Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα φρεσκοκοιλακια :lol:

ηλιαννα διαβασα οτι εχεις κανει καισαρικες...πως ηταν οι εμπειριες σου???πονεσες?ποσο καιρο εκανες να συνελθεις?ποια μεθοδο αναισθησιας επελεξες???σορρυ για την ανακριση :oops: θα γεννησω κ εγω πρωτη μου φορα με καισαρικη τομη λογο δισκοκοιλων κ [smilie=pottytrain5.gif] λιγο απο τον φοβο μου...βασικα κ φυσιολογικα να γεννουσα παλι ετσι θα ημουν.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????????????πως ειναι τα σπορακια μας????????

μυριαμ μου τι κανεις κοριτσι μου πως εισαι???

καρδουλα μου τι εγινε ειδες τα μικρουλια σου???????????????ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙΑ ΓΕΡΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μερεντουλα μου τι κανεις κοριτσι μου?????????παμε δυναμικα αυτον το μηνα ε??????δεν το βαζουμε κατω ειπαμε,ε???????εμεις ειμαστε διπλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινακι μου ξεκινησες κ τα παιρνεις ολα ε?????ααχχχχχχ!!!δεν πηραζει,να'ναι καλα τα μικρουλια μας κ εμεις τα υπομενουμε ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαππυ μου κατ'αρχην με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου γερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμενα η πρωτη μου καισαρικη κρατησε μια ωρα σχεδον επειδη ηταν πολυ δυσκολη,κινδυνευε το παιδι!!!!!!

ενω η δευτερη κρατησε κανα μισαωρο σχεδον!!!!!!

στην πρωτη στην κυριολεξια εκλαιγα απο τον πονο, ενω στη δευτερη ποναγα μεν αλλα οχι τοσο πολυ.

ειχα κανει επισκληριδιο κ τις δυο φορες.την πρωτη πονεσα ελαχιστα.την δευτερη φορα ομως τα ειδα ολα!!!!πιστευω πως παιζει ρολο ο αναισθησιολογος!!!!!

για να αναρρωσω εκανα περιπου κανα μηνα!!!!!!!!

για να δουμε αυτη τη φορα.......... ηδη εχω αρχισει να το σκεφτομαι κ αγχωνομαι πααααααρα πολυ,φοβαμαι!!!!!!! δεν ειμαι κ απο τις θαρραλεες!!!!!!!!

βεβαια παιζει ρολο η ο καθε οργανισμος η καθε γυναικα!!!!!!!καποιες πχ λενε πως δεν καταλαβαν σχεδον τιποτα,σηκωθηκαν αμεσως κ δεν πονεσαν τοοοσο!!!!!!

μακαρι να εισαι απο αυτες που δεν πονανε τοσο!!!!εν πασει περιπτωση ομως μολις δεις το μωρακι σου θα τα ξεχασεις ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κοριτσι μου κ προσπαθησε να μην το σκεφτεσε κ αγχωνεσε τοσο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ ηλιαννα μου για τις πληροφοριες!!!!με το καλο να ερθει το μωρακι σου στον κοσμο κ ευχομε αυτην την φορα να μην ταλαιπωρηθης πολυ!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA MOU!! S EFXARISTW HLIANAKI MOU GIA TIS EFXES SOU!! AN KAI TA GENETHLIA MOU SHMERA EKLAPSA GIATI TO ENA MAS MIKROULI DEN TA KATAFERE!! EMEINE ENA MWRAKI STHN KOILITSA MOU!! TO LYPITHIKA KAI THUMITHIKA TA MWRAKIA POU EXASA!! EPATHA ENA SOK OTAN TO PSAXNAME KAI DEN TO VRHSKAME ALLA THA SYNELTHW GIA XARH TOU MIKROU !!!!! DOXA TON THEO ENA THAVMATAKI TO XOUME :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ||||ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΘΕΛΩ ΔΥΝΑΤΗ|||||ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΤΟΣΑ ΛΙΓΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Ε?ΧΑΧΑ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ...Κ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ ΕΛΕΝΧΟ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ|||||||||

