Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες και εύχομαι στην καθεμιά ό,τι ποθεί...Η αλήθεια είναι ότι εμένα το φόρουμ με βοηθάει πολύ, έχω γνωρίσει κοπέλες ( καλέ τώρα συνειδητοποιώ πως είμαστε super γυναικοπαρέα- αν και έχω αντιληφθεί πως έχουμε και ένα αξιόλογο άρεν μέλος...) Σία, Κατερίνα ευχαριστώ...

Κardoula μου, τώρα κατάλαβα τι σου συνέβη αλλά θεωρώ πως είσαι πολύ δυνατή και θα τα καταφέρεις...Σοφίτσα και Lollipop καλή λευτεριά και σε σας...

Μerentoula γλυκιά είσαι το γούρι του mammyland, το' παμε...Δεν παίζει....!!!

ΚΑΛΗ ΑΠΟΚΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zephy kai vasoula ta therma m sigxaritiria!

den xerete poso exw xarei gia sas!bravo re koritsia!ola teleia na pane kai ola thetika na nai apo dw k pera!

kardoula m glikia molis exw diavasei ta nea s koritsi m:(omws prepei na eisai dinati, auto den m les kai si??prepei na vreis ti dinami i stenaxwria tis apwleias na nai ligoteri ap tin xara tou emvriou p exeis mesa s!na xairesai gia ti psixoula p exeis kopela m!O THEOULIS xerei perissotero apo mas!

kathe empodio gia kalo!ante koritsi m vres ta panw sou giati i psixoula mesa s katalavainei ta panta!ante koritsaki m k eimaste oles edw dipla s gia otidipote xreiasteis!mi fovasai tpt koritsi m,ok?

oi upoloipes koritsares ti m kanete?nikol?katerinaki?sofitsa?annoula?zaxarwtouli?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις έκανα τελικά την clexan και είδωμεν..Κατερινακι μου σ'ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθεια σου αλλα μένω θεσσαλονίκη.Παρόλα αυτά την Τρίτη θα πάω σε αιματολόγο να μου καθορίσει αυτή την πορεία των αντιπηκτικών.Πάντως πιστεύω πως οι αντιπηκτικές θα βοηθήσουν, έχω ακούσει πολλά θετικά σχόλια και θετικα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ'αρχάς Ζephy συγχαρητήρια....Είδες που αγωνιούσες όλα καλά!! Μπράβο!

Καρδούλα πραγματικά λυπήθηκα αλλά δες τα θετικά και προχώρα μπροστά, δύστυχως συμβαίνουν και αυτά...Εγώ σου εύχομαι από την καρδιά μου στο εξής μόνο χαρές.

Χρυσάνθη μην το λες αυτό! Και πολύ νέα είσαι και πολλά θετικά συνηγορούν υπέρ σου, πήγες στο γιατρό;

Σοφίτσα μου πως είσαι...

Λολιπάκι; Βασούλα;Strawberry;

Φιλιά σε όλες και στο αγοράκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα δεν ξεκίνησα ενέσεις γιατί έφτασα μόνο στην 17 μέρα του κύκλου και πότε στην 21η πόσο μάλλον στην 27 που είναι η διαρκεια του κύκλου μου, τώρα θα πάω πάλι να με δεί κάποια στιγμή μόλις πάψω να είμαι αδιάθετη και θα μου πει τι και πως , να του πάω και την ΑΜΗ των αποθεμάτων , τι να σου πω θα εξτασιαστεί μόλις τη δει... Είμαι χαλαρά σε χαμηλή γονιμότητα, τουλάχιστον όχι ανεπάρκεια...

Κατερίνακι απορία τα σαλοσπίρ έχουν mg και πόσα έπαιρνες τη μέρα στο 5θημερο πρίν την εμβρυομεταφορά....;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALYTERA EIMAI SHMERA KORITSARES MOU O THEOS EINAI VOITHOS :!::!::!::!::!::!::!::!:

XERAME OTI ME TA DIDYMAKIA PWS THA DYSKOLEFTOUME ALLA META TO NIWSAME KAI TO MIKROULI DIKO MAS KAI OTAN TO PSAXNAME LYPITHIKAME POLU KAI OI DUO MAS :!::!: AKOMA KAI O GIATROS APOGOITEFTHKE ALLA MAS STATHIKE POLU :!::!::!::!::!: O PNEVMATIKOS MOU EIPE

DEN PEIRAZEI KORITSI MOU EXEIS POLLA MWRAKIA ESY EXEIS ALLA 9 :D:D:D:D:D:D:D:D:D

THN DEFTERA STIS 14 THA PAW GIA NA AKOUSW THN KARDOULA TOU :!::!::!::!::!::!::!::!:

