Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Αχ βρε Νατασουλα μου..Περαστικα της... :(

Ανοιξτε καινουριο τρενο κοριτσια!!!

Θου εδω θα γραψεις ή σε ξεχωριστο θεμα?Κανε κοπυ για σιγουρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η αλήθεια είναι οτι στο ίντερνετ μπορείς να βρεις του κόσμου τις πληροφορίες, όμως δε μπορείς να τις αξιολογείς όλες ως έγκυρες. :roll::roll::roll:

Από την άλλη δεν είμαι απόλυτα σίγουρη οτι όλα τα παιδιά υπόκεινται σε... γενικές οδηγίες.

Εδω ρωτάω εσας κατα καιρούς πράγματα που με απασχολούν και παίρνω τις γνώμες σας τις οποίες και σέβομαι απόλυτα, όμως και εμείς εδω πέρα παραθέτουμε τις εμπειρίες μας απο το τι "πιάνει" στα δικά μας παιδιά. Δε μπορούμε να είμαστε σίγουρες οτι αυτό που αρμόζει σε μας, θα βοηθήσει και κάποιον άλλο.

Όσο για την Πατσούρου αν ισχυεί αυτό με τον εμβολισμό... :oops::oops::o:shock::roll::roll:

Συγνωμη τωρα σπάω τις χαρές και τα πανηγυρια ,εσπασα και την διαιτα μου βεβαίως 2 μερες τωρα, παιδιά ειλικρινα εκνευριζομαι τρελά απλά και μονο με την αναφορά της μορφωσης σε σχέση με το μεγάλωμα παιδιών, η μονη διαφορά που ξέρω να υπάρχει σε παιδι μορφωμένων γονιών με τους παραδοσιακούς γονείς , ειναι οτι τα παιδιά των μορφωμένων παρουσιάζουν ατοπική δερματίτιδα - ναι χαρείτε - δεν υπαρχει τιποτε αλλο, ξεκολλήστε επιτέλεους, πραγματικά πιστεύω οτι εμφανιζεται δειλα δειλά μια ρατσιστική συμπεριφορά η οποία πιστεύω οτι δεν έχει μέρος εδω μέσα να χωρεσει, ελεος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υποψιν οτι την ατοπικη την εμφανίζουν επειδή οι συγκεκριμένοι γονείς ειναιλίγο "κάλοι" και πλένουν τα παιδιά τους μεχρι τελικής πτωσεως μην κολλήσουν τιποτα απο τους αμορφωτους.. ΕΛΕΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γιουχουυυυυυυ!!!!!!!

τι μου κανετε?????????

θουλιτσα καλε για πες μας πως ειναι???? πως το πηρε ο θοδωρακος??

περιμενω να διαβασω την εμπειρια σου!!!! α ρε θουλαραααααααααααααααααα που δεν εκανες κ επισκληριδιο!!!!!!!!!

μαρακι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!!!! περιμενω να διαβασω κ τα δικα σου!

μαρια καλα τον ειπες.. ποιος ξερει κ εκεινος τι τραβαει..

ιουλια πως περασατε????????????

λαλα!!!!! τι κανεις καλη μου??? ολα καλα?? περαστικα κ να γραφεις οταν εισαι κ καλα!

για τα εμβολια που λετε.. ειχαμε προβληματιστει πολυ καιρο κ εγω κ ο τολης αλλα αποφασισαμε να τα κανουμε.. τωρα καλως η κακως... δεν ξερω

για αυτο που λετε για τη μορφωση των γονιων... εννοειται οτι δεν παιζει κανενα ρολο!!!!!!!!

δε γινεσαι καλυτερος γονιος αν εχεις του κοσμου τα πτυχια!!!

τα παιδια θελουν διπλα τους γονεις που να τα αγαπανε, να τα παιζουν, να περνουν χρονο μαζι!!!

εδω περα ρωταμε η μια την αλλη καποια πραγματα που μπορουν να απαντηθουν λογω εμπειριας και μονο!

εγω πλεκω! πλεκω κ μαρεσει πολυ!!!! τωρα κανω ενα κασκολ του τολη!

