Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

KALHMEEEEEEEEERAAAAAAA GLUKES KAI GLUKA :lol::lol::lol:;););););)

TI MOU KANETE?????????

NIKOLAAAAAAAAAKIIIII MOU OLA KALA NA PANE KARDOULA MOU SOU EFXOMAI !! EMEIS PROSEFXOMASTE GIA SENA!!!

STROUMFAAAKIIIIII EIPAME FEEEEEEEEEETAAAAAAAAA KAI OLA THA PANE TELEIA!! APLA THELEI YPOMONH!!! DEN EINAI TIPOTA!!! KUKLOS EINAI KAI FTIAXNETE EFKOLA ME ENA XAPAKI!!! ;););)

EYEOREEEEEEEE GLUKIA MOU OI ORMONES EINAI H' TRELLATHIKA :lol::lol::lol::lol: MIA EIMAI TELEIA MIA STA NEVRA TON TRELLANA TON ANTROULH MOU!! EFTYXWS TO KATALAMVAINW KAI STAMATAW :lol:

OLA TELEIA THA PANE KAI THN LEXI KLOUVIO MHN THN XANAKOUSW!!!! ENA WRAIO MWGALO AVGOULAKI THA NAI KAI META THA EXOUME DUO EMVRIAKIAAAAAA :D:D:D:D:D FILAKIA!! XAROUMENH NA PAS AVRIO E?????????????

RE PAIDIA TA DUPHASTON TA PERNEI KAPOIA STHN EGGYMOSYNH THS?????????

FILAKIA SOFITSA ANNOULAAA GIORGO VASSO VASSW ZAXARWTO KAI STO GLYFINTZOURAKI MAS!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καρδουλα μου εγω το πιρνω απο την τριτη ημερατης εμβρυομεταφορας και υστερα. 3 την ημερα!!! Τωρα αναμενω τον υπερηχο για να δω τι θα μου κοψει και τι θα μου αφησει απο ολα αυτα τα χαπια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααα!

για βγειτε εξω τα στενοχωρημενα κοριτσακια,πηγαινετε για ενα καφε κ χαρειτε τον ηλιο.δεν ωφελει κανεναν κ σε τιποτα το σκυμμενο κεφαλι.για ξετσουτσουρωστε λιγο κ αναθαρρειστε.η ζωη ειναι ωραια.αυτα τα προβληματα που συνανταμε ειναι το αλατοπιπερο της ζωης.οπως κ να χει οτι κ να γινει μανουλες θα ειμαστε ολες.αρκει να ειμαστε υγειεις σωματικα αλλα κ ψυχικα ε?καλο σαββατοκυριακο σε ολες κ σκαστε μου ενα χαμογελο ε?φιλια παρα παρα πολλα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να βρεις να κανεις κατι που σου αρεσει πολυ καρδουλα.εγω ας πουμε εχω διαβασει οτι βιβλιο εχει κυκλοφορησει τα τελευταια 2 χρονια.4 μηνες τωρα μιλαμε για περιπου 100 βιβλια!α!κ εχω δει απιστευτα παρα πολλες ταινιες.μιλαμε για παρα πολλες.αλλιως αγαπητη καρδουλα δε βγαινει.τωρα θα κοψω τελειως κ τις πιο απλες δουλειες.η αληθεια ειναι οτι πρεπει να ειμαστε παρα παρα πολυ προσεχτικες ε?

MWRAAAAKIIIIIII AP OLA KANW ALLA OI ORMONES KAPOIES STIGMES XTYPOUN KOKKINO :lol::lol:

SE MIA VDOMADA MALLON THA PAW DOULEIA SIGA SIGA KAI THA MAI MIA XARA!!!!!

FILAAAAKIAAAA !!!!!!!!!!! TA DUPHASTON ME ENOXLOUN RE PAIDIA NOMIZW :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου, μη στενοχωριέσαι :x:( θα φτιάξουν τα πράγματα. Ο κύκλος σου δε χάλασε αν σου έδιναν utrogestan ή Vasclor είναι από αυτά η καθυστέρηση από τη στιγμη που τα κόβεις αδιαθετείς το πολύ σε 6 μέρες....ξέρω πως νιώθεις όμως όπως λέει και η Αννούλα θέλει δύναμη...και θα δείς που θα την βρείς να συνεχίσεις...

