μαγαζι) κ όλοι ντυμενοι ... τι κάνω ???

λαλιστατη

εχω κ με την ορ8ογραφια ψωνιο... :mrgreen:

χαρα μίλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι πρεπει να ντυθεις;

εγω θα πηγαινα οπως ενιωθα, εχω παει σε αποκριατικο παρτυ χωρις να ντυθω...το θεμα ειναι να πας και να περασεις καλα, γιατι να πιεστεις; υπαρχει λογος;

875

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυσσάξατε λυσσάρες!

Καταρχάς έγινα ξανθιά.

Τα έκοψα κιόλας.

Απο τα αυτια μου βγηκε ομως γιατι ο καλος μου ηρθε με το γιοκαρινι μας για εκπληξη απο το κομμωτηριο και το παιδι ητανε ντυμενο λες θα πηγαινε στη παραλια.

Του φοραγε 1 φορμα αθλητικη και ενα γιλεκακι αμανικο απο πανω.... :shock:

Η ωρα? 9 το βραδυ! Ψοφος.

Και κάνανε μια τεραααααααστια αποσταση για να ρθουνε, παραλια-παραλια σκεφτειτε υγρασια... :evil:

Με το ποδηλατακι του τον εφερε. Απο αυτα που τα σπρωχνεις.

Επαθα σοκ. Τωρα ηρεμησαμε . Απο εκεινη την ωρα του βγαλα το λαδι.

Βρε ανθρωπε. ΜΙα φορα στον αφησα να παω να κανω τη στραβομαρα μου και συ τι το περασες! Ιουλιο μηνα εχουμε?

Και αποβροχαρι ετσι? Κρυο και υγρασια φουλ.

Το καλυτερο? Ο ανδρεας φοραγε... πουκαμισο,πουλοβερ και ενα μπουφαν με κουκουλα μεχρι τα γονατα! :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Οταν του ειπα τι φορας παιδακι στο παιδι! ΜΟυ λεει αφου κανει ζεστη.... :shock:

Του λεω εσυ περπατας και εισαι ντυμενος σα κρεμμυδι!

Φακ και ματαξαναφακ!

Αλλος τα βαφει αλλος μη πω τωρα!

Τζουλ φιλακια στο πλευμομπιλακι! Αντε να περασει η παλιομαλακια! Ταλαιπωρειται η αγαπουλα!

Χαρα που εισαι αγαπη!

Ντομ! Ο γιος θεος! Ειναι ο ντ'αρτανιαν! ΠΟλυ κουκλι! Ματακια μου!

Για το μαλλι και τις καουρες μου το ειπανε 2 γυναικολογοι οτι ειναι ορμονικο. Μαλιστα εγω ειρωνευομουνα μπροστα τους τι μαλακιες μου λενε καποιες και με κοιτανε σοβαρα και μου λενε εχει βαση αυτο. Κατι ξερανε οι παλιες και τετοια. Ουπς. χαχα

Τεσπα εμενα ειχε μαλλια. Αλλα ειχα καουρες απο την 8η εβδομαδα. χχαα ητανε σπορι με μαλλια. χαχαχχαχαχαχχαχαχαααχαχααα

Οπως οταν εχεις αγορι λεει γεμιζεις τριχες. ΠΑλι ορμονικο. Λεω μαλακιες. ΠΑιδια τι τριχα ητανε αυτη?!

Μονο κοιλια! ΜΙλαμε χαλια! Παλια ειχα κανει λεηζερ και δεν ειχα ιχνος! Τρελαθηκα! Πανε τοσα λεφτα λεω!

Τελικα με το που γεννησα ειχα μια χλαπατσα που τρεμουλιαζε και τριχωτη μαλιστα.

Περπαταγα και κουνιοτανε λες και δεν ειχε εντερα μεσα. χαχα!

Οι τριχες φυγανε μεσα σε 20 μερες. Η χλαπατσα επανηλθε. Ο αφαλος που ητανε σα βουνο και μετα εγινε κρατηρας μαζεψε.... :o

Δε το περιμενα ποτε.... ελεγα μπαααα.

