Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι μου προτείνετε;


Recommended Posts

Θέλω μερικά ρουχαλάκια για την μικρή μου! βλέπω πολύ τώρα τελευταία τα DPAM αλλα για να είμαι ειλικρινείς δεν έχω και μεγάλη εμπειρία!

Μπορεί κανείς να μου προτείνει κάτι;

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irga,

είσαι στον σωστό δρόμο!! :D

Αγοράζω εδώ και 5 χρόνια ρούχα για μικρά παιδιά γιατί εκτός από Μαμά είμαι και Νόνα και Θεία με αδυναμίες. Πιστεύω ότι τα DPAM εκτός του ότι πρόκειται για ρούχα με τρομερό σχέδιο και όμορφα, είναι και πολύ ποιοτικά θα σου τα πρότεινα ανεπιφύλακτα γιατί εκτός των άλλων ξεχωρίζουν.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε που τα ξέρω... Δε θέλω να σαμποτάρω το θέμα και τη διαφήμιση, αλλά εγώ μία μάρκα παίρνω τώρα τελευταία και δεν την αλλάζω... Και αυτή δεν είναι η DPAM :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα εχει κορυδαλλο και σε καποιο εμπορικο τα πηρε το ματι μου ...

Παντως για να μαι ειλικρινης μου χαν φερει ενα ωραιοτατο κορμακι οταν γεννησα και στο τριτο πλυσιμο χαλασαν τα 2 κλπις κουμπωματα και απο τοτε ... ουτε την βιτρινα δεν κοιταω ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak ,

δεν ξέρω σε ποια περιοχή μένεις, αλλά νομίζω οτι στο site τους γράφει που βρίσκονται όλα τα μαγαζιά τους.

Οπότε εκεί μπορείς να βρεις που σε βολεύει :idea:;)

Ασχετο, αυτά τα κολπάκια με τις φωτογραφίες που γράφετε πόσο χρονών είναι τα παιδιά σας και ονοματάκια κλπ ,πως τα κάνετε? πείτε μου και μένα που δεν ξέρω :oops::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...