Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!

πως ειναι το μωρο?

κουκλι υποθετω!

Το παπακι γεννησε?

λακκυ συμφωνω μαζι σου...υπαρχουν εκπαιδευτικοι οι οποιοι κανουν δουλεια και εκος του ωραριου τους αλλα αυτοι ειναι λιγοι...πολυ λιγοι....οι περισοτεροι που διαμαρτυρονται ειναι αυτοι που δεν ακνου σχεδον τιποτα..βλ γυμναστη...!

Ελενη σε παιδον πατε?

δεν ειναι τιποτα αρκει που το καταλαβατε νωρις και θα το διρθωσετε!

εμεις εξεταση του χρονου παλι!

θα κανουμε καθε χρονο εξεταση λογο οικογεειακου ιστορικου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας,

εμείς καλά είμαστε, δλδ ο άντρας μου έχει ένα κρυωματάκι, εμένα άρχισε πάλι ο βήχας, κατά τα άλλα καλά :lol::lol::lol::lol::lol: ευτυχώς τα παιδιά είναι καλά!!! :)

Αναστασία θα το ψάξω και θα σου πω γιατί πάει πολύυυυυυς καιρός από τότε που πήρα την πληροφορία και εμείς βγάζουμε πολύ χνούδι!!! :roll::roll::roll::roll:

κάτι άλλο ήθελα να πω αλλά δεν θυμάμαι....... :roll::roll::roll::roll:

Ελένη καλή επιτυχία στην μικρούλα σο :x

Συμπεθέρα να χαίρεσαι την μανούλα, να τα εκατοστήσει.... :x

σας αφήνω για την ώρα

ώστε την άκουσε μέχρι και ο πάνω όροφος έ? :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::?:?

σε ποιά κλινική γέννησε τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Να χαιρομαστε τον Θοδωρη!!!!Ανοιχθηκε κ θεμα οποτε θα γραψω εκει...

Στο Γαληνο γεννησε Αργυ και ειναι κ πολυ ευχαριστημενη απ'οτι μου ειπε!

Ο μπεμπης(ααααχ :P ) ειναι πολυ ησυχο μωρακι λεει!Δεν εχει κλαψει στιγμη!

Ιουλια μου εχεις δικιο για τους εκπαιδευτικους!Ειναι μεγαλο θεμα!

(που φυσικα αν θελεις-ετε κουβεντιαζουμε!)

Ευτυχως που δε θα ερθετε τελικα γτ εκανα μια αποτυχιαρα κεικ καροτου.....

Απο την αρχη κατι δε μου κολλουσε στη συνταγη...Δεν ειχε αλευρι..Ειχε τρ.φουντουκι κ ινδοκαρυδο(κ αυγα) αλλα αυτα δε μου γεμιζαν το ματι για να σφιξει η ζυμη...Βουτηξα κ οδοντοφλυφιδα κ δεν κολλουσε...

και οταν το αναποδογυρισα...Επεσε το μισο γμτ μου!!!!!Τα νευρα μου!!!Τοσα υλικα κ τοοοσα σκευη για πλυσιμο για το τιποτα!

Για να μην αναφερω κ τα μισοαποτυχημενα λαζανια(με κιμα κ μπεσαμελ-φανταστειτε αλλα ποσα σκευη :o )

που η τελευταια στρωση ηταν σαν λαστιχο! :lol::lol::lol::lol:

Κοινως...Καποιος με ματιαξε!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Βαζω τη συνταγη του κεικ να μου πειτε τι νομιζετε πως εφταιγε! :P:D

http://www.chefonair.gr/index.php?optio ... &Itemid=65

Ιουλια δεν εχω ιδεα για την πορτοκαλοπιτα!

γενικως δεν φτιαχνω τετοια γλυκα(με πορτοκαλια,λεμονια!)...

Νιωθω λιγακι ασχημα...Για το θεμα που ειχε προκυψει...

Νομιζω μιλησα πολυ αποτομα αλλα δε γινεται να διαβαζεις κατηγοριες (παιδια δικτατορες,μαμαδες που τα θελουν κολλημενα πανω τους,πονηρα κ κακομαθημενα βρεφη) κ λαθος επιχειρηματα που διατυπωνονται τοσο προκλητικα,και να κρατιεσαι...

