Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Καλά είναι Βίκυ μου ευχαριστώ!!

Όλες σας ευχαριστώ κορίτσια. :x:x:x

Παναγιώτα μου δε μπορεί να μείνει λίγο ακόμα η μαμά; :(

Χρύσα εννοείται οτι πήζει όταν δε δουλεύεις. Εγώ τουλάχιστον έπηζα, γιατί δεν άλλαζα παραστάσεις, ήμουν συνέχεια μέσα στο σπίτι και ασχολούμουν μόνο με το παιδί και το σπίτι και αυτό με έπνιγε... :roll::roll:

Α ΟΚ! Μέχρι να πατησω υποβολή συμπλήρωσες. Ναι!! Να γκομενίζει θέλει!!

Εκτος αν έχουν οικονομικά θέματα και αυτό της δημιουργεί ασχημη ψυχολογία... :|

Γουέλ τί έχασα από το τρένο;; Πείτε ντε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να γκομενίζει;;;χα χα :lol::lol::lol::lol::lol:

Μηπως με τον αντρα της δεν ειναι και τοσο μεσα στα μελια και τη στενοχωρει αλλα ντρεπεται να στο πει;;;

γιατι κατα τα αλλα μια χαρα περναει,και βολτουλες κανει και με τα παιδια ασχολειται.

δηλαδη της λειπει η δουλεια;παιζει και αυτο,δεν ειναι παραλογο.ειδικα αν δουλευε παλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη αλλα με τι βαρεθηκε ....με το να πινει καφεδες με τις αλλες μαναδες?

και το απογευμα θελει να ξεκουραστει..απο τι? απο τους καφεδες?

εχει και παραπονα οτυι ο συζυξ δεν εχει χρονο....εεε λογικο...δουλευει....αυτος πρεπε να ξεκουραστει!

αν ειχε τα παιδια σπιτι θα της ελεγα εγω αν θα επινε καφεδες!

αν βρει γκομενο δεν θα προλαβαινει να τον δει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα το παρω.και τα δυο.μου φανηκαν πολυ καλα.

Αλλα ποτε θα τα διαβασω;; :roll::roll::roll: Προτιμω να μιλαω μαζι σας. :x:x:x

Σισσιω μου εχει 2 μιση μηνες εδω.ε, δε μπορει αλλο.κλειστηκε μωρε μεσα.

δεν εχει και καμια φιλη εδω να παει να πιει εναν καφε εστω μια ωριτσα να ξελαμπικαρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια δε νομιζω να εχουν οικονομικο θεμα...

τα διαμερισματα ειναι ιδιοκτητα και δεν τα πηραν με δανειο γιατι ηταν συνιδιωκτητες στα οικοπεδα και πηρα καμποσα αντιπαροχη, εχουν αυτα που μενουν οοικογεννειακως και αλλα 2 που εισπραττουν ενοικια...

Δεν την ειδα να στερει τον εαυτο της η τα παιδια της απο κατι οχι οτι κανει λουσα και επιδυκνυετε..αλλα και τα παιδια της μια χαρα ντιμενα και προσεγμενα ειναι και το σπιτακη της προσεγμενο και ζεστο και ομορφο ειναι..

δεν ξερω..εξωτερικα τουλαχιστων δειχνει καλα με τον αντρα της- γιατι ποτε δεν ξερεις πως ειναι πραγματικα ενα ζευγαρη- αλλα μεσες ακρες αμα δεν εισαι καλα ..ε εστω και λογο φαινετε...

εχουν τις διαφονιες τους- ποιος δεν εχει - αλλα και παλη..

μακαρη να εκανα εγω ολα αυτα την ημερα και να μην ειχα και τη δουλεια...

Γυναικα δεν παιρνει για τις δουλιες γιατι δεν θελει, και ειναι παντα περιποιημενη και φροντισμενη..

εγω παντα ελεγα γι'αυτην ειναι η ζωη..

