Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

giwrgo mou...na sas zisei o mpemparos sas...na einai kalotyxo k dynato to glyko mou!!!!!k na tou forate synexeia mataki giati einai sketi glyka mwre to kalo mou :lol: ax na to xaireste k na to deite opws potheite!!!tha ginete yperoxoi goneis k eimai sigouri..

pwpwwww ftou ftou na mi to matiaksw!!!!!einai poly omorfo.......skorda na exei to palikaraki sas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι κουκλι!!!!! γιωργο να σας ζησει!!! καλη δυναμη και με το καλο σπιτι με το αγορακι σας!!!

πολλα φιλια σε ολες.. αντε να ζησουμε κι εμεις τετοια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει και απο εδω Γιώργο μου , είναι πραγματικά κουκλάκι...εύχοαμαι τα καλύτερα στο μωρό και στο υπέροχο ζευγαρι που το έφερε στον κόσμο...

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα.

Εχω καιρο να διαβασω τα νεα σας γιατι δεν προλαβαινω καθολου.... :oops::oops::oops:

Στρουμφακι μου καλο θα συμφωνησω με την twiggy.

Ειναι δυσκολη φαση και την εχουμε περασει-περναμε ολα τα ζευγαρια που εχουνε προβληματα υπογονιμοτητας...

Η λυση κατα την γνωμη μου ειναι η συζητηση. Μια ειλικρινη συζητηση με τον εαυτο σου και μετα με τον αντρα σου. Πες του πως νιωθεις κ παροτρινε τον να σου πει κ αυτος πως νιωθει.Μιλα για τους φοβους σου,το αγχος σου,βγαλε την στεναχωρια σου-ξεσπασε χωρις να ριχνεις ευθυνες πουθενα κ σε κανεναν.

Ο αγωνας ειναι κοινος και θα πρεπει να ειστε στο ιδιο στρατοπεδο συμμαχοι κ οχι αντιπαλοι λογο της πιεσης.

Δωσε χρονο σε σενα κ στην σχεση σας.Μην ξεκινησεις νεα προσπαθεια με προκληση αν δεν ηρεμισεις κ δεν εισαι καλα με τον καλο σου κ τον εαυτο σου. Θελει ηρεμια,ψυχραιμια,θετικες σκεψεις,αγκαλιτσες (οχι πονηρες βρεεε ;) ) και ολα θα πανε κατ ευχην.

ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΠΕΒΑΛΛΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!! (μην το διαβαζεις κ κουνας το κεφαλι σου 8-)8-)8-) !!!ξερω οτι ειναι δυσκολο)

Στην τελευταια μου προσπαθεια,την ωρα της εμβρυομεταφορας των κατεψυγμενων ζουζουνων μου,ελεγα στον γιατρο να κανονισουμε την επομενη προσπαθεια κ οτι μετα την χοριακη (το ειχα προεξοφλησει οτι θα ηταν αρνητικη) θα πηγαινα διακοπες...Τελικα τιποτα απο αυτα δεν εγινε κ τωρα εχω 2 μπουμπουκες στο σπιτι μου.... ;);););););)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ;;;;

Η προσπαθεια που εφερε το θετικο αποτελεσμα ηταν εκεινη που πηγα με ψυχολογια <στα @ρχ...δι@ μου>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop πολυ καλα τα λες... κι εγω ξεκινω σε λιγο καιρο την πρωτη μου προσπαθεια με εξωσωματικη και προσπαθω να σκεφτομαι θετικα! εδω που εχουμε φτασει λεω.. απο αποτυχιες ξερουμε πια!! θα στεναχωρηθω, θα κλαψω αλλα θα μαζεψω παλι τα κομματια μου και θα ξαναπροσπαθησω!! ολες σας καπως ετσι δεν τα καταφερατε??!! σημασια εχει να γινουμε καποτε μανουλες.. αργα ή γρήγορα...ευχομαι χωρις αλλη ταλαιπωρια :ympray:

πολλα φιλια στις κορουλες σου, να τις χαιρεστε!!!!

φιλια σε ολες, καλη πρωτομαγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Χριστός Ανέστη- Χρόνια πολλά και καλό μήνα.

Daddycool να σας ζήσει ο μπεμπούλης σας - είναι κουκλί.