MEXRI TOTE AKOMA STO SPITI THA EIMAI :!::!::!::!::!::!::!::!::!:

ELPIZW NA XANA FTIAXW THN DOULEIA TWRA POU THA EPISTREPSW GIATI EINAI DUSKOLOI KAIROI KAI AFHSA TON ANTROULH MOU MONO TOU KAI DEN NIWTHW KALA :!::!::!::!::!:

MPROS GREMOS KAI PISW REMA ALLLAAAAAAAAAAA O THEOS EINAI MEGALOS :!::!::!::!:

OLA OSA MOU GRAPSATE TA DIAVASA KAI SAS EFXARISTW OLES :!::!: FOVITHIKA TOSO POLU POU SKEFTOMOUN TO XEIROTERO KAI STENAXWRISA KAI TO FASOLAKI MOU :!: DEN EPREPE :!::!: DEN TOLMOUSA NA TO XAIDEPSW :!::!::!: TWRA TOU MILAW OMWS :!::D

FILAKIA KAI NA PROSEFXESTE ;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφουλες μου!!!

Κατερινακι εχω ακομη 2 εβδομαδες να μπω στον εβδομο αλλα οντως ο καιρος περναει πολυ γρηγορα!!

Καρδουλα μου ετσι σε θελω,να σκεφτεσαι θετικα και να προσεχεις το αλλο φασολακι σου και ολα θα πανε τελεια γλυκια μου!

Ευακι κι εγω επαιρνα σαλοσπιρ πριν την εμβρυομεταφορα και τα συνεχισα και 2 μηνες σχεδον μετα,αν κ δεν πολυκαταλαβα γιατι αφου ολες μου οι εξετασεις μου ειχαν βγει φυσιολογικοτατες.Τελικα τα εκοψα μονη μου γιατι ειχα ακατασχετες ρινορραγιες.Επαιρνα 1 την ημερα,αλλα δε θυμαμαι ποσα mg ειναι.Παντως ειναι στανταρ αυτα.

Κοριτσακι μας γλυκο πως εισαι?Με το καλο να ξεκινησετε σιγα σιγα προσπαθειες κ να μας ανακοινωσεις κ εσυ τα ευχαριστα?

Βασουλα πως αισθανεσαι καλη μου?Το συνειδητοποιησες ή ακομη? :D:D

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσακια και στις εγκυουλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

εμεις εδω καλα....βρεχει κ μας χαλασε την ημερα....ειχαμε κανονισει βολτιτσα κ τωρα μεσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε?Εχω μια ερωτηση και χρειαζομαι επειγοντως την βοηθεια σας!

Μεσα στην βδομαδα παω για ωοληψια,εχω 10 ωαρια και ειναι η πρωτη μου εξωσωματικη,ο λογος που κανουμε εξωσωματικη ειναι το σπερμα του συζυγου.Τωρα αυτο που μ εχει εγχωσει ειναι πως ο γιατρος μου ειπε πως θα μου βαλει ενα εμβρυο το πολυ μεχρι δυο.Τι να κανω?Θελω αν οχι 3 οπωσδηποτε 2.Εσεις τι με συμβουλευετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA GLUKIA MOU AKRIVWS H IDIA PERIPTWSH EIMAI EGW KAI VALAME DYO GIATI MAS EIPE EINAI TELEIAS POIOTHTAS TA DEKA EMVRIAKIA POU KANAME KAI VALAME DYO KAI EIMAI 6 EVDOMADWN TWRA KAI EXW ENA MWRAKI!! STHN WOLIPSIA PHRAN 18 KAI TA DEKA EGINAN POLU KALA MWRAKIA!! OTAN DEITE POSO KALA EINAI TA EMVRIAKIA SAS THA APOFASISETE ME TON GIATRO SOU!!! EMAS MAS EIPE HTAN TOSO KALA POU AN THELAME ENA MWRAKI NA VAZAME 2 TO POLU KAI AFTO KANAME!! KAI EXOUME ENA MWRAKI. AN VAZAME 3 EIPE YPHRXE PERIPTWSH TRIDIMWN KAI MEIS DEN MPOROUSAME NA KANOUME KATI TETOIO!! GI AFTO FYLAXAME TA 8 KAI VALAME 2!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα γειά σου , αυτό ήθελα να σου πω και εγώ ο γιατρός ξέρει, την εικόνα της μήτρας, την ποιότητα των ωαρίων, τις εξετάσεις σου...μην ανησυχείς το πολύ , πολύ πες του να σου βάλει 2 και μετά με το καλό τα δίδυμα, με ένα σμπάρο δύο τριγώνια και θα έχεις ξεμπερδέψει κιόλας.