Νικόλ ο μπέμπης είναι άντρακλας ....το απέδειξε, εγώ εύχομαι από την ψυχή μου να είναι καλά...Πιστεύω στην ομαδική προσευχή της Χρυσάνθης. Χρυσάνθη κοντεύει το 18 θα χαρείς, θα δείς....γρήγορα περαστικά.

Βασούλα τι κάνει η μπουμπού; Το έχω αποφασίσει εγώ...

Και ο άντρακλας του αγορίου μας τι κάνει;

Κατερινάκι σε ευχαριστώ μου δίνεις θάρρος...Δευτέρα πάω για ωοληψία...Ας μην είναι και αυτό κλουβιο Παναγίτσα μου...οι εξετάσεις μου πάντως οι σημερινές ήταν καλές. Θα δείξει.

Eyeore71 χιώτισσες τελικά οι δυό μας...Καλή επιτυχία τη Δευτέρα!!!! Μη σκέφτεσαι στενάχωρα, όλα θα πάνε καλά...Αφού και οι εξετάσεις σου είναι καλές, μη μπαίνες σε αυτή τη διαδικασία....

Το μόνο που πρέπει να σκεφτόμαστε είναι ότι σε λίγες μέρες θα έχουμε να ανακοινώσουμε ευχάριστα νέα στις φιλενάδες μας, για να τους δώσουμε δύναμη να συνεχίσουν τις προσπάθειές τους...

Φιλάκια πολλά και αν χρειαστείς οτιδήποτε, μη διστάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou!!!synxwreste me pou den mpainw syxna sto thema k de mporw na sygkratisw onomata k katastaseis!!!!

stroumfaki mou min mou stenaxwriesai!!dystyxws polles exoume perasei apo ti diki sou thesi k se katalabainoume!!to kefali psila k thetikes skepseis!!!ola tha ginoun!!

na efxithw se ola ta koritsakia mou pou apo deftera ksekinane ousiastika tin prospatheia tous kali epityxia k ola na sas pane kala!!!stis egkyoules mas na prosexoun ta aggeloudakia tous k se emas pou akoma synexizoume k erxetai i seira mas na iremisoume ligo giati egw exw trelathei apo tin agwnia mou :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares m!

san kai pesame ligaki e?ante na anevoume anteeeee!thelw kefia!

stroumfaki m xerw pws stenaxwriesai k den tha s zitisw na min to kaneis giati einai anapofeukto!to katalavainw!apla tha s pw pws gia na proxwrisoume parakatw theloume thetikes skepseis e?kai prepei na tis apoktiseis gia na erthei to bebe:)giati eimai sigouri pws tha erthei kopela m:)pisti k aisiodoxia panw apo ola!ugiis na maste kai tha to petixoume!

kardoula m ti m kaneis?:)ta duphaston ta arxisa k gw edw sxedon kai mia vdomada!m ta dwse mazi me ta cyclacur!

nikolaki m pws eisai?kalitera simera e?auto thelw na akousw:)

oi egkioules mas kala einai?vasso,katerinaki,sofitsa, annoula,barcelonitaki?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIRL RE FILENADA EN TOUTON POU ME PARAXENEPSE TZIAI MENAN GIATI EGW EPINA TA PALIA POU ETHELA NA DW PERIODO EKATALAVES??? GIAFTON EFOITHIKA TZIAI LALW TZIAI GW AMAN TA PINW EN NA DW?????? XERW GW???? KAMNOUN POLLA PRAMATA TA IDIA XAPIA???????? ETSI TZIAI ALLIWS AFOU VALLW PROGESTERONH SE YPOTHETO!!!!!!! EN EXW IDEAN!!!!!!!!!!!! STO INTERNET LALEI EN GIA META THN EXWSWMATIKH GIATI EPEIDH ENEN ME FYSIOLOGIKO TROPO POY GINETE H SYLLHPSH EMEIS EN EXOUME POLLH PROGESTERONH MESA MAS KAI VALOUMEN GIA NA KOLLHSEI TO EMVRYO!! ALLA GIATI TO EPINA TZIAI GIA NA DW???????

:lol::lol::lol: MOLIS KATALAVA OTI MILOUSA KYPRIAKA KAI VARIEMAI NA TA SVHSW KAI NA XANAGRAPSW :lol::lol::lol: PANTWS H FILENADA MOU ME KATALAVE :lol: SORRY GIRLS :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι, Χρυσανθη, Σοφιτσα, Καρδουλα, Αννουλα, Κατερινάκι , Βασούλα μου καλή και σε ολες τις υπολοιπες και φυσικα στον Γιωργο μας, πολλές πολλές καλησπέρες.