Στα κοριτσάκια που είναι εγκυούλες καλή συνέχεια και στα κοριτσάκια που είναι σε προσπάθεια καλή επιτυχία.

Τελικά δεν το πρόλαβα το Πάσχα. Απο το πολύ άγχος καθυστέρησε η περίοδος και πάει η προσπάθεια. Πάμε για τον Ιούλιο τώρα γιατί λόγω υποχρεώσεων στην δουλειά δεν μπορώ να λείψω πιο νωρίς.

Δεν πειράζει όμως - οτι έγινε - έγινε.

Η ψυχολογία μου είναι πολύ καλή. Έχω 2 μήνες μπροστά μου να κάνω πράγματα που με ευχαριστούν και οταν έρθω στην Αθήνα θα πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου να προσευχηθώ και με τη βοήθεια της βουρ για τις βλαστοκυστούλες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwrgo na sas zisei o mpemparos!re si kouklaki sketto, e?na to xaireste kai na sas zisei!oloi OI AGIOI dipla tou na einai kathe stigmi kai lepto tis zwis tou!

lollilopaki m kala ta les!i psixologia paizei poli simantiko rolo!simasia exei kathe kopela mesa tis na nai kala, me ton antrouli tis na perna kala kai oso apisteuto kai koinotipo akougeto TO KALO PRAGMA ARGEI NA RTHEI, EEE?koritsia m efoplisteite me pisti, dinami kai sinexiste ton agwna!oles nikitries tha vgoume!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και Γιώργο μας ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!

Γιώργο το μωράκι σας είναι κουκλί!!!!! Να σας ζήσει και πάλι!!! Η Αγία Ειρήνη είναι κοντά του και κοντά σας και σας προσέχει!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!! ;);););) .

Εγώ παιδιά σήμερα διάβασα τα μηνύματα σας, ευχαριστώ πολύ πολύ το έχω ανάγκη και με βοηθάτε πολύ!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής και χαίρομαι που σύντομα θα χουμε ευχάριστα, ΜΑΚΆΡΙ!!

Όπως σας είπα στο προηγούμενο μήνυμα, τσακωνόμαστε αλλά τελικά μιλήσαμε με τον άντρα μου, τα βάλαμε κάτω και ανοίξαμε και οι δυο τις καρδιές μας, ανυπομονώ, αγωνιώ και φυσικά ελπίζω ότι θα τα καταφέρουμε και όλα θα είναι πολύ πολύ όμορφα!!!

Με πιάνουν ανασφάλειες αλλά τις προσπερνώ προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά και να προσεύχομαι για να τα καταφέρουμε!

Θέλω να με ενημερώσετε αν ξέρετε, πόσες μέρες πρέπει μετά την προσπάθεια να καθόμαστε σπίτι και να μην πάμε στην δουλειά, και επίσης πότε ξεκινά η αγωγή για την προσπάθεια;;;

Θα περιμένω να μου πείτε αν ξέρετε που πιστεύω ότι ξέρετε ..χαχχαχααχ

Φιλιά πολλά σε όλες τις φίλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες μου!!!

;););););););););););;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφακι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! παρειτσα θα παμε τελικα... κι εγω τη πρωτη μου εξωσωματικη θα κανω αυτον τον μηνα..προσπαθω να μην αγχωνομαι.. οσο για το ποσο καθομαστε , τι κανουμε και λοιπα.. θα μας τα πουν οι γιατροι αυτα ειναι το λιγοτερο!αντε να δουμε... :ympray::ympray::ympray:

πολλα φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου Λολλιποπάκι !!!

Ειλικρινά σευχαριστώ πολύ πολύ γιαυτά που γράφεις εγω θα τα εκτυπωσω και θα τα χω στην τσάντα μου να τα διαβάζω γιατί με βοηθάει!!!

Αυτές τις μέρες είμαστε καλύτερα, ελπίζω ότι θα τα καταφέρουμε προσεύχομαι και ελπίζω!!!!!

Είμαστε πιο ήρεμοι με τον άντρα μου, και ξέρουμε τι γίνεται. Η αλήθεια είναι ότι εγώ το σκέφτομαι αλλά προσπαθώ να το ξεπερνώ και να κάνω πολύ καλές σκέψεις και θετικότατες. Κρατώ όμως μικρό καλαθάκι γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!

