Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Kαλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα,

Ζαχαρένια όλα θα πάνε καλά!!!! Να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις το μωράκι!!! Φιλιά

Όσο για τα δικά μου, σας ευχαριστώ παρα παρα παρα πολύ που μου απαντάτε και μέσα από το site έχω φίλες που αν και δεν σας γνωρίζω μυράζομαι τόσα πολλά μαζί σας και συγχρόνως με βοηθάτε τόσο πολύ ψυχολογικά. Ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πόλυ!!!!!

Τελικά μετά από 7 μέρες καθυστέρηση, μετά από μια αρνητική χοριακή, για άλλη μια φορά, αδιαθέτησα. Σήμερα θα μιλήσω με το γιατρό... για να δούμε άν θα πρέπει να κάνω κάτι με την περίοδο μου για να γίνει πιο σταθερή και αν θα μπορέσουμε να πάμε για φυσικό κύκλο. Γιατί γμτ... να χαλάσει πάλι ο κύκλος μου?????????

Λίγο αγχώνομαι, και σκέφτομαι διάφορα... Δεν φοβάμαι, ότι θα ξεκινήσουμε προσπάθειες με εξωσωματική αλλά θέλω πολύ να ξεκινήσουμε γιατί πιστεύω ότι θα πάει καλά και θα αποκτήσουμε μωράκι!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,,, ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ: ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ, ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ!!! ΤΙ ΧΑΠΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???? ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ... ???????? Τί χαπάκι παίρνουμε και φτιάχνει ο κύκλος? Για να μπορέσω να ξεκινήσω εξωσωματική σε φυσικό???

Θα περιμένω να μου πείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMEEEEEEEEEEEEEERAAAAAA!!!!!!!!!!!! TI MOU KANETE????????????

ZAXARWTAKI MOU GLUKO DIKAIO EIXA POU ANHSYXOUSA GIA SENA KAI TO NIKOLAKI MAS!!! KOURAGIO GLUKIA MOU KAI TO THAVMATAKI SOU THA GINEI!! TO MWRAKI SOU THA NAI DYNATO KAI OLA THA PANE KALA !!!!!!!!!!!!!! THA TO KRATAS AGGALITSA SE LIGOUS MHNES :D;)

NIKOLAKI MOU ESY DEN KATALAVA AKRIVWS TI EKANES ALLA AKOUGETE DYSKOLO :roll: POLEMISTES MWRAKI KAI MAMA OLA KALA THA PANE!!!!!!!!!!

GIORGO MOU TELEIES OI FOTO SOU!!!! :D:D:D

STROUMF GLUKIA MOU EGW EPERNA CYCLACUR GIA 3 MHNES PRIN THN EXWSWMATIKH!! PRWTA MOU FTIAXE TON KUKLO KAI META PROXWRHSAME!!! EIXAME PROGRAMMA 2 XRONIA!!

EYEOREEEEEEEEEEEEEEE ME THN THETIKH ENERGEIA PERNA GRHGORA OKAIROS KAI TO SYMPAN SYNOMOTEI YPER SOU!!!!!!!! AFTO EINAI FETTAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D

ANASTASAKIIIIIIII TELEIWNEI H DIADIKASIA KAI KALH ARXH FILENADAAA!!! ;);););););)

GIRL VGAZOUME TO SPIRAL THN PEMPTH EEEEE???? KALH ARXH GLUKA MOU!!!!!!!!! EGW EDW EIMAI E?

NA RWTHSW KATI VRE KORITSIA???? H PALIDROMHSH PWS GINETE????? YPARXEI KAPOIOS SYGGEKRIMENOS LOGOS H' APLA TYXH??????????? NA ANHSYXW????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε...?εμεις καλα....

ο θεος να βοηθαει ολα τα παιδακια κ τις εγκυουλες....

ζαχαρωτο μου κ νικολ ολες οι προσευχες μαζι σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

zaxarwtouli m poli lipithika!anisixousa arketa p dn se evlepa sto foroum k proseuxomouna gia sena!O THEOS EINAI MEGALOS omws kopelitsa m!na sai dinati gia to allo mwraki p einai sti koilitsa s!iremise twra kai na xekourazesai!ola tha pane kala!mia zesti agkalia apo mena kai tis kaliteres euxes ola na pane teleia mexri telous!

nikolaki kalitera eisai koritsi m?o antraklas mas o dinatos?:)

kardoula m iremise k na xeis pisti!ola tha pane teleia kopela m!auto na les k auto na to pisteueis!

nai tin pempti paw sto giatro na doume an ola einai ok gia na vgaloume to spiral!AX THEE M MAKARI!

