Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλη διασκεδαση samarcante!!!!να περασετε υπεροχα!!!!

κοριτσια ενω θελω να βγω δεεν αντεχω μετα ξερω θα ειμαι κομματια,σημερα δεν εχει βολτα αυριο θα παμε στην βαπτιση μετα στο τραπεζι θα περασει η μερα θα ξεσκασουμε....

θελω να κανω ενα γκαλοπ....τις πεθερες σας πως της φωναζετε????

εγω δεν την εχω πει ακομη μαμα :oops: οταν θελω κατι παω κοντα κ της το λεω :lol::lol::lol:πριν παντρευτουμε μου εβγαινε ηθελα να την πω τωρα ομως δεν βγαινει με τιποτα... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να κανω ενα γκαλοπ....τις πεθερες σας πως της φωναζετε????

εγω δεν την εχω πει ακομη μαμα :oops: οταν θελω κατι παω κοντα κ της το λεω :lol::lol::lol:πριν παντρευτουμε μου εβγαινε ηθελα να την πω τωρα ομως δεν βγαινει με τιποτα... :oops:

Happy, κι εγω την ιδια τακτική χρησιμοποιώ. Πάω κοντά και της λέω αυτό που θέλω. Δεν μου βγαίνει με τίποτα το μαμά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΑΝΑ ,ΜΗΤΕΡΑ,ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ!!!ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙς ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΤΗ ΛΕΤΕ,Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΠΩς ΣΑς ΕΚΦΡΑΖΕΙ.ΕΓΩ ΤΗ ΛΕΩ ΜΑΙΡΟΥΛΑ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ.ΜΑΙΡΗ....ΧΤΥΠΑΕΙ?ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΤΣΙ ΤΗ ΛΕΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗς....ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτοί οι άντρες! Κι ο δικός μου θέλει κυνηγητό για να κάνει κάτι οπότε είμαι κι εγώ της λογικής της Γεωργιάνννας, τα κάνω όλα μόνη μου! Έχω ψοφήσει στη κούραση βέβαια αλλά η συνήθεια δε κόβεται εύκολα. Ζω έτσι κι αλλιώς μόνη μου από τα 17 και ποτέ δεν περίμενα βοήθεια από άλλον, όταν ήθελα να γίνει μια δουλειά στο σπίτι την έκανα επιτόπου και τελείωνε το θέμα. Και τους πίνακες να βάλω, και λίγο ηλεκτρολογικά και λίγο υδραυλικά, συναρμολογήσεις και βιδώματα τα απολαμβάνω κιόλας! Κακή συνήθεια βέβαια γιατί καλομαθαίνει ο άλλος κι άντε να ζητήσεις βοήθεια μετά!

Στέισυ με γεια το καρότσι, μια χαρά είναι, εμένα δε με πειράζει καθόλου που είναι σκούρο!

Άντρια και Jule με γεια και τα δικά σας ψώνια, πανέτοιμες σας βρίσκω, μπράβο!!

Jule με το καλό να υποδεχτείς τον αντρούλη σου!

Άντρια πολύ ωραία και τα ρουχαλάκια του M&S! Μπράβο και για την πεθερά, εσύ πάντως κράτα μικρό καλάθι!

Γιώργο μου όλα καλά είναι, μην ανησυχείς, είναι φυσιολογικό να κάνει συσπάσεις η μήτρα αλλά βεβαίως θα το πείτε στο γιατρό. Να είναι χαλαρή η Μαριάννα και να ξεκουράζεται!

Κλαιράκι θα γυρίσει το μωρούλι σου, λίγη προσοχή όπως σου είπε ο γιατρός κι όλα τέλεια!!

Κορίτσια νυχτικά εγώ πήρα από το Mothercare, μου άρεσαν πολύ και είναι τέλεια για θηλασμό, κάποια είναι με κουμπάκια και τα άλλα έχουν κρυφό άνοιγμα στο στήθος. Πήρα και μια πολύ απλή άσπρη ρομπίτσα αν και δε ξέρω με τη ζέστη που έχουν τα μαιευτήρια και τέλος Μαϊου αν θα τη χρησιμοποιήσω καθόλου. Έχω και αυτές τις πυτζάμες: http://www.laredoute.gr/product-%CE%9C% ... tID=384911 και γενικώς ψωνίζω συχνά από τη Redoute, έχει ωραία πραγματάκια και μωρουδιακά!