Να μας έχει όλους ο Θεός καλά και υγιείς και να τα καταφέρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι κορίτσια, μακάρι!!!!

Κάντε μου φου, στείλτε μου ότι πιο θετική ενέργεια έχετε και εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Εσένα τι κάνουν τα μωράκια;;;; Δεν σε χουμε ρωτήσει;;;;;;;;;;

Καλησπερα κ απο μενα.

Εχω καιρο να διαβασω τα νεα σας γιατι δεν προλαβαινω καθολου.... :oops::oops::oops:

Στρουμφακι μου καλο θα συμφωνησω με την twiggy.

Ειναι δυσκολη φαση και την εχουμε περασει-περναμε ολα τα ζευγαρια που εχουνε προβληματα υπογονιμοτητας...

Η λυση κατα την γνωμη μου ειναι η συζητηση. Μια ειλικρινη συζητηση με τον εαυτο σου και μετα με τον αντρα σου. Πες του πως νιωθεις κ παροτρινε τον να σου πει κ αυτος πως νιωθει.Μιλα για τους φοβους σου,το αγχος σου,βγαλε την στεναχωρια σου-ξεσπασε χωρις να ριχνεις ευθυνες πουθενα κ σε κανεναν.

Ο αγωνας ειναι κοινος και θα πρεπει να ειστε στο ιδιο στρατοπεδο συμμαχοι κ οχι αντιπαλοι λογο της πιεσης.

Δωσε χρονο σε σενα κ στην σχεση σας.Μην ξεκινησεις νεα προσπαθεια με προκληση αν δεν ηρεμισεις κ δεν εισαι καλα με τον καλο σου κ τον εαυτο σου. Θελει ηρεμια,ψυχραιμια,θετικες σκεψεις,αγκαλιτσες (οχι πονηρες βρεεε ;) ) και ολα θα πανε κατ ευχην.

ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΠΕΒΑΛΛΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!! (μην το διαβαζεις κ κουνας το κεφαλι σου 8-)8-)8-) !!!ξερω οτι ειναι δυσκολο)

Στην τελευταια μου προσπαθεια,την ωρα της εμβρυομεταφορας των κατεψυγμενων ζουζουνων μου,ελεγα στον γιατρο να κανονισουμε την επομενη προσπαθεια κ οτι μετα την χοριακη (το ειχα προεξοφλησει οτι θα ηταν αρνητικη) θα πηγαινα διακοπες...Τελικα τιποτα απο αυτα δεν εγινε κ τωρα εχω 2 μπουμπουκες στο σπιτι μου.... ;);););););)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ;;;;

Η προσπαθεια που εφερε το θετικο αποτελεσμα ηταν εκεινη που πηγα με ψυχολογια <στα @ρχ...δι@ μου>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, συγνώμη που μπαίνω έτσι στο θέμα σας, καταρχην θα ηθελα να ευχηθώ στην κάθε μια ξεχωριστά να αποκτήσει γρήγορα όσα παιδάκια η καθε μια επιθυμεί, υγιέστατα, χαρούμενα και ευτυχισμένα! :x:x:x

Βρε κορίτσια ηθελα να σας ρωτήσω για την Ζαχαρένια (την Βικυ) εχετε κάποιο νέο της? Ολα καλά με την εγκυμοσύνη? ηξερα οτι ειναι ξάπλα λόγω της παλινδρόμισης του ενος εμβρύου, έχετε άλλα νέα της?

Φιλάκια πολλά κορίτσια, σας ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEEERAAAAAAAA SE OLES TIS GLUKES MOU FILENADEEEEESS!!!!!!!!!!

GIORGOOOOOO GENNHSAME ENA KOUKLOOOOOOOOO EEEE???????? BRAVOOOOOOOOOO ZHSE THN EFTYXIA GLUKE MOU!!! TA FILIA MAS STO KORITSI SOU :D:D:D:D:D:D:D:D:D O THEOS MAZI SAS!!!!

STROUMFAKI KALH EPILOGH H EXWSWMATIKH!!!! ME AKOUSES TELIKA ;););) BRAVO!! TWRA NA SAI SIGOURH KAI XALARH!!!!! THA KANEIS TO MWRAKI!! ;)

ELEY8ERIA MOU KAI GW THN PSAXNW!!!! ANHSYXW POLU!!!! HTAN EDW KATHE MERA ALLA EDW KAI KATI MHNES XATHIKE!!! AN MATHEIS KATI PES MAS GIA TO ZAXARWTO MAS!!!!!

