Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

Nanoyka 8α απαντησω εγω...

Σου πηρε μια τσάντα απο την ''Καλογηρου'' και μέσα ειχε ένα κλειδι , σου εκλεισε τα ματια κ σε πηγε με το αμάξι εξω απο την βίλλα , εκεί είχε έναν χάρτι τον οποιο τον κρατουσε ο μπάτλερ κ σε ξεναγησε στο σπιτι με τα 52 μπανια και τις 65 κρεββατοκαμαρες το οποιο ειναι τοσο μεγαλο που 3 χρονια μετα δεν εχεις αξιω8ει να το γυρισεις όλο , εξαλλου το φροντιζουν οι μανταμες !

χαχαχαχαχχαχαχχαχαχα το βρηκα ??? πες ναι πες ναι πες ναι

η δεν εννοεις τετοια εκπληξη κ δεν καταλαβα πάλι... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ρε νανα ..πες να ζηλεψω...

εσενα το ειχε και ετοιμο το πακετακι...

εγω νομιζω αλλιως της το ειπε..της πηρε 1 σουιφερ και 1 φακιορι και της ειπε....

εχεις πολυ δουλεια...ορεξη να εχεις να καθαριζεις...

και σε πηγε σπιτι του!!

νανα εννοουσα οτι τελος δεκεμβ κλεινω 5 χρονια στη δουλεια..

αλλα πολυ μου αρεσει ετσι πως σχολιαζεις...

καλε φαγωθηκανε παλι με το τι μποριε να βλεπει ο αντμιν..

εκανα τα κουλουρακια ζζ....πολυ καλα..ευγε σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν...

ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή...

η πεθερά, μόλις έμαθε οτι ο γιος του τα έμπλεξε με καλαμαρού... του αγόρασε σπίτι!!!

χαχαχα!

αυτή είναι δική μου υπόθεση...

ο καλός μου δεν μου είχε πει τίποτα!!!

ακόμη είμασταν φοιτητές...

μου το αποκάλυψε αφού πήρα την απόφαση να έρθω να ζήσω στην Κύπρο...

το καλοκαίρι του 2006 θα ερχόμουνα για διακοπές.

ακόμη δεν είχαμε αρραβωνιαστεί...

μου έλεγε οτι μου έχει μία έκπληξη.

το μυαλό μου πήγαινε σε ρομαντική πρόταση γάμου...

φτάνω Κύπρο Παρασκευή βράδυ.

δε μου δέιχνει την "έκπληξη"...

το Σαββάτο θα πηγαίναμε στο χωριό τους και θα μέναμε μόνοι στο σπίτι.

πίστευα οτι εκεί θα με περίμενε η έκπληξη...

πάλι τίποτα...

τι σκατά (με το μπαρδόν) λέω... πού είναι η έκπληξη;

είναι να μη μου τάξεις...

"καλά ρε Πέτρο" του λέω "πού είναι η έκπληξη;"

"στη Λευκωσία' μου απαντάει.

ε και τι περιμένεις βρε Χριστιανέ;

τέσπα... εγώ άρχισα να ξενερώνω...

την Κυριακή επιστρέφουμε και τρώμε με τη "μητέρα" και τον κουνιάδο.

εκεί αρχίσανε να μιλάνε για την έκπληξη και με μπερδεύανε...

φάγαμε και αποφασίσανε να μου δέιξουν την έκπληξη.

μαζί και ο κουνιάδος.

εν τω μεταξύ, φτιάχνανε τους δρόμους και με πηγαίνανε από κάτι σοκάκια...

πρακάρουν έξω από ένα σπίτι που φιανότανε κατοικημένο (η πεθερά έιχε φτιάξει τον κήπο).

λέει ο Πέτρος: "καλά ρε... παρκάρεις έξω α΄πότ ο σπίτι του ανθρώπου'

λέει ο κουνιάδος: "είναι καλός ο νοικοκύρης, δε μαλώνει"

κατεβαίνουμε από το αυτοκίνητο και πηγαίνουμε πιο κάτω.

"πού πας;" μου λέει ο καλός μου...

"από εδώ έλα..." και μπαίνει στην αυλή του "καλού νοικοκύρη"

"πού πας ρε αγάπη" του λέω;

φτάνουμε στην εξώπορτα και μου δίνει ένα κλειδί...