Δε λεω υπερβολες. Γιατι ξερω θα πειτε οτι δε πηρα κιλα. Οχι αληθεια χαλια ημουνα.

Μη με βλεπετε αδυνατη. Εχω κυταριττιδα πολυ τωρα πια και εχω κανει μεγαλο κωλο. Μονο κωλο. παντου ενας κωλος. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μη τη ψαχνετε εχω τις μαυρες μου. Τι και αν ξανθυνα?

Αντε καληνυχτα παω να συνεχισω τη μουρμουρα........................................... :-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!! Καλέ εγώ είμαι η Ζζζζζζζζζζ με ξεχάσατε? χα χα χα

τι να σας πω ρε κορίτσια θυμάστε την τελευταία φορά που είμασταν άρρωστοι (τότε που χάθηκα) γίναμε καλά και ξαναρωστήσαμε αλλες δυο φορές .....εγώ είμαι ακόμα άρρωστη!!!

Δεν ξέρω τι μας έχει πάει στραβά αλλά τα στραβά συνεχίζονται ..... πολύ προσωπικά δεδομένα βέβαια αλλά αυτό που μπορώ να σας πω είναι....χάλια!!!

Δεν χάνω το κέφι μου ούτε το κουράγιο μου, και συνεχίζω!!!

Τα νέα σας δεν έχω διαβάσει (που να προλάβω) Ντομ ο γιος σου είναι ένα κουκλί!!! φτου φτου

Να τον καμαρώνετε συνέχεια!!! Σήμερα έχουν πάρτυ και στο σχολείο της κόρης και έχει ξυπνήσει απο τις 6 απο την χαρά της!!! Ο γιος όρθιος κι αυτός κι εγώ είμαι σε κατάσταση εκτάκτου! Κάθε μέρα κοιμάμαι στη 1 και ξυπνώ στις 6!!!!

Αυτά τα λίγα απο μένα !!!

Καλημέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα..θα συσηζητω με προισταμενη να φυγω..να μη δουλεψω αυτη τη βδομαδα...

ζζζζζ που εισια;;σε αναζητουσαμε...εσυ γιατιεισιαακομα αρρωστη;;

συνεχιζεις διαιτα;;;

μαρακι πολυ γελιο αυτο με τη βολτα...

αφου ο ανθρωπο;ς ηθελε να ξεσκασει..πουλακι μου..δε πειραζει..θα γινει σκληρος...ετσι ειναι οι αντρες..μαρακι εγω δε πιστευω σε αυτα μαλλια καουρες, ψαλιδι κοριτσι, ξιφος αδερφη...δε ξερω...

τζουλια πανε και συ..σε τοσα πανυγηρια πας.....αφου παρεα θα ειστε...πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα...

Σωσω δε νομζω να εχεις προβλημα..θα σου πει να μη δουλεψεις...ελεος εσυ θα το σωσεις το νοσοκομείο???

Μαρακι εχεις δικιο...θα ειχα χτυπησει πολλαπλα εγκεφαλικα!!!!

Ντομ ο μικρος φανταστικος με τελειο χαμογελο!!!!και σου μοιαζει!!!!

Τζουλια ολα μια χαρα θα πανε..η ολικη μη σε αγχωνει...

Χαρααααα με ξεχασες!!!!!φιλακι πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

Κοιμαμαι ορθια. απο τη τσατιλα που ειχα κοιμηθηκα κατα τις 3.

Τωρα σερνομαι.

Ολα καλα μεταξυ μας. Κλασικα εγω μπαμπαλιζω μονη μου. Μη φανταστειτε οτι μαλωνουμε. ΜΟνη μου μαλωνω.

Ε το πρωι ο κακομοιρης ειχε ενα κεφαλι καζανι. Λετε να του το περασα το μηνυμα? χαχα

Εχω ενα σωρο δουλειες εν τω μεταξυ. Και δε βλεπω μπροστα μου.