επισης ξερω κ βελονακι κ να κενταω!! ξερω να κενταω κ δικα μου σχεδια!!

πολυ μαρεσουν αυτα τα χειροποιητα! τη βλεπω πολυ χαρωπη νοικοκυρα!!

αχ ειχα ενα τελειο σκ!!

σας αγαπωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχνην να σας χιλιοευχαριστησω ολες σας για τις ευχες..πραγματικα με συγκινησατε κ καταλαβα οτι ειμαστε κ γαμω το παρεακι..

ειμαστε δεμενοι ομαδα ;);)

οπως ξερετε εκανα δουλειες το σπιτι..κ κατα της 12 περιπου αρχισαν κατι πονακια κ λεω μπαααα αποκλειεται..δε ηθελα γιαυτο :P

πηγα εκανα το μπανιο μου κ δε υποχωρουσαν.. :|

στη αρχη ηταν ανα 7-10 λεπτα αλλα δε αργησαν αν γινουνα ανα 5 λεπτο

απο σο θυμαμαι απο της 1 μεχρι κ 6 που γεννησα ειχα ανα 5 λεπτο πονους..προς το τελος φυσικα κ ποιο συντομα

μιλαω με παπακι κ με λεει πηρες τη αγγελικη?(γιατρο μας)κ ελω οχι..με λεει τρελη παρεεεε

ε με το ζορι περνω κ τον αντρα μου κ ερχεται με το θοδωρη απ το σχολειο

εγω να κανω τις αναπνοες μου κ ο θοδωρης να λεει..τι κανει η μαμα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με βοηθουσαν πολυ οι αναπνοες..

ε κατα της 3+ πηγα στη κλινικη..αποχαιρετησα το θοδωρακη..στο σπιτι μονο με τη ιδεα οτι θα φυγω να γεννησω κ θα τον αφησω με πιαναν κλαματα

παω βαζω νυχτικια..

ερχεται η γιατρος με λεει 4 διαστολη :D τελεια λεω..περασα καποιους πονους σπιτι..τελεια,,

με ρωταει αν εκανα κακα σπιτι κ επειδη εκανα :oops: πολλες φορες δε με εκανε κλισμα :D

με λεει θες να πας με δικους σου πονους η να σε βαλω οκυτοκινη?(το σκοτωσα?)

κ ελω οχι..δε θελω..με δικους μου

εγω ορθια κ να κανω αναπνοες..κ περα δωθε

ερχεται η μαια κ με λεει..ορθια θα γεννησεις?δε θα κανεις επισκληριδιο?τι κοιταω ετσι :shock: κ λεω δε ξερω

μα που να ξερωωωωωωωωωωωωωωω..ελεοςςςςςς

εγω να συνεχισζω ανα 5 λεπτο πονους..αρχιζα να εξαντλουμε κ ετσι καθησα κρεβατι να κανω αναπνοες..κακως αλλαδε αντεχα αλλο ορθια..

οταν με εξετασε η γιατρος ηταν 4- κ με λεει σε μια ωρα θα σε σπασω τα νερα..

ε ερχεται 5 η ωρα κ με εξεταζει κ με λεει 6 διαστολη..αν παμε ετσι σε 2-,230 ωρες θα εχεις γεννησει..

εγω ηδη αρχισα να τα παιζω απο κουραση κ λεω ε οσο αντεξω ..θα παω για επισκληρηδιο..

ολα αυτα τις 5..με το που φευγει η γιατρος...με πιανουν κατι σφαχτες πονοιιιιιιιιιιιιιιιι

μιλαμε αλλο πραμααααααααααααααααααα :o:o:o:o:o:o:o:o:o

κ εκει μ επιασε αμοκ..παραδωσα..σταματησα τις αναπνοες κ αρχισα να φωναζω ποναω ποναωωωωωω

λεω τον αντωνη θελω επισκληρηδιο.