Σας γραφω ξάπλα, πονάω φυσικά ακόμα όταν κινουμε, αλλά ο πόνος που έχω τραβήξει όλες αυτες τις μέρες δεν με φοβίζει, να δω ξανα το μαναράκι μου να ησυχάσω θέλω μόνο.

Ευακι μου τελικα Δευτερα πας, σε θέλω αισιόδοξη, τα έχουμε πει. Εγω θα σου ευχηθώ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ να είναι ενα τέλειο προς γονιμοποίηση ωαριάκι κ να γίνει σύντομα το μωράκι σου. Το αξίζεις κοριτσάρα μου. Φιλιά απο εμένα κ το SUPER μωρό μου........αντράκι λες ε? :D

σας φιλώ κ σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας.

Στρουμφάκι μου να είσαι δυνατή, οι δοκιμασίες που περνάμε το απαιτούν αλλά στο τέλος θα νικήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kon μου δεν θέλω να στενοχωριέσαι καθόλου, εσύ πρώτη από μένα θα μείνεις έγκυος και θα το δείς, εγώ έχω πολλά να παλέψω δυστυχώς δεν ανταποκρίνομαι στα φάρμακα και πάλι δεν το βάζω κάτω απλά πικραίνομαι και παρακαλω να με λυπηθεί ο θεός...Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι.

Νικόλ μου, σε μερικές μερούλες θα είσαι καλύτερα κάνε υπομονή σε ευχαριστώ για την ευχή φιλενάδα μου, το ξέρω πως με νοιάζεσαι. Αντράκι λέω, θα δείξει, και κοριτσάκι να είναι για μπουμπουλίνα το πάει. :P

Καρδούλα και σένα σε ευχαριστώ και υπομονή με τις ορμόνες... μας τρελλαίνουν οι άτιμες!

Βασούλι μου τι κάνεις;

Κάποιο από τα κορίτσια γράφει ότι έχει αγωνία...Δεν θυμάμαι το όνομα τώρα...Αυτή η αγωνία και μένα με έχει αρρωστήσει μου είναι μόνιμη, απλά παρακαλώ να τελειώσει καποτε το μαρτύριο και να νιώσω επιτέλους ξανά άνθρωπος γιατί με έχει φάει η λύπη μου, ο φόβος μου και η αγωνία μου τρελαίνομαι από πόνους στο στομάχι και στο κεφάλι και το ξέρω σίγουρα πως είναι 90% ψυχοσωματικά....για αυτό ας χαλαρώσουμε....Σαν καλή μου φαίνεται η ατάκα Φεταααααα! αλλά πως το επιτυγχάνεις! :roll:

Καληνύχτα κοριτσάκια και αγοράκι μας, να έχετε γλυκά όνειρα και να τελειώσει ότι βασανίζει την καθεμία μας ...

...Και εγκύουλες μου , μια αγκαλίτσα στα γλυκά σας πολυτίμα μωράκια, που μετά από όσα έχετε περάσει είστε δυό φορές μάνες, όχι μια!

Μου είστε πολυτιμή παρέα και σας ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η jannolino ήταν υπομονή κοριτσάκι μετά την καταιγίδα βγαίνει πάντα ένα χαμογελαστο πολύχρωμο ουράνιο τόξο...

Καληνύχτα κοριτσάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre eyeone poso se katalabainwww!!!!kai afto me to kefali....meta ti diagnwsi tou problimatos mas exw ponokefalo kathe ma kathe mera!!!alles fores krataei ligo k alles eimai xalia oli mera!!!dytsyxws de kser to istoriko sou alla etsi opws ta diabasa exeis perasei k sy polla!!!!ebelpistw pws tha rthei k i diki mas wra k ola afta na einai mia asteia anamnisi!!!na ta skeftomaste kai na kratame agkalitsa ta mwrakia mas.....gia na doume... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Μια καλη Κυριακη να εχετε ολες ευχομαι!

Ευακι μου ευχομαι ολα να πανε τελεια αυριο και να εχεις ενα τελειο προς γονιμοποιηση ωαριακι.Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!