Μαρακι ζζζζ καλως ηρθες ξανα! Περαστικα σας! Να μας ερχεσαι πιο συχνα!

Ασχολουμαι και γω με το μπλογκ ξανα.

Σωσω θα ξαναπας θεσσαλονικη μεσα στην εβδομαδα?

Ουτε εγω τα πιστευω αυτα. Οχι απλα δε τα πιστευω αλλα εχω μαλωσει κιολας. Μου ειχανε ζαλισει τον ερωτα.

Το μαλλι ωραιο. Ξανθο. Αρκετα. Αλλα επαθε ενα σοκ. Το εκοψα για να συνελθει. Υγιες φαινεται στους αλλους αλλα μονο εγω που τα φτιαχνω ξερω οτι εχουνε γινει τσιγαροχαρτο...

Πηρα και κερασταζ σειρα γιατι αν βαλω παντεν εδω πανω θα γινω σαν κατσιδιαρα. :?

Το μαλλι πηγε κανα 140αρι μαζι με τα καλλυντικα.

Ξερω δε συμφερω.............

Σημερα περιμενω κουμπαρους. Απο Αθηνα. Νονα και κουμπαρο που μας παντρεψε οι οποιοι γινανε ζευγαρι στη πορεια. Καλο?

χαχαχαχαχαχχαα.

Ερχονται για τα καρναβαλικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααααα!

τι μου κάνετε;

εμεις καλά σήμερα!

το Κατερινιώ μου μια χαρά!

ευτυχώς

Μαρία ζ και οι δικές μου εχουν πάρτι στα σχολεία τους

και φυσικά και μένα ξύπνησαν απο τις 6μιση

όλη την ωρα τους έλεγα περιμένετε λίγο να περάσει η ωρα χαχα

απίστευτος ενθουσιασμός

εγω τις έντυσα, τη Μαρία barbie η βασίλισσα της μόδας και την Κατερίνα βασίλισσα των λουλουδιών

έκανα και κεκάκια για το πάρτι στο σχολείο της Μαρίας

Σωσω αυτά τα κεκάκια με μερέντα που τα είχες κάνει και συ, νοστιμότατα!

εγω εβαλα νουτέλα που μ' αρέσει πιο πολύ

Μαράκι με γεια το μαλλί!!

κούκλα θα είσαι!

όσο για τον σύζυγο, άντρες παιδί μου τι να πεις...

ο δικός μου σήμερα το πρωί οταν πήγα τις κόρες στο σχολείο, έβαλε τ' αγόρια να κάτσουν στον καναπέ μόνα τους μέχρι να κάνει ντουζ..

μόλις μου το είπε έπαθα ενα σοκ!

καλά του είπα δε φοβήθηκες μήπως πέσουν

μα βάλτα τουλάχιστον στο πάρκο...

αχ τι να πεις..

λοιπόν το μπλογκ της newagemama είναι http://newagemama.com/

Τζούλια να πάνε όλα καλά με την επεμβασούλα!

και μηνν αγχώνεσαι με την ολική μωρέ

ολα καλά θα πάνε!

Ντομ κούκλος ο Βασιλάκης!

βρε κορίτσια να ρωτήσω αυτή με τις ποιο πολλές δημοσιεύσεις τι κερδίζει;; χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ντομ κούκλος ο Βασιλάκης!

Μάρκατ μη φοβάσαι. Δεν πέφτουν...ξέρουν αυτά πώς να προσέχουν.

Κι εγώ τους αφήνω μόνους τους και αλωνίζουν.

Μαράκι με γεια το μαλλί.Κι εγώ έκανα χθες ανταύγειες. Μόνο 30 ευρώ με σπα μαλλιών, θεραπεία και χτένισμα. Το πήρα από τα σάιτ με τις προσφορές.

Όσο για τους άνδρες...ασχολίαστο...

Αύριο είναι η βάπτιση. Ασχολίαστο τα αφήσατε. Ούτε ένα πάντα άξια. Δεν πειράζει....