ερχεται η μαια αυτη που με ρωτησε αν θα κανω επισκληρηδιο..κ τη λεω..δε ξερω οιος θα μου τη κανει αλλα δε θελω να μη νιωθω τα ποδια μου

με λεει μα δε γινετε..κ της λεω

ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ

με κοιταει ετσι :shock::shock: κ φωναζει τη γιατρο να τη πει οτι αυτο που λεω δε γινετε

μιλαω με γιατρο κ συμφωνουμε στο να κουναω ποδια αλλα να μη νιωθω πονο

με μεταφερουν στο διπλα δωματιο να κανω επισκληρηδιο..εγω να φωναζω καντε γρηγορααααααααααα

με βαζουν ορο..λεει πρεπει κανα 5 λεπτο πρωτα να παρεις ορο κ μετα να σε κανουμε επισκληρηδιοοο

εγω να λεω σε καθε πονο..τλεευταιος πονος..τελευταιος πονοςςςς

με βλεπει η μαια να γερνω πισω κ με λεει..δε μπορει να γυρεις μπροστα?σε σπρωχνει απο κατω?κ ελω ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι4

κ λεει κατσε να δω μη εισια ετοιμη..ερχεται η γιατρος κ με λεει...διαστολη 10 :o:shock::o:o:o

μεσα σε ενα τεταρτο η διαστολη απο 6 πηγε 10

δε γινετε λεει να σε κανω επισκληρηδιο

εκει αρχισε η φριιιιιιιιιιιικηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!

οτι κ να με ελεγαν δε συνεργαζομουν..επαθα πανικο..πραγματικα το σοκ που επαθα δε μπορω να σας το περιγραψω

ολο φωναζα θα πεθανω κ θα λυποθυ,ησω..να τραβαω το αγκωνα απο πονο μιας μαιας..μιλαμε τη λυπηθηκα..να φωναζω αγγελικη θα πεθαααααααααααααααααααανωωωωωωωωωωω

το κακο ηταν οτι εχασα τη ψυχραιμια μου..αν εκανα αναπνοες θα παλευα τον πονο..αλλα εγω σκοαριστηκα κ σφιγγομουμα

με τα πολλα να κανω 3 τεταρτα εξωθησεις..να σγιφφομαι να τα νιωθω οοολα

καταλαβαινα το κεφαλι πως βγαινει..τα παντα..οα τα θυμαμαι..δεε χω χασει ουτε λεπτο απ τη γεννα μου..

να με μιλαει η αγγελικη κ να με λεει ξερω δε ακους τωρα..κ να τη λεω σε ακουω αλλαδε μπορω να τα εφαρομοσω..παραδωθηκα στο πονοοοο

τελος βγαινει το κεφαλι κ το βλεπω..ειχε μαλακια..καποια στιγμη βλεπω κ το παιδιατο με πολιτικα ρουχα μπηκα να πει ακτι τη μαια..μα ελεος :twisted:

οι αλλες οι κοπελες που περιμεναν νε γεννησουν να λενε ποσο με λυπουνται κ ολες κανα επισκληρηδιο..κ ολες με προκληση

εμενα με ακουσε ολος ο 6,,μα οοοοολος

τελος βγαινει ο αντρακλας μου μετα τεραστια αρχ//α :lol::lol::lol::lol::lol:

τον βαλαν πανω μου..εκει εκλαψε..ο πονος ΤΕΡΜΑ

ολες οι μαιες να με συγχαιρουν για το τι εκανα κ να με λεν οτι πλεον δε το κανουνοι γυναικες κτλ

δε πιστευα κ ακομα δε το πιστευω οτι γεννησα ΕΝΤΕΛΩς ΦΥΣΙΛΟΓΙΚΑ

χωρις κανενα φαρμακο ..δηλ ορο με βαλα λιγο γτ νομιζαν οτι θα κανω απισκλρηδιο κ λιγο παυσιπονο μπας κ με πιασει..

με εσκισε πολυυυυυυυ λιγο γιατι το χερι εβγαινε μαζι εμ το κεφαλι..

εκοψε ο αντρας μου το λωρο.. :D:D:D

εγω ηθελα επι τοπου να φυγω..ενιωθα τοσο τελεια..λες κ ειμουν για καφε..