ο συζηγος απο'οσο ξερω δεν εχει προβλημα να πηγαινει αυτος τα παιδια στις δραστηριοτητες- τον εχω δει να τις πηγαινει-..οποτε εγω της λεω αμα πηζεις- που δεν καταλαβαινω ποτε προλαβαινει να πηξει- ασχολησου με κατι...βρες μια δουλεια παρτ ταιμ εστω στο ΣΜ της γειτονιας που συνεχεια ζητανε ταμιες για Part Time...η ασχολησου με κατι..γραψου σε μαθηματα υποκριτικης..γραψου γυμναστηριο..κραψου φωτογραφια, κεραμικη...πιλατες...ο δημςο εχει ενα σωρο για μεγαλους και παιδια..

τι να πω..μου εκανε εντυπωση παντως..

εγω ειλικρινα με τοσα να κανω..δε θα προλαβαινα να πηξω

Παναγιωτα κριμα που φευγει η μανουλ ασου..ειναι ανεκτιμιτη βοηθεια οτι και να λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα οι ανθρωποι εχουμε το ανικανοποιητο.οτι και να κανουμε παντα θα θελαμε να κανουμε κατι αλλο.

Μη με παρεξηγησετε με αυτο που θα ρωτησω ,οκ;;;

ειμαι 75 κιλα (1,69 υψος) και χρειαζομαι ρουχα .που να παω;;;θυμαμαι την τελευταια φορα που πηγα για ψωνια ,σε καποια μαγαζια δεν εβρισκα νουμερο. :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα πρεπει να τη γνωρισει η μανα μου ατη την γυναικα που βαριεταιι....

καθε φορα που λεω...νυσταω η ειμαι πολυ κουρασμενη εχει την απνατηση ετοιμη.....¨τα ηθελες και τα επαθες....ας επερνες καποιν ν ατα εχει...."

πριν λιγο νευριασα με τον πατερα μου....

πριν καν μηνα χειροτονηθηκε παπας ενας ξαδερφος μου...ο οποιος δεν εχει τελειωσει ακομα τη ιερατικη σχλη...ουτε το γυμνασιο και εγινε παπας για να εχει μισθο και να ειναι ξεκουραστα....(λογια δικα του)

ερχεται σπιτι και μου λεει ο πατερας μου...μπροστα του/...."φιλα του το χερι"...μια ματια μου εφτασε για να μην ξαναμιλησει....

δεν ατ γουσταρω κατι τετοια...

ο οποιος ξαδερφος πηρε τοσο σοβαρα το ρολο του που νομιζει οτι ολοι ειματε ανιδεοι...

μου λεει...

- ποτε θα ερθει να εξομολογηθεις?

-καλα λεω τελιωνε πρωτα τη σχολη ...βρες ενορια....παρε το χρισμα και μετα τα λεμε παλι περι εξομολογησης ...κλπ....

απαντηση καμια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση επείγουσα!!! :D

Φτιάχνω κάτι μπισκότα, ρίξτε νοικοκυρούλες μου μια ματιά...

Λέει 5κ.γ. κορν φλαουρ! Είναι δυνατόν; Καλά τα λέει ή μήπως εννοεί μπεικιν πάουντερ; :?

http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... _5442.html

Αλλά πάλι, 5 κ.γ. μπέικιν πάουντερ, μάλλον θα φουσκώσουν σα μπαλόνια, ε; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βικυ μη πιανεις το αγαπημενο μου θεμα σε παρακαλω.....

δεν εχω κεφια ειπαμε!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Παναγιωτα μου η μαμα μου οταν ειναι στα νταουν της πηγαινει σε καταστημα Ulla Popken.. εκει το XS τους της ειναι τεραστιο...ξερεις ποσο ππολυ ανεβαινει η αυτοπεποιθηση της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μητσακι μου δε ξερω. ειδα ομως οτι εχει τσατ.δε ρωτας εκει;;;;

Παντως με κολασες πάλι!!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσα αυτα τα μαγαζια ειναι του στυλ "μοδα για ευσωμες";;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νομιζω οτι δε μπορουν ολοι οι παπαδες να εξομολογησουν ε;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω!