NIKOLAKI LOLLIPOP KATERINAKI GIRL ANNA BARCELONITA KIKITSA POU EISTE KALE??????????????????

THELETE TA NEA MOU????????????????? LOIPON......... POULAW TO MAGAZI GIATI O SPONDYLOS MOU DEN ANTEXEI THN ORTHOSTASIA OLH MERA KAI DEN MPORW NA TO KRATHSW KAI NA MHN DOULEVW TA EXODA TREXOUN...... EKLAPSA LIGO ALLA MAKARI NA NAI KALA TO MWRAKI MOU KAI H DOULEIA XANAFTIAXNETE!!! TO PROSPATHISA TOULAXISTO...... :cry: SE AFTH TH ZWH KATI KERDIZOUME KAI KATI XANOUME!!! EFTYXWS STHN PERIPTWSH MOU THA XASW TO MAGAZI KAI THA KRATHSW TO MWRAKI!!!

FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα καλημέρα και χρόνια πολλά!!

Πολύ μεγάλη η απόφαση σου αλλά μπράβο!!! Πολύ ώριμο από πλευράς σου και πολύ όμορφο για το μωράκι σου και φυσικά και για την οικογένεια σου!!

Σχετικά με τα δικά μου: ότι μου είπες ακριβώς τα ίδια μου είπε ο γιατρός μου. Τον πήρα τηλ. μια μέρα που ήμουν αρκετά χάλια και μετά από πολύ ώρα που μιλούσαμε και του εξήγησα ότι με το άγχος που έχουμε δεν καταφέρνουμε ούτε σε επαφή να έρθουμε, και ότι έτσι χαλάει η σχέση μας. Μου είπε να ηρεμήσω, με ρώτησε διάφορα και συζητούσαμε αρκετή ώρα, ωστόσο τον ενημέρωσα και για κάτι εξετάσεις ορμονικές που έκανα και μου είπε ότι όλα καλά, δεν χρειάζεται να συνεχίσω αυτό το καιρό την αγωγή γιατί έχουν ρυθμιστεί. Τέλος, μου είπε ότι θα κάνουμε προσπάθεια με εξωσωματική κανονική και αυτό γιατί έχει πολλές μεγαλύτερες πιθανότητες από την εξωσωματική σε φυσικό (όπως ακριβώς με είχες ενημερώσει και εσύ). Το μόνο για το οποίο έχω μπερδευτεί είναι ότι δεν μου είπε τίποτα άλλο παρα μόνο να του τηλεφωνήσω την πρώτη μέρα που θα αδιαθετήσω. Δεν θα πρεπε να μου πει τον γιατρό που συνεργάζεται και θα κάνω την εξωσωματική. Και αφού δεν μου χει πει τίποτα και δεν έχω μιλήσει και με τον άλλο γιατρό, καταλαβαίνω ότι δεν θα κάνουμε την προσπάθεια στον κύκλο που έρχεται... Έτσι δεν είναι;;; ή υπάρχει κάτι που δεν ξέρω.

Απλά καταλαβαίνω ότι δεν θα προλάβω να χω κάποια αγωγή που θα πρέπει, για να προβούμε στην προσπάθεια.... Ξέρετε κάτι νιώθω χαζή. Ότι αφήνω τον καιρό, και δεν κάνω κάτι..

Σκέφτηκα να πάρω τις κοπέλες και να τις ρωτήσω !

KALHMEEEEEEEEEEERAAAAAAAA SE OLES TIS GLUKES MOU FILENADEEEEESS!!!!!!!!!!

GIORGOOOOOO GENNHSAME ENA KOUKLOOOOOOOOO EEEE???????? BRAVOOOOOOOOOO ZHSE THN EFTYXIA GLUKE MOU!!! TA FILIA MAS STO KORITSI SOU :D:D:D:D:D:D:D:D:D O THEOS MAZI SAS!!!!