μετα η γιατρος εκατσε ακομα μια ωρα μαζι μου μεχρι να με ανεβασουν πανω..θεα η γιατρος..μα ανθρωπος πανω απολα

ευχαριστω συμπεθερα μου μεσω εσενα τη γνωρισα..χιλια ευχαριστω :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μετα πηγα πανω κ κ με φεραν το μωρο..φαγαμε σουβλακια σοκολατες κτλ..

εκεινο το 24 δε εκλαψε για μεμε καθολου..εγω τον εβαζα κ αυτος με το ζορι να φαει..ολο το βραδυ κοιμηθηκε ξυπνουσε λιγο κοιτουσε ταβανι ξανα υπνος..2 φορες το προσπαθησα στο μεμε τιποτα

εγω εκεινο το βραδυ κοιμηθηκα μονο 3,5 ωρες/απο υπερενταση δε μπορουσα νακοιμηθω..μα λεω τι ανωμαλη ειμαι..το μωρο κοιμαται κ γω ξυπνια

τη επομενη μερα ειχε ο θοδωρακης γενεθλια..το απογευμα ηρθε απο κει..ειδε το νινι..το κοιτουσε καπως αλλα δε καταλαβε κ πολλα.ηθελε μονο να μπει στο πυρεξ ;)8-)8-)

σβησαμε ολοι μαζι κερακια μαζι με πεθερα κ θειους του κ ολα τελεια

σημερα βγηκαμε..ηρθα σπιτι..εδωσε κ καλα το δωρο το νινι στο θοδωρη..καταχαρηκε..

γενικως δεε εχει καταλαβει κ πολλα..δηλ το ψαχνει συνεχεια παει διπλα του κανει κατι μαγια αλλα μια χαρα..το μεσιμερι αν κ το εβαλα κρεβατι(εννοειτε ζητησε γαλα..ειχε να θηλασει απο προχες)

κ δε κοιμηθηκε..ε δε το ζορισα γτ ειπα μη του ερθουν ολα μαζι

εκλαιγε επι μιση ωρα κ ολο κρινιαζε κ λεω ειναι απο το μωρο..τελικα συγκαηκε..κ με το που με ειδε να θηλαζω παταει ξανα τα κλαματα αλλα το ειχε η πεθερα μου κ τον επαιζε οοποτε ξεχαστηκε..

ζητησε να θηλασει κ του ειπα οτι αυτος μονο πρωι βραδυ..ετσι θα το παλεψω..δε θελω πισωγυρισματα..δε θα το αντεξω...

γενικως ο μικρος δε ακουγεται καθολου..ειναι λες κ δε εχω μωρο..κλαει μονο οταν το ζοριζω στο αλλαγμα..μα εχετε δει τα κακα ενως νεογεννητου 1-2-3 ημερων?απαπαπ

μαυρα κολλοδη.μα δε μπορεις να τα παρεις...

φτου φτου μακαρι να ειναι μαμ κακα νανι

δηλ τελεια..κ να ξυπνησει κοιταει ταβανια τοιχους κτλ

μπορει να τρωει ανα 1 ωρα αλλα τρωει κανα 10-15 κ τελος..

κοριτσια οι αναπνοες βοηθανε..αληθεια..εμενα με βοηθησαν..αλλα μετα τα εχασα κ εχασα το μπουσουλα

απιστευτη διαφορα

χρυσα διαβασα οτι στο γαληνο εχουν δωρεαν μαθηματα ανωδυνου..να πας

με το καλο στα υπολοιπα κοριτσια..

σας ζαλισα ε?αλλα τα ειπα ολα τουλαχιστον

ααααααααα

ρωταω τη γιατρο..μα καλα κ γω 3 τερτα εξωθησεις?κ λεει..καλυτεραα

αν ηθελες με 3 σπρωξιες να το βγσαλεις επρεπε να σε σκισω πολυ απο κατω..αν ειχες επισκληρηδιο θα το εβγαζες με 3..

αλλα εγω στο πηγα χιλιοστο χιλιοσοτ για να το πας τελειως φυσκιλογικα..

