Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

UELYME ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ Κριτσινι....

οπωσδηποτε...

σορυ ρε συ..ολο και κατι κανω ρε καλυψω με το τηλ..

μαρκερ τι λεει;;πως ειστε;;

πηρε κινητο με ιντερνετ η καινουργιο λαπτοπ;;

εμεις παραγγειλαμε να φαμε..μιαμ μιαμ..

εκανα σπιτιτκη μερεντα..τυπου μερεντα..σε 2 λεπτα..

φανταζομαι θα εχετε κανει οι περισσοτερες παρομοια..

σοφη μαλλον τα ιδια κα με ας..

παιδια ακουσα τιμες και μου φυγε ο κωλος..

τι να πω..μαλλον δε θα παρουμε ποτε..αυριο θα παρω εφημεριδα να δω τι παιζιε..

στο ρακλειο ρε συ..που αλλου;;

εδω θα στεριωσουμε..θα δεις..

αλλα η κρητη λεφτα εχει..

οποτε..και εμαθα οτι με τετοα κριση δεν εχουν πεσει ευρω οι τιμες..

λες ρε καλυψω να της φτιαιε το γαλα;;

εκανα γκαλοπ και εμαθα για το ποδηλατακι..

να εχιε λεει λαστιχενιες ροδες...το πιο σημαντικο..

εκανα γκαλοπο και λεει εχει το τζαμπο 1 αξιοπρεπεστατο με 100 ευρω..

εχετε ακουσε κατι;;

θα παω να το τσπιμπησω καποια στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω μια βδομαδα εχω να μπω και χαθηκα ρε σεις ενημερωσει καποιος;;;

σωσω πηρα κινητο με ιντερνετ

και δεν εβρισκα τον κωδικο να μπω

ασε

ευτυχως φτιαχτηκε το πισι

ειχε καει ο σκληρος

χαθηκε οτι ειχα και δεν ειχα ρε γμτ μου

ρε καλυψω μηπως εχει καμια δυσανεξια;

τι να πω

καλα κι εμενα εχουν μειωσει αρκετα το γαλα

α δεν σας ειπα

4 βραδυα τωρα κυπναει ο στελιος μεταμεσονυχτιο και εαν δεν τον φερουμε στο κρεββατι μας

ουρλιαζει σαν τρελλο

εγω βεβαι λεω στον αντρα μου να τον αφησουμε και λιγο να δουμε τι θα κανει

αλλα ξυπναει και ο νικος και εχουμε συναυλια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxax Μπραβο τα κορτσουδια μου ! αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα ... μου ελειψε ο πανικος !

μαρκερ γουελ κομ ! σουζ 8α αρχισεις να τρεχεις πανικοβλιτη ε ???

Σωσω τσεκαρε κ τζαμπο κ πες

Μαρακι99 εισαι νουμερακι τρελλο !

Καλυψω σε ποιες κουνιες πάτε κ κανεις την παπια ??? ουε κ αλλιμονο σου αν σας πετυχω κατα τυχη ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ και Σούζαν καλώς μας ξαναήρθατε!!!

Καλή σεζόν να έχετε οι νησιώτισσες!!!

Σοφάκι, καλή ερχή και σε σένα!!!

Σωσώκα, τι φάγατε;

δε μας είπες;

αρχίζει πάλι η πίεση στη δουλειά.

σήμερα έφυγα στις 6:30...

σας είπα που μας φέρανε τα συμβόλαια;

ευτυχώς!!!

μέχρι το Δεκ του 2012.

αν δε γίνει κάτι και μας σταματήσουν, γίνομαι αορίστου!

σας είπα οτι έχω πρόβλημα με τη σύνδεση στο μάμμυ από το ν υπολογιστή μου;

έχει κολλήσει στις 6 Μαρτίου.

πρέπει να μπω στην ρπώτη σελίδα της ομάδας για να μου βγάλει τα καινούρια.

αν πατήσω φόρουμ για να δω τα θέματα δε μου βγάζει τα νέα θέματα με τίποτα!!!

ξέρει καμιά τι πρέπει να κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε κλαμπ και τωρ ΤΑΚΙΖΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑ...

και γω δεν εχω το σταθεορ της χαρας..γαμωτο..

αν το εχει καμια ας στειλει πμ..

ε ξερω με τοβ υπολογ καλο μου..

αλλα συγχαρητηρια για το 5ο μπανιο..εννοω για η συμβαση..τι κερνας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφαγα τα πιτσινια που ψαχνα απο χτες , τσακισα κ μια ιον αμυγδαλου κ πινω κ ενα χυμο ροδακινο ...