STROUMFAKI KALH EPILOGH H EXWSWMATIKH!!!! ME AKOUSES TELIKA ;););) BRAVO!! TWRA NA SAI SIGOURH KAI XALARH!!!!! THA KANEIS TO MWRAKI!! ;)

ELEY8ERIA MOU KAI GW THN PSAXNW!!!! ANHSYXW POLU!!!! HTAN EDW KATHE MERA ALLA EDW KAI KATI MHNES XATHIKE!!! AN MATHEIS KATI PES MAS GIA TO ZAXARWTO MAS!!!!!

NIKOLAKI LOLLIPOP KATERINAKI GIRL ANNA BARCELONITA KIKITSA POU EISTE KALE??????????????????

THELETE TA NEA MOU????????????????? LOIPON......... POULAW TO MAGAZI GIATI O SPONDYLOS MOU DEN ANTEXEI THN ORTHOSTASIA OLH MERA KAI DEN MPORW NA TO KRATHSW KAI NA MHN DOULEVW TA EXODA TREXOUN...... EKLAPSA LIGO ALLA MAKARI NA NAI KALA TO MWRAKI MOU KAI H DOULEIA XANAFTIAXNETE!!! TO PROSPATHISA TOULAXISTO...... :cry: SE AFTH TH ZWH KATI KERDIZOUME KAI KATI XANOUME!!! EFTYXWS STHN PERIPTWSH MOU THA XASW TO MAGAZI KAI THA KRATHSW TO MWRAKI!!!

FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους.γιωργο μου να σας ζησει το αγορακι σας κουκλι ειναι!!!τι κανετε κοριτσακια μου?εχω αρκετο καιρο να μπω λογω προβληματος του ιντερνετ.εγω ετοιμαζομαι για τη δευτερη εξωσωματικη ,ευτυχως εχω τεσσερα κατεψυγμενα εμβρυα και η προσπαθεια θα ειναι πιο ευκολη αυτη τη φορα.λογικα τελος μαιου θα γινει η εμβρυομεταφορα.ειχα βεβαια καποια προβληματα με την δουλεια μου και δεν μπορουσα να παρω αδεια ,αλλα τελικα ξεπεραστηκαν.τωρα περιμενω την ακατανομαστη για να ξεκινησω προετοιμασια ενδομητριου.μακαρι να πανε ολα καλα...να ρωτησω βρε κοριτσια με τα κατεψυγμενα εμβρυα οι πιθανοτητες εγκυμοσυνης ειναι λιγοτερες???φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ καλη σου επιτυχια!!!! κι εγω ετοιμαζομαι για εξωσωματικη αλλα ειναι η πρωτη φορα και δεν ξερω παρα πολλα! νομιζω ομως οτι οι πιθανοτητες επιτυχιας δεν αλλαζουν στην περιπτωση των κατεψυγμενων.. απλα η διαδικασια οπως λες κι εσυ ειναι πιο ανετη αφου δεν χρειαζεται διεγερση κλπ. ευχομαι συντομα εγκυουλα!!! φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalimera, ti kanete? xthes ekana thn ysteroskophsh, h mhtra mou htan pentakatharh mou eipe o giatros, den eiparxei kanena provlima alla egw den kserw an prepei na xarw h na stenaxwrithw giati gia akomh mia fora den vriskoume kanena provlima kai den menw eggyos, den kserw ti na kanw allo, ti na psaksw parapanw, o giatros leei telh maiou na valoume ta katepsygmena pou exoun meinei kai apo thn mia to thelw san trelh alla apo thn allh fovamai mipws apotyxw pali kai den to anteksw, thelw na kanw kai alles eksetaseis alla aytos mou leei pws den xreiazete, ti na kanw re koritsia? na proxwrhsw kai o theos voithos?

