Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Σοφία μου καλή επιτυχία αύριο!! Καλά λέει το Μαράκι, δεν χάνεις τίποτα να πάς...

Μαράκι είπανε ότι θα χιονίζει όλη νύχτα απόψε και αύριο... για να δούμε... Εδώ πάντως δεν ησυχάζει.. απο χθές φυσάει ασταμάτητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιελιζάκι μου ο αέρας ίσως να μην το αφήσει να το στρώσει...αλλά μόνο που το βλέπεις είναι απόλαυση..

Εγώ έχω κάτι χρόνια να δω να ρίχνει χιόνι!!

Λοιπόν θα σας αφήσω κι εγώ...Να δω τα "μυστικά της Εδεμ" και να φτιάξω τη σουπίτσα...Τωρα με το κρύο είναι ότι πρέπει..

Πολλά φιλάκια στα μωράκια μας και φυσικά σε εσάς φιλενάδες μου... Καλό βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eκανα και το μπανακι μου,θα φτιαξω και κατι να φαω και ξαπλα κι εγω!!!

Εχετε δικιο,δε χανω κ τιποτα να παω και αυτο θα κανω!!Θα σας ενημερωσω αυριο φιλεναδιτσες!!!

Αντε...καλο βραδυ να εχουμε ολες!!!Και εις αυριον τα σπουδαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα

ποσα γραψατε καλε;;; απαπαπαπ...δε θυμαμαι τιποτα να σχολιασω...

Λοιπον...χρωμματηστε με παρακαλω...καντε με γαλαζιο!!!!!!!

Ολα τελεια...αλλος ενα παιδαρος με μια τσουτσουνα ναααααα με το συμπαθειο ερχετε...και ευελπιστουμε να ειναι λιονταρι!!!!!

Οποτε ειμαστε σε αναζητηση νυφης πλεων!!!!!!

Κατα τα αλλα ολα καλα..

ειμαστε αψογα θα δει και τις εξετασεις αιματος που θα κανω και εαν χρειαστει θα παρω για την ωρα μονο σηδηρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα να σου ζησει ο παιδαρος!!!!ποιος την χαρη σου με τοσους ανδρες στο σπιτι σου ;);)

τελικα εγω επεσα εξω.για κοριτσι σε ειχα.λες τελικα να κανω εγω το κοριτσι κ να συμπεθεριασουμε?

απο οτι διαβαζω εχετε πολλα προσοντα :oops::oops::oops:

γιεληζ εμεις ακομα δεν ειδαμε ουτε νιφαδα :cry::cry: μονο αερα κ κρυο.

σοφια καλη επιτυχια με την δουλεια...καμια φορα δεν ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα..Μιχαελλα ασε..η καημενη η πεθερα πηρε μια απογοητευσηηηη..ελεγε πως νομιζε πως θα πηγαινει ενα αγορακι και ενα κοριτσακι βολτα..ε της λεω θα κανει η κορη σας κοριτσακη...

χαχαχα..

Τωρα να δειτε πρηξημο που θα φαει η κουνιαδα μου για να κανει παιδι..αν και δεν τους κοβω να το εχουν παρει ζεστα το θεμα...αλλα αυτοι ξερουν καλυτερα τι θελλουν.

Και να φανταστεις το ειχ εκαι σηγουρο..πηρε μεχρι και ροζ κορμακια..την καημενη...νομιζε της καναμε πλακα..και της δειχνω τον υπερυχο και της λεει ο αντρας μου καμαρονωντας σαν παγωνι....μανα δεν χωραει αμφηβολια....κοιτα αναμεσα στα ποδια..

χαχαχα..

αντε λοιπον να κανεις κορη να συμπεθερεψουμε ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω πως την πατησε η πετερα!!!ελπιζω σε ενα μηνα που εχουμε ραντεβου να μαθουμε.εμεις παλι εχουμε μονο κοριτσια.ενα το δικο μου κ ενα της κουνιαδας μου.κ παρεπιπτοντως θα εχουν κ το ιδιο ονομα.αθανασια.βεβαια εντελως τυχαια...η δικια μου το πηρε απο τον μπαμπα μου κ η ανηψια μου απο την πεθερα της κουνιαδας μου.οποτε ενα αγορακι μας λειπει.βεβαια ο αντρας μου δεν τρελενεται γιατι κ παλι θελει κοριτσι.σε ενα μηνα θα ξερουμε κ εμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ασε...πολυ τη λοιπηθηκα!!!!

την καημενη

εμεις θα τον βγαλουμε Γιαννη..στο ονομα του μπαμπα μου...

ο οποιος ηταν ο μονος που χαρηκε παρα πολυ οταν το εμαθε..

η μαμα μου ειπε πως μπορει να κανει λαθος ο γιατρος- και αυτη κοριτσι ειχε σηγουρο..χαχαα..

εγω ημουν σηγουρη οτι ειχα παλη αγορακι...χαχαχα

Αντε ρε με το καλο να δειτε και εσει ςτι ειναι..αν και για μενα ειναι το τελευταιο που μετραει, αρκει να ειναι γερο και υγηες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!!!

Χρύσα!!! Με το καλό ο παίδαρος!!!!! Ποιός τη χάρη σου, με τόσους άντρες!!

Πάνω που ετοιμαζόμουν να ρωτήσω για την πεθερά!! :lol::lol::lol::lol: Φαντάζομαι σοκ!! Δεν πειράζει πές της το 3ο θα είναι κοριτσάκι!!! :lol::lol:

Μιχαέλα εσύ θα κάνεις κοριτσάκι οπότε κλείστε το συμπεθεριό!! Μη προλάβει καμιά άλλη να τον αρπάξει...είναι και με προσόντα!!! :lol::lol::lol::lol:

Παιδιά έριξα έναν ύπνο!!! Πώ πώ!! σαν να κοιμόμουν 5 ώρες είμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιελιζ τριτο δε με κοβω να κανω...δε λεω μεγαλες κουβεντες αλλα δεν το παιρνω ευκολα αποφαση για τριτο...