εγώ κοιτάω σα μαλάκας (με το συμπάθειο...)

"άνοιξε" μου λέει...

"τι να ανοίξω;" λέω εγώ...

"ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ" μου απαντάει...

μη με ρωτάτε συναισθήματα... ήταν πολύ μπερδεμένα!!!

ο γλυκούλης μου είχε άγχος για το αν θα μου άρεζε το σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαα αυτο παλι?

Χθες μπηκα να δω απο περιεργεια! Λεω τι σκατουλες μπορει να δει? χαχαχαα!

Ελεος πια!

Τον εβαλα για υπνο και παραμιλαει.... Τι στο καλο? Λεει διαφορα. Με κλειστα ματακια. Το εκανε και χθες...

Αχουυυυυ! Νανουκα τωρα το διαβασα το λαβ στορυ! Καλα τελειο! Μπραβο ο Πετρος σου!

Ωραιος!

Παντα χαρες να εχετε! Και ολο χαρουμενα γελακια να ακουγονται στο σπιτακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 χροναι δικαιουμαι δανειο παρακατ και δανειων..ξερει κανει τιποτ γι αυτο;;

εγω αυτο που ξερω ειναι οτι δε δικαιουμε πολλα..καμια 8000000 ευρω...και δε ξερω..τεσπα..

αν ξεριε καμια καλο θα ητνα να μου πει 2-3- πραγματα..

δεκε κλεινω 2 μηνες και ξεκιναμε ψαξιμο καλως εχοντων των πραγματων..

δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο χαρηκα..

όποια κατάλαβε οτι η Σωσώ κλείνει 5 χρόνια στη δουλειά... να σηκώσει το χέρι!!!

ας μας απαντήσει και η Σωσώ παρακαλώ!!!

Σωσώ;;;;;;;

εσύ το καταλαβαίνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ νανα καθομια και γελαω μονη μου και με κοροιδευει ο νατρας μου..

μαλλον αυτο ννοουσα..δε μπορω να φανταστω αλλο...

πολυ ωραια το στορυ ...αλλα εμενα δε μου πανε αυτα...απαπαπα!!αλλα πρεπει να ενιωσες σουπερ...

ειπες αγαπη μπρσοστα στη πεθερα;;ξεδιαντροπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πεθερά δεν ήταν μπροστά στην έκπληξη...

το ήξερα ότι θα έβρισκες νερόβραστό... χαχαχα!!!

τα συναισθήματα ήταν πολύ μπερδεμένα!!!

κατ' αρχάς, χαιρόμουνα που θα είχαμε το δικό μας σπίτι... και ήταν και πολύ όμορφο...

από την άλλη... αυτό το σπίτι, βρισκότανε στην Κύπρο...

εκεί είχα αρχίσει να συνειδητοποιώ την απόφαση που είχα πάρει.

ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας εφυγε, παλι, για την υπηρεσια.... φακ.

Νανα μου..... τι ρομαντζο...... αλλα θα ηταν καλυτερο χωρις την παρουσια της πεθερας, ε;;;;

μου αρεσουν πολυ κατι τετοια...

ολο τετοια να σε κανει η αγαπη σου βρε!

εσυ βρε Τζουλιαπολυ ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ εβλεπες μικρη νομιζω...

Μαρακι και Τζουλια λετε να δουμε τους γιους σας στο dancing with the star Νο27!!! :lol:

Σωσω και εγω θα σε ελεγα να πας κουλουρακια για συγχωριο. και αν δεν το κανουν κατω, να τους πεις οτι εμεις το κανουμε πανω. οσο για το σπιτι... τις θερμοτερες ευχες μου για να βρειτε την κατα δικη σας φωλιτσα!!! ποσο πανε τα σπιτια στο Ηρακλειο;;

Τετερτη θα παω οδοντιατρο... μπρ.....

κουνιωταν εδω και καιρο η γεφυρα καλατραβα που εχω εδω και 15 χρονια και απο το Σαββατο με ποναει το πισω δοντι στο οποιο στηριζεται. δε θελω να σκεφτω οτι θα χρειαστει βγαλσιμο... :( λετε να θελει απονευρωση;;; ποναει;;; δεν εχω κανει.

