Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια...Αννούλα καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι όσο γίνεται...

Εύχομαι η Λόλιποπ να είχε έναν ευκολο τοκετό και να ζει μια ευτυχία.

Στρουμφάκι περιμένουμε νέα σου...

Σοφίτσα και Κατερινάκι τι κάνετε; Ζεφάκι εσύ; Χρυσάνθη καλά;

Γιώργο πως πάει; κοντεύετε!!!!

Αύριο πάω στο γιατρό για υπέρηχο για να δούμε τι θα δούμε....

Φιλάκια σε όλες και στο αγοράκι μας και καλό μεσημέρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera kai apo mena filarakia mou ti kanete? egw mia apo ta idia, synexizw ton agwna mou, perimenw na mou erthei h akatanomasth gia na kanw thn ysteroskophsh

se ena allo posto diavasa pws h lollipop gennhse xthes 2 ygeiestata koritsakia kai einai kai oi 3 treis tous poly kala kai to idio eyxomai gia oles tis eggyoules tis pareas

eyaki mou sou eyxomai ola kala ston avrio ston yperhxo

stroumfaki eyxomai kala apotelesmata

kardoula meine ksapla to mwraki thelei thysies, kserw gynaikes poy einai anagkasmenes na meinoun kai tous 9 mhnes sto krevati oso gia tis douleies tou spitiou prepei na einai to teleytaio pou tha skeftesai

filakia polla se oles kai se sena giwrgo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo mena filarakia mou ti kanete? egw mia apo ta idia, synexizw ton agwna mou, perimenw na mou erthei h akatanomasth gia na kanw thn ysteroskophsh

se ena allo posto diavasa pws h lollipop gennhse xthes 2 ygeiestata koritsakia kai einai kai oi 3 treis tous poly kala kai to idio eyxomai gia oles tis eggyoules tis pareas

eyaki mou sou eyxomai ola kala ston avrio ston yperhxo

stroumfaki eyxomai kala apotelesmata

kardoula meine ksapla to mwraki thelei thysies, kserw gynaikes poy einai anagkasmenes na meinoun kai tous 9 mhnes sto krevati oso gia tis douleies tou spitiou prepei na einai to teleytaio pou tha skeftesai

filakia polla se oles kai se sena giwrgo

MAKARI NA HTANE MONO TO SPITI GLUKIA MOU ALLA DEN PEIRAZEI O THEOS THA MAS VOITHISEI FTANEI NA NAI KALA TA MWRAKIA MOU KAI TA ALLA THA TA XANAFTIAXW :!: APLA OLA OSA FTIAXNEIS DEN ANTEXEIS NA TA VLEPEIS NA GREMMIZONTE :!: KATI KERDIZEISKATI XANEIS :!: O THEOS XEREI KAI TOU EXW EMPISTOSYNH :!: KAI TON EFXARISTW GIA OLA :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεσπερα και απο εμενα κοριτσακια και Γιωργο!!!!

Καρδουλα μου μην ανησυχεις. Δεν θα ειναι τιποτα. Μεινε οσο μπορεις ξαπλα ομως και ολα καλα θα πανε!!!

Skorpina συμφωνω απολυτα με τον Γιωργο!!! Οι αποτυχιες δεν πρεπει να μας ριχνουν αλλα να δυναμωνουν την πιστη μας στον Θεο και στο οτι θα τα καταφερουμε!!!!

Γαιδαρακο καλη αρχη φιλεναδα μου!!! ;) Ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα να το δεις!!!!

Αννουλα, Σοφιτσα,Γιωργο , Κοριτσακι σας στελνω τα φιλια μου!!!!

Εγω 24 Μαρτιου παω για υπερηχο και μεχρι τοτς θα με φαει η αγωνιααααα. Αλλα δεν πειραζει!! Ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Γιώργο και Σκορπινάκι για τις ευχές και εσένα γλυκιά μου φιλενάδα...

Τι φοβασαι ε; ε; Όλα τέεεεεεεεελεια θα είναι !!!!!! Θα δείς! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπίνα μη μασάς η υστεροσκόπηση είναι ανέκδοτο , την έχω λουστεί ( και αυτή) χαμπάρι δεν πήρα....και είμαι και τρελά φοβιτσιάρα....Και που είσαι θα τα καταφέρεις μια χαρά!!!! Θα το δείς! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ Κ ΟΛΕΣ?

