Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Koριτσάκια καλημέρα και απο εμένα!

Δεν σας προλαβαίνω, γύρισα στη δουλειά και πλέον δεν έχω καθόλου χρόνο να μπω. :(

Μου έχετε λείψει.

Θα κάνω μια προσπάθεια να διαβάσω τα νέα σας!

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα γιεληζ με εφτιαξες πρωι πρωι...... :-o:-o:-o το μηλο μου ακουγεται καλυτερο μιαμ μιαμ

μαρια ευτυχως εγω δεν θα παω στο αεροδρομιο οποτε θα εχω λιγοτερα κλαματα απο την μαμα μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γιεληζ με εφτιαξες πρωι πρωι...... :-o:-o:-o το μηλο μου ακουγεται καλυτερο μιαμ μιαμ

μαρια ευτυχως εγω δεν θα παω στο αεροδρομιο οποτε θα εχω λιγοτερα κλαματα απο την μαμα μου :lol::lol:

Κλαψιάρα ε κλαψιάρα!! :lol::lol::lol: Για παρηγοριά φτιάξε τον χαλβά με μήλα!!!

Καλημέρα πατατούλα!!! Καλή αρχή στη δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

με φτιαξατε πρωη πρωη...με τα φαγητα σας..

Γιελιζ ακομα δεν αρησε η μερα...

χαχαχα

Μαρακι μου πολυ στεναχωρεθηκα..

ολα θα πανε καλα

ξεκουρασου οσο μπορεις και ολα θα πανε καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πατατούλα!!καλημέρα Χρύσα!!μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!! :D

Γιελήζ τι φονικός συνδυασμός είναια αυτός?????θα το δοκιμάσω σίγουρα.. να ρωτήσω κάτι...εάν το δοκιμάσω και με μήλο και με πορτοκάλι γιατί μου αρέσουν και τα δύο θα είναι υπερβολή??? :lol::lol::lol:

Μιχαέλα μου καλό ταξίδι να έχει το αδερφάκι σου και μη μασάτε!!!Ολοι οικογενειακώς στο ύψος σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα!! Είδες τι καλές που είμαστε??? Φτιάχνουμε η μία την άλλη πρωί πρωί!! :lol::lol::lol:

Ευγενία μου δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αμα το κάνεις και με μήλο και με πορτοκάλι!! Μια χαρά θα είναι!!

ΑΑαα τώρα που το θυμήθηκα!! Δεν μας είπες για την χθεσινή μακαρονάδα!!!

Για φτιάξε μας!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πατατούλα...Υπομονή στη δουλειά!

Καλημέρα Χρύσα μου..τι κάνεις??

Ετσι, ετσι να μαζευόμαστε!!

Συμφωνω με την Γιελιζ...για πες για την μακαρονάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γιελιζ Ευγενια Μαρακι..

δεν ειμαι και πολυ καλα σημερα αλλα ΟΚ...καλα ειμαι...

ειμαι παλη πρισμενη και εχω αναγουλες..αλαλ ειμαι σαφως καλυτερα απο χτες

Τελιακ ο αντρα ςμου αποφασισε να βαψει το δοματιο- γιατι κουραστηκα να του παραθετω επιχειρηματα και να μην ακουει- οποτε εγω το τριημερο θα τη βγαλω κανοντας δουλιες

Χτες εκανα λιγο τα ρουχα μας και τα ανεβασα στην ντουλαπα στο πλατισκαλο της ταρατσας..αλαλ εχω ακομα

Και ημουν χαλια με επιασε μια αναγουλα αλλο πραγμα!!!

τι καο θα φτιαξετε την καθαρα δευτερα- εκτος απο τα κλασσηκα- γιατι εμεις θα φαμε στης μαμας μου, ουτε συζητηση να βγουμε με τετοιο κρυο, και με ρωταει τι να μας φτιαξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού το ζητάτε τόσο επίμονα...!!!

λοιπόν η μακαρονάδα... αχ!Τσιγάρισε κρεμμυδάκι, μελιτζάνα τριμμένη και πιπεριές... τα έσβησε με λίγο ξύδι και έβαλε ντομάτα χυμό και ψιλοκομμένη, ελιές,πάπρικα, αλάτι, πιπέρι.Συνήθως βαζει και μπέικον αλλά εχτές δεν είχε!ευτυχώς.. γιατί μόλις έφαγα την μακαρονάδα νομίζω ότι άρχισε να τσακώνεται με την μπουμπού για το ποια θα έχει τον περισσότερο χώρο στην κοιλιά μου!!! :lol::lol::lol: Τελικά νομίζω ότι επικράτησε η μπουμπού!! :lol::lol::lol::lol:

ήταν φοβερή!!!!να είχα τώρα αλλο ένα πιατάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου κουραγιο....κανονικα δεν θα επρεπε να σου εχουν περασει οι αναγουλες?τι στο καλο γ...παει κ ο τριτος...οσο το σκεφτομαι με πιανει μια απελπισια οτι μπορει να συνεχιστουν κ μετα.που θα πανε θα ερθουν καλυτερες μερες.

τι θα μπορουσατε να φατε?μμμμμ εκτος απο σαρακοστιανα?αν θετε σαρακοστιανα.....εννοειται καλαμαρακια ειτε τηγανητα,ειτε γιαχνι,ειτε κοκινιστα,καμια σουπια κ χταποδακι,φασολια γιγαντες με τουρσι,σαρμαδακια...υπαρχουν βεβαια κ καποιοι που το ριχνουν κ στο κρεατικο,εκει εχεις πολλες επιλογες :lol::lol: σου ευχομαι να εισαι καλα κ να μπορεσεις να φας οτι τραβαει η ψυχη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου κουράγιο.. γιατί παιδί μου πρήζεσαι??από την κατακράτηση?Μήπως να ελλατώσεις λιγο το αλατάκι (εάν τρως βέβαια..) Όσο για τις αναγούλες τι να πω... να περάσουν σύντομα.. πριν γεννήσεις!

