Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!! Τι κάνετε???

Εγώ ξύπνησα με όρεξη για δουλειές!!! :lol::lol: Μόλις έβαλα το 2ο πλυντήριο απο το πρωί... άπλωσα το πρώτο και ήρθα να δώ τι κάνετε...

Άντε ξυπνάτε καλέεεε!!! Παώ να κάνω ένα καφεδάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!!!!!!

χρυσταλλενη πρωινη πρωινη βλεπω!!!

Εγώ καθε μερα ξυπναω απο τα χαραματα και γυριζω στο κρεββατι. δεν μπορω μετα να ξανακοιμηθω και ολη μερα ειμαι σαν ζομπι :roll::roll::roll:

γιελιζ μπραβο που εχεις ορεξη για δουλειες, εγω θα καθαρισω το απογευμα για να με βοηθησει ο αντρας μου με τους κουβαδες να μην σηκωνω βαρη. Σε αντιθεση απο σενα εγω βαριεμαι πολυ να καθαρισω αλλα θα βρωμισουμε :lol::lol::lol:

Σοφια περιμενουμε νεα απο τη δουλεια.

Αρας καλυτερα επικοινωνηστε με τον γιατρο παρα να αγχωνεστε...

Χρυσα αντε και αλλο μπλε, με το καλο να ερθει ο μπεμπης!!!

Εγώ εχω 2 μερες νιωθω συνεχεια το μωρο και ειμαι πολυ χαρουμενη :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!

Γιεληζ θαυμαζω την ορεξη σου!!εγω Σαββατο ακομη κ οταν δουλευα δεν εκανα ποτε δουλειες,μπορει να χτυπιομουν τις καθημερινες μεχρι αργα αλλα ΣΚ ποτε τιποτα!!

Μαχη μου εχω ραντεβου στις 12:30 και εννοειται με το που γυρισω θα ειστε οι πρωτες που θα ενημερωσω!!

Τι καλα που νιωθεις το ζουζουνι σας,τελεια αισθηση!!Εμενα οι μικρες μου καθε βραδυ ξεσαλωνουν αλλα τη μερα......χαλαρα!!!Θα μου βγουν νυκτοβιες!!!

Χρυσα μου με το καλο ο μπουμπουκος σας!!!Η τελικη αναμετρηση το κοβω να καταληγει στο μπλε τελικα :lol::lol::lol:

Αρας συμφωνω με τα κοριτσια,καλυτερα ρωτηστε το γιατρο σας.Κοπωση εχω κι εγω αλλα εχω αναιμια και 29 αιματοκριτη,ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι απο αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι θα περιμενουμε. Αν βγουν νυχτοβιες εχεις να ριξεις ξενυχτι :lol::lol:

εμεις χτες παραγγειλαμε την παιδικη κουνια. Μας ειπε αν την κλειναμε μεχρι τελος του μηνα θα μας εκανε αλλη τιμη.

Απο 1040 ευρω την κλεισαμε με 780 ευρω. νομιζω μας εκανε σουπερ τιμη. 25% εκπτωση. Θα μας την παρουν τα πεθερικα μου. Μας ειπαν αν θελουμε να παρουμε μια αλλη που μας αρεσε και αυτή, αλλά εβγαινε 300 ευρω παραπανω και δεν ηθελα να τους βαλω και απο μεσα ;);)

Πηραμε αυτην τελικα αλλα στο χρωμα εκρου με χρυσο! Βαλαμε στρωματακι λατεξ που μας ειπαν οτι ειναι καλυτερο, την προικα του και την κουνουπιερα του τα ασορτι!!!!!!!! :D:D:D:D:D

http://fivi.gr/index.php?target=product ... t_id=30134

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλενη μου καλημερουδια!!!Τωρα ειδα την προηγουμενη σελιδα!!!Πρωινη πρωινη κι εσυ....

Μαχη τελεια η κουνια,μεγεια!!Αντε να φτιαξουμε σιγα σιγα ολες τα ζουζουνοδωματια και να βαλουμε φωτο να τα δουμε!!τι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!για το στρωμα τωρα οντως το λατεξ λενε οτι ειναι το καλυτερο.Εμεις παραγγειλαμε ενα που απο τη μια πλευρα ειναι λατεξ κ απο την αλλη κοκοφοινικας οποτε απο 1μιση ετους κ πανω μπορεις να το γυρισεις κι απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια!!!!