με λεει να σε εσκιζα απο κατω κανονικα δε θα μπορουσες ουτε να περπατησεις..πραγματικα στο θοδωρη πηγαινα σα χεσμενη..τωρα πεταωωω..απ τη αρχη φαινομαι λες κ δε γεννησα..

αντε σας επρηξα..σορυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακιιιιι!!!

Κλαιω καλεεε!!Οχι απο συγκινηση αλλα τα εγραψες τοοοοσο ωραια!!!

Πεθανα στο γελιο μιλαμε!!!

Και για τις φωνες προ γεννας,για τα κολλωδη κακα...Οχι καλε!Καμια μας δεν εχει δει!!! :lol::lol::lol::lol:

Εισαι απιστευτη φιλεναδα!μου εφτιαξες το βραδυ!!!!χααχαχαχα

Να σου ζησει!!!!Να μας ζησει ο παιδαρος με τα 3κιλα αρχ..α!!!! :lol::lol::lol:

Να χαιρεστε κ τον Θοδωρη!!!!

Ερη τι ειναι αυτα που λες για της ατοπικη δερματιτιδα??Το λες σε υπερβολη ή το εννοεις? :o

Για σου Λεναρα!!!!

Αχ παω να ξαναδιαβασω την γεννα της Θου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω.οτι τα νερα μου τα σπασε τελικα οταν ειχα διαστολη 10

σχεδον μονα τους σπασαν ειπε

νατασουλα περαστικα ρε..το γιαβρι μουυυ

αναστασια το εκανα κοπυ..δε θα αντεχα να το ξανα εγραφα..θα προτιμουσα να σας επερνα μια μια τηλ :lol::lol: καλε εγω δε τα χω δει..αφου στο θοδωρη μου το εφερναν καθαρουλη..η νατασα με ειπε μη τρομαξεις με τα κακα..

ερη κ γαμω της παρατηρησης..

στο γεγονος οτι αγορι κοριτσι γεννηθηκε σε αυτο το τρενο..οπως ο τιτλος..προφητικος ε?

κ ναι χαιρομαι που στο τρενο μου ειχαμε διπλοευχαριστα

λεναρα τα βασικα εμβολια ειμαι υπερ να τα κανεις..κατα με..ακομα το τολης βαραει 25 ωρα?

λαπρινη πως κ ατα μερη μας..περαστικα..παρε τηλ οποτε θες..

μαρια καλα του τα πες ρε..τελεια..

γωγωκα αντε κ στα δικα σου κοπελαρα μου...

σισσιω χαρηκα ρε κοριτσια για τη μανουλα σου..αντε καλη αναρσωση..εμενα αυριο θα μπει ο μπαμπας μου μεθαυριο θα το κανει

παπενια ολα καλα???απο αυριο ακνονισε να μας γεμιζεις σελιδες..πφφφφφφφφ

συμπεθερα..σε κραταω μουτα..ξες εσυ..ε μαπιαααα :P:P:P:P

αφρο τελικα ποιο βιβλιο θα παρεις..να με πεις

παναγιωτα απο αυριο δηλ θα μπαινεις τελειως πεταχτα που θα λειπει η μανουλα ε?

βενιιιιι πιτσααααααααα???????????ΑααααααααααααααααααΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

βικυ ολα καλα?η Μ-Ι?κανα διαλογο να στανιαρω? :lol::lol:

αθηνα οι κυκλικες κινησεις λεκανεις κανα δουλεια..ναι..αληθεια.

αργι τα παιδια σου καλα?μα κρατησε ο νατρας σου κ τα 2 παιδια? :roll:;)

αννα τελικα που πηγατε βολτα?

φρα καο ταξιδι..

ιουλιααααααααααααα :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

σορυ που δε σε πηρα πισω ρεεεε

ο γιωργακης μας καλα'???????????