Τζουλ στεναχωρήθηκα με το Θανασάκη. Σου λένε όλοι δεν είναι τίποτα και πραγματικά δεν είναι εσύ όμως σαν μανούλα στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι.

Ο Χριστόφορος 2 ώρες μετά το χειρουργείο έκλαιγε ασταμάτητα και τράβαγε τον ορό.

Τί πέρασα.....και όλη την ημέρα δεν έκλεισε μάτι.

Μαρίαζζζζ περαστικά.

Σωσώ πώς είναι ο μπαμπάς σου σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

ζζζζζ πες καμιά καινούρια, καλή, συνταγή!!!

κάτι σε γλυκό θέλω!!!

χαχαχα!

Μαρκάτ, έμεινε κανένα από εκείνα τα κεκάκια;

αφήστε κορίτσια... έχει ανοίξει η όρεξη μου!!!

Τζουλ, εύχομαι να πάνε όλα καλά με την εγχείρηση!

συμφωνώ με Φρόσω... οι μανούλες πονάνε για το παραμικρό!!!

Παντάξια θα σε πούμε αύριο!

σήμερα θα σου ευχηθούμε να πάνε όλα τέλεια!!!

Ντομ, τέλειος ο νταρντανιάν!!!

να μου τον φιλήσεις!!!

όσο για τον θηλασμό... μην αγχώνεσαι!!!

απλά να έχεις ανοιχτά τα αυτιά σου στις συμβουλές!

προσπάθησε να βρεις μία μαία που να ξέρει να σε βοηθήσει.

κι εγώ πονουσα.

ήταν σα να με τσιμπούσανε βελώνες!!!

φυσιολογικό κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ για το μαλλι.

Φροσω μονο 30? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μπραβο! Με γειτσες και συ!

Εγω έκανα... Βαφη για βαση,ανταυγειες,ρεφλέ,κόψιμο,χτένισμα και πήρα 2 προιοντα της κερασταζ. Το μαλλι? 148 Γιούρο! Αντε για και 'μύγδαλα....

Εν τω μεταξυ ηρθε και τα πληρωσε ο ανδρεας και μετα τον πηγα σπιτι κατσαδιαζωντας τον καημενουλι....

ΜΠου χουχου....

Ενταξει μωρε ηρθανε να μου κανε εκπληξη τα αγορια. Αλλα το ενα το μεγαλο εχει λίγοτερο μυαλο ωρες ωρες απο το μικρο.

Μαρκατ μπαινω και γω στη newage mama.Ειναι οντως πολυ καλο το μπλογκ. Επαγγελματιας. Και διαφημιση φουλ. Πολυ καλη. Σε ρωτησα για να δω αν λεμε την ιδια.

Παλι επεσε ο σερβερ γαπω τη πουτανεσκα μου σημερα! :twisted:

Κλεβω απο το μαγαζι χαχχαα γουαι φαι. και εχουνε προβλημα σημερα.

Εδω δε μπορουνε να δουλεψουνε και γω συγχιζομαι που δε μπορω να μπω μαμμυ και φεις :oops::oops: χαχαχα

Μαμα τζουλια! Σημερα μπηκατε? Καλη επιτυχια!

Εχουνε δικιο οι κοπελες. Της μανουλας η καρδουλα παντα ραγιζει ακομη και για το τιποτα.

Περαστικα στο πλευμομπιλακι μας!

Και γω ποναγα στη φαση που προσπαθουσα για να θηλασω. ΜΟυ τραβαγανε και τα βυζια οπι ασχετες ολη την ωρα...χαχα τι να πω η ερμη?

Αλλα αυτο με τις βελονες το νιωθουνε ολες ειναι φυσιολογικο και κατω απο τις μασχαλες το ενιωθα. Και εκαιγε το στηθος και ειχε γινει τουμπανο! Ωραιο ητανε! χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα!

Μη πει καμια (οχι εσεις αλλες) οτι χαλαει το στηθος με τον θηλασμο. Καμια σχεση.