Παναγιωτα μου ναι αυριο πεταω για Δανια, θα ερθουμε 4 μαρτιου κ μετα μας εμειναν σχεδον 6 εβδομαδες στην Ελλαδα...

Σισσακι εισα καλυτερα???? μακαρι να σου πανε ολα καλα!

Αναστασια ξεχνα το τωρα...δεν αξιζει να χαλας αλλη ενεργεια...ετσι κ αλλιως τα λογια σου χανεις...

Χρυσα ναι πηζεις αν εισαι ολη μερα με τα παιδια..εγω ειδα τεραστια διαφορα οταν ξεκινησα να δουλευω στη Ροδο..εγινα αλλος ανθρωπος κ ειχα πολυ περισσοτερη ενεργεια να ασχοληθω με το παιδι..Ισως η γυναικα να μην βρισκει κοινα με τις γειτονισσες κ τις φιλες που βγαινει για καφε, ισως χρειαζεται να κανει κατι πιο δημιουργικο, ισως εχει πεσει σε ψυχολογικο τελμα με την καθημερινη ρουτινα κ να μην μπορει να βρει τι της αρεσει...δεν σημαινει απαραιτητα οτι θελει γκομενο...

Η δουλεια το εχω πει και παλιοτερα δεν ειναι εχει μονο οικονομικο οφελος, ειναι πανω απο ολα δημιουργια, ανεξαρτησια, ελευθερια, σε πολλες περιπτωσεις η δουλεια προσδιοριζει κ τον χαρακτηρα μας, ειναι η μιση μας ζωη..Προσωπικα πιστευω πως η οικονομικη ανεξαρτησια ειναι η βαση της προσωπικης ελευθεριας...

Εγω τωρα που εληξε η συμβαση της Ροδου με πειραζει πολυ...τωρα βεβαια με τις μετακομισεις δεν εχω χρονο να το σκεφτω αλλα δεν το αποκλειω καθολου να πιασω δουλεια στην Καμπαλα..το προβλημα εκει δεν ειναι να βρω δουλεια αλλα να νιωσω σιγουρη στο που θα αφηνω το Σεμπινι...αλλο θεμα...ουφ

Αυτα..πολλα ειπα παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσοκουμπαρίτσα, mille merci!!!!! :D

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, σου στέλνω μερικά μόλις ψηθούν!!! ;) Να μη μένουμε πιο κοντά...!!! :(

Ναι, δεν μπορούν να εξομολογήσουν όλοι οι ιερείς, πρέπει να είναι εξομολόγος, να έχει πάρει ειδική ευχή! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι μπορει να βρει δουλεια αμα θελει..μορφομενη ειναι..ικανη ειναι..τακτικη ειναι..

επιλογη της ηταν να μη δουλεψει, και παντα ελεγε πως ηθελε μετα γαμου να μη δουλεψει και να αφοσιωθει στην ανατροφη των παιδιων

την καταλαβαινω που βαριετε..αλλα αμα παραπονιετε και αυτη ...

ενταξη ισως μετα να καταλαβε πως να ασχολεισαι μονο με την ανατροφη των παιδιων ειδικα αμα μεγαλωνουν και γινονται ανεξαρτητα..δενε χει και τοσο ενδιαφερων..αλλα ας ψαξει δουλεια...

τεσπα!!!

Καλο ταξιδι να εχεις...

ελπιζω να μη σφαχτειτε..