Οι υπολοιπες πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα μου σε ευχαριστώ. Να είσαι καλά κοριτσάκι μου και με ένα πόνο.

jannolino μου εγώ πάλι όταν μια μέρα θα τελειώσει αυτή η θλιβερή ιστορία, γιατί θες έτσι , θες αλλιώς κάποτε θα τελειώσει, δεν θα το σκέφτομαι σαν αστεία ανάμνηση θα σηκώνετε η τρίχα μου από την ανατριχίλα θα τινάζω το γιακά μου και θα φτύνω τον κόρφο μου. Αυτή η ιστορία εμένα προσωπικά με σημάδεψε....Κάθε καλό σου εύχομαι, ο Θεός μαζί μας, με όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας με πιάσατε στον...ύπνο. Κοιμάμαι συνεχώς η γυναίκα, είναι και τα χάπια που παίρνω πολλά...Στρουμφάκι μη στενοχωριέσαι, έχω περάσει με πόνους περιόδου, χάπια, προλακτίνες τόσα που δε λέγονται...Τώρα πονάς, αλλά ο πόνος αυτός σου δίνει απίστευτη δύναμη για τα καλά που έρχονται...Κατερινάκι, μέχρι να ακούσουμε καρδούλα του μωρού βαράει η δική μου ταμπούρλο...Γιώργο μου σ΄ ευχαριστώ, το θαυματάκι σας είναι κοντά, με το καλό να το υποδεχτείτε!!!

Ευάκι είπαμε Ο Θεός δεν αφήνει ποτέ τον Γκαρούλι του!!!Σοφίτσα μου, πώς να αισθάνομαι, είναι αυτές οι ορμονίτσες που λέμε...Βάσω μου με το καλό και σε κάθε κορίτσι ό,τι ποθεί!!!

Κοριτσάκι μου Girl, όχι μόνο μια, αλλά πολλές άσπρες μέρες θα δεις...Σας φιλώ και σας εύχομαι καλό.....Κύριακο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!! Οι πιο πολλες απο οτι καταλαβαινω εχουν παει βολτιτσα σημερα ε? Ο καιρος ειναι πολυ καλός!!!

Νικολακι μου εγω γιατι ειμαι σιγουρη πως ειναι αγορακι καλε το μπεμπε????

Σοφιτσα μου τι κανεις εσυ και οι κουκλιτσες σου??? Αντε με το καλό κοριτσακι μπαινεις και εσυ σιγα σιγα στην τελικη ευθεια!!

Ευη και jannolino μου αυτο το ψυχοσωματικο ειναι το χειροτερο απο ολα. Και δυστυχως οι περισσοτερες γυναικες το παιρνανε. Πρεπει ολες ομως να καταλαβουν οτι το σημαντικοτερο βημα σε αυτον τον αγωνα ειναι να προσπαθησουν να ισορροπησουν και να καταπολεμησουν τα ασχημα συμπτωματα με μεγαλη βεβαια δυναμη καυ υπομονη! Ολα θα γινουν.

Zephy μου παιρνεις και εσυ πολυ φαρμακο ε??? Αχ τι να κανουμε, με φαρμακα ξεκιναμε με φαρμακα συνεχιζουμε....

Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre vasso ti wraia pou ta les....etsi einai!!!prepei na eimaste dynates k na kanoume ypomoni!!!kamia fora omws ola fainonte bouno...mia anifora tairastia pou mono stin idea ta paratas!!!!!eida pali ston ypno mou pws kratousa ena mwro k eklaiga giati egw akoma den exw kanei k to thelw poly!!!akoma k ston ypno mou stenaxwriemai!!!vassoula esy nomizw pws eisai egkyoula e??i kotsana eipa???na exeis oti potheis!!sigouri efxi ;)

se oles mas fysika ta kalytera!!!

oles boltarete e???mono egw doulebw :(:( kala na peraseteeeeeeee

filia apo mena!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου, συναγωνιστριες!!!

Ποιες εμειναν εγκυες το διαστημα που δεν εμπαινα να ευχηθω???

Με το καλο και στις νεες προσπαθειες μεσα απο την καρδια μου!!!

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας...πολυ πολυ πολυ!!!

Ειχαμε δυσαρεστα με το ενα μωρο που παλλινδρομησε και νοσηλευτηκα για λιγο καιρο...ας ελπισουμε να

πανε ολα καλα με το αλλο μας μωρο!!!

Καθομαι ξαπλωμενη συνεχως...ελπιζω απο αυριο να μου φερουν το λαπ τοπ να μπορω να μπαινω.