oi upoloipes ti m kanete?sofitsa?annoula mi m anisixeis!O THEOS KAI H PANAGIA MAZI S!Eyeore?katerinaki?barcelonita?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα μου συμφωνα με τα λεγομενα μαις γιατρου που εχω μιλησει τωρα τελευταια γινετε απο θρομβοφιλια,αυτοανοσα νοσοι κολλαγονου, διαφορα μικροβια...κ φυσικα χρωμ.ανωμαλιων....δεν γινετε κατι τυχαιο....τυχαιο ειναι το γεγονος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααααααααα κ γιωργο.τι κανετε?πως ειστε?καλα?εγω μια χαρα.η αληθεια ειναι οτι ολες επηρρεαζομαστε οταν συμβαινει σε καποια απο εμας.αλλα τι να κανουμε πρεπει να στηριζουμε η μια την αλλη κ να βγαζουμε τα ασχημα απο το μυαλο μας.

καρδουλα μου,παλινδρομη ειναι μια εγκυμοσυνη που το μωρο δεν αναπτυσσεται οπως πρεπει.για πολλους κ διαφορους λογους που αφορουν ειτε τη μαμα ειτε το μωρο.μην ασχολεισαι με αυτα δε συμβαινουν σ ολες μας.εμενα δηλ μου χε τυχει περυσι αλλα φαινοταν απο την αρχη οτι κατι δε πηγαινε καλα

φιλιααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ένα ακόμα κυστικό.ΣΤο μεταξύ έχει χαλάσει και ο κύκλος μου και τώρα θα περιμένω να αδιαθετήσω και θα ξεκινήσω με αντισυλληπτικά γιατί έχει χαλάσει ο κύκλος μου και μετά 16 μέρα μακρύ πρωτόκολλο.

Απελπισία νιώθω και κενό. Δεν θα τα καταφέρω ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ένα ακόμα κυστικό.ΣΤο μεταξύ έχει χαλάσει και ο κύκλος μου και τώρα θα περιμένω να αδιαθετήσω και θα ξεκινήσω με αντισυλληπτικά γιατί έχει χαλάσει ο κύκλος μου και μετά 16 μέρα μακρύ πρωτόκολλο.

Απελπισία νιώθω και κενό. Δεν θα τα καταφέρω ποτέ!

να μη νιωθεις ετσι.ακου εκει δε θα τα καταφερεις?τι ηττοπαθειες ειναι αυτες.μωρε που να γυρισει ο κοσμος τουμπα κ εσυ θα κανεις παιδακι.στο λεω εγω.σημειωσε το κ θα με θυμηθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ένα ακόμα κυστικό.ΣΤο μεταξύ έχει χαλάσει και ο κύκλος μου και τώρα θα περιμένω να αδιαθετήσω και θα ξεκινήσω με αντισυλληπτικά γιατί έχει χαλάσει ο κύκλος μου και μετά 16 μέρα μακρύ πρωτόκολλο.

Απελπισία νιώθω και κενό. Δεν θα τα καταφέρω ποτέ!

κοριτσακι μου λυπαμαι...εχε πιστη..δεν ξερω τι να σου πω...ο θεος ειναι μεγαλος

τι εκανες βραχυ ή φυσικου κυκλου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είναι κάποια που ξέρει για το χαπάκι που λέγαμε νωρίτερα?????

Ξέρετε κάτι???

Γιατί έχω αρχίσει πάλι και ανησυχώ!!!!

Πως μπορεί να φτιάξει ο κύκλος μου, που χάλασε πάλι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα σε ευχαριστώ να είσαι καλά.

Χρυσάνθη μου φυσικός κύκλος ήταν , αλλά γενικά έχω πάθει ένα ταράκουλο σε αυτόν τον κύκλο μου είχα αδιαθετήσει 18 μέρα, και στον προηγούμενο είχα ανεβάσει μια προγεστερόνη στο 7,2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου, μπήκα για να δω τα νέα σου.....τι έγινε? Δεν ήταν καλό το ωαριάκι μας? Μην πέφτεις μαναράκι μου....σε ταλαιπωρεί αλλα δε θα του περάσει.. :-* θα γίνεις μανούλα ο κόσμος να χαλάσει.

Γιώργο μου καλέ, εχω να σε διαβασω τόσες μέρες....να είσαι καλά κ εσυ κ το μωράκι σου κ η γυναικούλα σου φυσικά..ευχαριστώ πολύ.

stroumf μάλλο τα serpafar είναι...αυτα έπαιρνα 6 μήνες για ρύθμιση κύκλου κ πιο πολλά ωαριάκια..