Σαμάνθα εμείς αν κάναμε κόρη Έλλη είχαμε αποφασίσει να την ονομάσουμε, το λατρεύω!!!

Touristria οι ζυγαριές έχουν συνομωτήσει εναντίον μας! Κι εγώ χθες τσακώθηκα πολύ μαζί της! Και σήμερα έφαγα αγκιναρούλες σαλάτα...

Το βράδυ θα γίνω Μεξικάνος!!

Αχ δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε. Σας φιλώ όλες!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΛ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ,ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΝΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΙΟΥ...ΑΦΟΤ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΝΙ ΜΟΥ...Α!!ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΛΙΓΟ...ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑΤΗ ΦΕΡΟΥΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!Στεισυ εχεις δικιο,αλλα νομιζω πως με νυχτικια δεν 8α φαινεται κ τιποτα,εκτος αν ειναι πολυ στενη κ λεπτη...αυτη που πηρα mothercare εχει υφασμα σαν φορεματακι μεχρι το γονατο βε με δαντελα κ υφασμα με τρυπα για να ξετρυπωνεις το στη8ος,την αλλη την πηρα απο calzedonia νομιζω ραντακι πολυ ομορφη,λιλα σε ρομαντικο υφος κτλ....Τωρα γυρισα απο την κουνιαδα μου,εχει να μου δωσει τα παντα απο ρουχα,πανες πικε,φλις κτλ κτλ....πολλα φορμακια,γαντακια,καλτσουλες κ ενα σωρο....μια χαρα.....κ επι8εματα στη8ους αν κ 8α παρω γαζες να βαζω μου ειπε η μαια...ολα προχωρανε μια χαρα....Marks&spencer 8α παω για να δω για τα πρωτα της ρουχαλακια,μετα ας της φοραω αυτα που μου εδωσε η κουνιαδα...Ν.Σμυρνη να παω η Ερμου ξερετε?

Οσο για το πως απευ8υνομαστε στην πε8ερα η πε8ερο...sorry αλλα παντα στο πλυ8ηντικο,δεν μου βγαινει αλλιως φυσικα,γτ μανα μου ειναι?Ειναι δυνατον,μανα ειναι μονο μια,συμφωνω,ασχετως που δεν την βλεπω....Να μου λειπει το βυσσινο να περνει κ αερα...απαπα....

Αντρια κ Γεωργιαννα καλομα8αινουν οι αντρες γτ ξερουν οτι τα κανετε ολα εσεις,ειναι οπως τους μα8εις νομιζω....με εμενα συμβαινει ακριβως το αντι8ετο ,ενω ειμαι οργανωτικη κ τελειομανης αν κανω κατι μου φωναζει οποτε τα κανει ολα αυτος,τα βαρια εννοω κ τα περι σπιτιου,να τιναξει χαλια,ηλεκτρολογικα μεχρι κ πλυντηρια βαζει καμια φορα γτ εχουμε το πλυντηριο στην ταρατσα οποτε δεν μπορω να κουβαλαω μαζεμενα ρουχα.....ειμαι τυχερη,πιανει κ το χερι του σε ολα....

Αυτα τα ""λιγα" προς το παρον......

samarcande γινεται ενα μασκε παρτυ στην γειτονια ,ειναι κ το στεκι μας,αλλα ο αντρας μου 8α παει

στις 1 μετα την δουλεια....σκεφτομαι το τσιγαρο κτλ...δεν νομιζω πως το χω κ πολυ.Καλα να περασετε οσες βγειτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χοανιτακι σαμος κ samarcante!!!

ασε σαμος σημερα ο αντρας μου ειναι φρικη που μας μειωσαν κ αλλο τον μισθο...κ οι λογαριασμοι ομως ανεβαινουν...ο δικος αντρας ειναι στον στρατο?

samarcante σε ζηλευω για εχθες!!!

σημερα ειμαι μονη εμεις θα τσικνησουμε αυριο αλλαξαμε κ την τσικνοπεμπτη την καναμε τσικνοσαββατο :lol::lol:

κ μου την σπαει αυτη η ξενια που σκοτωσε τον στεφανο..ΤΕΟΝ εντελως ασχετο ε? :lol::lol::lol:

Σκοτωσε η Ξενια τον Στεφανο??Ποτε το εδειξε αυτο???Βλακας τελειος δεν πας απομερα οταν ξερεις τι ατομο ειναι!!!Τα πηρα τωρα χαχχα....Πρεπει να βρε8ει το ημερολογιο....αλλο Κισμετ μας βρηκε!!