επιστρεφω στον καναπε μου...θα τα πουμε συντομα.

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου, συναγωνιστριες!!!

Ποιες εμειναν εγκυες το διαστημα που δεν εμπαινα να ευχηθω???

Με το καλο και στις νεες προσπαθειες μεσα απο την καρδια μου!!!

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας...πολυ πολυ πολυ!!!

Ειχαμε δυσαρεστα με το ενα μωρο που παλλινδρομησε και νοσηλευτηκα για λιγο καιρο...ας ελπισουμε να

πανε ολα καλα με το αλλο μας μωρο!!!

Καθομαι ξαπλωμενη συνεχως...ελπιζω απο αυριο να μου φερουν το λαπ τοπ να μπορω να μπαινω.

επιστρεφω στον καναπε μου...θα τα πουμε συντομα.

φιλακια πολλα

ax vre kopela mou stenaxwrethika poly molis to ematha, ti na pw ta logia einai perita, lypamai poly gia to mwraki sou, prospathise na eisai kala gia to allo mwraki sou kai na prosexeis, eyxomai ola kala na pane apo edw kai pera kai o theoulhs na prostatepsei to allo sou mwraki, se filw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου, συναγωνιστριες!!!

Ποιες εμειναν εγκυες το διαστημα που δεν εμπαινα να ευχηθω???

Με το καλο και στις νεες προσπαθειες μεσα απο την καρδια μου!!!

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας...πολυ πολυ πολυ!!!

Ειχαμε δυσαρεστα με το ενα μωρο που παλλινδρομησε και νοσηλευτηκα για λιγο καιρο...ας ελπισουμε να

πανε ολα καλα με το αλλο μας μωρο!!!

Καθομαι ξαπλωμενη συνεχως...ελπιζω απο αυριο να μου φερουν το λαπ τοπ να μπορω να μπαινω.

επιστρεφω στον καναπε μου...θα τα πουμε συντομα.

φιλακια πολλα

Ζαχαρενια μου παρε δυναμη για το αλλο σου μωρακι, σε εχει αναγκη και το ξερεις..... @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια μου λυπαμαι παρα παρα πολυ.εκανες αφαιρεση φανταζομαι.ευχομαι τα καλυτερα για το μωρακι σου.εχω ακουσει παρα πολλα.με το φοβο ζω κ εγω καθημερινα.σε καταλαβαινω.φιλια πολλα [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου.

Οχι Αννούλα μου μην επηρεάζεσαι απο αυτα που ακούς κ διαβάζεις, κάποιες είμαστε πολύ άτυχες αλλά στη πλειοψηφία είμαστε πολύ λίγες, όλα καλά θα πάνε με τα μωράκια σου. Μάκια

Βασούλα μου γλυκιά οτι κ να είναι , εφόσον άντεξε όλα αυτα όταν μου λέγανε οι γιατροί ότι μπορει να μην τα καταφέρει θα είναι το σούπερ μωρό...... :D η ψυχούλα μου έχει ταλαιπωρηθεί πολύ με μένα μάνα. Και εγω ωστόσο αυτο πιστευω ;) αντράκι ..........αχ θέλω να το ξαναδω δεν αντεχω 10 μέρες ακόμα. Φιλάκια στη κοιλίτσα σου.

Μια αγκαλίτσα στο ζαχαρωτούλι μας για αυτα που τράβηξε κ αυτη, κ είπαμε απο δω κ πέρα ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ Κ ΘΕΤΙΚΑ πράγματα να συμβαίνουν.

Ευακι μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ για αυριο, είσαι στη σκέψη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζέφι τέλειο το avatar, πολύ ωραίο...!!! ;)

Αννούλα μην ενσωματώνεις τπτ, η καθεμία μας είναι εντελώς διαφορετική περίπτωση.

Ζαχαρωτούλι εσύ είσαι δύναμη, μόνο καλά στο εξής.

Βασούλα μου δεν πήραν είδηση ότι έχεις μια μπέμπα ακόμα ;) Αυτό θα πει low profile. ;)

Nikol μου καλύτερα είστε σήμερα εσύ και ο αντρούκλαρος!!!;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια μου καλως μας ηρθες κοριτσαρα μου!!! Ευχομαι και εσυ και το μωρακι σου να ειστε γεροι και δυνατοι και ολα να πανε καλα απο εδω και περα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...