Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

αυριο εχουμε να γυρισουμε τα σουπερ μαρκετ για ψωνια ολα τα ντουλαπια αδεια ειναι :lol: την κυριακη εχουμε βαφτιση κ το απογευμα επισκεψεις παλι κομματια θα γινω,σας συνχαιρω που εχετε κουραγιο κ τα κανετε ολα μαζι,εγω μεχρι τον διαχειριστη πηγα σημερα που ειναι δυο τετραγωνα κ με ποναει το παλιο κοκκαλο κατω...του λεω οτι δεν χρειαζετε να ανοιξει δεν θα βγει απο εκει το μωρο αλλα δεν με ακουει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

georgi79 ο γιατρος οταν τον ειδαμε ειπε πως επειδη καθεται με τα ποδια προς τα κατω θελει προσοχη.....οταν μου εβαζε τον υπερηχο πολυ χαμηλα βλεπαμε τις πατουσιτσες του αλλα το καλο ηταν οτι απο κατω απο τις πατουσες του ειχε αμνιακο υγρο πραγμα που σημαινει πως δεν ειναι σφινωμενος ....αν ητανε ειπε ο γιατρος αυτο θα σημαινε πως θα πηγαινα αναγκαστικα για καισαρικη μετα! και επειδη ειναι ετσι χαμηλα αν πχ σηκωσω βαρη πιθανον να ασκηθει παραπανω πιεση με αποτελεσμα να μην αντεξουν οι υμενες +με το βαρος του μωρου,και θα κοντευει τα 40 εκατοστα τωρα...........και στην 31 εβδομαδα δεν ειμαστε για τετοια!!!! κατα τ αλλα ειπε ολα ειναι πολυ καλα απλα λιγο προσοχη παραπανω!.......τι να πω.....καθε φορα που κλωτσαει τωρα απτη μια χαιρομαι μηπως και αλλαξει θεση απτην αλλη λεω μην κατεβει κι αλλο!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαιράκι, μην αγχώνεσαι! Ολες μας χρειάστηκε να "καθήσουμε" λίγο φρόνιμες, για διαφορετικό λόγο η κάθε μια. Όλα για τα μωράκια μας!!! Και που ξέρεις, ο μπέμπης μπορεί να βρει το σωστό δρόμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και παλι!! Καλως μας ηρθες Κλαιρακι και με το καλο ο μπεμπης σου! Κι εμενα το κοριτσακι μου 4 μερες πριν ηταν με τα ποδαρακια κατω δεν σταματαω να πηγαινω για πιπι! Υπομονη και προσοχη και το πιο πιθανο εινα να γυρισουν τα μπεμπακια μας!! Εγω να φανταστεις, ειμαι ενα ακομη παραδειγμα οπως ειπε και η Γεωργιαννα, που γυρισα κυριολεκτικα τελευταια μερα στις 40 εβδ. +4 μερες!! Οποτε ολα μπορουν να συμβουν! :D:D Σουλα μου καλα ψωνια αυριο!! Μ αρεσει πολυ να ψωνιζω στο σουπερ μαρκετ. Δεν το βαριεμαι ποτε! Σαμανθα μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Το ονομα της μπεμπας μας δεν το εχουμε ακομη αποφασισει! Υπαρχουν πολλα αρχαιοελληνικα ονοματα που εχουμε επιλεξει αρχικα. Ο αντρας μου ασχολειται πιο πολυ και τα εχει σε λιστα. Εμενα 2-3 μ αρεσουν πιο πολυ. Και 1 συγκεκριμενο το θελω περισσοτερο. Θα δουμε! Το θεμα με τον ομφαλιο λωρο υπαρχει. Στις συναντησεις για τον τοκετο το εχουμε πει. Με το που βγαινει το μωρο, ο ομφαλιος λωρος παλλεται για καποια λεπτα (εξακολουθει δηλ. και δινει στοιχεια στο μωρο) γι αυτο δεν πρεπει να κοβεται αμεσως. Με το καλο κοριτσακι σου ευχομαι και εναν πονο!! :D

Ειμαι χαρουμενη γιατι το σακχαρο μου φαινεται να ειναι μια χαρα. Νηστικη 94 και μετα 2 ωρες απο το φαγητο 88. Ο αιματοκριτης μου, μετα απο αυξημενο σιδηρο που πηρα ανεβηκε στο 35.4 και ειναι καλα.

Καλο βραδυ να εχετε και καλο ξημερωμα! Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες ήρθε και το καρότσι μας που το είχαμε παραγγείλει μέσω internet από ιταλία!IMG_0116.jpg[/attachment:1shqvqjf]post-1311-13873934649868_thumb.jpgloola up.jpg[/attachment:1shqvqjf]

Πώς σας φαίνονται?

