Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω πολυ παιδακια μου για τις ευχες σας Δεν ειχα ιντερνετ οποτε δεν μπορουσα να σας στειλω μηνυματακια.

το μωρο ειναι σε μοναδα εντατικης λογω προωροτητας. παει καλα ομως, σταθερα δηλ. Μου φαινεται σαν να περασε αιωνας απο τοτε που τα λεγαμε!!!

ΓΙΩΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ποτε γεννησε η Μαριαννα? ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ μαναρι μου, γερος και καλοτυχος να ειναι!!!

Πως πανε οι εγκυμοσυνες??? Οι προσπαθειες? περιμενουμε νεα αυτη την εβδομαδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε ζαχαρωτό μου ..και είχα αγχωθεί με την περίπτωσή σου #:-s , να σας ζήσει το μωράκι και κάθε μέρα που περνάει να γίνεται όλο και πιο δυνατό ..........

μου έδωσες μεγάλη χαρά...και φυσικά έλειψες σε όλες μας.

πολύ χάρηκα για το μωράκι σου....αντε να περάσουν οι μέρες να το πάρετε και σπιτάκι σας....

φιλιά πολλα κοριτσάκι μου ...μου έφτιαξες το ΣΚ.

:ymparty:[smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ Γιωργο τωρα ειδα την φωτοοοο....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα κουκλοςςςςςςςςςςςςς ο φιλεναδος μου ο μπεμπηςςςςςςςςς!!!!!! Να σας ζησει!!!! Την ιδια μερα ε???? Αρε τα μεγαλα πνευματα ε??? χαχαχα

ποσο γεννηθηκε? εμενα κουτσικο 1350 γρ.!!!!! Εσενα φαινεται παιδαρος...ενω εμενα πρεπει να κανεις ζουμ!!! :D το πουλακι μου!!!! <3

Νικολ πως πας αγαπη????????/ 1000 ευχαριστω μαναρι μου....με το καλο ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΟ το τονιζω...χεχε το μωρο σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα ο ενας μπεμπης γεννηθηκε 1650 και πηγαν ολα καλα.ζαχαρενια θα μεγαλωσει και δεν θα το πιστευεις.με το καλο να την παρετε απο την μοναδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολη την παρεα!!!χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσακια που τα καταφεραν κι εγιναν μανουλες!!!ευχομαι και σε μας τις υπολοιπες που προσπαθουμε, του χρονου στη γιορτη της μητερας να κραταμε τα μπεμπακια μας αγκαλια!!!μανα ,μανουλα, μαμα...τι γλυκια λεξη!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai eyxaristo paidakia moy gia tis eyxes...eyxaristw poly!!!!

dolfinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ti blepw apo to tikeraki??????????? Na soy zisoyn na eytyxisoyn ta mpoympoykakia soyyyyyyyy!!! ere epeisodia poy exasaaaaaa!!!! Pws einai ta mikra? pes pesssss

XRONIA pollaaaaaaa stis mamades mas kai se oses eginan mamoyles, stis prosexws manoyles kai se oses prospathoyn na ginoyn manoyles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μπουμπουκια μεγαλωνουν.5700 ο ενας 4000 ο αλλος.τρωνε ανα τριωρο ο μικρος 5ωρο ο μεγαλος.μονο βολτες δεν εχουμε παει αλλα βγηκαμε για εμβολιο.

χρονια πολλα στις νεες μανουλες στις παλιες και σε ολα τα κοριτσακια να γινουν μανουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia επιτέλους να σου ζήσει πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και εσύ και το μωράκι σου μπράβο ζαχαρένια , τι καλά, μην ανησυχείς για το μωράκι σου όλα μα όλα καλά θα πάνε σε φιλώ γλυκά, πόσο χάρηκα τώρα!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο βρε Ζαχαρενια. Να σας ζησει ο μπεμπης σας!!!! Και μην ανησυχεις καθολου. Ολα καλά θα πανε. Θα τον δεις που μερα με τη μερα θα παιρνει βαρος και σε λιγο καιρο θα τον παρετε σπιτι σας. Πολυ χαρηκα κοριτσακι μου! Καλε θα εχετε και γενεθλια την ιδια μερα με τον μπεμπη του Γιωργου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα σε όλες τις μανουλες και στις εγκυούλες!