Μιχαελλα προσεχε την αυτην...πεφτει μεσα στςι προβλεψεις...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ποτέ δεν ξέρεις.... Πάντως αν κάνεις πιστεύω θα είναι κοριτσάκι...

Μιχαέλα κανόνισε μη με διαψεύσεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τώρα που έχω ρέντα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι άρχισα να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά!!! Ο άντρας μου μόλις τώρα μου έλεγε να σηκωθώ να κάτσει στον υπολογιστή να δεί σε ποιά παιχνίδια έχει τζακποτ να πάμε αύριο να παίξω!!! "Σε έχω μου λέει εδώ και θα σε αφήσω έτσι???" :lol::lol::lol::lol: Μετά μου είπε να με πάει μία βόλτα στο καζίνο!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καλά έχουμε ξεφύγει τελείως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα πλακα αν πεσεις κ σε μενα μεσα...βουρ για προποτζιδικο. :D:D

παντως βρε κοριτσια σε εμας εδω γυρω ξερω 5 που ειναι εγκυες κ οι τρεις περιμενουν αγορια.εγω κ αλλη μια ακομα δεν ξερουμε.λετε να κανω το κοριτσι κ τρεχουν ολοι απο πισω της :lol::lol:

οχι παιδι μου...εγω θα την εχω ταξει στο παιδαρο της χρυσας.

αν κ εμενα μου εχει κολλησει το αγορι...η μικρη μου θελει αγορι....η νονα μας παντα ηθελε να βαφτισει αγορακι...μαλλον εχει πεσει πολυ πλυση εγκεφαλου κ τα βλεπω ολα μπλε 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου καμιά φορά όταν θέλουμε κάτι πολύ γίνεται... ;);););)

Παιδιά το τζόκερ έχει τζακποτ 2.035.424,23 € :shock::shock::shock::shock::shock:

Αύριο, μολύβι δελτίο πρακτορείο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου συγχαρτήρια!!!Πω Πω!βασίλισσα θα σε έχουν τόσοι άντρες!! Να είναι γερό κούκλα μου!Φαντάζομαι το σοκ της πεθεράς σου..χαχαχα!! :lol: Τελικά τίποτα δεν της ξεφεύγει της Γιελήζ...

Μιχαέλα μου μπορεί να είσαι επηρεασμένη γι'αυτό να λες ότι έχεις αγοράκι.. αφού η Γιελήζ το είπε... κοριτσάκι είναι!!!

Σοφάκι μου καλή επιτυχία με τη δουλειά αύριο!!Ποτέ δεν ξέρεις.. ;) δεν χάνεις τίποτα!

Μαράκι ήρθε ο καλός σου??χουχουλιάσατε στον καινούριο καναπέ ε???

Γιελήζζζζζ???? ακόμα δεν έπαιξες????τόσα λεφτά???και κάθεσαι??? :shock::shock: Τρέχα παιδί μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Aras!Δεν ξέρω τι να σου απαντήσω το καθένα από μόνο του ίσως μπορώ να σου πω αλλά ολα μαζί δενξέρω αν σημαίνουν κάτι!Τα πονάκια μπορεί να είναι φυσιολογικά..μεγαλώνει η μήτρα. Μπορεί κα να κουράστηκε λίγο παραπάνω να της πεις να μείνει ξαπλωμένη και να ξεκουρατσεί!Ατονία μπορεί να νιώθει επειδή της λείπουν βιταμίνες ή δεν ξεκουράζεται όσο χρειάζεται.. ταχυκαρδίες δεν ξέρω εγώ έχω όταν παθαίνω υπογλυκαιμία!Θα σου πρότεινα εάν δεν είναι κάτι έντονο,αλλιώς και τώρα, να πάρετε αύριο το γιατρό σας και να σας πει ο ίδιος..εκείνος ξέρει καλύτερα!

Γενικά πάντως ο οργανισμός μας είναι πιο ευάλωτος κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης,κουραζόμαστε πιο εύκολα.. το σώμα μας,η καρδιά μας έχουν πολλά να κάνουν και ανάγκες να καλύψουν!!Ελπίζω να μην είναι τίποτα!!!Καλό βρ'άδυ και περαστικά σας!Να την προσέχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορούες μου.

Ξύπνησε ο άντρας μου απ τις 7 για να πάει σ ένα σεμινάριο και σηκώστηκα και εγώ πίσω του. Άλλο θέμα και αυτό, άμα σηκωστεί αυτός σηκώνομαι και εγώ. Τι μαζοχισμός! :) Αν και επιμένει μείνε στο κρεβάτι σηκώνομαι εγώ.

Μαράκι καλώς δέκτηκες τον αντρούλη σου.

Σεσίλια μου γιος ε;;;; τέλεια:-) γερά να ναι τα μωράκια μας και δεν έχει σημασία το φύλο. Μια κολλητή μου που είναι έγκυος στο τρίτο, περιμένει την τρίτη κόρη και ο άντρας της έχει πελαγώσει που θα χει 4 γυναίκες στο σπίτι. :lol::lol::lol::lol:

Σοφάκι καλή επιτυχία σήμερα. Θα περιμένουμε να μάθουμε τα νέα σου.

Άρας μην αγχώνεσαι. Απλά φαίνεται ότι η γυναίκα σου κουράστηκε λίγο περισσότερο. Πες της όσο μπορεί να ξεκουραστεί αλλά βέβαια το καλύτερο είναι να μιλάμε με το γιατρό.

Φιλιά και τα λέμε μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...