Καρδούλα μου έκανα καισαρική για να μου αφαιρέσουν την αριστερή ωοθήκη λόγω συστροφής...βλέπεις είμαι πολυκυστικού, με πείραξαν οι ορμόνες, ΠΟΛΥ άτυχη ΑΛΛΑ και ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ αν είχε συμβει αυτο στο 1ο ή στο 3ο τρίμηνο το μωρό δε θα τα κατάφερνε................Μόνο στο 2ο τρίμηνο που είμαι εγω θα μπορούσε να γίνει μια τέτοια επέμβαση.........Και φυσικά για να μη πανικοβληθει κάποια κοπέλα για τις ορμόνες δεν είναι κάτι που συμβαίνει συχνά.....κ οι γιατροί τα έπαιξαν.....

Σας φιλώ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!ΕΓΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ(145 ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ)ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΩ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΟΛΩΝ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΑΧΑ ΜΑΣ!!ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΣΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEEEEEERAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

EYEORE GLUKO MOU KORITSAKI MEGALH TALAIPWRIA PERNAS KORITSAKI MOU KAI EFXOMAI NA PERASEI AFTO TO PROVLHMATAKI SYNTOMA :!::!::!::!::!::!: AGGALITSA MWRAKI MOU :!::!::!::!:

NIKOLAKI MOU TO MWRAKI KAI SY NA SASTE KALA KAI O THEOS HTAN KAI THA NAI MAZI SAS :!::!:

ZAXARWTOULI MOU XERW STENAXWRIESAI KAI DEN EXW LOGIA NA SOU PW ALLA KANE YPOMONH KORITSAKI MOU GIA TO MWRAKI POU EINAI STHN KOILITSA SOU E????????? AGGALITSA KAI FILIA SOU STELNW GLUKIA MOU :!::!::!::!::!:

EGW EXW ANAGOULES TWRA POLLES KAI ZALADES ALLA XALALI :D:D KALA NA NAI TO MIKRO MOU :!:

AVRIO PAME XANA NA AKOUSOUME THN KARDOULA KAI NA DOUME POIA FARMAKA THA STAMATHSOUME :!:

AFTH H PROGESTERONH ME PETHAINEI VRE PAIDI MOU :!::!: POTE THN STAMATHSATE ESEI KORITSAKIA MOY?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας :D τι κανετε?ολα καλα?

καρδουλα με το καλο να ακουσετε καρδουλα αυριο.εγω τα εστοποουζ τα χα σταματησει μια βδομαδα μετα τη χοριακη.τα ουτροτζεσταν με το που εκλεισα το 2ο μηνα

εγω κοριτσακια εχω ταχυπαλμιες.95 με 105 χτυπαω.πιεση μεγαλη 10 κ μικρη 6-7.φανταζομαι απο την εγκυμοσυνη ε?

οι υπολοιποι-ες τι κανετε?

γιωργο κοντευετε?τυχεροι.

νικολ καλυτερα?

ζαχα τα φιλια μου

κατερινααααααααααααααα φιλια καλη μου

βασω πως εισαι?

ευακι ηθικο ακμαιο ε!

η κικιτσα που ειναι?που ειναι κ συμπατριωτισσα?

φιλια σ ολους κ ολες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!Τι κανετε κοριτσακια μου?

Ευακι μου γλυκο πολυ στενοχωρηθηκα αλλα μη το βαζεις κατω...Ξερω τωρα ολα σου φαινονται βουνο αλλα εχε πιστη και το θαυμα θα συμβει ;) Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα...

Αννα μου εγω ειχα παντα σφυγμους 50-55 και τωρα χτυπαω 100αρια!Ειναι απο την εγκυμοσυνη μην αγχωνεσαι,ρωτησα κ τον γιατρο.Να καταλαβεις πολλες φορες ξυπναω κ τη νυχτα απο ταχυπαλμιες!

Καρδουλα μου με το καλο να ακουσετε το μπεμπακι σας!

Νικολ μου και Ζαχα ελπιζω να ειστε καλυτερα!Σας φιλω!

Γιωργο μου πλησιαζει ο καιρος,τελεια!