Εγω τις μοναδικες ραγαδες που εκανα στην εγκυμοσυνη τις εκανα στο στηθος. Και αυτο γιατι ξεπρηστηκε πολυ αποτομα αφου δε θηλασε ο Διονυσης . Μιλαμε μπαμ. Σα πετσια ητανε. Ετσι μου φαινοτανε γιατι ητανε τουμπανο πριν. Τσουπ 2 ραγαδες το καθενα. Δε με ενοχλουνε δε φαινοντε. Σκασιλα μου. Απλα ολα εγιναν βιαια και αποτομα γιατι δεν εγιναν φυσικα.

Τωρα ειναι στητα και μαρμαρενια. χαχαχα!

Αλλα ο κωλος κωλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε κοριτσια...μια ωρα διαβαζω,εχω βαλει κ τη μικρη να ξαπλωσει κ μουρμουραει επι 45 λεπτα,

μου εχει σπασει τα νευρα...κ ειναι λιωμα μιλαμε!!!!!

μαρακι θεα...πολυ γελασα...

ντομ κουκλος ο μικρος σου,σου εδωσαν βλεπω αρκετες συμβουλες οι κοπελες...

ολο αποριες εισαι κ εσυ σαν τη σωσω!!!

σωσω μου δεν ξερω τι να ευχηθω...μακαρι να μην ταλαιπωρειται ο μπαμπας σου κ να πανε ολα καλα...

τζουλ καλη επιτυχια για την επεμβαση...περιμενουμε νεα...

χαρα στειλε μου το σταθερο γτ δεν το εχω...

χρυσουλα τουμπανο ο γιος σου!!!!

ισμηνη μου κ εγω ξερεις πως θα ηθελα ενα 3ημερακι με τον αντρα μου??????κ εμεις ολο τρωγομαστε...

φροσω υπομονη μεχρι να παει 4ων ο μικρος...

μαρκατ μου κοριτσι μου υπομονη κ περαστικα.....

μαρκερ μου εχουν γινει πολυ καλα παιδια τα παιδια σου η μου φαινεται?????

σοφακι πολυ ωραια η φωτο της μικρης..

μια γενικη θα την ηθελα κ εγω..ελα καμια βολτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεα μας:

ακομα περιμενω να με παρουν τηλ για 2η συνεντευξη κ εχουν περασει 10 μερες οποτε δεν περιμενω κατι παραπανω...

παρατησα κ το διαβασμα κ ολα...

αει στο καλο...

το μονο καλο ειναι οτι εχω ξεκινησει τα μεσημερια γυμναστικη...

εχω 2 dvd με πολυ πακετο ασκησεις ενδυναμωσης κ εχω μπει δυναμικα...

τουλαχιστον να μη ντρεπομαι να βγω στην παραλια φετος...

οπως τα λες συμπεθερα..η κυτταριτιδα χτυπαει κοκκινο!!!!!!!!

εμας κοριτσια μας εσωσε το κοιμαμαι μεγαλωνω της νουνου...

η μικρη εκοψε να πινει γαλα στις 3 κ τις 4 το πρωι..

τωρα πινει γαλα σε ανθρωπινη ωρα κ σημερα ηπιε στις 9 που ξυπνησε!!!

αυτο δεν εχει ξαναγινει!!!!!!!!

κατα τα αλλα συνεχιζει να ξυπναει το βραδυ 1-2 φορες αλλα κοιμαται γρηγορα..

στην αγκαλια μου βεβαια αλλα το απολαμβανω..

το κακο ειναι οτι απο χτες εχει φτερνισμα κ βηχαλακι..

ο πονος στα δοντια της πρεπει να ειναι αφορητος......

γενικα ταλαιπωρειται το μωρακι μου..

φανταστειτε οτι την πηρε ο υπνος τωρα μετα απο 1 ωρα μουρμουρας που την σηκωσα

κ της εβαλα αλοιφη στα ουλα.

κ εγω νομιζα πως δεν κανουν δουλεια αυτες οι κρεμες...