ΛΟΙΠΟΝ......................ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕς ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΙΝΙ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ.

ΚΑΙ.......................................................ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif]

ΤΟ ΤΙ ΧΑΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑΑΑΑ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΔΙΑ ΠΩς ΘΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ,ΠΩς ΘΑ ΝΤΥΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΠΩς ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΤΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ :lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΕΥΤΧΕΙΣ.ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ ΟΛΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ

Κ ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ.ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ,ΔΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΦΕΤΟΣ.ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου και χαζομπαμπα!!!Τι κανετε?Εχω συγχυστει με τον υπολογιστη μου,ο,τι κ να κανω κολλαει..Τα νευρα μου! :evil::evil::evil:

Ευακι μου ευχομαι ολα να πανε καλα σημερα και να μας πεις ευχαριστα νεα!

Καρδουλα χαλαραααααα για οοοοοοοοοσο χρειαστει,ολα για τα μωρακια μας γλυκια μου!

Γιωργο μου τι καλα που κοντευετε...κι εγω ανυπομονω να περασει ο καιρος να κρατησω τις ζουζουνες μου αγκαλια!

Σκορπινακι μου ολα καλα θα πανε στην υστεροσκοπηση κ μη το σκεφτεσαι καθολου,οντως οπως ειπε κ η Ευη δεν ειναι τιποτα!

Ζεφυ μου πως αισθανεσαι καλη μου?

ΒΑσουλα υπομονη,θα περασει ο καιρος να κανεις τον υπερηχο σου κ θα ειναι τελεια!!!

Αννουλα μου δεν το πηρα το πμ σου...ειπαμε ο υπολογιστακος μου,μου κανει κολπα...Κι εγω πριν λιγο καιρο ειχα εντονα πονακια χαμηλα,πηγα γοατρο εκανα μετρηση τραχηλου κ ολα ηταν φυσιολογικοτατα.Δεν μου εδωσε τιποτα απλα μου ειπε να συννεχισω το μαγνησιο που επαιρνα.Παντως κ με τον εξωσωματικο μου που μιλησα μου ειπε οτι η διδυμη κυηση ναι μεν εχει περισσοτερους κινδυνους,αλλα αισθανομαστε και καποια πονακια παραπανω γιατι μεγαλωνει πιο γρηγορα η μητρα μας.Μην αγχωνεσαι καλη μου,παρε τα φαρμακα που σου εδωσε κ μια χαρα θα ειναι ολα.. ;););)

Εμεις σε 15 μερες μπαινουμε στον 7ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και κομμενα ολα!Ειναι ο πιο επικυνδινος μηνας στα διδυμα.Τερμα οι βολτες,η οδηγηση,το πολυ μαγειρεμα...Θα ειμαστε ολη μερα ξαπλα με τις ζουζουνιτσες μου για να πανε ολα καλα και να κλεισουμε και τον 8ο!!!Αυτα τα νεα μου!

Κοριτσακι μας.Μερεντα,Κατερινακι,Χρυσανθη,Νικολ τα φιλια μου!

Α!Καποια κοπελα ειπε οτι ειναι φιλη της Ζαχας....ας μας πει οτι ειναι καλα να μην ανησυχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα τελεια τα νεα σας!!!Μπραβο κοριτσακι μου!!!Ζουζουνιτσες κι εσεις!!!Τι καλα!Ειδες χαρες που κανουν οι αντρες με τα κοριτσια?Κι ο δικος μου ετσι ακριβως οταν μαθαμε το φυλο!Χαζομπαμπαδες!!!

Μπραβο,μπραβο και παλι μπραβο!!!Κ ετσι να συνεχισεις ευχομαι και να πανε ολα τελεια μεχρι τελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω παρει αδεια σοφιτσα απο την αρχη της εγκυμοσυνης.κ η αληθεια ειναι πως η μανουλα κ ο αντρουλης μου δε με αφηνουν να κανω τιποτα.αλλα τη μαλ..... μου ολο κ θα τη κανω.ολο κ κατι θα σηκωσω.ολο κ κατι παραπανω θα κανω.μετα το μετανιωνω κ λεω δε ξανακανω τιποτα.αλλα κ παλι ξεχνιεμαι.με μαλωνουν ολοι αλλα εγω λες κ παθαινω αλτσχαιμερ.