Βρε που καταντησαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριάκι τί είναι το blind??

Γεωργιάννα μου τί κάνεις;; Τι καλό θα φτιάξεις σήμερα;

Γωγώ μου αστα να πάνε με τη πείνα..χθές έκανα μια εξαίρεση απο όλα λόγο Τσικνοπέμπτης κ έσκασα στο φαί! :oops: Τί τιμή έχει η πρωινή σου μέτρηση;Το τελευταίο σου γεύμα-βραδινό τί είναι;

Ελενα εγω δεν μπορω να ξεφυγω ουτε για πλακα,μου ειπε ο γιατρος να τηρω κατα γραμμα την διατροφη,φαντασου μας καλεσανε για φαγητο κ δεν πηγαμε γτ την προηγουμενη φορα ηταν λιγο ψυχοφ8ορο....Η πρωινη τιμη ειναι 90 το οριο κ εγω την γυροφερνω...μια 89 μια 91 η 98 ...αλλα συνη8ως κοντα...ολα τα αλλα μεσημεριανα κ βραδυνα που ειναι 125 ειμαι παντα χαμηλα γυρω στο 101....το τελέυταιο γευμα ειναι σαλατα ωμη με ενα αυγο η τονο π.χ η μιση μεριδα του μεσημεριανου στις 8 με 8.30 κ πριν τον υπνο ενα ποτηρι γαλα με 2 φρυγανιες η ενα γιαουρτι ολα 1,5 %....αυτα.

Εσυ πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!Στεισυ εχεις δικιο,αλλα νομιζω πως με νυχτικια δεν 8α φαινεται κ τιποτα,εκτος αν ειναι πολυ στενη κ λεπτη...αυτη που πηρα mothercare εχει υφασμα σαν φορεματακι μεχρι το γονατο βε με δαντελα κ υφασμα με τρυπα για να ξετρυπωνεις το στη8ος,την αλλη την πηρα απο calzedonia νομιζω ραντακι πολυ ομορφη,λιλα σε ρομαντικο υφος κτλ....Τωρα γυρισα απο την κουνιαδα μου,εχει να μου δωσει τα παντα απο ρουχα,πανες πικε,φλις κτλ κτλ....πολλα φορμακια,γαντακια,καλτσουλες κ ενα σωρο....μια χαρα.....κ επι8εματα στη8ους αν κ 8α παρω γαζες να βαζω μου ειπε η μαια...ολα προχωρανε μια χαρα....Marks&spencer 8α παω για να δω για τα πρωτα της ρουχαλακια,μετα ας της φοραω αυτα που μου εδωσε η κουνιαδα...Ν.Σμυρνη να παω η Ερμου ξερετε?

Οσο για το πως απευ8υνομαστε στην πε8ερα η πε8ερο...sorry αλλα παντα στο πλυ8ηντικο,δεν μου βγαινει αλλιως φυσικα,γτ μανα μου ειναι?Ειναι δυνατον,μανα ειναι μονο μια,συμφωνω,ασχετως που δεν την βλεπω....Να μου λειπει το βυσσινο να περνει κ αερα...απαπα....

Αντρια κ Γεωργιαννα καλομα8αινουν οι αντρες γτ ξερουν οτι τα κανετε ολα εσεις,ειναι οπως τους μα8εις νομιζω....με εμενα συμβαινει ακριβως το αντι8ετο ,ενω ειμαι οργανωτικη κ τελειομανης αν κανω κατι μου φωναζει οποτε τα κανει ολα αυτος,τα βαρια εννοω κ τα περι σπιτιου,να τιναξει χαλια,ηλεκτρολογικα μεχρι κ πλυντηρια βαζει καμια φορα γτ εχουμε το πλυντηριο στην ταρατσα οποτε δεν μπορω να κουβαλαω μαζεμενα ρουχα.....ειμαι τυχερη,πιανει κ το χερι του σε ολα....