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΣΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕς ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙς 28/02 ΚΑΙ ΗΤΑΝ 45000.ΤΕΛΕΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ 2-3 ΣΑΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΧΑΝ ΒΑΛΕΙ 3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑ ΣΤΙΣ 24/02 Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΕΙΔΕ ΔΥΟ ΣΑΚΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΕΙΠΕ.ΟΜΩΣ ΕΙΔΑΜΕ 2 ΣΑΚΟΥΣ..Ο ΕΝΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ, Ο ΑΛΛΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΕΙΟΣ Η ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΕΜΦΙΤΕΥΤΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ. Κ ΕΝΑ ΝΑΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΣ ΜΑΣΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΦΥΣΗ Κ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ.ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΖΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μου τι κανεις κοριτσι μου?????????παμε δυναμικα αυτον το μηνα ε??????δεν το βαζουμε κατω ειπαμε,ε???????εμεις ειμαστε διπλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτό το μήνα δεν θα κάνουμε τίποτα..

ο καλός μου παιρνει αντιβίωση για προστατίτιδα, τον Απρίλιο με το καλό θα κάνει επανέλεγχο αν έχει διορθωθεί η κινητικότητα και βλέπουμε...

κορίτσια όπως καταλαβαίνετε δεν υπάρχει περίπτωση να μπω στην παρέα σας ~x(~x(

αλλά θα έρχομαι να σας βλώπω που και που να μαθαίνω νέα σας [smilie=love7.gif]

φιλάκια σε όλες σας!!

και στις κοιλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια...

Είμαι η Νάσια, έχω μία μπουμπού 15 μηνών, την Μαρία και είμαι κι εγώ εγκυούλα Φεβρουαρίου. Μόλις πρίν λίγες μέρες έμαθα ότι είμαι έγκυος...είμαι ξάπλα με utrogestan, είχα λίγα καφέ υγρά (όπως και στις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες μου-αν και η πρώτη σταμάτησε στις 25 εβδομάδες), προχθές είδαμε το εμβρυάκι και σε καμιά 10αριά μέρες θα πάω να ακούσουμε καρδούλα. Έχω πολύ αγωνία κι εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!

Θέλω κι εγώ να μπώ στην παρέα σας αν με θέλετε!!!!! :D:D:D

Εύχομαι σε όλες τελειόμηνες εγκυμοσύνες και το κυριότερο γερά μωράκια!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!ΝΑΣΙΑ Κ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ...Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ Κ ΠΗΡΑ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ.ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?ΕΓΩ ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΩΝΙΑ.ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΚΑΝΤΕ ΤΙΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ...

Muriam το θυμάμαι που έλεγες ότι είχες καφέ υγρά και μάλιστα σου είχα γράψει κιόλας να μην ανησυχείς...1-2 μέρες αργότερα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος κι εγώ (κατά κάποιον τρόπο αισθάνομαι ότι μου έφερες γούρι ;) ) Δεν ξέρω σε ποιά εβδομάδα κύησης είμαι γιατί δεν έκανα χοριακή, τελευταία περίοδο είχα στις 23 Ιανουαρίου, υπολογίζω αρχές Φεβρουαρίου την σύλληψη. Εσύ πόσο είσαι? Τα υγρά σταμάτησαν ήδη αλλά υποθέτω θα πάρω όλα τα χαπάκια μέχρι να τελειώσουν. Πάντως στην κόρη μου είχα καφέ υγρά κάθε φορά που άλλαζα μήνα μέχρι τον 4ο μήνα.

Κικίτσα μου μακάρι να πάρεις τέλεια νεάκια την Πέμπτη για τα σποράκια σου!