Τι καλό να φτιάξετε???

σουπιές με σπανάκι, χταποδάκι με μακαρονάκι, καλαμαράκια γιουβέτσι.. και σαφώς τα κλασικά, καλαμαράκιατηγανητά,πατάτες,τουρσιά. ντολμαδάκια, χταποδάκι,,λαγάνα,χαλβά, ταραμοσαλάτα!!εάν σκεφτώ και κάτι άλλο θα σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμ μου ακουγεται πολυ καλοκαιρινη με την μελιτζανα!!!τι μας κανεις ρε ευγενια...κ ειναι ακομα πρωι.

Εγώ προσπάθησα να το αποφύγω, μην σας ταράξω πρωί πρωί..αλλά κάποιες εδώ έχουν πολύ καλή μνήμη!!

Εεεε Γιελήζ???? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου κουράγιο και υπομονή!! Θα ταλαιπωρηθείς αλλά θα ξεμπερδέψεις!!!

Ευγενία!!!!! ΤΕΛΕΙΑ φαίνεται η μακαρονάδα!!! Πω πωωωωω!!! Και εγώ θέλωωωω!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((

Ναι το παραδέχομαι δεν ξεχνώ εύκολα!!!! Ειδικά όταν πρόκειται για φαγητό!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω..αυτη η μακαροναδα ακουγιετε σκετη κολαση!!!!!!!!!!!!!!!

μνιαμμμ

τα σαρακοστιανα κλασσηκα θα τα τιμησουμε δεοντως...

ελεγα μπας και ξερετε καμια γκουρμε συνταγη

Μοα για τις αναγουλες Μιχαελλα μου εγω δεν ελπιζω

στον γιο μου ειχα 9 μηνες..αφου και την ημερα που πηγα να γεννησω...ξυπνησα..ξερασα..και πηγα στην κλινικη..

δεν πειραζει..υγεια να εχουμε...

Γι'αυτο σας ελεγα οτι ειμαι σηγουρι πως εχω αγορι..μονο ενας αντρας μπορει αν ειναι τοοοσο ψυχοβγαλτης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακια μου γλυκα, καλημερα. Σημερα ειναι Παρασκευη και ηρθε επιτελους το τριημερο!!!! Εμεις πουθενα κοντα θα παμε μαλλον την Δευτερα. Ειναι και χαλια ο καιρος....

Τα νεα σας, οσα θυμαμε δηλαδη...

Γιελιζ πολυ ωραια τα νεα σας, ολοκληρος αντρας εγινε καλέ!!!

Μιχαέλλα μου μην ανησυχεις, αν δεις τι πατημα μου εκανε στην κοιλια ο γιατρος στο β επιπεδου μηπως συγκινηθει και κουνηθει το μωρό....απλά με το μαλακο, δεν χρειαζετε να κανεις αποτομες κινησεις.

Μαρία μου μην στεναχωριεσε όλα καλά θα πάνε! Να εχεις πιστη και αισιοδοξία! Και να μην κουραζεσε. Και οπως ειπες κι εσυ να κανεις περα οσους σε επιρεαζουν αρνητικα, η ψυχολογία και η καλη διαθεση ειναι βασικά.

Δεν θυμαμε αλλα.....

εγω γραφείο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ!!!

ΘΑ σκάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα θέλω όλα!!!! Ωχ τι μου κάνετε σήμερα!!! Λυπηθείτε με!!!

Αν ειμασταν κοντα βρε κορίτσια θα πηγαίναμε όλες μαζί σε μια ταβερνούλα...Μας φανταζεστε μ ε φουσκωμένες κοιλίτσες να σαβουριάζουμε οτιδήποτε εχει το καταστημα!!!!Οι καλύτερες πελάτισσες!! :lol:

Χρύσα μου και μια φίλη μου είχε κατακράτηση και ηταν συνεχώς φουσκωμένη σε όλη την εγκυμοσύνη..Υπομονή, είναι δύσκολο..Αν τρως αλάτι, μείωσε το!!

Καλημέρα Μάχη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου θα σου βάλω συνταγές το βράδυ!!κατάλαβα τι θέλεις!!Αλλά δεν έχω τα αρχεία μου στη δουλειά!!! :lol::lol:

Τι να σας κάνω.. είμαστε και μακρυά γαι να σας στείλω..πάντως όποια έρθει Αθήνα.. κερνάμε μακαρονάδες!!!!Ο καλός μου έχει πάντα όρεξη για μια ακόμα και μετά το φαγητό!!! :lol::lol::lol:

Καλημέρα Μάχη μου!!!

Μαρία μου όντως θα είχαμε πολύ γέλιο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μαγαζι μαλλον θα το ειχαμε ρεζερβε...βαλε εμας,βαλε τις κοιλιες μας,βαλε κ τα αμετρητα πιατα με φαγητο...που χωρος για υπολοιπο κοσμο :lol::lol: μονο τα γκαρσονια να μπορουν να περπατουν :lol::lol: εκτος κ αν πηγαιναμε σε καμια απο αυτες τις αιθουσες που κανουν τους γαμους οποτε θα υπηρχε κ λιγο χωρος για τον υπολοιπο κοσμο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...