Υ.Γ (το καρότσι είναι λίγο "σκούρο",το ξέρω!!)

post-14765-13873936277189_thumb.jpg

post-14765-13873936277298_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Κλαιρη καλωσηρθες!! Ευχομαι να γυρισει ο μπεμπακος σου .. ακολουθα τις συστασεις του γιατρου κ ολα θα πανε καλα!!

Σουλα στο σουπερ θα τα παιξεις σιγουτρα πραγματα!!! Εδωεργω που δεν κουραζομαικ τοσο προχυες τα φτυσα που πηγαμε...

Εχθες το βραδυ φαγαμε κοψιδια ( Τσικνοπαρασκευη!!) κ σημερα το πρωι ζυγιστικα :shock::shock::shock::shock: Σημερα λεω να φαω σαλατουλα.... πρεπει να φυγεθι αυτο το νουμερο που ειδα στη ζυγαρια! Θεε μου!!!

Στεισι μεγια το καροτσι σας!!Ομορφο ειναι κ ας ειναι σκουρο!

Εμας ο γιατρολς ειπε οτι το μωρο γυρναει κ πιοαργα μπορει κ μι μερ απριν ....οποτε κ εμς που ειναι αναποδα μπορει να ξανα γυρισει κανονικα...εγω φωβαμαι μην γινει καμια περιτυλιξη!!

Οι υπολοιπες τι εχει το " μενου " σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Εμενα ειναι φουλ το προγραμμα μου σημερα. Ο Αλεξανδρος εχει 2 ωρες δραστηριοτητες στο σχολειο του, θεατρικη αγωγη και ποδοσφαιρο. Και το απογευμα πρεπει να τον ξαναπαω στο σχολειο του για το παρτυ-μασκε. Ετυχως κοντα ειναι το σπιτι της πεθερας μου και εγω θα παω εκει να κατσω.

Στεισι ωραιο ειναι το καροτσι και το καθισμα αυτοκινητου.

Σουλα λιγες απο μας ειναι που αντεχουν να τα κανουν ολα. Εσυ να προσεχεις και να μην το παρακανεις, ειδικα για την μεση σου.

Ηλιοδωρα ενουμε ενα κοινο και εγω τρελενομαι να παω σουπερ για ψωνια, εχω εδω κοντα ενα μεγαλο Σκλαβενιτη και τρελενομαι να κανω βολτες μεσα. Τωρα ομως περιοριζω τις βολτες, μολις γεννησω....

Τι θα κανετε σημερα; Τι εχει το μενου;

Τα λεμε το μεσιμερι.

Ειρηνη η ζηγαρια ειναι κοντρα σε μας και εμενα καπου καπου ανεβαινει αντι να μενει ιδια, η κακια. Δεν ξερω εαν συμβαινει και σε σας αλλα εχω αρχισει να μην την βλεπω λογο κοιλια και καθε φορα γελαω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω λιγο λυγιζω τα π΄ποδια για να την δω...τι να το κανεδις...ειτε την βλεπουμε ειτε οχι...ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ!!!

Σκεφτομαι τι σαλατα να φαω σημερα........μαλλον προς το μαρουλι με βλέπω! :lol::lol:

Ποια αλλη θα βοσκισει μαζι μου?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

καλε γεωργια απο το περιστερι πατε εκει κατω στο κερατσινι για το σκλαβενιτη!!!!

αγορακι της παρεας μην ανησυχεισ ειναι φυσιολογικο ...να ειναι ηρεμη και να χαλαρωνει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδωρα σε ποιον γιατρο πας ? ειναι σε ιδιωτικο η σε κρατικο?αθηνα ε ?

εμενα με γειωσε για τον λωρο και αν δεν καταφερω να του αλλαξω γνωμη πολυ σκευτομαι να δω αλλον ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα κοριτσια!!! εκανα δουλιτσες, ψιλοπραγματα, και τωρα καθισα να φαω το πορτοκαλακι μου...!!!! με συγχησε βεβαια ο αντρουλης μου, γιατι με το ζορι να βοηθησει στο σπιτι, δηλ. με γκρινια, και με νευρα και τσαντιζομαι ,και στο τελος λεω θα τα κανω μονη μου, και τελικα σηκωνεται να βαλει μια σκουπα και να πεταξει τα σκουπιδια ( για τετοιες δουλειες μιλαμε!!! ) κι εγω τσαντιζομαι διπλα που επρεπε να τσαντιστω για να κανει μια δουλεια!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και τωρα που το σκεφτομαι παλι τσαντιζομαι!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ααααχ!!!! στα δικα μας.... κλαιρακι καλως ηρθες, και μην ανησυχεις,να ακους το γιατρο σου κι ολα θα πανε καλα!!!!! θα γυρισει ο μπεμπακος σου και θα σου ερθει με το καλο!!!!