Καλη Επιτυχια σε όσες ειναι σην προσπαθεια αλλα και σε αυτες που θα προσπαθησουν. Σιγουρα θα τα καταφερουν όλες να γίνουν μανουλες καποια ημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia μου να σας ζήσει το μπεμπάκι σας!!!!! Εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά και σύντομα να έχετε το αγγελούδι σας στο σπίτι. Μην ανησυχείς για το βάρος του, σε λίγο καιρό θα το κοιτάς και δε θα το γνωρίζεις!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!! Εύχομαι και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια του χρόνου τέτοια μέρα να αναμένουμε και εμείς τα μωράκια μας, ή ακόμα καλύτερα να τα κρατάμε στην αγκαλιά μας!!!!

Ψάχνω και τη χιώτισσά μου ξέρετε....Εχθές ξεκίνησα τη 2η προσπάθεια εξωσωματικής και θέλω παρέα!!!!!

ΠΟλλά φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα κοριτσακια και το αγόρι μας εδω μέσα.

Μετα τα ευχάριστα του ζαχαρωτού μας κ του Γιωργου μας ευχομαι να ακολουθήσουν βροχή κ οι υπόλοιπες. Θα γίνετε μανούλες όλες , όπως λέει κ η Βασούλα μας...θέλει απλά αρκετή υπομονή και λίγη τύχη...

Υπάρχει γιορτή του Πατέρα Γιώργο μου όντως? αν όχι θα καθιερώσουμε μεταξύ μας μια ημερομηνία που σε βολευει για γλέντι........... :D

Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!! Καλη επιτυχια Κον μου και ευχομαι να μας πεις συντομα τα ευχαριστα!!!

Νικολακι και Γιωργακη τι κανετε? πως ειναι η ζωη με το μωρο Γιωργο????

Νικολ μου πως εισαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρωτούλι μου μετα το χειρουργείο όλα καλά ευτυχώς, το μωράκι κλωτσάει μεγαλώνει κ εγω ανυπομονώ τρελα να το πάρω αγκαλίτσα. Τέλη Ιουλίου θα έρθει το μωράκι μας, 11-12 βδομάδες ακόμα.......

Είμαι κ εγω απο τις περιπτώσεις που το μωράκι αυτο άντεξε μόνο με θαύμα.........οπότε καταλαβαίνεις τι αδυναμία ήδη του έχω.....ο πιπιλοπουτσούλας μου........σε κάθε υπέρηχο πιπιλάει .....θα μου τα πεθάνει τα [smilie=downtown.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα παρεακι!τι μου κανετε?εγω ακομα σε αναμονη της ακατανομαστης για να ξεκινησω την 2η προσπαθεια... :roll: απο το αγχος το χω ριξει στο φαι :? μ αρεσει που ελεγα να ξεκινησω και διαιτα!!! :D:D:D καλη επιτυχια σε οσα κοριτσακια ξεκινησαν την προσπαθεια τους!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα περα ως περα τι κανει το παρεακι?Εχω χασει τα νεα ολων σας τι βλεπω γεννητουρια ετσι?Να σας ζησουν τα μωρακια σας να ειναι γερα ,δυνατα και καλοτυχα Παναγια μου!!Γιωργο τον εβγαλες τον παιδαρο ετσι?χαχαχα Ζαχα μου,τι εγινε πως και γεννησες τοσο νωρις?Θα δεις θα γινει ο παιδαρος σου αλλος τοσος σε χρονο ντε τε!!Τελεια νεα!!

Κοριτσια ποια ξεκινα προσπαθεια αυτο το μηνα?Καλη επιτυχια ευχομαι ολοψυχα σε ολες και με το καλο τα μωρακια που ερχονται.

Τα δικα μου τωρα....Μαλλον εχουμε κοριτσακι κατα 99% αλλα ειχα κατι συσπασουλες και μια μικρη αποκολληση και ειμαι παλι χαλαροξαπλωμενη κοιμωμενη πριγκιπισσα,τρομαρα μου!!Δεν ειναι κατι σοβαρο απλα εχω χωσει τον ανδρουλι μου στη λατζα παλι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα παρεακι!τι μου κανετε?εγω ακομα σε αναμονη της ακατανομαστης για να ξεκινησω την 2η προσπαθεια... :roll: απο το αγχος το χω ριξει στο φαι :? μ αρεσει που ελεγα να ξεκινησω και διαιτα!!! :D:D:D καλη επιτυχια σε οσα κοριτσακια ξεκινησαν την προσπαθεια τους!!! :)

κι εγω το ιδιο νικολ!μολις ερθει η περιοδος ξεκιναω ενεσεις... καλη επιτυχια μας ευχομαι!!