το γελιο ειναι οτι Τεταρτη πρεπει να παει ο αντρας μου στην Κοζανη να καταθεσει για την ΕΔΕ υπερ του φιλου του που ειχει πυροβολιθει περισυ στο γαμο του (το ειχαν πει και στις ειδησεις). ενας ασχετος μπαρμπας που ηταν διπλα του, τρομαξε απο τις μπαλωθιες και οταν κατεβασε το οπλο για να βαλει ασφαλεια, το επιασε τα χερια απο την τρομαρα του και η σφαιρα που εφυγε περασε το δαχτυλο του χεριου του γαμπρου και το μπουτι του μπαρμπα. λυποθημη η νυφη... ο μπαρμπας ενω στην αρχη δεν ηθελε τιποτε και ελεγε οτι εφταιγε, μετα τα γυρισε, ταχα δε θυμοταν και ηθελε λεφτα ταχα για θεραπειες, γιατρους κλπ... αισχος!

αλλα ξεχασα να πω ποιο ειναι το γελιο!

1 φορα χρειαστηκαμε την πεθερα για να βοηθησει για να μην ειναι μονη η μαμα μου με τα μωρα οσο να παω στο γιατρο και .... ω, ναι! δεν μπορουν να ερθουν! γιατι πρεπει να πανε στην κορη της να κρατησουν τα παιδια. και ο αντρας μου τα πηρε και ειπε να τους παω και τα δικα μας με τη μαμα μου εκει να τα κρατανε ολα μαζι!!! :lol:

χαμος στο ισιωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σουσουράδες!!!

η πεθερά δεν ήταν στην έκληξη.

μόνο ο κουνιάδος ήταν!

καλά ρε Βαγκ... σου κάνανε γέφυρα χωρίς να απονευρώσουν τα δόντια;

αν θα χρειαστείς απονεύρωση, να πας σε ειδικό οδοντίατρο.

εγώ είχα 2 παλιές απονευρώσεις.

έβγλα ακτινογραφία και φανηκε οτι δεν ήταν καλές...

πήγα σε ειδικό οδοντίατρο και μου τις επανέλαβες!

είχε μέχρι και μιρκοσπόπιο για να βλέπει τη ρίζα.

550 έσκασα.

μην τρομάζεις... ήταν τόσο ακριβά επειδή είναι δύσκολες περιπτώσεις οι επαναλήψεις.

αλλιώς είναι 200 το δόντι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες τελικα σπασμενο το δαχτυλακι..και δεν παιρνει τιποτα σε εκεινο το σημειο..

μονο δεσιμο...

Ο μικρος εχει κανει κατι 11-8 οχι σερι βεβαια αλλα με το απαραιτητο ξυπνημα στις 4..

δουλεια κομματια ...

Σωσω μη βιαστεις να μπλεξεις με δανεια οσο ειναι χαλια η κατασταση..κανε λιγο υπομονη να δεις που θα παει γιατι ετσι και ξαναγυρισουμε στη δραχμη εσυ θα πρεπει να αποπληρωσεις σε ευρω..και αυτο ισως ειναι το ελαχιστο..ειναι σημαντικο το δικο σου σπιτι αλλα..η μικρη αψογη!!!!απιστευτο μουτρακι!!!

Νανα να ζησετε γεροί να ευχαριστηθειτε το σπιτι σας..

Βαγκ ζορι η βραδινη υπηρεσια..κοιτα να μπεις σε κανενα γραφειο συντομα και εσυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαρα πρεπει να απονευρωνονται τα δοντια που στηριζουν γεφυρες!! :shock:

δεν το ηξερα...

να δουμε τι θα μου πει η οδοντιατρος...

ετοιμα τα φαγητα για αυριο...

παω για νανι...

και αργησα παλι...

καληνυχτα κουκλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε η απονευρωση ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ !!! 4 εχω κάνει !!!

κατι βάζει σε μια λεπτη βελόνα σαν κλωστη κατι , σαν πετονιά κ νιω8εις μια ζέστη !

εμενα εχει φρακαρει ο φρονιμιτης ο κατω , μεσα στο ουλο κ δεν παω μηπως μου πει για χειρουργειο...

