Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

twiggy καλη επιτυχια γλυκια μου,σκορπινα μου με το καλο η νεα σου προσπαθεια.κοριτσακια μου μακαρι να πανε ολα καλα και τον ιουνιου να εχουμε μονο ευχαριστα.σκορπινα μου εγω στην πρωτη προσπαθεια που ειχα με φρεσκα εμβρυα ηταν θετικη ομως δυστυχως το ονειρο τελειωσε αμεσως,εχω ενα αγχος για τα κατεψυγμενα δεν το κρυβω , ομως οπως λες κι εσυ αμα ειναι να γινει θα γινει.twiggy στην αθηνα θα κανεις την προσπαθεια σου?εσυ σκορπινα μου?

nai koritsi mou athina tha thn kanw kai opws ypologizw gyrw stis 27 me 28 maiou tha ginei h emvryometafora, aaaaaaaxxxxxxxxxx ante pali to idio agxos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα twiggaki!!

σου έστειλα Pm!!

Filia polla!

καλημερα σε ολες!!

νικολ και τζανολινο σας ευχαριστω πολυ πολυ, ευχομαι τα καλυτερα και για εσας!! κατερινα φιλια στην κοιλιτσα..

στρουμφακι ευχαριστουμε που μοιραστηκες την ιστορια σου ειναι πολυ γλυκια! να εισαι χαλαρη και αισιοδοξη και ολα θα γινουν... καλη επιτυχια με τις εξετασεις.. εγω θα σου προτεινα βεβαια να μην τρεχεις τωρα και για αυτα! αυτες οι εξετασεις δεν σχετιζονται με τη συλληψη αλλα με τις αποβολες και κοστιζουν αρκετα! μηπως να ηρεμησεις και να συγκεντρωθεις στη φαση που εισαι τωρα? θα μου πεις γιατι να μην ξερω? σου το λεω απο προσωπικη εμπειρια Πριν 8 μηνες με εβαλε ενας παρανοικος γιατρος να τις κανω και με ειχε τρομαξει χωρις λογο και θυμαμαι οτι ειχα αγχωθει τοτε περισσοτερο! εσυ ξερεις καλυτερα φυσικα, οπως το αισθανεσαι. Η γνωμη μου ειναι να τις κανεις μολις συλλαβεις ...

Εμενα οι μερες πλησιαζουν και κανω σαν ετοιμοθανατη!!! βγαινω , πινω, ξεσαλωνω... κανονιζω να βαψω τα μαλλια μου, να πω για πεντικιουρ.. να προλαβω!!!χαχαχα γελαω με τον εαυτο μου!! :?:shock:

πολλα φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σε ολες!! ειμαι καινουρια στην παρεα σας και βρισκομαι σε αναμονη μετα την εμβρυομεταφορα. 13/05 εξεταση χοριακης!! ειναι η τριτη μου προσπαθεια και εχω τρελλαθει απο την αγωνια.Ψαχνω να βρω συμπτωματα που να μου επιβεβαιωσουν οτι ολα πηγαν καλα....Μαλλον ειναι πολυ καλο να μοιραζεσαι τις σκεψεις και τις ανυσηχιες με ατομα που εχουν περασει ή περναν το ιδιο,γι αυτο και μπαινω στην παρεα σας!!! ελπιζω να τα λεμε... Καλη επιτυχια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινι!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!

Θα χει πετύχει η προσπάθεια σου είναι οι δυο τυχεροί μήνες για όλες!!!!!!!!

ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

Για τα συμπτώματα αφού θα ξέρεις, μπορεί να μην έχεις καθόλου συμπτώματα και να σαι μια χαρά εγκυούλα!!!! Θα περιμένουμε μέχρι την άλλη εβδομάδα την θετικότατη +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ χοριακή σου!!!!!!!!

Χάρηκα πολύ και πάλι καλώς ήρθες!!

Φιλάκια πολλά

Κοριτσια καλημερα σε ολες!! ειμαι καινουρια στην παρεα σας και βρισκομαι σε αναμονη μετα την εμβρυομεταφορα. 13/05 εξεταση χοριακης!! ειναι η τριτη μου προσπαθεια και εχω τρελλαθει απο την αγωνια.Ψαχνω να βρω συμπτωματα που να μου επιβεβαιωσουν οτι ολα πηγαν καλα....Μαλλον ειναι πολυ καλο να μοιραζεσαι τις σκεψεις και τις ανυσηχιες με ατομα που εχουν περασει ή περναν το ιδιο,γι αυτο και μπαινω στην παρεα σας!!! ελπιζω να τα λεμε... Καλη επιτυχια σε ολες!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σε ολες!! ειμαι καινουρια στην παρεα σας και βρισκομαι σε αναμονη μετα την εμβρυομεταφορα. 13/05 εξεταση χοριακης!! ειναι η τριτη μου προσπαθεια και εχω τρελλαθει απο την αγωνια.Ψαχνω να βρω συμπτωματα που να μου επιβεβαιωσουν οτι ολα πηγαν καλα....Μαλλον ειναι πολυ καλο να μοιραζεσαι τις σκεψεις και τις ανυσηχιες με ατομα που εχουν περασει ή περναν το ιδιο,γι αυτο και μπαινω στην παρεα σας!!! ελπιζω να τα λεμε... Καλη επιτυχια σε ολες!!!