κον μου εδω ειμαστε.. καλη αρχη και φυσικα ευχομαι θετικα αποτελεσματα... πωπω τι εχει να γινει σε 1 μηνα!!! τρελη αγωνια για ολες μας!!! θετικη σκεψη κοριτσια... ας πανε καλα ολα !! :P

βαρτσελονιτα φιλια στην κοιλιτσα και καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω το ιδιο νικολ!μολις ερθει η περιοδος ξεκιναω ενεσεις... καλη επιτυχια μας ευχομαι!!

κον μου εδω ειμαστε.. καλη αρχη και φυσικα ευχομαι θετικα αποτελεσματα... πωπω τι εχει να γινει σε 1 μηνα!!! τρελη αγωνια για ολες μας!!! θετικη σκεψη κοριτσια... ας πανε καλα ολα !! :P

βαρτσελονιτα φιλια στην κοιλιτσα και καλη ξεκουραση!

koritsakia mou kai egw mazi sas perimenw periodo maxri tis 20 maiou kai ksekinaw enesoules kai cyclacur gia na valoume ta katepsygmena, ante mazi ha eimaste

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιποπ γεια σου κι εσενα!!! τι κανουν τα γλειφιτζουρακια σου!!? :D

σκορπινα...!! πολλα φιλια... ξεκιναμε δυνατα!! κι εγω σημερα παω στον γιατρο να με δει και να μου γραψει τα φαρμακα.. μετα θα εχω πολλες ερωτησεις για εσας τις εμπειρες!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερούλα!!!

Τι κάνετε????

Εγώ έχω θέμα.

Πήγα στο γιατρό, σε άλλο γιατρό, για να δω βρε παιδί μου τι γίνεται κια ποια η άποψη του για την δική μας κατάσταση, και τι μας προτείνει.

Ο γιατρός είδε το ιστορικό μου, τις εξετάσεις μου τις εξέτασεις του άντρα μου, με εξέτασε και είπε όλα ότι είναι μια χαρά. Τον ρώτησα τι κάνουμε; και αν πάμε για εξωσωματική, δεδομένου ότι έχει περάσει καιρός που προσπαθούμε και μας είπε να μην ξεκινήσουμε με εξωσωματική γιατί μ' αυτά τα δεδομένα δεν θα ταν σωστό να ξεκινήσουμε εξωσωματική. Ότι πρώτα να παρακολουθήσουμε την ωορρηξία μου για ένα μήνα με κλομιφαίνη (συνήθως κάνουν γύρω στους 3 με 6 μήνες) απλά εγώ έχω πάρει πριν 2 χρόνια και δεν είχα καταφέρει κάτι, απλά θέλει να δει και αυτό με στενή παρακολούθηση ωορρηξίας και μετα σπερματέγχυνση και αυτό γιατί και με την σπερματέγχυνση υπάρχουν επιτυχίες.

Ο γιατρός που πάω ένα χρόνο τώρα μου πε για εξωσωματική κανονική, για έχουμε άγχος και θέλει να χει περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας. Λοιπόν;;;;

Επίσης, ο γιατρός μου, δεν μου χει πει ακόμα με ποιον θα κάνω την εξωσωματική, το μονο που μου πε να τον πάρω τηλ. μόλις αδιαθετήσω, και ενώ επέμενα για να ξέρω ρε παιδιά ποιός είναι ο γιατρός, δεν διαφωνώ ότι δεν είναι καλός, αλλά πρέπει να ξέρω, να μάθω, να δω... πως θα πάω έτσι για κάτι τόσο σοβαρό;;; Εγώ δεν λέω οτι ο γιατρός μου θα μ' εστελνε σε κάποιον άσχετο, αλλά και γω θέλω να μαι εντάξει με μενα και να μαι ήσυχη.

Λοιπόν, εγώ έχω μπερδευτεί δεν ξέρω τι να κάνω

Από την μια, λέω οτι ο γιατρός μου ένα χρόνο τώρα μου χει σταθεί μεχει βοηθήσει για διάφορα θέματα και με βοηθάει αλλά τώρα γιατί δεν μου λέει;;;

Και στον άλλο, από μια επίσκεψη να τον εμπιστευτώ,, που βέβαια μια χαρα ήταν ο άνθρωπος και με εξέτασε και όλα, είμαι πλήρως ικανοποιημένη και με εκείνον και με τις κοπέλες!

Λοιπόν... τι λέτε???