μπεμπουλης επιχειρηση γιογιο διαβαζω?σωστηηη

στανταρ ξεχασα καποιες..σορυ..αλλα ειμαι λεχωνα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια τι κανετε;;; Ναι το ξερω οτι ειμαι πολυ γαιδουρα που εχω τοσο καιρο να μπω αλλα δε σας προλαβαινω ρε γαμωτο... :oops::oops::oops::(

Και τωρα στα σκαστα σας γραφω γιατι σε λιγο αρχιζει αλλος ενας μαραθωνιος θηλασμου!!! :crazy: Ναι τα καταφερα τελικα!!! :-bd:-bd \M/ \M/ αποκλειστικα,αλλα με μπολικα προβληματακια και προς το παρον δε το χαιρομαι απολυτα αλλα ελπιζω θα φτιαξουν τα πραγματα...ελπιζω να βρω χρονο να σας τα πω κι εγω καποια στιγμη!

ΓΩΓΑΡΑΑΑΑΑΑ;;;;;αφου τα καταφερα προς το παρον εγω κι εσυ μπορεις θα δεις!!!! ;):D

Μαρη Θουλη γυρισες κιολας απο το μαιευτηριο;;;;;;; : καλε ουτε 3 μερες;;;;;;;;;;;; :shock: Μαθαινω τα νεα σου απο τη σιστερ και χαιρομαι που πανε καλα τα πραγματα! :D Ο ντοντο πως το πηρε;;;; ο Αλεξ παντως οχι και τοσο καλα...η μικρη εφαγε και τη πρωτη της σφαλιαρα οταν την ειδε στο βυζι γιατι νομιζε οτι με πονουσε! :o

Αχ τελος χρονου κοριτσια μου.... ελπιζω να καταφερω να ξαναμπω συντομα... :roll:

Συγνωμη που δε μπορω να διαβασω τα νεα σας και να σχολιασω ... :oops::oops: σας φιλω ομως ΟΛΕΣ!!! :-*

Θουλακι μολις τα διαβασα!!!! ε εχει και ο ντοντο σου θεματακι ε;;;; Ρε συ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!!! :-* μαζι θα εχουν γεννεθλια τα αγορια σου τυχερη!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα και έχασα την απάντησηηηηη.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Καλησμπέραααααα όμορφεςςςςςςςς..Τι κάνετε;;;;; :D:D:D:D Επιτελους έχω ίντερνετ σε όλους τους ορόφους.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ψάχνω για κρεβατάκι Ιωάννας από ίντερνετ...Έχω μπερδευτει.... :?:?:?:?:?:?:?

Θουλάραααααααααα μου τι τέλειααααααααααααααααα......Πέθανα στο γέλιο με την περιγραφή σου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τα κατάφερες χωρίς επισκληρίδιο ε;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D Κι εγώ θα ουρλιάζω αν δε μου κάνουν...Θα λιποθυμήσω..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Χαίρομαι που είναι ησυχούλης ο μπέμπης.... :D:D:D:D:D:D Φωτο θα μας βάλεις;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Παπάκι να σου ζησει η νεραιδα σου.....Γερή κι ευτυχισμένη....Είδες που έλεγες ότι έχεις καιρό ακόμααααα;;;;;Τι καλάααααα... :D:D:D:D:D Καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς!!!!!!!!!

Δηλαδή για να καταλάβω...Είμαι η επόμενη στο τρενάκι;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Αγχλωθηκααααααααα...Αλλά ανυπομονω κιόλας!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Η μικρή μου κάνει πάρτυ στην κοιλιά μου....Πονάω πολύ έτσι όπως τεντώνεται.... :?:?:?:?:?

Λάλα περαστικάαααααααα...Μείνε..ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες σας κοπελάρες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου να σου ζήσει η γοργόνα ρεεεεεεεεεε....Όλη της η ζωή να είναι ωραία σαν παραμύθι!!!!!!!!!!!!!!Τα κατάφερες ε με το θηλασμό;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D Μπράβοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!

Περιμένουμε νέααααααααααααααααα...

Φιλιάαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια σας αγγιξε?γτ με τις περιγραφες ειμαι κλαφτα χαραλαμπεεεεεεεεεεε

τονια κ γω μαθαινω νεα σου..σε λιγο καιρο θα λες δοξα το θεο που θηαλζω..θα δειςςςςςςςςςς

εγω περιμενω πως κ πως να ξυπνησει να θηλασω..αληθεια

καλα οταν εβαλα το θοδωρη στο μεμε μετα απο 2 μερες που θηλαζα νεογνο λεω..καλε τι τεραστιοος που ειναι?πως το θηλαζω?κ ναι πραγματικα..οτνα γεννιετια το δευτερο ξαφνικα ο μικρος σου φιανετε μεγαλος..

εγω το ενιωσα..ξερω μωρο ειναι αλλα ...

αφηστε που οταν το εβαλα αλλαξιερα να το αλλαξω το θοδωρη σημερα με φανηκε λες κ καθαριζα κωλο ενηλικα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια να σου ζησει η κοπελαρα!!!!Μπραβο μανουλα που θηλαζεις

κ καλο κουραγιο με την προσαρμογη!!!!

Πολλα φιλια!

Θουλακι η πιο αστεια περιγραφη που εχω διαβασει!!!!!

Κανε κοπυ παλι κ βαλτο ξεχωριστο θεμα για να μη "χαθει"!

Καληνυχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε θουλη!!!!!!!!!! τελεια περιγραφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το διαβαζα κ στον τολη κ βαλαμε τα γελια εκει που πονουσες :lol::lol::lol:

κ ακου εκει κωλο ενηλικα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπραβο κοριτσι μου πολυ χαρηκα!

να εισαστε παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι!!!

τονια να σου ζησει το μπεμπε!!!!!!!!!!

κοριτσαρες καλους θηλασμους! κ καλα ξενυχτια!!!!

αναστασι φιλακια πολλα κ καλη ξεκουραση!!

κ εγω η πρωτη φορα που ειδα τα κακα του μικρου ηταν οταν ειχα παει σπιτι

αφου μου τον εφερναν ολο καθαρο κ μοσχομυριστο

κ μια φορα που ειχε κλασει ο μικρος πατησα το κουμπακι να φωναξω τη μαια κ τη λεω

μπορεις να δεις αν εχει κανει κακα??? :lol::lol:

μα φοβομουν ως κ να τον γυρισω να δω αν εχεσε

ακομα κ τωρα φοβαμαι να πιασω μικρο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηηηηηηη :x:x:x

Την έχω διαβάσει δυο φορές την περιγραφή σου!

Τι ωραία που τα λες... Σα να'μουν εκεί!

Και πάλι να σου ζήσει καλή μου!

Να έιναι ησυχούλης, να τρώει και νακοιμάται πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα οταν εβαλα το θοδωρη στο μεμε μετα απο 2 μερες που θηλαζα νεογνο λεω..καλε τι τεραστιοος που ειναι?πως το θηλαζω?κ ναι πραγματικα..οτνα γεννιετια το δευτερο ξαφνικα ο μικρος σου φιανετε μεγαλος..

εγω το ενιωσα..ξερω μωρο ειναι αλλα ...

αφηστε που οταν το εβαλα αλλαξιερα να το αλλαξω το θοδωρη σημερα με φανηκε λες κ καθαριζα κωλο ενηλικα :lol::lol::lol::lol:

:x:x:x:x:x:x:)):)):)):)):))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δε κοιμαστε;;;

θου τελεια τα ειπες ρε!!!!!

Μαρια να σου ζησει η μικρουλα!!!! :x:x:x:x

Κοριτσια οτι θελετε στειλτε πμ η παρτε με τηλ.Θα μπαινω τα βραδυα να μαθαινω νεα αλλα δε θα σχολιαζω ε;;; :oops: και θα σας λεω τα δικα μου.

Ερη μου τι επαθες κοριτσι μου;;;Ολα καλα με το τραπέζι;;;

Σισσιω στη διαπαιδαγωγηση να σου πω ,και εγω το ενστικτο μου ακολουθω, αλλα για το θηλασμο δε θα τα καταφερνα αν δεν ειχα διαβασει βιβλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...