τεσπα υπομονη κανω οπως παντα..

θα βγουν οι κωλοκυνοδοντες...

2 μηνες σχεδον την ταλαιπωρουν...

αυτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα

φροσω καλοφωτιστη, και φωτο θελουμε μετα...

χρυσουλα δεν σε ξεχασα..και απο μενα φιλακια πολλα

καλε πατριωτισα, θα τον ειχα γδαρει αν εβγαζε ετσι το παιδι, στειλε φωτο να σε δουμε με τα καινουρια μαλλια

ζζζζζζζζ τωρα ειστε καλυτεραα;

εμεις τους βγαλαμε τους κυνοδοντες, χαχαχαχαχαχαχα

παω να του δωσω το αυγουλακι του και ερχομαι...

877 θεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη συμπεθερα!

Μωρε πειναγε το πουλακι μου! Το εχουνε πολλα μωρα αυτο. Για να κοιμηθουνε πρεπει να τιγκαροουνε απο φαι.

Ο δικος μου ετσι ειναι. Οταν κανει καποιο αλμα ανπτυξης βαραει αλλα 300μλ κατα τις 2 το βραδυ.

Μπραβο! Νανακια πολλα να κανετε!

Στους κυνοδοντες εχουμε κολλησει και μεις. Βαζει ολο το χερι μεσα και τριβει τα ουλα. ΜΙα μερα εκανε εμετο. Τι να του κανω?

Εμενα συμπεθερα με φαγανε ολοι με αυτο το τζελ πια! Το πηρα και γω το καλοκαιρι που λυσσαγε παλι. Το βαλα 2- 3 φορες αλλα τα ιδια σκατα. Το δοκιμασα λοιπον μια μερα στα ουλα μου. Λεω πλακα κανεις! Κανει ενα μουδιασμα δευτερολεπτων και αυτο ειναι ολο. Μια μαλακια και μιση με λιγα λογια. Και εχει και αλκοολη. Εχοτνε αδειασει μισο τεποζιτο τσιπουρι τυρναβου μεσα χαχχαχαχα!

Μαλλον εχει ξεθυμανει και μονο η βρωμα εχει μεινει.

Τι μου κανε πριν το σκατουλι?

Τον γδυνω να κανει μπανιο και τελευταια στιγμη συνειδητοποιω οτι δεν εχω παρει μπουρνουζι. Τον αφηνω κατω και τρεχω επιστρεφω σε δευτερολεπτα και τι να δω! Ειχε παει σε μια γωνια απο κατω χαλι παρακαλω και ειχε κατουρησει και εχεζε κιολας! χαχαχαα!

Κανω ενα Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Αλλα στο τελευταιο λεπτο κανω προσποιηση και το γυρναω σε ααααααααααμπραβο αγαπημου!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Εκανε ο Διονυσακης κακα? Αυτα ειναι κακα αγαπημου! Στην αρχη τρομαξε που με ακουσε ! Τι μαλακας και γω! Αλλα ευτυχως το σωσα!

Ειχε κατσει με ανοιχτα τα ποδια και μια κοιταζε αυτα μια εμενα που ζητοκραυγαζα!

Πολυ χαρηκα! Ητανε η πρωτη του επαφη μετα κακακια του!χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαααααααααα! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Παντως δε τρομαξε! ΓΙατι λενε πολλες μαμαδες οτι κλαινε! Γιατι λεει αποχωριζονται ενα κομματι τους. Χαχα! Να κλαις γιατι αποχωρηστηκες μια κουραδα!χαχαχαχαχα :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Συμπεθερα κορμαρα θα γινεις! Θα γινω και γω! Πρόμις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Μαράκι!!!

τέλειος ο Διονυσάκης!!!

μια μέρα μιλούσα με τον αδερφό μου από το σκάιπ.

ήταν καλοκαίρι και μόλις είχανε γυρίσει από το πάρκο.

του είχανε βγάλει τα ρούχα για να τον κάνουν μπάνιο (για τον ανιψιό μιλάμε πάντα).