στεισι, με γεια το καροτσι!!!παρα πολυ ωραιο, στο εχω πει ηταν και δικη μας επιλογη!!!δεν πειραζει που ειναι σκουρο, κι εμεις σκουρο το πηραμε, γιατι θα λαμπει η μπουμπου μας!!! :lol::lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου, καλα να περασετε σημερα, εχετε φουλ προγραμμα βλεπω!!!!! εμεις δουλιτσες στο σπιτι, γιατι αυτην την εβδομαδα ολο εξω ημασταν ....

ειρηνη μου, το μενου εχει λαχανο σαλατα και παιδακια απο την πεμπτη!!!οποτε δεν εχει μαγειρεμα...

τελικα, χτες στο ικεα, δεν πηραμε τη ραφιερα που λεγαμε, γιατι δεν θα χωρουσε στο δωματιο, και προτιμησαμε να παρουμε μια πολυθρονα - σεζ λονγκ με μηκος 1,60 για να μπορει να ξαπλωνει η μανουλα αν αρρωστησει το κοριτσακι της..... ηταν πιο μικρη απο διθεσιο καναπε ( σαν ντιβανακι ) και σαφως φτηνη!!!!

πηραμε και ενα ραφι για τον τοιχο και το κουρτινοξυλο!!!!

αφροδιτη, δεν καταλαβα τι εγινε με το λωρο.... :?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou k georgeee!!

Xtes pigame jumbo k agorasa polla pragmatakia (4alidaki,sfoggaraki,xtena,8ikoules k alisiditses gia tis pipiles,paixnidaki pou kremazeis sto karotsi,panes allagis tou mwrou otan eimaste ektos spitiou mias xrisis,afroloutro-sampouan proderm k alla polla) axxx xarika polli mou emeine mono na parw ena nixtiko k servietes loxeias gia mena k panakia tis Victorias k oi tsantes finito!!!!!! :D

Fisika 8a 3ana paw gia eida ena teleioooo paixnidaki pou vazeis panw apo to krevvataki tis me mousikoula Disney k kataen8ousiastika (http://bargainsherpas.com/Disney-Pooh-M ... ource=find) -moiazei poli me auto, ekeino pou mou arese alla eipame me ton andra mou na pame alli fora giati ta lefta mas itan periorismena pirame ta vasika gia na kleisoume tis tsantes..

Aaa pigame k stin pe8era mou..Ok itan kali, den eri3e kanena karfi, otan pigame ekane pourekia kremas k tiganites pitoules me meli, eixe loukanopites ston fourno k meta evale spitikia pizza pou ekane i idia..Aa me rwtise an sta koritsakia exoune mikri koilitsa k tis eipa pws e3artate apo to kaloupi tis ka8e kopelas, me rwtise ti agorasame apo to jumbo alla kata ta alla den eipe kati pou den armoze stin sinantisis mas meta apo toso kairo..Mas edwse k portokalia mantarinia k lemonia k lemonadana na feroume spiti mas..Mas kalese na pame tin Kiriaki gia fagito sto spiti tous.. Fenete na alla3e alla akomi einai nwris,8a dei3ei!!

Signwmi gia to mege8os tou minimatos mou!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αντρια!!! με γεια τα ψωνια της βικτωριας!!! ενδιαφερουσα η συναντηση με την πεθερουλα, δεν ηξερα οτι εισασταν ψυχραμενες...!!! ειδες, θα μαλακωσει η καρδια της, η εγγονουλα της ερχεται!!!

τη σελιδα με το παιχνιδακι δε μπορω να την ανοιξω.. :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

τι κάνετε? Daddy οι συσπάσεις είναι κάτι φυσιολογικό! Εάν είναι αυξημένες τότε από ότι γνωρίζω θα πρέπει να ξεκουραστεί και αν είναι ..πολύ δυνατές να πάρει και κάτι για να μειωθούν! Αλλά μην ανησυχείτε δεν είναι κάτι σοβαρό!

Steisy με γεια το καροτσάκι!

Jule με το καλό να δεχτείς τον καλό σου :D:D:D

Ηλιοδώρα πες μας και εμάς τα ονοματάκια!! Και εμείς ψάχνουμε και αρχαίο ελληνικο...σαν 2ο θα δώσουμε της μανούλας μου (Ανδρομάχη) αλλά για το 1ο έχουμε τις εξής ιδέες:

-Έλλη

-Αγάπη

-Εμμανουέλα που δεν θέλει με ΤΙΠΟΤΑ ο άντρας μου :lol::lol::lol: πάνω από το πτώμα του λέει :D:D:D (εγώ το θέλω πολύ καθώς το όνομα του άντρα μου είναι Εμμανουήλ-Μανώλης δηλαδή)