χτες μου ξαναμετρησε το τραχηλο ο γιατρος μου μου κανει τους υπερηχους(αυχενικη και τη μινι β' επιπεδου) κ μου ειπε κ εμενα οτι ειναι αριστος.τωρα τα πονακια μου ειπε κ αυτος οτι πιθανον ειναι τραβηγματακια φυσιολογικα.θα δουμε.εννοειται θα συνεχισω να παιρνω τα χαπια μου.εχω δει κ εγω οτι ο 7ος μηνας ειναι ο πιο επικινδυνος μηνας.αν μου πει ο γιατρος μου ξαπλα εννοειται θα τον ακουσω αν κ με δυσφορια γιατι γενικα δε μπορω.τελος παντων.ελπιζω να πανε ολα καλα σε ολες μας.υπομονη μεχρι να βγουν γερα τα μωρακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO ANNOULA MOU KAI SOFITSAAAAAAAGIA TA KORITSAKIA SAS :D:D:D:D:D:D:D:D:D

KAI O ANTRAS MOU THELEI KORITSAKI KAI EIMAI PERIERGH TI THA EINAI TELIKA :lol::lol::lol::lol::lol:

EGW NOMIZW AGOROMANA EIMAI :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

RE PAIDIA POLLA MEVRA EXW KAI KLAIW KAI DEN THELW!!! TI NA KANW SPASAN TA NEVRA MOU TWRA KAI DEN MOU ARESEI AFTO!! PWS TO XEIRIZOMASTE???????????? :roll::roll::roll::roll: 30 MERES STO KREVATI FYSIOLOGIKO NA MAI ETSI GIATI KAI GW SAN THN ANNOULA EIMAI!!! ;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να βρεις να κανεις κατι που σου αρεσει πολυ καρδουλα.εγω ας πουμε εχω διαβασει οτι βιβλιο εχει κυκλοφορησει τα τελευταια 2 χρονια.4 μηνες τωρα μιλαμε για περιπου 100 βιβλια!α!κ εχω δει απιστευτα παρα πολλες ταινιες.μιλαμε για παρα πολλες.αλλιως αγαπητη καρδουλα δε βγαινει.τωρα θα κοψω τελειως κ τις πιο απλες δουλειες.η αληθεια ειναι οτι πρεπει να ειμαστε παρα παρα πολυ προσεχτικες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, Αννούλα τέλεια, τα κοριτσάκια είναι υπέροχα ,αλλά και τα αγοράκια, καρδούλα τι και αν είναι αγοράκι πάλι τέλεια θα είναι, κάνε υπομονή πιστεύω πως το πρώτο τρίμηνο είναι περίεργο σίγουρα κάποια στιγμή ο γιατρός θα σου πει να σηκωθείς...Και ησύχασε μα που πήγε η θετική σου ενέργεια;Βάλε το κολπάκι σε εφαρμογή, αφού το έχεις ....

Πήγα στο γιατρό και έκανα τον υπέρηχο μου ο κύκλος δείχνει φυσιολογικός, φαίνεται ένα ωαριάκι , ελπίζω πως δεν είναι και αυτό κυστικό αν και φαίνεται απολύτως νορμάλ. Θα περιμένω τις αιματολογικές μου και θα δούμε αν και πότε θα πάμε για ωοληψία....

Κοριτσάκια μου στέλνω σε όλες ένα φιλάκι...Καλή σας μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ενα σύντομο καλημέρα απο εμένα, μιας κ πονάω ακόμα κ δεν μπορω καθιστή.

Εχω περάσει διάφορα, πολύ σύντομα όμως είμαι με καισαρική κ αφαίρεση ωοθήκης λόγω συστροφής, ευτυχώς το μωράκι μου άντεξε όλα αυτα, ωστόσο μέχρι να το ξαναδω είμαι ανήσυχη. Ευχηθείτε του να είναι δυνατό. Σας φιλώ.

Ευακι μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ απο την καρδούλα μου,

Βασούλα μου έχεις ΠΜ

Γιώργο μου πολλα φιλάκια στο μπεμπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου δε το ηξερα οτι περασες τοσες ταλαιπωριες.φυσικα κ το μωρακι σου θα ειναι δυνατο.ολα θα πανε τελεια γιατι καταλαβαινει ποσο πολυ το θες.κουραγιο,υπομονη κ θετικη διαθεση οσο μπορεις.η σκεψη μου θα ναι μαζι σου.ξαναγραψε μας νεα γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρεουλα !!!!!!!Τι κανετε???