Σοφία μου εγώ πάντα το Σάββατο προσπαθώ να κάνω τις δουλειές μου... και μετά όλη την Κυριακή ξαπλώνω και κάνω βόλτες... Μέσα στην εβδομάδα κάνω κάποιες δουλίτσες πάλι... μικροπράγματα!!

Μάχη μου πολύ ωραία αυτά που πήρατε!! Με το καλό να τα χαρείτε!

:lol::lol::lol::lol::lol: συμπεθέρα άσε.... έκανα και έναν φυσικό χυμό να πιούμε... ε μετά έβαλα και τα ποτήρια μέσα στο πλυντήριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινη η κουνουπιερα ειναι για να μην το τσιμπανε τα κουνουπια. Βεβαια παιζει ρολο και αν εκει που μενεις εχει κουνουπια.

Αμα ειναι να γλιτωσεις χρηματα εννοειτε να το κλεισεις. Και εμεις το κλεισαμε απο τωρα γι αυτο τον λογο.

Και θα μας το παραδοσει αργοτερα οταν θα εχω ετοιμο βαμμενο το δωματιο, κατοπιν συνεννοησης.

Αντε περιμενουμε φωτος!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινη μου καλημερα!!Για τη κουνουπιερα που ρωτας κι εγω στην αρχη την ιδια απορια ειχα και τελικα με την κουνιαδα μου που μιλησα ειναι χρησιμη τους καλοκαιρινους μηνες προς αποφυγην τσιμπηματων.να μπορουμε δηλαδη να αερισουμε το παιδικο αλλα να μην εχουμε και το αγχος των κουνουπιων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.lifetimekidsrooms.com/produc ... y-cot.html

auto einai to link...vasika einai se poli apli grammi alla mou aresan giati einai oikoligika, ti 3ilo einai akatergasto...

i sifoniera tha einai me sirtaria anti me ntoulapi...

thelo tin gnomi sas koritsia...gia tin kounoupiera roto giati se auto to katastima einai apo rouxo, apla gia diakosmisi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινή πολύ ωραία τα επιπλάκια!!! όσο για την κουνουπιέρα αν είναι μόνο για διακόσμηση μη τη πάρεις... μπορείς να βρείς απο αλλού προίκα με κανονική κουνουπιέρα... ακόμα και απο το ιντερνετ αν ψάξεις θα βρείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aερινη ειναι πολύ ομορφα!!!!

Τωρα εγω προσωπικα εμπειρια δεν εχω για να σου πω για την κουνουπιερα. Μπορεις να το αφησεις αν δεν εισαι σιγουρη και να την παρεις μετα μεμονομενα ή και από άλλο καταστημα, δεν ειναι αναγκη να ειναι και απο το ιδιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινή πολύ ωραία τα επιπλάκια!!! όσο για την κουνουπιέρα αν είναι μόνο για διακόσμηση μη τη πάρεις... μπορείς να βρείς απο αλλού προίκα με κανονική κουνουπιέρα... ακόμα και απο το ιντερνετ αν ψάξεις θα βρείς...

ali8eia sou aresan?

kounoupiera mou arese auti se roz xroma

http://mamatoto.com.cy/tprod.asp?p_id=318&w=445&wid=600

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πολύ μου άρεσαν... μαρέσουν τα απλά πραγματάκια!! Ωραία και η κουνουπιέρα αλλά λίγο ακριβή δεν είναι?? ( η τιμή είναι μόνο για την κουνουπιέρα ε?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινη πολυ ωραια η κουνια,τελεια!!Νομιζω τελικα ολες μας των απλων γραμμων ειμαστε!Κ για την αλλαξιερα συμφωνω,καλυτερα με συρταρια.Κ η κουνουπιερα πολυ ωραια κ συμφωνω με τα κοριτσια,δε χρειαζεται να τα παρεις ολα απο το ιδιο μαγαζι,εγω σχεδον ολα τα πηρα απο διαφορετικα μαγαζια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες σας αφηνω.Παω να ετοιμαστω για το ραντεβου μου,να κανω κατι ψωνια που θελω και θα τα πουμε το μεσημερακι!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi tha kano...tha paro tin kounia, to stroma, tin sifoniera kai to rafi simera kai ta ipoloipa pio meta :)

vasika thelo na doso era romantiko ifos sto domatio tis...giauto mou arese auti i kounoupiera...

alla tha to psakso akomi ligo...exoume kairo:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...