Το ξεχναω ομως,..Οτι εγινε-εγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γυρισα από τη μαμα μου, αυριο την βάζουν σε κανονικό δωμάτιο στο οποίο τελικά θα παραμείνει 3 μερούλες το πολύ και μετά σπίτι.

Για ένα μήνα δε θα δουλέψει και μετά θα πρέπει να προσέχει. Δε δείχνει να έχει καταλάβει τη σοβαρότητα της καταστασής της. Της τα έχωσε σήμερα ο γιατρός... ελπίζω να βάλει μυαλό.

Με τούτα και με κείνα έχω παραμελήσει και το παιδάκι μου. Ευτυχώς είναι η άλλη γιαγιά της εδώ και δεν έχει καταλάβει και πολλά.

Τες πα... δεν είμαι από τους ανθρώπους που βάζουν το κεφάλι κάτω.

Πείτε μου τί έχω χασει καλέ!!! Τί έχει γίνει και δεν το κατάλαβα; Για ποιο θέμα μιλάει η Αναστασί;;

Θουλάκι να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! :x:x:x

Κορίτσια μου για άλλη μια φορά θελω να σας ευχαριστήσω τόοοοοοοοοοσο πολύ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση σας! :x:x:x

Γιωτίνι όταν ξαναμιλήσεις με Θού δωσε της την αγάπη μου!

Άφρο πες και σε μένα ρεεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφιες μου!!!

Τι κάνετε;;;

Αφρο παραμυθακι δε ξερω ρε συ. :roll: θα φερω το μπεμπη και θα δουμε τις αντιδρασεις του.

Η θουλιτσα καλά ειναι;;;

Σισσιω μου πολλα φιλακια και προσεχε τη μανουλα σου!!!!

Η δικια μου η μαμα φευγει αυριο.Θα μου λειψει παρα πολυ.Απο τα 18 που εφυγα ηταν η πρωτη φορα που μειναμε μαζι τόσο μεγαλο διάστημα.Με φροντισε παρα πολυ.Αν δεν ηταν εδω ουτε και' γω δε ξερω τι θα χα κανει με ολες αυτες τις αρρωστιες και τις πληγωμενες θηλες.

Φραν πετας αυριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι θα γινει πολεμος στο μαμμυ?

τι εγινε παλι?

Αφρο νομιζω θα το παρει καλ αο μικρος το νεο μελος!

ειναιπολυ καλος και πολυ ησυχος!

Σισσιω τι κανει η μανουλα σου?

παλι κεικ κανετε?

πειτε καμια συνταγη!

Παναγιωτα κριμα που φευγει η μαμα σου!

πες της να κατσει λιγο ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!! να μαι και εγωωωω

Σισσιω πολυ ευχαριστα τα νεα σας!!!

Ελπιζω μονο η μαμα σου να καταλαβει την σοβαροτητα της καταστασης και να προσεχει περισσοτερο τον εαυτο της!!!

.

Αφρο σηγουρα κατι θα υπαρχει δεν μπορει...θα ψαξω οταν εχω χρονο και θα σου πω...

Ρε κοριτσια λυστ εμου μια απορρια..κυριως αυτες που δεν δουλευετε...προλαβενετε να πηξετε;;;;

γιατι θα με βγαλει τρελη μια γειτονησσα της μαμα μου...

μου λλει τι καλα που δουλευεις...εγω δεν μπορω ολη μερα πηζω στο χπιτι..και εχει 2 παιδια 5 & 3 ετων.

ΠΟτε προλαβαινει;;;;;

εγω δεν προλαβαινω να κατουρισω τα ΣΚ...δεν βγαινω απο τη κουζινα..και αυτη πηζει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εμεις ειμασταν 2(εγω και η μανα μου) και οπως λες και συ ουτε τουαλετα δεν προλαβαιναμε.Ποσο μαλλον οταν εισαι μονη σου.

Μηπως εννοει την κλεισουρα στο σπιτι και οτι δεν παει πουθενα;;;; :roll::roll: Οτι θα ηθελε να βγαινει και δε μπορει;;;

Μονο το 10-ημερο που κλειστηκα στο δωματιο επηξα.Λογικο ομως ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτο ειναι για αποριες γενικοτερα.δεν ειναι εξειδικευμενο για την ελευση νεου μελους.