οι κωλογριες , όλο για γιατρους 8α λεμε τωρα ??? :lol:

Βαγκ δεν φταιω εγω ... αυτη εχει μανταμες κ 12 μπανια ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχιζω..

Ντομ με το καλο η μετακομιση...δεν ειναι αναγκη να κουραστεις...

Φροσω μαλ...τα χρηματα οπως και η αλλαγη ταυτοτητας ασε και το δπλωμα..σκατουλες!!!

Τζουλια τι φαντασια ειναι αυτη???

πως προλαβαινετε και διαβαζετε και τα αλλα θεματα????και κυριως γιατι εγω δεν τα βρισκω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ούτε εγώ έβρισκα τα θέματα που λέγατε...

Χρυσούλα μου, υπομονή με το δάχτυλο.

κι εγώ το έχω χτυπήσει πολλές φορές, αλλά πονάει εκείνη την ώρα...

γι’ αυτό σου είπα να το κοιτάξεις και για σπάσιμο...

Βαγκ, έτσι νομίζω.

όταν πήγα στην ειδική οδοντίατρο για την απονεύρωση μου είπε οτι μπορούμε να το αφήσουμε έτσι μέχρι να με ενοχλήσει.

όταν την είπα οτι θα βάλω καπάκι μου οτι αν είναι έτσι, θα πρέπει να το απονευρώσουμε σωστά.

οπότε, συμπέρανα οτι πρέπει να τα απονευρώνουμε.

μπορεί να κάνω και λάθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!

Τι κάνετε κορίτσια? Περίεργη μέρα η σημερινή !!! Μάλλον ψυχολογικά περισσότερο !!! κι έχω και κάποιες παραγγελίες να τελειώσω!!!

Σας φιλώ για την ώρα! Θα πάω να κάνω το σιδερο που δεν έκανα εχθές!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!

Μα τι χαζομερα... Βρεχει... :shock: Δε παει καλα ο καιρος..

Εχουμε εμβολιο και σκεφτομαι που θα βγουμε με τη βροχη. Αν και δεν εχω προβλημα δε θα λιωσουμε αλλα θα ειμαστε αναγκασμενοι να τρεχουμε σα παλαβοι γιατι σιγα μη βρουμε να παρκαρουμε διπλα στο ιατρειο. Εγω δηλαση θα τρεχω ο Διονυσης μια χαρα θα ειναι βολεμενος.. χαχα

Συντρόφισσα Μαρια καλο σιδερωμα! :mrgreen:

Χρυσουλα σιδερενιο το δαχτυλακι. Ποναει το ατιμο το ξερω. Τα εχω χτυπησει απειρες φορες και εχω σπασει και γω μια φορα το μικρο οπως εσυ. Αλιμονο... χαχα

Οταν ειχαμε το παρκο ολο εκει βαραγα. Αααχ το θυμαμαι και ποναω. Ολο μελανιες εχω γενικως..

Εγω δε διαβαζω ποτε τιποτα. Σπανια μου τραβαει το ματι κατι τωρα πια.

Εκτος αν γινει σουσουρο για κατι.. χαχα

Παω να κανω ενα μπανακι.

Ηδη εχω μαγειρεψει,αλλαξει σεντονια, ξεσκονισει και ευελπιστω να βαλω και σκουπα. Θα μεινει μονο σφουγγαρισμα οταν επιστρεψουμε πια.

Λιγο αναποδα οι δουλειες σημερα λογω εμβολιου. Παντα βαζω πρωτα σκουπα. ΚΟιμαται κιολας ο κοντες. Μη τον ανυσηχησω... χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχα

Τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ δουλειά...έχω σπαστεί με τη διπλανή μου.

Λείπει συστηματικά μια φορά την εβδομάδα.

Κανένας δεν της λέει τίποτα πια;

Κι όλα επάνω μου βέβαια.

Τουλάχιστον θα έχω ησυχία από το μπούρου μπούρου.

Χρυσούλα περαστικά!!!!!

Αθηνά ωραία έκπληψη έκανε ο Πετρής. Μπράβο!

Σήμερα το βράδυ τα μωρά ήταν πολύ ανήσυχα...