δεν το γλιτωνω το τσιρλιο σημερα :lol::lol::lol:

http://www.apo-rot.de/indexinternationa ... =431609169

εδω βρηκα τα παμπερς την κουτα την μεγαλη 28 κατι Ε , καλά ειναι γιατι δεν ξέρω ποσο εχει κανονικα η κούτα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααα!!!!

Τι μου κάνετε? Χαμός βλέπω ε? και χοχλιούς μιαμ μιαμ (και αν είναι μπουμπουριστοί τότε τους τσάκισα!!!)

Εμείς σήμερα τρώμε λαχανόριζο!!! Τρέχω να καθαρίσω σπίτι (περιμένω μια φίλη για καφέ και δημιουργία) και να μαγειρέψω!!!

Ενα γλυκό φιλί σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

μουντη μερα και η σημερινη...

και ω ναι Καλυψω και σημερα, οπως και καθε βραδυ, στις 3 ή στις 4 τρωμε..μονο που σημερα δεν ξανακοιμηθηκε αμεσως και ειχε ορεξουλες και μας πηρε η ωρα 5!!!τουλαχιστον ξυπνησε στις 8.30!!!

φτιαχνω για τον αντρα μου φασολια μαυροματικα (παραγγελια :cry: ), ο μικρος θα φαει γιουβαρλακια στη μαμα μου και εγω προχειρα γιατι εχω πολλες ωρες μαθημα σημερα και δεν μπορω να ειμαι φαγωμενη :?:?

ελπιζω να ειναι μια καλη μερα για ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημέρα...

Τι καιρός είναι αυτός..μαυρίλα..

Ευτυχως εχθες τα εβγαλα εξω στην παιδική χαρα και στον κηπο και ξελυσσάξανε..βραδυ μαζευτήκαμε..

και το σαββατο ετσι θα ειναι λεει..βλακεια...

ισως παω τον μικρο στο νιλς χολγκερσον στο θεατρο..το θυμάστε? ήταν το αγαπημενο μου...

Φιλακια πολλα τα λέμε αργότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας...

καλα τι χαλι καιρος ειναι αυτος..σας εχω πει οτι ειναι ο χειροτερος μου??

πεφτω σε καταθλιψη!!

ευτυχως που κ εμεις πηγαμε κουνιες χτες σαν την ισμηνη γτ σημερα εχει κλεισουρα..

σουζαν καλως ηρθες αν κ κοβω να ξαναμπεις παλι χριστουγεννα.

μαρκερ περαστικα ρε συ.κ εγω ειχα χαθει γτ δεν ειχα ιντερνετ.

νανα κανε μας κ εμας ρε συ ενα μπανιο δωρο,εστω ενα wc που εχουμε μονο ενα!!!!!!

επιτελους θα πληρωθεις !!!

σοφακι εμεις παλι χτες 11.30!!!!!!αλλα κοιμαται ακομα!!!!!!!!!

σωσω θα τα πουμε καποια στιγμη.για ποδηλατο δεν ξερω..σου στελνω το σταθερο.

τζουλ αμα σταματησεις να τρως κ να μπεκροπινεις θα ερθουμε μαζι σου για κουνιες!!!!!

χαχα εμεις παμε σκοπευτηριο...εχει αλανες κ την αμολαω...

ζζζζζζ παλι θα δημιουργησετε?????μπραβο κοπελαρα!!

χρυσουλα εμεις πηγαμε καλα αποψε απο αποψη γαλακτος τελικα,δεν θα αλλαξουμε παλι.

αλλα ειχαμε το εξης κουλο:ξυπνησε στις 6,ηπιε 250 μλ,ξαναξυπνησε στις 7 κ ηθελε παλι γαλα!!

κ ηπιε αλλα 250μλ!!!

συνολο βραδυ 300+πρωι 500=800μλ!!!!!!

για αυτο κοιμαται ακομα!!!!

εχει φουσκωσει η στομαχα!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την προηγούμενη Κυριακή τον είχα πάει στο ζυμαρούλη.

Κάναμε 1,5 ώρα να παρκάρουμε γιατί όταν του έλεγα να φύγουμε έκλαιγε.

Τελικά βρήκα ένα πάρκινγκ.

Μόλις φτάσαμε στο θέατρο μου λέει εγώ δεν μπάινω μέσα. Φοβάμαι το ζυμαρούλη :shock: .

Μα του λέω είναι μπισκότο, φοβάσαι τα μπισκότα; Ναι τα φοβάμαι, να φύγεις είσαι κακιά, θέλω να κάτσω μόνος μου και έφτυνε.