καλη επιτυχια κοριτσακι μου!ολα θα πανε καλα θα δεις και 13/5 θα περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.ποσο δυσκολες ειναι αυτες οι μερες της αναμονης...ξερω... ομως προσπαθησε οσο μπορεις να μην αγχωνεσαι και να εχεις θετικη σκεψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μινι μου και πάλι!!!

Θα σου στείλω request για friend!

Εγώ προσπαθώ με τον άντρα μου για μωράκι 3,5 χρόνια. Είχαμε κάτι θεματάκια, αλλά τώρα πλέον δεν καταφέρνουμε από το άγχος να ρθουμε σεπαφή και τσακωνόμαστε, μίλησα με το γιατρό και μόλις αδιαθετήσω θα του μιλήσω και ξεκινάμε την προσπάθεια μας με εξωσωματική.

Ανυπομονώ να κάνουμε την εξωσωματική!!!!!!!Ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα!!!!!

Προσπαθώ να χω θετική σκέψη!! αν και πέφτω πολλές φορές αλλά εύχομαι σύντομα να τα καταφέρουμε!!!!!

Εσύ τώρα!! ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ!!!

;);););)

stroumf,ευχαριστω και το ευχομαι για ολες μας! εσυ σε τι φαση βρισκεσαι?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol μου σ ευχαριστω και για σενα οτι καλυτερο ευχομαι!εισαι σε αναμονη της προσπαθειας ή για αποτελεσματα??

στρουμφ,εσυ εστειλες request...εγω γιατι δεν ξερω που θα το βρω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μινι μου και πάλι!!!

Θα σου στείλω request για friend!

Εγώ προσπαθώ με τον άντρα μου για μωράκι 3,5 χρόνια. Είχαμε κάτι θεματάκια, αλλά τώρα πλέον δεν καταφέρνουμε από το άγχος να ρθουμε σεπαφή και τσακωνόμαστε, μίλησα με το γιατρό και μόλις αδιαθετήσω θα του μιλήσω και ξεκινάμε την προσπάθεια μας με εξωσωματική.

Ανυπομονώ να κάνουμε την εξωσωματική!!!!!!!Ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα!!!!!

Προσπαθώ να χω θετική σκέψη!! αν και πέφτω πολλές φορές αλλά εύχομαι σύντομα να τα καταφέρουμε!!!!!

Εσύ τώρα!! ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ!!!

;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mini καλως ηρθες!! ευχομαι στις 13 να κανουμε παρτυ!!! :D:D

σκορπινα καλη επιτυχια!! λιγο μετα απο εσενα ακολουθω..!!!ευχομαι να γιορταζουμε παρεα μετα!!

στρουμφ δυνατα!!!! θα τα καταφερεις!! ηρθε η σειρα σου..

νικολ φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους.γιωργο μου να σας ζησει το αγορακι σας κουκλι ειναι!!!τι κανετε κοριτσακια μου?εχω αρκετο καιρο να μπω λογω προβληματος του ιντερνετ.εγω ετοιμαζομαι για τη δευτερη εξωσωματικη ,ευτυχως εχω τεσσερα κατεψυγμενα εμβρυα και η προσπαθεια θα ειναι πιο ευκολη αυτη τη φορα.λογικα τελος μαιου θα γινει η εμβρυομεταφορα.ειχα βεβαια καποια προβληματα με την δουλεια μου και δεν μπορουσα να παρω αδεια ,αλλα τελικα ξεπεραστηκαν.τωρα περιμενω την ακατανομαστη για να ξεκινησω προετοιμασια ενδομητριου.μακαρι να πανε ολα καλα...να ρωτησω βρε κοριτσια με τα κατεψυγμενα εμβρυα οι πιθανοτητες εγκυμοσυνης ειναι λιγοτερες???φιλακια σε ολες!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου,εμενα και η δευτερη και αυτη η προσπαθει ειναι απο κρυοσυντηρημενα.Λενε οτι δεν αλλαζουν οι πιθανοτητες επιτυχιας απο τα νωπα εμβρυα,αρκει τα εμβρυα να ειναι καλης ποιοτητας,δεδομενου οτι τις περισσοτερες φορες βαζουν τα καλυτερα εμβρυα στην πρωτη προσπαθεια....εμενα ευτυχως ολα μου τα εμβρυακια ηταν πολυ καλα και αριστα (ευτυχως),αλλα δυστυχως δεν εδωσαν εγκυμοσυνη.....η πρωτη ηταν βιοχημικη και η δυτερη προσπαθεια αρνητικη... Ελπιζω η τριτη να ειναι και η τυχερη!!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα στην προσπαθεια σου,και να μπει το καλοκαιρι με το καλυτερο νεο που θα μπορουσες να ακουσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου,εμενα και η δευτερη και αυτη η προσπαθει ειναι απο κρυοσυντηρημενα.Λενε οτι δεν αλλαζουν οι πιθανοτητες επιτυχιας απο τα νωπα εμβρυα,αρκει τα εμβρυα να ειναι καλης ποιοτητας,δεδομενου οτι τις περισσοτερες φορες βαζουν τα καλυτερα εμβρυα στην πρωτη προσπαθεια....εμενα ευτυχως ολα μου τα εμβρυακια ηταν πολυ καλα και αριστα (ευτυχως),αλλα δυστυχως δεν εδωσαν εγκυμοσυνη.....η πρωτη ηταν βιοχημικη και η δυτερη προσπαθεια αρνητικη... Ελπιζω η τριτη να ειναι και η τυχερη!!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα στην προσπαθεια σου,και να μπει το καλοκαιρι με το καλυτερο νεο που θα μπορουσες να ακουσεις!!