Ο χριστ. τρελάθηκε στο κλάμα όλη τη νύχτα.

Μάλλον ήθελε γάλα αλλά το έκοψα μαχαίρι τη νύχτα.

Τί να κάνω θα μου σκάσει....

Μμμμμμ μόλις με κέρασαν σου. Τα λατρεύω.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!

το εχω παρει αποφαση πλεον..παλι απο τις 7 ορθιοι!!!αφου ηπιε γαλα εφερε το δωματιο του κατω σε 5'

ψαρια για ολους σημερα, εμεις ψητο αυτος σουπα..

δουλεια 2-8 και να μην μπορεις να πατησεις και καλα το ποδι σου :cry::cry:

τα ειδα και τα θεματακια που λεγατε...αυτο με την τηλεοραση οκ...αλλα το αλλο με την admin δεν το πολυεπιασα..απλως υποθετω οτι πολλες νομιζουν οτι βρισκονται σε κλειστη καστα παρα το οτι βρισκονται μπροστα στο πιο ευρυ μμε :mrgreen::mrgreen:

Μαρια ποτε προλαβαινεις τις παραγγελιες σου???εχω κολλησει εγω με το θεμα χρονου μη με παρεξηγειτε :D:D αλλα μου φαινεται οτι καπου χανω την εναλλαγη της μερας!!!!

Αχ ρε Φροσω πώς να του το κοψω και εγω και να μην πλανταξει στο κλαμα???δε γινεται εεε????

Ο Φιλ δεν επινε το βραδυ ποτε?? Φροσω συγγνωμη αλλα μου εχω χασει επεισοδια...εισαι σε διευθυνση???και εγω εχω φορτωσει με εναν συναδελφο ο οποιος μαλλον τραβαει ζορια και μας τη λεει ασυστολα γα τα παντα!!!καπου εδω θα τον αρπαξω :evil::evil::evil:

Μαρακι αφου κοιμαται ο μικρος μια χαρα εισαι!!!

και εδω θα βρεξει και ακουσα οτι θα παει ολη η εβδομαδα ετσι..

και οχι τιποτα αλλο αλλα καλα την περναγε ο μικρος στην παιδικη καθε πρωι!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συντρόφισσαααααααααααααα πολλά ρούχα!!!!

Χρυσούλα μου απλά πια δεν βλέπω τηλεόραση αλλιώς δεν προλαβαίνω!!! Ξεκλέβω οτι χρόνο μπορώ και κάποιες φορές αναγκαστικά αφήνω κάποιες δουλίτσες πιο μπελαλίδικες του σπιτιού (τζάμια 2 φορεές το μήνα τον χειμώνα :oops: ) τοιχους ταβάνια μια φορά και πάει λέγοντας!!! Τα άλλα μερα παρά μέρα κι έχω πρόγραμμα αλλιώς δεν βγαίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω καλημέρα!!!!

Α Χρυσούλα περαστικά και στο πόδι!!! Αν το χτύπημα είναι κοντά στη βάση του νυχιού μπορεί να δεις το νύχι σου να φεύγει μετά απο κανένα μήνα !!!! Το έχω πάθει δυο φορές!!!! (με χαζά χτυπήματα!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία καλημέρα.

Χρυσούλα στη διεύθυνση είμαι όντως.

Δεν υπήρχε κενό στα σχολεία.

Ευτυχώς για φέτος ήθελα λίγη ησυχία.

Ο Φίλιππος αλλοτε πίνει γάλα τη νύχτα άλλοτε όχι.

Πίνει όμως σε νορμάλ πλαίσια.

Ο Χρ. μιλάμε για λίτρα έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω τι εννοεις νορμαλ πλαισια???εμενα πινει ενα λιτρο και κατι ψιλα καθε μερα και μου φαινεται παρα πολυ...νομιζω οτι παχαινει απο το γαλα..φαγητο σε νορμαλ πλαισια..

και ο αντρας μου με τη αλλαγη στο εκπαιδευτικο τωρα ή γραφειο ή δημοτικο για συμπληρωση ωρων..γραφειο ηταν 6 χρονια Πληνετ και δεν μπορει ξανα οποτε δημοτικο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...