Νευριάζω κι εγώ τον πάω σπίτι και κλειδώνομαι στο δωμάτιο.

Κάτσε του λέω μόνος σου.

Έκατσε κανένα μισάωρο και μετά ήρθε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα εχω να περασω πολλα τετοια!!!!!!

εμενα με τρελαινει το βραδυ οταν ξυπναει..

δεν θελει να ξανακοιμηθει μονη της..

τη ρωταω τι θελεις?μου λεει αγκαλια..

την παιρνω αγκαλια.

με το που παμε προς την κρεβατοκαμαρα αρχιζει να ουρλιαζει,δεν θελει καθολου να κοιμαται μαζι μας.

της λεω που θελεις να παμε?

μου δειχνει προς το σαλονι!!!!

παμε καναπε,παω να την σκεπασω με κουβερτα κ αρχιζει να κλωτσαει!!!

α, της λεω,εγω κρυωνω!!!θελω να σκεπαστω!!!

κλαιει με λυγμους!!!

'θες να σε παω στο κρεβατι σου?τη ρωταω..

ναι,μου λεει!!!

αντε παλι στην κουνια της..

κ μετα κοιμαται!!!!!!!!

κ λενε φταιει ο ηρωδης!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω της δινεις καθολου φαγακι κανονικο το απογευματακι ή μονο τα συνηθισμενα??/

το συνεχιζεις το κοιμαμαι μεγαλωνω? ασε που ζω ακριβως μερικες νυχτες ακριβως το ιδιο σκηνικο με τα περα δωθε

Ισμηνη και εμενα μου αρεσε ο Νιλς...τον εχω συνδεσει στο μυαλο μου με μια πολυ ξενοιαστη ηλικια... ;)

ειναι σημαντικο που ειστε κοντα σε ευκαριες ψυχαγωγιας για τα παιδια..εμεις θα πρεπει να κατεβαινουμε ειτε σαββατοκυριακα ειτε σε διακοπες...και να ξενοικιασουμε και ενα δυαρακι που εχουμε κατω :?:? για να μενουμε ..επαρχια τιποτα φυσικα..φετος θεατρο δεν εχουμε παει καθολου..συνηθως κατεβαιναμε 3 φορεςτη σεζον να δουμε αλλα...τωρα αυθημερον για δουλειες και τρεχοντας :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου εσύ φταις....

σε κάνει βόλτες μέσα στη νύχτα.

Σήμερα σου κάνει αυτό αύριο θα απαιτεί παιχνίδια, βόλτες, ότι της καρφωθεί.

Έκανα το ίδιο λάθος με το δον και το πληρώνω πολύ ακριβά.

Κοιτα να της κόψεις τον αέρα όσο είναι μικρούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα μη νομίζεις..εμεις ειμαστε μεν αθηνα..αλλα εκει που μενουμε δύσκολα το παίρνουμε απόφαση να παμε κεντρο με το αυτοκινητο...

Αυτος ο Δον ειναι πραγματικα απιστευτος...μου τα κανε κι εμενα αυτα πιο μικρος..αλλα μεγαλώνουν κι αλλαζουν..

Ρωτησα για το ποδηλατακι τζουλια και θελει 45 ευρω μεταφορικα γιατι είναι 9 κιλα..

+ 15 αμοιβη δικια τους + 9 μεταφορικα δικα τους...τρεχα γυρευε..θα μου στοιχισει πιο λίγο να παω αγγλια με το αεροπλανο να το παρω μονη μου...

βρηκα ενα φανταστικο smart trike zoo..θα σας βαλω φωτο..

και γραφει οτι το βρισκεις στα τζαμπο..θα το ψαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη ωραίο το ποδήλατο!!!!

Κορίτσια νιώθω πολύ τυχερή γιατί το βράδυ ο μικρός δεν ξυπνάει καθόλου!!!Βεβαια ξυπνάμε απο το χάραμα αλλά με το σχολείο της μεγάλης περίπου την ίδια ώρα ξυπνάω οπότε δεν έγινε τίποτα !!! Μόνο τα ΣΚ είναι βάσανο!!!!

Εχω να σας δείξω κάτι καινούρια πράγματα !!!! Είναι φανταστικά!!! Το απόγευμα ή αυριο μάλλον!!!

Τα φωτογραφισα αλλά θέλω να τα περάσω!!!

Καλέ στείλτε μου όλες τα e-mail σας να σας στείλω κι εγώ καμιά φωτό!!!! Υπενθυμίζω mariazkeepthinking@gmail.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...