Νικολ μου ευχομαι περαστικα κοριτσακι μου,ολα να περασουν γρηγορα και το μωρακι θα ναι δυνατο και γερο!!!!!!

Αννουλα κοριτσακιααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελειαααα!!!Γερα κ δυνατα να ναι κοπελα μου!!!!!!!!!

Γιωργο μεγαλωσε η κοιλιτσα πολυ ε????????

Ευακι ολα θα πανε καλα !!!!!θα δεις κοριτσακι θα τα καταφερεις!!!!!!!!!!!!

Καρδουλααααα θα σε δειρω βρε κ δε κανει εισαι γκαστρωμενη τωρα!!!Για χαμογελα και χαλαρωσε!!!!!!Το μωρακι τα νιωθει ολα!!!!!!!

Σοφιτσα μου στον 7ο ε??/εμ κ εγω μπαινω στον 6ο στις 28...τελικα ο καιρος περναειιιιιι!!!!!!!!!

Ζεφακι πως εισαι???Πηγατε ξανα γιατρο???

Βασουλα ειπαμε αυτες οι δυο βδομαδες ειναι λιγοο εως παρα πολυ αργες!!!!!!!!!!!Μετα ολα θα ναι πιο γρηγορα!!!!!!!

Σκορπινακι μου μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα και εσυ θα τα καταφερεις!!!!Μανουλα θα γινεις γλυκεια μου!!!!!!

Τα δικα μας νεα ειναι πως ολα ειναι μια χαρα ο μπεμπης ζωηρεψε πολυυυυυ και η κοιλια πλεον φαινεται!!!!!!!

Την επομενη βδομαδα παμε για καμπυλη ζαχαρου κ την μεθεπομενη για β επιπεδου!!!!!!!!!

Αυτα τα νεα μας!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου υπομονη κ ολα θα πανε καλα....μια προσευχουλα για το μωρακι της νικολ κοριτσια ετσι για να ακουσει μαζεμενες...κ γενικα για ολες τις εγκυες γυναικες που ζουν παντα με τον φοβο να τις βοηθαει ο θεουλης.....

παντως κοριτσια παλια πως καναν παιδια?εχω απορεια?εγω εχω περασει τοσα κ γενικα ακουω πολλα κ φοβαμαι..μακαρι ο θεος να μας βοηθησει ολες....κ ειδικα εδω ολα τα κοριτσακια που περνατε τοσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Τελικά βγήκε αρνητική η χοριακή μου και μαζί μαυτό θα πάω στο γιατρό γιατί χάλασε ο κύκλος μου.

Είμαι πολύ χάλια, ψυχολογικά. Πονάει το στήθος μου πολύ, η κοιλιά μου και γενικά είμαι πολύ χάλια.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ενα σύντομο καλημέρα απο εμένα, μιας κ πονάω ακόμα κ δεν μπορω καθιστή.

Εχω περάσει διάφορα, πολύ σύντομα όμως είμαι με καισαρική κ αφαίρεση ωοθήκης λόγω συστροφής, ευτυχώς το μωράκι μου άντεξε όλα αυτα, ωστόσο μέχρι να το ξαναδω είμαι ανήσυχη. Ευχηθείτε του να είναι δυνατό. Σας φιλώ.

Ευακι μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ απο την καρδούλα μου,

Βασούλα μου έχεις ΠΜ

Γιώργο μου πολλα φιλάκια στο μπεμπε.

κοριτσακι μου κανε υπομονη και θα δεισ οτι το μωρακι σου δεν προκειτε να σε αποχωρηστει.καταλαβαινω οτι περασεσ μεγαλη ταλαιπωρια αλλα συντομα θα νιωσεισ πολυ καλυτερα βλεποντασ και παλι το μωρακι σου να ζωηρευει στην κοιλια σου.ευχομαι να ειναι η τελευταια δοκιμασια που περνασ.υπομονη και ολα θα πανε καλα!

φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Τελικά βγήκε αρνητική η χοριακή μου και μαζί μαυτό θα πάω στο γιατρό γιατί χάλασε ο κύκλος μου.