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με λίγα λόγια τα έχω παίξει...και σωματικά και ψυχικά...

ax vre evaki mou ti na pw, ta logia einai perita, katalavainw pws aisthanese, kapws etsi niwthw kai egw, meta apo kathe apotyxia trelainomoun elega pws tha ta parathsw kai pws eitan h teleytaia fora alla kai apo thn allh lew oxi den tha ta parathsw akomh tha prospathisw mexri na to apoktisw.mou fainete ena apiasto oneiro alla prospthw na skeftw thetika, vlepw ta alla mwrakia kai tis filenades mou pou etoimazontai na gennhsoun kai trelainomai kai nomizw pws egw den tha to zhsw pote ayto kai apla tha xairomai mono me ta ksena mwra.

se parakalw prospathise na vreis dynameis kai na synexiseis, einai dyskolo alla afou den exoume allh epilogh prepei na synexisoume ton agwna mas, kai emeis eimaste edw, na ksereis den eisai monh sou, ayta lew ston eayto mou gia na pairnw dynameis, se filw.

oi ypoloipes pws eiste? filakia se oleessssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efaki mou mi to bazeis katw!!!!!ola tha ginoun kapoia stigmi!!!!einai dyskola alla mallon etsi prepei na ginei!!!!!kouragio k ypomoni glykia mou!!!!!

kardoula ti wraiaaaa...abrio kardoula eee????ola kala na sou pane kopelitsa mou!!!

zaxa k nikol de kserw akribws ti problima exei parousiastei apla thelw na dilwsw k egw parwn k oti sas symponw!!!na exete ithiko akmaiotato k pisti gia na ta kataferete!!!!!!einai poly dyskolo olo afto pou pername merikes gynaikes gia na kataferoume na ginoume manoules alla bre koritsia mou....aksizei o kopos!!!!!!bgalte to pono apo mesa sas me opoio tropo niwthei i kathe mia kalytera k meta synexizoume!!!!sikonomaste k pame mprosta.... :D

sas xairetw ooooooooooooooleeeessss!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.ευχαριστω που με σκεφτεστε κι εμενα!εδω ειμαι, σας διαβαζω συνεχεια αλλα ειμαι τοοοοοοοσο χαλια που δεν μπορω να πολυγραφω, σαν αρρωστη ειμαι!συνεχομενη καουρα στο στομαχι!αννουλα αυριο παω στον γιατρουδακο τζιόρα που μου ειπες!πολυ νωριτερα βεβαια απο οτι υπολογιζα!αλλα τα εμβρυακια ειναι 3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3δυμα?μπραβο κουκλα μου.με το καλο [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

φανταζομαι ο ζηκ ενθουσιαστηκε!μπραβο.

το τζιορα θα τον Λ Α Τ Ρ Ε Ψ Ε Ι Σ.ειναι αψογος.θα τον δεις κ θα μου πεις.εγω θα συνεχισω τα υπερηχογραφηματα σ αυτον κ απλα θα πηγαινω στο ζηκ να με παρακολουθει.στοιχιζει λιγο αλλα αξιζει πραγματικα.

γραψε μου νεα σου κ τις εντυπωσεις σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα, κατ'αρχάς Κικίτσα συγχαρητήρια για τα τρίδυμα σου.

Σκορπινάκι μου , μια χαρά θα τα καταφέρεις και θα κάνεις σίγουρα δικό σου παιδάκι.Σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση.

Jannolino και εσένα σε ευχαριστώ πολύ

Καρδούλα με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του μωρού σου...και ευχαριστώ για την αγκαλιά.

Σοφίτσα μου γλυκιά και Νικόλ μου και εσάς σας ευχαριστώ πολύ.

Αννούλα όχι το ηθικό μου δεν είναι δυστυχώς καθόλου ακμαίο.

Ο Γιατρός μου με κάλεσε εχθές το βράδυ και μου είπε πως αν και οι εξετάσεις μου δεν ήταν κακές, η κλινική μου εικόνα είναι. Μου είπε επίσης αφού μου έδωσε αντισυλληπτικά για να ρυθμιστεί ο κύκλος μου ότι θα ξεκινήσω στον επόμενο κύκλο και ένα καραμπινάτο μακρύ πρωτόκολλο με 450 μονάδες gonal. Αντιλαμβάνεστε οτι μιλάμε για τεράστια δόση. Μου είπε επίσης πως αν και σε αυτό το σχήμα δεν αντιδράσω...τότε πολύ απλά είναι ανέφικτο.

Δίνω σε όλες τις εγκύουλες μια γλυκιά αγκαλιά και σε όλες όσες προσπαθούν μια δυνατή ευχή να τα καταφέρουν. Όσο για μένα φοβάμαι πως το έχασα το τρένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efaki mou katalabainw pws pernas mia dyskoli katastasi k sigoura i psychologia sou einai sta patwmata!!!min stirizeis oles sou tis elpides omws ston iatriko k apistimoniko tomea!!!min ksexnas pws o theos einai megalos k eimai sigouri pws tha se kanei mia yperoxi mama!!!!!stiriksou ston antra sou k sti sxesi sas k ola tha perasoun!!!einai dyskola to kserw alla akoma k simera ginonte thaymata!!!!se filw glykia mou k sou stelnw mia poly zesti agkalitsa!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...