Αυτα τα ""λιγα" προς το παρον......

samarcande γινεται ενα μασκε παρτυ στην γειτονια ,ειναι κ το στεκι μας,αλλα ο αντρας μου 8α παει

στις 1 μετα την δουλεια....σκεφτομαι το τσιγαρο κτλ...δεν νομιζω πως το χω κ πολυ.Καλα να περασετε οσες βγειτε!!!!

ΑΑΑΑχχχχ καλε ειδα το τικερακι κ ανατριχιασα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκοτωσε η Ξενια τον Στεφανο??Ποτε το εδειξε αυτο???Βλακας τελειος δεν πας απομερα οταν ξερεις τι ατομο ειναι!!!Τα πηρα τωρα χαχχα....Πρεπει να βρε8ει το ημερολογιο....αλλο Κισμετ μας βρηκε!!

Βρε που καταντησαμε!

τον σκοτωσε η ρουφιανα πηρε κ το ημερολογιο του!!!! :lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Εγω πηγα το βραδυ στο σχολειο του παιδιου για το παρτυ, εκατσα 5 λεπτα στην αρχη και 5 λεπτα για να τον παρω μετα, ο μπεμπης ταραχθηκε πολυ και ειχε μαζευτει απο την δυνατη μουσικη. Δεν μπορεσα να κατσω λιγο με τις μαμαδες που ηθελα.

Την πεθερα μου την φωναζω Αννα και οταν μιλαω γι'αυτην στην συνηφαδα μου την λεω μαμα. Ειναι πολυ καλη γυναικα και ποτε δεν θελει να χαλαει χατυρι σε κανεναν, Κριαρακι ( μαλλον οπως και ο μπεμπης).

Δεν μου αρεσει καθολου ΗΖωη της Αλλης τωρα τελευταια, οπως το ειπες Γωγω και αλλο Κισμετ. Και ετσι δεν το βλεπω και πολυ.

Σημερα θα φτιαξω χταποδακι με κοφτο μακαρονακι και μια κρεατοσουπα για βραδυ, ετσι ελαφρια. Εσεις τι θα μαγειραψετε;

Σουλα καλα να περασετε στην βαπτιση. Σαμαρκαδε τι ντυθηκες τελικα; Πως περασατε;

Αφροδιτη μου καλες ειναι που και που οι εντασεις με τον ανδρα σου, ετσι να μην βαριομαστε.

Γωγω μου δεν τον εχω κακομαθει, ουτε και η μαμα του ετσι ειναι σαν χαρακτηρας και τωρα σιγα μη καθομαι να σκασω εγω, τα κανω μονη μου και τελος. Δουλευει 12- 15 ωρες την ημερα χωρις ρεπο και θα εχω και απαιτησεις; μονο γιορτες μεγαλες και καλοκαιρι ειναι πιο λασκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

κατι παθαινει τελευταια η σελιδα του φορουμ και μου πιανει ολη την οθονη του υπολογιστη, ετσι δε μπορω να δω τις προηγουμενες σελιδες.....δηλ, τα μηνυματα απλωνονται απο ακρη σε ακρη στην οθονη και καλυπτουν τα παντα!!!! κι αυτο συμβαινει μονο με το δικο μας φορουμ!!!εσας,σας συνεβη ποτε;;;;

γεωργιαννα μου, κριμα που δε μπορεσες να κατσεις κι εσυ στο παρτι, του χρονου με το διονυσακη!!!

τα κριαρακια, σας το ειπα εγω, ειναι λιγο ξεροκεφαλα, αλλα καλοκαρδα και πονετικα!!!εεεε, κι εγω κριαρινα ειμαι!!!

σημερα θα δουμε μια παλια συναδελφο το μεσημερι και θα κατεβουμε θησειο!! με το αυτοκινητο ομως, γιατι δεν αντεχω τα ΜΜΜ μες στο κρυο, λεω πως δεν θα εχει κινηση....

εγω την πεθερα μου δεν τη λεω τιποτα!!! :o:o:o:o:o:o:o φροντιζω να ειμαι κοντα για να της μιλησω, και συνηθως στον πληθυντικο, γιατι την ξερω απο τα 20 μου, και δε μου βγαινει αλλιως.... προσπαθω τουλαχιστον να της μιλαω στον ενικο....

καλημερα σουλα, καλα να περασεις στη βαφτιση!!!