σε κάποια φάση δεν του δίνανε σημασία, αλλά είχανε την κάμερα γυρισμένη πάνω του για να τον βλέπω.

Κύριος ο μικρός, έκατσε όπως τον Διονυσάκη κι έκανε κακάκια...

"καλέ!!!!!!!!!!!!" φωνάζω, "αυτός κάνει κακά!!!!!!!!!!!!!!"

χαχαχα!!!

ήταν τέλειος!!!

Ντομ, ξέχασα να σου πω...

έχουμε την ίδια στράτα.

Αχ κορίτσια... κι εγώ πρέπει να ξεκινήσω γυμναστική!!

το σώμα μου πάει από το κακό στο χειρότερο.

όσο καιρό θήλαζα, ήταν πολύ μπλιαχ το στήθος... τώρα έστρωσε.

αλλά, όλο το υπόλοιπο σώμα θέλεια πολύ δουλειά για να μπορέσει να κυκλοφορήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου

αρχικα σουπερ ο γιακας σου ντομ μου αντε και του χρονου θα εχεις 2 ντομακια ντυμενα

2 απο τις 3 σωματοφύλακες - αντερσταντ;;;;

μαρακι με΄γεια το μαλλι

οσο για τον αντρουλη σου

τι να σου πω

κι εγω ακομα θα τον μυρμήραγα ειναι το μονο σιγουρο

Καλυψω μου

ναι εχουν γινει πολυ καλα παιδακια

εαν εξαιρέσεις το φαγητο που μας βγαινει η πιστη

κατα τα αλλα ακουνε αρκετα και το βραδυ κοιμουνται αρκετη ωρα

ζζζζζ καλως ξαναηρθες

τζουλια μου ολα καλα θα πανε

θα δεις για λιγο ειναι

μετα θελει λιγο υπομονη γιατι ειναι μικρουλια μωρε και δεν ξερουν τι θελουν κι αυτα

τα ενοχλει ο ορος

θελουν και δεν θελουν να φανε

πεινανε αλλα πονανε και δεν μπορουν να φανε

εσενα θα εχει και φασκιωμενο το ματι

τι να σου πω

υπομονη για λιγο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ αυτο με την κουραδα πρωτη φορα το ακουω

εμενα πολλες φορες εχουν πιασει τις κουραδες τους και εχουν κατουρησει κατω στο μπανιο αλλα δεν ειχαν καμια ιδιαιτερη αντιδραση

2ον :evil::evil::evil::evil:

αχ αυτος ο κωστας

το μυαλο εξω απο το κεφαλι το εχει ωρες ωρες

σημερα γυριζει 30 ωρα νωριτερα

ειχε ακυρωσει ραντεβου για να παει σε πνευμονολογο - βηχει σαν τρελος 7 μερες τωρα

μπαινει τα παιια μες την τρελλη χαρα

και κανα 15 λεπτο πριν φτιαξουμε γαλα για να κοιμηθουν

αρχιζει να τα κυνηγαει να παιζει - γελαγανε δε λεω

καλα ηταν - αλλα το παραχεσε

ο νικος εκανε γουλιες απο τα γελια - τον επιασε βηχας μετα και εκανε εμμετο

φτιαξεμε το γαλα

ο νικος καλα νυσταζε πολυ κοιμηθηκε στο πι και φι

αλλα ο στελιος - επαιζε με την πιπιλα του μπιμπερο

επεινε μια γουλια την αφηνε και γελαγε - 30 λεπτα αυτο

ε λεω δεν θα παιζεις εσυ

τον εεβελα για υπνο με 250γρ ενω πειναι τουλαχιστον 350 καθε βραδυ

τσινιξε λιγο αλλα λοιμηθηκε - σηκωθηκε και μια φορα αλλα ενταξει εχει μαθει πια

οσο για τον αντρα μου ακομα τον μουρμουραω

κανω διαλλειμα τωρα γιατι κουραστηκα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...