Καλή επιτυχία, όλα καλά να πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Νανα μου κι εμεις 2 εμβρυακια βαλαμε επειτα απο προταση του γιατρου μας ο οποιος βεβαια ειναι κατα των πολυδυμων κυησεων και παντα βαζει οσο το δυνατο λιγοτερα.Συζητησε το με τον γιατρο σου κι αποφασισε με το συζυγο σου τι θελετε.Εμεις απο την αρχη δε θελαμε διδυμα (τωρα βεβαια δε μας πειραζει καθολου)κι εγω επεμενα για ενα εμβρυο ομως ολοι στη κλινικη μου ειπανε οτι ηταν παρακινδυνευμενο να μη πιασει και ετσι βαλαμε 2 τα οποια κ μεινανε τελικα κ τωρα περιμενουμε τις ζουζουνιτσες μας.Αν η μητρα σου ειναι σε καλη κατασταση τοτε μιλα με τον γιατρο σου και βαλτε 2.Οπως και να χει σου ευχομαι καθε επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστω παρα πολύ,από την πεμπτη που τον ειδα τον γιατρο ειμαι μεσα στο αγχος!Τωρα εχω ραντεβου την Τριτη και λεω να του κανω μια συζητηση,δε θελω να μου βαλει ενα με τιποτα.Πηρα τοσα φαρμακα μονο για ενα? :cry:

kardoula και sofitsa καλες εγκυμοσύνες να εχετε!Ελπιζω να μεινα και εγω και να τα λεμε ολο αυτο το διαστημα μεχρι να παρουμε τα αγγελουδια μας αγκαλιτσα.

Εyore και σε σενα κοριτσι μου ενα μωρακι ευχομαι γρηγορα να ερθει και να σου χαρίσει την απολυτη ευτυχια και ολοκληρωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα κι από μένα και Καλή Σαρακοστή να έχουμε...Τα μωράκια μας χρειάζονται φροντίδα και πολλή στορτή φαντάζομαι...Και γω πάω αύριο για δεύτερη μέτρηση χοριακής και ένα ψιλοάγχος το έχω...Έχεις δίκιο όμως Ευάκι δε χρειάζεται να αγωνιούμε μάλλον...Νανά απ' ό,τι κατάλαβα η τοποθέτηση εμβρύων είναι πάντα αποτελεσμα διαλόγου του γιατρού που κρίνει την κατάσταση και δικής μας επιθυμίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα μου τι κάνεις;Ξεκουράζεσαι με το μπεμπε σου;Αντε κορίτσι μου,τη Δευτέρα θα ακούσεις την καρδούλα του πρώτη φορά;;;Η ωραιότερη και αξέχαστη στιγμή!!!!!!Μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε...Τα αντράκια σου σε προσέχουν;;;;Σου κάνουμε κι εμεις παρεούλα δεν έχεις παράπονο έτσι;;;;Φιλάκια και να προσέχεις :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali sarakosti na exoume me polles ekplikseis!!!!!!sofitsa mou ti kala pou exeis didimakia!!!!!na nai kala k na sou erthoun ygiestata k me enan pono!!!!kardoula mou abrio tha akouseis epitelous k tin alli kardoula sou......ola tha pane kala!!!!!!!

koritsia mou sas filw!!!!kali epityxiaaaa!!!!!!na konteboume k emeis!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariap ti kaneis glukaaaaaaaaaaaaaa?????????? an den eixa kai sas enas minas sto krevati den tha pernouse me tipotaaaaaaa :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o na sai kala glukia mou ;);););)

janolino stis 14 tha akousw tin kardoula mas deftera :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ti kaneis koritsaki mou ola kala????????????????????

zephy kala tyxi avrio kai min fovasai gluka ola teleia einai ;););););)

TELIKA EXOUME POLLEEEEEEEEEEEES AGWNIES

1 NA KANOUME WARIA

2 NA NAI KALO TO SPERMA

3 NA KANOUME KALA EMVRIAKIA

4 POSA NA VALOUME STHN METAFORA

5 THA GINEI EMFYTEYSH?

6 THA MASTE EGGYOULES?

7 AFXITHIKE H XORIAKH?

8 THA AKOUSOUME KARDOULA?

9 THA NAI KALH H AFXENIKH?

TA NEVRAAAAAAAAAAAAAAAA MAS TSANTALIA ME OOOLA AFTA KAI TIS ORMONES :mrgreen::mrgreen::mrgreen::o:o:o:o:o:o:o:o

KAI OI YPOLOIPOI NA SOU LENE "HREMA KORITSAKI MOU KAI DEN KANOUN KALO TA NEVRAAA"

XAPLWSTE KAI SEIS ENA MHNA STO KREVATI META APO XRONIA ANAMONHS KAI NA DIALYETE H DOULEIA SAS KAI NA MHN XERETE AN TO MWRAKI SAS EINAI KALA KAI TA XANALEEEEEEMEEEE TOTE :evil::evil:

ANTE GIATI AKOUSA POLLES MAL....ES AFTES TISV MERES APO ASXETOUS :o:o:o:o:o:o:o

ASXOLOUMAI XRONIA ME TRIXES ALLA AFTO DEN XANAGINE :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

OLOI XATHIKAN KAI FILOI KAI PELATISSES KAI OTAN SE PAROUN THL SOU LENEEE

"TI THA KANW TWRA ME TA MALLIAAAAAAA MOU??? PANAGIA MOU TI EPATHHA :cry::cry: ""

KAI META H' XANONTE H" SOU LENE "DEN EINAI TIPOTA TA LEME""""

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXX TA NEVRA MOUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια & καλή εβδομάδα!!!

και καλή Σαρακοστή!!

Κορίτσια έχω θέμα!!!! Πονάει το στήθος μου, πονάει η κοιλιά μου είμαι έτοιμη να αδιαθετήσω αλλά δεν έχει έρθει ακόμα γμτο! Είμαι πολύ στεναχωρεμένη! Πάλι χάλασε ο κύκλος μου................

Τί θα κάνω πάλι? Έχω 5 μέρες καθυστέρηση! Τι κάνω τώρα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααααααααααααααααααααα τι μοου κανετε?καλη σαρακοστη ευχομαι.

στρουμφ τι εννοεις τι να κανεις?με 5 μερες καθυστερηση?βουρ για χοριακη γλυκια μου

καρδουλαααααααααααα,προσεχε το μωρακι σου ε?φεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετααααααααααααα που λες κ εσυ

νικολ?σοφιτσα?κατερινα?γιωργο?ζαχα?τι μου κανετε?

φιλια σ ολες κ ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΥΟΣ????????????????????????????

Εγω τι μου λέτε να κάνω τώρα????????????????????

Αφού πονάω να κάνω χοριακή ή να περιμένω να αδιαθετήσω??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Stroumf!!!! Εγω και η Zephy ειμαστε οι προσφατες εγκυουλες της παρεας!!! :):):) Οι προηγουμενες ειναι η Kardoula και η Barcelonita.

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ και πολυ συντομα και στα δικα σου! Εγω εχω κανονικοτατους πονους περιοδου!!! Μη σου πω και πιο εντονους! Ποτε δεν ξερεις!!!

Γιωργο μουυυυυυυυ σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!! Η πιστη σου με βοηθησε και ελπιζω να βοηθησει ολα τα κοριτσια!!!

Καλημερα σε ολες!!! Αννουλα καιρο ειχαμε να σε δουμε!!! Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΙ ΛΑΓΑΝΕΣ!!!

Όσο για μένα θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη και θα πάω για χοριακή και αμέσως μετά θα πάρω τον γιατρό. Ή να πάρω να τον ενημερώσω σήμερα???? Τί λέτε?? (Έλεγα να χω κάνει την χοριακή, για να τον ενημερώσω)

Αυτό που με στεναχωρεί είναι ότι αν δεν τα χουμε καταφέρει, θα χει χαλάσει ο κύκλος μου, και τι θα κάνω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PHGA NA DW TO MAGAZAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLU WRAIO EGINE EFTYXWWWWWS :lol::lol::lol:

APO VDOMADAS SIGA SIGA NA ARXISOUME DOULEIA ALLA OXI POLLA POLLA ,,,,,,,, NA PROSEXOUME TO MWRAKI MAS ....... :D:D:D:D:D;);););););););)

TI MOU KANETE VREEEEE?????????????????????????

ANNA NIKOLAAAAKIIII GIORGO MOU VASSW VASSO BARCELONITAKI KIKITSAAAA FILAKIAAAA

TO ZAXARWTO RE PAIDIAA POU EINAI TOSES MERES!!!!???????????????? TO PETHYMISA :roll::roll::roll:

EMENA TA XERETE THA AKOUSW DEFTERA THN KARDOULA KAI TRITH DOULEIAAAAAAAAAAA!! KAI O THEOS NA MAS VOITHISEI!!!!!!!! MASKA STO PROSWPAKI GANTIA PODIA KAI SIGA SIGA MIA DYO PELATISSES THN MERA TOULAXISTO THA TA KATAFEROUME :lol::lol::lol:;););););););)

STROUMFFFFF KAI MENA O KUKLOS MOU HTAN 40-60 MERES KAI GIA 3 MHNES PRIN THN EXWSWMATIKH MOU EDWSE CYCLACUR KAI EGINE 28 MERES AKRIVWS ;);););););););)

GIORGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO TI KANEI O MPEMPHS MAS??????????????????????

FILAKIA SE OLEEEEEEEEEEEEES ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...