γωγω μου καλημερα!!υπομονη μ'αυτην τη διατροφη, καταλαβαινω τι παερνας...αληθεια, τι τιμες ειχες στην καμπυλη ζαχαρου;;;

γιουλη, δε ρωτας και στο αλλο ικεα;;;δεν ξερω σε ποιο πηγες, αλλα ειναι 2 στην αθηνα!!!

samarcande, τι ντυθηκες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προβλημα με το ξεχειλωμα τησ σελιδας γινετε απο τα τικερ τησ happy ....εκεινα τα γραμματα που βγαζει απο κατω που ειναι λαθοσ τικερ ...αν παει και τα διαγραψει θα φταιξει και η σελιδα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προβλημα με το ξεχειλωμα τησ σελιδας γινετε απο τα τικερ τησ happy ....εκεινα τα γραμματα που βγαζει απο κατω που ειναι λαθοσ τικερ ...αν παει και τα διαγραψει θα φταιξει και η σελιδα .

καλημερα αφροδιτη!!! αντε ρε, αυτο ειναι το προβλημα;;;; παλια ομως δεν το εκανε, προσθεσε κατι καινουριο η σουλα;;;;;

τι κανεις;;; ο μανωλακης τι μασκαρευτηκε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη, να σε ρωτησω μια που εισαι μανουλα με διπλωμα!!!! ο μικρουλης σου ειναι περιπου 2, 5 ετσι δεν ειναι;;;; εχω εναν ανιψιο που το μαη θα κλεισει τα τρια, και μου εκανε εντυπωση χτες, που δεν καθοταν πουθενα, ολο πηδουσε, πολλες φορες ατσουμπαλα με κινδυνο να χτυπησει και οταν του μιλουσες σε αγνοουσε.... ειναι φυσιολογικο αυτο για παιδακι σχεδον 3;;;; δεν λεω οτι ειναι μεγαλο παιδι, αλλα σιγουρα δεν ειναι ουτε μωρο ουτε χαζο, να μην καταλαβαινει!!!!

εσυ τι λες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 ειναι ο μικροσ μου .

ειναι αναλογα στο παιδι και τι ωρα ειδες να τα κανει πχ απογευμα ? τα απογευματα ειναι καπως ετσι ...εχουν υπερενταση ...ιδικα αν πλησιαζει η ωρα του υπνου ....μετα εχουν πολυ ενεργεια και θελουν καπου να ξεδωσουν ,ατσουμπαλα ξεατσουμπαλα ειναι χαρα για τα μικρα και δεν καταλαβαινουν πονο .ουτε ποτε θα ακουσουν "μη θα πεσεισ" γιαυτο ειαι παιδια για να πεφτουν να σηκωνοντε και να ξανα πεφτουν ....αυτην ειναι η χαρα του παιχνιδιου.και οσο τα λεσ μην τοσο θα το κανουν ετσι γιατι ειπαις εσυ μη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα, τι μας περιμενει!!!πραγματικα ηταν πριν τον υπνο, 8 με 10 και μιση το βραδυ!!!πως κοιμουνται μετα, ομως με τετοια υπερενταση!!! τωρα, βεβαια σ'αυτην την ηλικια, ειναι μια γλυκα, ετσι που μιλανε και λενε μισα λογακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ειδες που το βρηκα !!! το πριν το υπνο ειναι το χειροτερο ....δεν ακουνε τιποτα και κανουν οτι δεν θα εκαναν ολη μερα !!! δεν ξερω πως πανε ολλα για υπνο αλλα ο δικος μου κοιματε σε 15 λεπτα ...το εχει αναγκη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια,  χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!! Με το καλό και οι υπόλοιποι υπερηχοι την εβδομάδα αυτή 🤞🤞🤞
    • Καλημέρα κορίτσια 😊 Ο τράχηλος αρχίζει και μειώνεται όσο περνάει η εγκυμοσύνη έχει να κάνει με την κάθε κοπέλα εμένα πχ μειώθηκε στην πρώτη αλλά μετά κόλλησε στο 3 δεν επεσα πιο κάτω εεε για φυσιολογική γεννά δεν ήταν καλό το 3  Είναι νωρίς ακόμα όμως μην σκας για αυτό στην παρούσα φάση είναι μια χαρά αυτό να σκέφτεσαι είναι όσο πρέπει να είναι 
    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...