Κοριτσάκια εσείς καρδούλα ακούσατε ή όχι ακόμα? Εγώ θα πάω σε 10 μέρες...έχω κι εγώ πολύ αγωνία, νομίζω είναι λογικό να νιώθουμε έτσι για τα σποράκια μας, εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Να ευχηθώ κι εγώ στην Καρδούλα χρόνια πολλά (αν δεν κάνω λάθος διάβασα ότι είχες γενέθλια εχθές), να είσαι πολύχρονη, γερή, να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου!

Κοριτσάκια σας αφήνω γιατί η ζουζούνα μου ξεσάλωσε...

Φιλάκια πολλά και καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ.ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 3,5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ ΕΛΕΝΧΟ.ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ...ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΟΜΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΑΚΟ ΚΛΠ.Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα υπέρηχο την Πέμπτη και είδαμε σάκο και μια πολύ μικρή κουκιδίτσα και ο γιατρός μου είπε πως είναι το εμβρυάκι μου...θα ξαναπάω σε 10 μέρες...

Μακάρι να βάλει ο θεός το χέρι του και πάνε καλά τα πράγματα για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU GEIA SAS :!::!::!::!: KALYTERA EIMAI SHMERA EIXA ESAS KAI TON THEO KONTA MOU :D

EGW EIXA PERIODO GIA TELEFTEA FORA 22 IANOUARIOU KAI THN PARASKEVH DEN AKOUSAME KARDOULA :!: O GIATROUDAKOS EIPE STIS 7 EVDOMADES AKOUME THN KARDOULA ARA THN DEFTERA STIS 14 THA PAW :!::!::!:

MURIAM GLUKIA MOU DEN EISAI 3.5 EVDOMADWNAN EIXES PERIODO 21 IANOUARIOU :!: MPES STO SITE "PREGNOLOGY" VALE TIS HMEROMHNIES SOU KAI THA DEIS :!::!: KAI O GIATROS MOU ETSI TA METRA :!::!: KANE KAI TO TICKER SOU KAI THA DEIS PWS MEGALWNEI KATHE MERA TO EMVRIAKI SOU :!:

AN THELETE OLES KATW APO TO DIKO MOU TICKER EGGYMOSYNHS TO KOKKINO EXEI THN ISTOSELIDA KAI PATATE EKEI

ELPIZW NA VOITHISA :mrgreen::mrgreen::mrgreen: EINAI POLU ANALUTIKO MEXRI TO TELOS THS EGGYMOSYNHS MERA PARA MERA :!::!::!: FILAKIAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!MURIAM Κ ΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ!ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΔΗΛ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ! ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΕΙΔΑ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΠΑΛΜΟ ΝΩΡΙΣ, ΣΤΙΣ 5 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΑΚΟ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΠΑΛΜΟ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????????????πως ειναι τα σπορακια μας????????????????????????

εγω χαθηκα γιατι δεν ειμαι κ τοσο καλα!!!!!!!!!εχω πολλες αναγουλες,καουρες,ανακατωσουρες,πολυ εξαντληση κ καθολου ορεξη!!!!!

νασια μου καλως ηρθες στην παρεα μας κοπελα μου κ βεβαια σε θελουμε!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο το μωρακι σου καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καρδουλα μου,στεναχωρηθηκα που το ενα μικρουλι σου δεν τα καταφερε.εχεις το αλλο κοριτσακι μου κ πρεπει να το ξεπερασεις σιγα σιγα για να ειναι καλα το σπορακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μερεντουλα μου καντε τη θεραπεια κοπελα μου κ οταν νομιζετε πως ειστε ετοιμοι ξεκινατε παλι προσπαθειες!!!!!!!!!!!!!! να εισαι σιγουρη πως θα ερθει το μωρακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμ μου τι κανεις κοριτσι μου??????πως εισαι???????

κικιτσα μου κ εγω 19 ιανουαριου ειχα τελευταια περιοδο!!!!!οποτε εχουμε ακριβως ισες εγκυμοσυνες!!!!!! μακαρι να ακουσετε κ στον αλλο σακο καρδουλα κοπελα μου την πεμπτη!!!!να ειναι ολα καλα !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...