στο ευχομαι κουκλα μου να ειναι τριτη και τυχερη!!!μακαρι το φετινο καλοκαιρι ολες μας να παμε παραλια με γεματες κοιλιτσες !!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy καλως σας βρηκα!! μακαρι μακαρι για ολες μας!! εσυ ξεκινησες ή ξεκινας διαδικασια?

μινι μου ξεκιναω μαλλον μετα τα μεσα μαιου..

σου ευχομαι αυτη η προσπαθεια σου να ειναι και η τυχερη!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παρεακι μουυυυυυ!!!Με θυμαστε??? Ειμαι η ζαχαρενια και ειμαι καλα!!! Ημουν τοσο καιρο στο νοσοκομειο...αλλα βγηκα προχθες γιατιιιιιιιιιιιιιι στις 29/4 ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑ !!! Προωρο το μωρακι μου...29 εβδομ και 2 ημερων.

Πως πανε οι εγκυες μας??? Παως πανε οι προσπαθειες μας??Καλη επιτυχια κοριτσακια μου...μεσα απο την καρδια μου και με το καλο τα μωρακια σε οσες πετυχαν τον ΣΤΟΧΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re zaxaaaaaaaaaaaaaa pws mas ta les etsiiiiiiiii?

na s zisei koritsara m!na to xaireste kai na to deite opws eseis epithimeite!

viastike loipon to bebe e??koritsaki eipame?:)

gia pes mas koritsaki m tis empeiries sou!

se xasame koritsaki m kai anisixousame para poli!

telos kalo ola kala loipon kopela m!

perimenoume neakia s!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παρεακι μουυυυυυ!!!Με θυμαστε??? Ειμαι η ζαχαρενια και ειμαι καλα!!! Ημουν τοσο καιρο στο νοσοκομειο...αλλα βγηκα προχθες γιατιιιιιιιιιιιιιι στις 29/4 ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑ !!! Προωρο το μωρακι μου...29 εβδομ και 2 ημερων.

Πως πανε οι εγκυες μας??? Παως πανε οι προσπαθειες μας??Καλη επιτυχια κοριτσακια μου...μεσα απο την καρδια μου και με το καλο τα μωρακια σε οσες πετυχαν τον ΣΤΟΧΟ!!!!

Zαχα να το χαιρεσαι το μωρακι σου.Περασες μεγαλη αγωνια ε; Δωσε και σας μας δυναμη που εχουμε κατααγχωθει.Βγήκατε απο το νοσοκομείο; Είστε καλα; Μια χαρα θα στε δηλαδη ειδα στην τηλεοραση ενα μωρακι που γεννηθηκε 5, 5 μηνων και μετα απο ενα χρονο ηταν ενα κουκλακι να το φας.Ευτυχως κοριτσια που ζουμε στο 2011 και εχουμε συμμαχο την ιατρικη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!

Δεν σε ξέρω, αλλά χαίρομαι πολύ που είστε καλά!!!

Και πάλι μπράβο!!

Θέλουμε μια χάρη!!

Να μας στείλεις πολλά πολλά φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!

Να ρθει και σε μας, χαχαχαχα

Φιλάκια πολλά!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παρεακι μουυυυυυ!!!Με θυμαστε??? Ειμαι η ζαχαρενια και ειμαι καλα!!! Ημουν τοσο καιρο στο νοσοκομειο...αλλα βγηκα προχθες γιατιιιιιιιιιιιιιι στις 29/4 ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑ !!! Προωρο το μωρακι μου...29 εβδομ και 2 ημερων.

Πως πανε οι εγκυες μας??? Παως πανε οι προσπαθειες μας??Καλη επιτυχια κοριτσακια μου...μεσα απο την καρδια μου και με το καλο τα μωρακια σε οσες πετυχαν τον ΣΤΟΧΟ!!!!

koritsi mou na sas zisei na einai gero kai na to kamarwsete opws epithymeiteeeee, popoooo xarhka poly pou epitelous mathame kala nea , mpravo koritsi mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...