βλεπω παντως τον αντρα σου να ειναι τρελος για τον Σεμπ....θα περασει καλα..../

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα Χρυσα μου τσακωθηκαμε οσο πισωγυριζα με την Καμπαλα..τωρα το πηρα αποφαση...οποτε επικεντρωνομαι στην μετακομιση...Ισως τελικα μου βγει σε καλο διοτι αν ξεκινας κατι με πολυ χαρα απογοητευεσαι...εγω που παω κατω με χιλιες φοβιες, δεν θα μου φανει πολυ χαλι διοτι ΔΕΝ μπορει να ειναι χειροτερο απο αυτο που φοβαμαι... :?

Μου εστειλε και στοιχεια καποιων ανθρωπων να τους συναντησω οταν κατεβω Καμπαλα για να βρω με τι θελω να ασχοληθω κ να με βοηθησουν σε καποια σχεδια που εχω στο μυαλο μου..επικοινωνησα, καλοι μου φανηκαν, ωραια μου τα ειπαν αλλα να δουμε οταν παμε κατω, πως θα ειναι τα πραγματα...

ααα κ οσο βλεπω ποσα πραγματα εχω να μετακομισω, κ που θα τα βαλω, αφου δεν μπορεσα να πουλησω τιποτα, με πιανει καινουριο εγκεφαλικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε συ ...σοβαρα δεν πουλισες τιποτα;;;;

αντε ρε ..εγω περιμενα να εχεις ξεπουλησει με τετοια κριση...

παιζει κανενα μαγαζι second hand να τα δωσεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα ρε Χρυσα και ειναι ολοκαινουρια κ αχρησιμοποιητα κ τα δινω σχεδον τσαμπα...δηλαδη ποσο ηθελαν..εδινα 200 ευρω κρεββατι, επιπλο κ υποαλλεργικο στρωμα καινουρια κ αχρησιμοποιητα κ εισαγομενα απο τη Δανια..ποσο ηθελαν να τα δωσω??? 50 ευρω???

ασε γιατι εκνευριζομαι...μεχρι κ τον διαδρομο τον εδινα 300 ευρω κ εχει ακομα εγγυηση κ καινουριος κανει 750..

Αφροδιτη μου ευχαριστω..θα σας ερθουμε επισκεψη οταν γυρισουμε, αν εχεις ορεξη να μας δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το ειχα στειλει στον κο Παπαβεντση και μου απαντησε για τον θηλασμο αν νοσησεις απο Η1Ν1.

Αν θελετε διαβαστε.

http://www.mitrikosthilasmos.com/2011/0 ... FeedBurner

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simera tou ebgala plastelini a paiksoume kai den hthele na thn piasei ...eipai mpiax !!! :shock:

den sixenete mono to fagito !!!!!

fran tha se perimenw .

parigila to paramithikai to biblio tou papabentzi gia thn diatrofh ....ante na doume ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι είναι μικρόβια που δεν εντοπίζονται εύκολα είναι η αλήθεια με μια απλη καλλιέργεια ούτε έχουν κάποιο σύμπτωμα ώστε να το ψάξουμε  Εμείς το βρήκαμε όταν αντρας μου έκανε καλλιέργεια σπέρματος.. εγω δεν έκανα εξέταση αλλα όπως και να είχε έπρεπε η θεραπεία να γίνει ταυτόχρονα.. πηραμε αντιβίωση για ένα μήνα και οι δυο αλλά μας είπαν επαφες να έχουμε κανονικά άσχετα που παίρναμε την αντιβίωση και έτσι κάναμε εγω έμεινα εγκυος τότε στο πρώτο μου παιδί  υπάρχουν πολλές αντιβιωσεις που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη   Το θετικό είναι ότι έμεινες εύκολα εγκυος όποτε κρατησε αυτό κορίτσι μου εμένα με πηρε 1,5 χρόνο να έχω σύλληψη στο πρώτο παιδάκι μου, το δεύτερο το έπιασα πολύ εύκολα  ζορικη δουλειά έχει ο αντρας σου υπομονή τώρα μέχρι να ξανά έρθει 😊
    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...