Είμαι πολύ χάλια, ψυχολογικά. Πονάει το στήθος μου πολύ, η κοιλιά μου και γενικά είμαι πολύ χάλια.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στρουμφακι μου λυπαμαι πολυ.ηρεμησε λιγο κ να δεις που σιγα σιγα θα φτιαξουν τα πραγματα.ξερω τωρα απογοητευτηκες αλλα πρεπει να εισαι δυναΤΗ ε?εχεις να περασεις μια δοκιμασια κ πρεπει να σαι απολυτα ηρεμη.φιλια καλη μου,ειμαστε ολες εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου περαστικα κουκλιτσα μου.. Ευχομαι να ειναι η τελευταια σου δυσκολια αυτη που περασες και απο δω και στο εξης ολα να σου πανε καλα! Θα πρασευχηθω για το μωρακι σου..

Ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia m!

nikolaki m mia zesti agkalia apo mena kai oles tis euxes na pane ola teleia apo dw k pera!to mpempe einai dinato mi m anisixeis!gero einai eimai sigouri!

tha proseuxomai gia sena kai tha se exw sinexws sti skepsi m na pane ola kala koritsi m!

PISTI STO THEO KAI STHN PANAGITSA KAI STHN AGIA EIRINI TI XRISOVALANTW K THA DEIS PWS THA NAI MAZI S!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου, μη στενοχωριέσαι :x:( θα φτιάξουν τα πράγματα. Ο κύκλος σου δε χάλασε αν σου έδιναν utrogestan ή Vasclor είναι από αυτά η καθυστέρηση από τη στιγμη που τα κόβεις αδιαθετείς το πολύ σε 6 μέρες....ξέρω πως νιώθεις όμως όπως λέει και η Αννούλα θέλει δύναμη...και θα δείς που θα την βρείς να συνεχίσεις...

Νικόλ ο μπέμπης είναι άντρακλας ....το απέδειξε, εγώ εύχομαι από την ψυχή μου να είναι καλά...Πιστεύω στην ομαδική προσευχή της Χρυσάνθης. Χρυσάνθη κοντεύει το 18 θα χαρείς, θα δείς....γρήγορα περαστικά.

Βασούλα τι κάνει η μπουμπού; Το έχω αποφασίσει εγώ...

Και ο άντρακλας του αγορίου μας τι κάνει;

Κατερινάκι σε ευχαριστώ μου δίνεις θάρρος...Δευτέρα πάω για ωοληψία...Ας μην είναι και αυτό κλουβιο Παναγίτσα μου...οι εξετάσεις μου πάντως οι σημερινές ήταν καλές. Θα δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα να πω ή ειναι νωρις ακομη?Πασχω απο αυπνιες που οσο περναει ο καιρος γινονται κ πιο εντονες :(:(:(:(:(

Νικολ μου τι να πω,πρωτα η αποκολληση ,μετα το δοντι,τωρα αυτο...περαστικα κοριτσακι μου και υπομονη!Κ ολες αυτες τις μερες αναρωτιομουν που εχεις χαθει....Ευχομαι στο εξης ολα να πανε τελεια και να μην ξαναταλαιπωρηθειτε εσυ και το ζουζουνακι σου!Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα..

Στρουμφακι υπομονη γλυκια μου..Ξερω πως καθε φορα ενα αρνητικο αποτελεσμα ειναι επωδυνο αλλα μη το βαζεις κατω...σκεψου θετικα για να πανε ολα καλα την επομενη φορα!

Κατερινακι μου ειδες πως περναει ο καιρος?Σαν χθες μου φαινεται που ημασταν στην αναμονη κ τωρα αναμενουμε τα μωρακια μας!!

Κοριτσακια μου σας αφηνω!Θα τα πουμε το πρωι ξανα που θα εχετε ξυπνησει ολες!Την καλημερα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!!

Τι κανετε? Πως πατε???

Στρουμφακι μου :(:( λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου. Δεν πρεπει να το βαζεις κατω ομως ε? Ο αγωνας συνεχιζεται και να εισαι σιγουρη πως στο τελος θα βγεις νικητρια

Νικολακι μου αν και τα εχουμε πει εμεις, ξερεις ποσο σε σκεφτομαι και ευχομαι να περασουν ολα γρηγορα.

Ευη μου με το καλο τη Δευτερα το αυγουλακι!!!!!

Οι υπολοιπες τι κανετε??? Κοριτσακι, Χρυσανθη, Σοφιτσα, Καρδουλα , Αννουλα και σε ολες τις υπολοιπες και φυσικα στον Γιωργο μας, μια μεγαλη καλημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...