nikol mou etsi lene pws oi pithanothtes epityxia me ta katepsygmena einai ligoteres alla na sou pw egw thn mia kai monakikh fora pou emeina eggyos htan me ta katepsygmena pou eixa valei kai na fantasteis pws exw kanei 4 ekswswmatikes kai twra etoimazomai gia thn pempth,opote mhn to skeftesai atsi, an einai na piaseis tha to piaseis, opote kalh epityxia na exoume giati mallon tha eimaste mazi gia telh maiou mazi me thn twiggy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου σκορπινακι!!! μπραβο!! πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα με την εξεταση!! εννοειται πως πρεπει να χαιρεσαι.. ξου ξου το κακο ..φαντασου να υπηρχε κατι και να ειχες τρεξιματα! το ξερω πως ειναι οταν δεν συμβαινει τιποτα αλλα παρολο αυτα δεν βρισκουν καποια αιτια !σε πιανει πανικος! ας μη φτασουμε ομως στο σημειο να θελουμε να υπαρχει προβλημα για να να εχουμε και τη ψευδαισθηση οτι θα λυθει! η γνωμη μου ειναι πως κι εσεις εχετε ταλαιπωρηθει πολυ και πλεον ειστε πολυ κουρασμενοι και αγχωμενοι και πεσμενοι.. οποτε και ολα τελεια να ηταν και να περιμενατε ..ειναι δυσκολο να γινει κατι, γινεται αλλα με μικρες πιθανοτητες... και μεγαλο τιμημα! Οποτε λεω να προχωρησεις κι ο,τι γινει! Κι εγω ετσι σκεφτομαι.. ας κανουμε αυτη την προσπαθεια μιας και εχουμε φτασει στα ορια μας και αν δεν τα καταφερουμε.. το καλοκαιρακι ερχεται..να ξεκουραστουμε ,να χαλαρωσουμε και μετα ξανα να συνεχισουμε τον αγωνα..

σας ευχομαι καλη επιτυχια!!! καλα εχουμε μαζευτει πολλες για τελη μαιου!!!! δυνατα λοιπον ..ελπιζω να εχουμε ευχαριστα!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy καλη επιτυχια γλυκια μου,σκορπινα μου με το καλο η νεα σου προσπαθεια.κοριτσακια μου μακαρι να πανε ολα καλα και τον ιουνιου να εχουμε μονο ευχαριστα.σκορπινα μου εγω στην πρωτη προσπαθεια που ειχα με φρεσκα εμβρυα ηταν θετικη ομως δυστυχως το ονειρο τελειωσε αμεσως,εχω ενα αγχος για τα κατεψυγμενα δεν το κρυβω , ομως οπως λες κι εσυ αμα ειναι να γινει θα γινει.twiggy στην αθηνα θα κανεις την προσπαθεια σου?εσυ σκορπινα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρειτσα,τι κανετε??

Βλεπω νεες προσπαθειες ξεκινανε..ευχομαι ολες να τα καταφερετε κ συντομα να μας πειτε τα ευχαριστα!!!!

Οσο για τα κατεψυγμενα..το αντρακι μας ειναι παγωτινι που το ξεπαγωσαμε!!!!!!!!!

Ο οργανισμος ειναι πιο ξεκουραστος,το πρωτοκκολο πιο ευκολο..ξεκινηστε με καλη ψυχολογια ειναι το παν!!!Το ξερω απο πρωτο χερι ως ειναι δυσκολο..αλλα να ξερετε πως μονο με καλη ψυχολογια θα πανε ολα καλα!!!Τα μωρακια θελουν ευχαριστο περιββαλον να νιωσουν ζεστασια και να μεινουν!!!!!

Καρδουλα μου καλα κανεις με το μαγαζι..απολαυσε την εγκυμοσυνη σου,τον γιο σου και το μωρακι που ερχεται!!!!!!!

Για τη Ζαχαρενια..απο οτι διαβασα στο Facebook ειναι στο νοσοκομειο..μαλλον εχει συσπασεις απο οτι καταλαβα..δεν εχω καταφερει ουτε εγω να μιλησω μαζι της..ευχομαι μονο να της πανε ολα καλα και συντομα να χουμε νεα της!!!

Τα δικα μου νεα ειναι μια χαρα,ο μικρουλης μας μεγαλωνει κ ολακυλουν ομαλα!!μπηκα κιολας στον 7ο και ο γιατρος μας ειναι πολυ ευχαριστημενος με ολη την πορεια!!!!!Γυρω στην 38η βδομαδα θα το κρατησουμε στην αγκαλια μας!!!!!!!

Φιλακιααααααααα σε ολες και σας θελω χαμογελαστες και με θαρρος και πιστη!!!!!