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!! (Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!τι μου κανετε? twiggy μου καλη επιτυχια να χουμε ,αντε να ξεκιναμε σιγα σιγα ...εμενα απο το αγχος δεν μου ερχεται και η ακατανομαστη :( σκορπινα μου κι εσυ με παγωτινια θα κανεις την προσπαθεια σου?κι εγω εχω τεσσερα τα οποια κρατησα απο την πρωτη μου προσπαθεια.μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας και τον ιουνιου μονο θετικα αποτελεσματα να ανακοινωνουμε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερούλα!!!

Τι κάνετε????

Εγώ έχω θέμα.

Πήγα στο γιατρό, σε άλλο γιατρό, για να δω βρε παιδί μου τι γίνεται κια ποια η άποψη του για την δική μας κατάσταση, και τι μας προτείνει.

Ο γιατρός είδε το ιστορικό μου, τις εξετάσεις μου τις εξέτασεις του άντρα μου, με εξέτασε και είπε όλα ότι είναι μια χαρά. Τον ρώτησα τι κάνουμε; και αν πάμε για εξωσωματική, δεδομένου ότι έχει περάσει καιρός που προσπαθούμε και μας είπε να μην ξεκινήσουμε με εξωσωματική γιατί μ' αυτά τα δεδομένα δεν θα ταν σωστό να ξεκινήσουμε εξωσωματική. Ότι πρώτα να παρακολουθήσουμε την ωορρηξία μου για ένα μήνα με κλομιφαίνη (συνήθως κάνουν γύρω στους 3 με 6 μήνες) απλά εγώ έχω πάρει πριν 2 χρόνια και δεν είχα καταφέρει κάτι, απλά θέλει να δει και αυτό με στενή παρακολούθηση ωορρηξίας και μετα σπερματέγχυνση και αυτό γιατί και με την σπερματέγχυνση υπάρχουν επιτυχίες.

Ο γιατρός που πάω ένα χρόνο τώρα μου πε για εξωσωματική κανονική, για έχουμε άγχος και θέλει να χει περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας. Λοιπόν;;;;

Επίσης, ο γιατρός μου, δεν μου χει πει ακόμα με ποιον θα κάνω την εξωσωματική, το μονο που μου πε να τον πάρω τηλ. μόλις αδιαθετήσω, και ενώ επέμενα για να ξέρω ρε παιδιά ποιός είναι ο γιατρός, δεν διαφωνώ ότι δεν είναι καλός, αλλά πρέπει να ξέρω, να μάθω, να δω... πως θα πάω έτσι για κάτι τόσο σοβαρό;;; Εγώ δεν λέω οτι ο γιατρός μου θα μ' εστελνε σε κάποιον άσχετο, αλλά και γω θέλω να μαι εντάξει με μενα και να μαι ήσυχη.

Λοιπόν, εγώ έχω μπερδευτεί δεν ξέρω τι να κάνω

Από την μια, λέω οτι ο γιατρός μου ένα χρόνο τώρα μου χει σταθεί μεχει βοηθήσει για διάφορα θέματα και με βοηθάει αλλά τώρα γιατί δεν μου λέει;;;

Και στον άλλο, από μια επίσκεψη να τον εμπιστευτώ,, που βέβαια μια χαρα ήταν ο άνθρωπος και με εξέτασε και όλα, είμαι πλήρως ικανοποιημένη και με εκείνον και με τις κοπέλες!

Λοιπόν... τι λέτε???

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!! (Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα μου)

στρουμφακι μου καλημερα!εγω μεχρι να κανω την πρωτη μου εξωσωματικη ειχα κανει δυο αποτυχημενες σπερματεχγυσεις ,ο γιατρος μου ειπε να δοκιμασουμε και μια τριτη αν ηθελα ,πριν μπω στο θεμα εξωσωματικη.δεν ηθελα ομως να ξανακανω σπερματεγχυση ηθελα πιο δραστικα μετρα.πηγα λοιπον και πηρα γνωμη και δευτερου γιατρου ο οποιος μου ειπε οτι απο τη στιγμη που δεν εχεις διαθεση και ψυχολογια για σπερματεγχυση καλυτερα να δοκιμασεις την διαδικασια της εξωσωματικης.κι ετσι και εκανα...φυσικα τα υπολοιπα γνωστα ,θετικη χοριακη αλλα η χαρα κρατησε μονο δυο μερες. :( καλυτερα να κανεις αυτο που πιστευεις οτι θα ειναι καλυτερο για σενα και την ψυχολογια σου γλυκια μου.καλη επιτυχια σε οτι κι αν αποφασισεις κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...