Ειχα δει ρε συ κατι βιβλιαρακια στο Λητω αλλα δεν τα θυμαμαι τωρα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε..τι ρωταω πχ πως περανει η μερα σου..λεει να καθ εμερα ξυπναω ετοιμαζω πρωινο, πηγαινωτα παιδια στο σχολειο, συναντιομαστε με αλλε ςμαμαδες, πινουμ εεναν καφε, μετα λελει παω για τα ψωνι ατης ημερας, συμμαζεμα, μαγειρεμα, παιρνω τα παιδια, διαβαζουμε λιγο ερχετε ο συζηγος τρομαι ολοι μαζι..και μετα λελει θελλω να ξεκουραστω και δεν μπορω...

και τις λεω δηλαδη τι θες να κανεις και δεν μπορεις..εχεις και μαγαλα παιδια..οσο να ναι μπορεις να τα αφισεις στη μαμα σου- μενει ενα στενο πιο κατω- η στην πεθερα σου- στο απο πανω διαμερισμα-..μπα μου λεει βαριεμαι...

και τις λεω ποτε προλαβαινει ςνα βαρεθεις..παρε τον αντρα σου και πανε μια βολτα- καθηγητης ο αντρας της- μπα μου λλει..εχει διαβασμα αυτος..ε της λεω ποση ωρα πια διαβαζει..ε κανενα δυωρο..πλακα μου κανει...

ε να μου λλει βαρεθηκα..με τις γειτονησσες παρεα, με τις φιλες παρες..ε τι αλλο θες ρε παιδι μου...εχεις χρονο να κανει ςμεχρι και μαθηματα κεραμικης..ε δενε ιναι ευκολο λεει..παω τα κοριτσια στο γυμναστηριο- κανουν μπαλετο- στη μουσικη..μεχρι να σχολασουν παλη με μαμαδες τα λεμε...

ε τι θελει ρε παιδια..να γκομενιζει;;;;

θα την πω καμια κουβεντα...

δηλαδη εαν εχεις να κανεια ΟΛΑ αυτα..και εχεις και μια δουλεια εστω 4ωρη...ποσες ωρες την ημερα θες;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
    • Κορίτσι μου και εγώ στην κόρη μου είχα μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Εμετούς κάθε μέρα, ναυτιες, ζαλάδες,  Σε αυτήν (είμαι 9+3 και τελευταίο υπέρηχο έκανα την Πέμπτη) σχεδόν ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Θηλάζω και εγώ οπότε δεν έχω ούτε πόνο στο στήθος. Λίγες ανακατωσουρες που και που ειδικά αν πεινάω, και έντονη κόπωση. Αυτά... Σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δηλαδή είναι μια όαση!! Αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς γιατί μπορώ να φροντίσω την μπέμπα αφενός και αφετέρου δεν θα άντεχα να περασω πάλι τόσο δύσκολα!!  Και εγώ στην αρχή ανησυχούσα που δεν είχα συμπτώματα, πλέον το απολαμβάνω όσο δεν πάει 😋😋
    • Εμένα 41 εβδ δεν με άφησε πάντως 🤷‍♀️  φοβούνται είναι λίγο ρίσκο.. στο εξωτερικό πάντως αφήνουν σίγουρα να περιμενεις τόσο  @Katiana1987 είναι νωρίς ακόμα να σε σκέφτεσαι τα γρ κορίτσι μου έτσι και αλλιώς στο τέλος παίρνουν πιο πολύ βαρος ακομα είναι νωρίς μια εκτίμηση κάνουν και αυτοί μια χαρά θα είναι 
    • Έφτασε κιολας στην β επιπέδου ;; Πωπω ποτε πέρασε ο καιρός μου φάνηκε πολύ γρήγορα το δικό σου 😂 Άντε πάει και αυτό όλα είναι καλά πολύ θετικό που έχεις και καλύτερες μετρήσεις από την πρώτη εγκυμοσύνη για την πίεση 😊 εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις  μια χαρά είναι 3 κιλά να μπορέσεις να το γεννήσεις και πιο εύκολα 😊 πως αντεχεις και δεν έμαθες ακόμα το φύλλο πραγματικά απορώ 😂 καλα αν ήταν αγόρι εκεί στην εξέταση δεν θα έβλεπες και κάτι να κρέμεται 😂;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...