-και εγώ λατρεύω και το Διώνη που είναι και από τα μέρη μου (Ιωάννινα) αλλά δεν θέλει ο άντρας μου

οπότε το ...σετ θα είναι:

Έλλη- Ανδρομάχη

Εμμανουέλα -Ανδρομάχη

Αγάπη-Ανδρομάχη (που δεν ταιριάζει και πολύ γιατί και τα 2 ξεκινούν από Α)

επίσης μου αρέσουν τα παρακάτω:

-Κασσάνδρα (αν και λίγο...δυσοίωνο χιχι)

-Ίριδα

-Βαλεντίνη

αλλά δεν τα θέλει ο άντρας μου γιατί λέει είναι 'ψωνίστικα' και θα κοροιδεύουν το παιδί....ελεος!!!!!!!!

πείτε καμια γνώμη βρε κορίτσια!!!!!!!!!!!

Αφροδίτη, Τουρίστρια, Γεωργιάννα γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai asta afrodite mou xalia ta pragmata eixe fasi pou kaname k 1 xrono na eidw8oume me auta pou ekane ..To prose3a k gi'auto alla3a to site..

ναι, το ειδα τωρα!!!πολυ ωραιο!!αυτο θα παρετε;;;; με τους συγγενεις ενα ξερω, μακρια κι αγαπημενοι!!!! στο λεω εγω , που αν και δεν εχω καποιο προβλημα με την πεθερα μου, μενει στην ιδια πολυκατοικια, στον πρωτο εγω, στον δευτερο η κουνιαδα μου, και στον τριτο τα πεθερικα μου!!! θελει πολυ υπομονη και προσοχη για να κρατηθουν οι ισορροπιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σαμανθα!!! το ανδρομαχη μου αρεσει πολυ, και απο τα υπολοιπα ολα ειναι ενα κι ενα!!! το εμμανουελα δε με τρελλαινει, μονο.....μαλλον κλινω προς το ελλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες ... :D Χα8ηκα λιγο γτ πηρα τα χρηματα για το επιδομα τοκετου κ τρεχω να ψωνισω τα απαραιτητα της βαλιτσας μαιευτηριου,να διαλεξουμε πλακακια για πατωμα,κουρτινες ,μπορντουρες κτλ....

Εχτες ειδικα το παρακανα,εφυγα μεσημερι πηγα στην Μητροπολεως για να διαλεξω μπορντουρα κ να δω υφασματα στο Micos (καταπληκτικα πραγματα,τσιμπημενα ειδικα τα υφασματα)...κ μετα εφυγα για Mall Maroysi

...επειδη ειναι συγκεντρωμενα τα μαγαζια που η8ελα,ηρ8ε κ μια φιλη κατσαμε για καφε κ γυρισα στις 11.30....ασε που αντι να κατεβω Συνταγμα για να παρω ηλεκτρικο ,κατεβηκα Ακροπολη κ πηρα ταξι....με αυτοκινητο δεν πηγαινα Νερατζιωτισσα,πολυ κινηση κ κουραση.

Πολυ κουσμενη νοιω8ω σημερα φυσικα...αλλα τουλαχιστον πηρα 2 νυχτικακια ,πετσετομπουρνουζακια,καλα8ι για τα καλλυντικα της,εσωρουχα μιας χρησεως,κουβερτουλα ανοιξιατικη,8α κλεισω κ την μπορντουρα σημερα....αυτα....Βρε κοριτσια την ρομπα στο μαιευτηριο την χρειαζομαστε λετε?

Η να βαλουμε κανα ζακετακι,ελεγα μηπως επαιρνα η ενα μπολερο.....τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα κοριτσια!!! εκανα δουλιτσες, ψιλοπραγματα, και τωρα καθισα να φαω το πορτοκαλακι μου...!!!! με συγχησε βεβαια ο αντρουλης μου, γιατι με το ζορι να βοηθησει στο σπιτι, δηλ. με γκρινια, και με νευρα και τσαντιζομαι ,και στο τελος λεω θα τα κανω μονη μου, και τελικα σηκωνεται να βαλει μια σκουπα και να πεταξει τα σκουπιδια ( για τετοιες δουλειες μιλαμε!!! ) κι εγω τσαντιζομαι διπλα που επρεπε να τσαντιστω για να κανει μια δουλεια!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ειλικρινά Αφροδίτη και εγώ πάνω από τις μισές φορές νευριάζω διπλά που νευριάζω χαχαχαχαχα βρε λες και είσαι στο μυαλό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εμένα που ήθελε τα σαββατοκύριακα να ξεκουράζεται? Και εγώ τον θέλω να πάμε για δουλειές/βαψίματα/έπιπλα κλπ κλπ χαχαχα

άργησε αλλά το κατάλαβε όμως ότι δεν γίνεται αλλιώς!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...