Ολες θα τα καταφερετε..Αυτο να το θυμαστε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperizw tin pareoula mou......

ti omorfa nea diabazw???

skorpinaki mou....mi skeftesai arnitika!!!!!ksereis kala.....xairomai pou den brethike tipota k einai mia xara i mitra sou!!!!na xairesai k esy k na synexiseis me aisiodoksia k xara!!!!!

twiggy mou kali epityxia k se sena!!!!konteboun oi meroules ee???makari kopela mou na einai i prwti sou k i tyxeri!!!!!pou eimai sigouri diladi ;);) tha mas anakoinwsete ooooooles efxarista!!!

nikol mou k esy mazi me tis alles....gia na mi sas prolabainoume kale???se pia tha prwtoefxithoume??? :lol: ola kala tha pane k gia sena....tha to deis :geek:

sas efxomai koritsia mou kali kali kali epityxia k na gastrwthite na mas fysate :lol::lol:

filia polla se oli ti parea!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερά!!

Διαβάζω ότι οι περισσότερες είμαστε καλά, ήρεμες και δρομολογούμε...

Εγω αποφάσισα να κάνω εξέταση θρομβοφιλίας και ΝΚ για να ξέρουμε και πιστεύω να μας βοηθήσει, σήμερα που θα μιλήσω με το ιατρείο του θα τους το πω, όπως και θα τους ρωτήσω και κάποιες απορίες μου για να γνωρίζω, οπότε το απόγευμα θα έχω νεώτερα.

Κορίτσια... προσεύχομαι να μας βοηθήσει ο Θεούλης να αποκτήσουμε το μεγαλύτερο δώρο του. Μακάρι Χριστούλη μου μακάρι.

Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας που μας είχε συμβεί πριν 2 χρόνια. Είχαμε πάει καλοκαίρι στη Ρόδο για διακοπές, προσπαθούσαμε και τότε για παιδάκι. Τυχαία ενω κάναμε μπάνιο στη θάλασσα κοίταξε ένας από τους δυο μας ψιλά και είδαμε στην κορυφή ενός βουνού ένα εκκλησάκι, και το απόγευμα το επισκευτήκαμε. Ήταν το εκκλησάκι της Παναγίας Τσαμπίκας όπου πολλά ζευγάρια που θέλουν να κάνουν μωράκι, και προσπαθούν κάνουν τάμα εκεί. Έκανα και εγώ όπως και έγραψα στο βιβλίο που έχει εκεί μια προσευχούλα προς την Παναγίτσα. ΜΑΚΑΡΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!

Κάθομαι και σκέφτομαι ότι πλέον είμαι πολύ συνειδητοποιημένη, ότι ανυπομονώ και με θετικές σκέψεις στο νου περιμένω να ξεκινήσουμε την προσπάθεια μας. Μακάρι κορίτσια να γίνει και να πετύχει ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!

Σας κούρασα, ήθελα όμως να σας γράψω σήμερα τις σκέψεις μου!!

Φιλιά πολλά πολλά!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!

νικολ και τζανολινο σας ευχαριστω πολυ πολυ, ευχομαι τα καλυτερα και για εσας!! κατερινα φιλια στην κοιλιτσα..

στρουμφακι ευχαριστουμε που μοιραστηκες την ιστορια σου ειναι πολυ γλυκια! να εισαι χαλαρη και αισιοδοξη και ολα θα γινουν... καλη επιτυχια με τις εξετασεις.. εγω θα σου προτεινα βεβαια να μην τρεχεις τωρα και για αυτα! αυτες οι εξετασεις δεν σχετιζονται με τη συλληψη αλλα με τις αποβολες και κοστιζουν αρκετα! μηπως να ηρεμησεις και να συγκεντρωθεις στη φαση που εισαι τωρα? θα μου πεις γιατι να μην ξερω? σου το λεω απο προσωπικη εμπειρια Πριν 8 μηνες με εβαλε ενας παρανοικος γιατρος να τις κανω και με ειχε τρομαξει χωρις λογο και θυμαμαι οτι ειχα αγχωθει τοτε περισσοτερο! εσυ ξερεις καλυτερα φυσικα, οπως το αισθανεσαι. Η γνωμη μου ειναι να τις κανεις μολις συλλαβεις ...

Εμενα οι μερες πλησιαζουν και κανω σαν ετοιμοθανατη!!! βγαινω , πινω, ξεσαλωνω... κανονιζω να βαψω τα μαλλια μου, να πω για πεντικιουρ.. να προλαβω!!!χαχαχα γελαω με τον εαυτο μου!! :?:shock:

πολλα φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...