Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά ειμαστε Αφροδιτάκι μου γλυκό, ετοιμαζομαστε, εχουμε εμβολιο σημερα. ειναι 7 η ωρα αλλα θα πάμ απο τις 6.30 μπας και μπούμε 8..

Το βράδυ θα πάω αεροδρόμιο να πάρω την μανούλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν μπορω...φυσικα θα δουλευει αυριο :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και ακομα να ερεθ σπιτι... :evil::evil::evil::evil::evil:

και δεν ειμαι και καλα...

βρεχει και ειναι μπλιαξ

θελλω να παω βολτα..για ψωνια..για καφε και για φαγητο.... :((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε δεν το έκανα επειδή δεν αντέχω την αυπνία...Που ούτως ή άλλως δεν την αντέχω...Το έκανα γιατί είχε κακομάθει....Και μη μου πείτε ότι δεν κακομαθαίνουν τόσο μικρά... :twisted::twisted:

Την είχε μάθει η πεθερά μου να κοιμάται με κούνημα στο καρότσι και με το που σταμάταγες το κούνημα όταν κοιμόταν, ξυπνούσε και ούρλιαζε... :o:o:o:o:o:o Την κουνούσες, σταματούσε το κλάμα...Σταματούσες το κούνημα, ξανάρχιζε.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Έτσι, ενα βράδυ (νωρίς ήταν, δεν ήταν ότι ξύπνησε μέσα στη νύχτα) αφού κάναμε αυτή τη δουλειά για καμιά ώρα (κούνα-ξεκούνα), τα πήρε κρανίο ο άντρας μου, την παίρνει, τη βάζει στην κούνια της και με απείλησε ότι αν την πάρω αγκαλιά θα με διώξει από το σπίτι... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έκλαιγε (νεύρα έκανε βασικά), της μιλούσα, τη χάιδευα, αλλά δεν τη σήκωσα...Δεν την πήρα αγκαλιά... :?:?:?:? Από τότε έμαθε να κοιμάται μόνη της χωρίς κουνήματα και διαδικασίες... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Όταν το είχα πει βέβαια εδώ, είχατε πέσει να με φάτε σκύλες...... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Τωρα βέβαια δεν μπορώ να την ακούω να κλαίει...Με πιάνει η καρδιά μου... :?:?:oops::oops:

Παναγιώτα δεν μπορω να σε βοηθήσω με τα αέρια του μικρού... :roll::roll:

Κανένα νεό από τη Θου;;;;;;;;;;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:? Βγήκε ο παίδαρος;;;;; :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε δεν το έκανα επειδή δεν αντέχω την αυπνία...Που ούτως ή άλλως δεν την αντέχω...Το έκανα γιατί είχε κακομάθει....Και μη μου πείτε ότι δεν κακομαθαίνουν τόσο μικρά... :twisted::twisted:

Την είχε μάθει η πεθερά μου να κοιμάται με κούνημα στο καρότσι και με το που σταμάταγες το κούνημα όταν κοιμόταν, ξυπνούσε και ούρλιαζε... :o:o:o:o:o:o Την κουνούσες, σταματούσε το κλάμα...Σταματούσες το κούνημα, ξανάρχιζε.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Έτσι, ενα βράδυ (νωρίς ήταν, δεν ήταν ότι ξύπνησε μέσα στη νύχτα) αφού κάναμε αυτή τη δουλειά για καμιά ώρα (κούνα-ξεκούνα), τα πήρε κρανίο ο άντρας μου, την παίρνει, τη βάζει στην κούνια της και με απείλησε ότι αν την πάρω αγκαλιά θα με διώξει από το σπίτι... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έκλαιγε (νεύρα έκανε βασικά), της μιλούσα, τη χάιδευα, αλλά δεν τη σήκωσα...Δεν την πήρα αγκαλιά... :?:?:?:? Από τότε έμαθε να κοιμάται μόνη της χωρίς κουνήματα και διαδικασίες... :roll::roll::roll::roll::roll:

το ιδιο ακριβως συνεβη και με εμας

κι εγω πηρα και το βιβλιο και μεσα σε μια εβδομαδα κοιμοταν σαν πουλακι και ακομη κοιμαται,εμαθε και να μπορει να αποκοιμιεται μονος του

χωρις ιδιαιτερα κλαματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια... να μαθουμε νεοτερα από τη μαμαΘουλ.

Κοριτσια μεγαλωσε το μωρο μου... 7500γρ, 65εκ και ειμαστε 3,5 μηνων. Αρχισε να πιανει πραγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω αμα ειχε κανει ο δικοςμου αντρας κατι τετοιο θα ειχε φυγει πετοντας απο το μπαλκονι..και ας ειναι δικο του το σπιτι χεστηκα!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοιτα απο καποιο διαστημα και μετα νομιζω οτι καθε μανα ξερει να αποκωδικοποιει το κλαμα του παιδιου της. Οπως και το πως χειρηζετε ο καθενας το παιδι του ειναι δικο του θεμα..ασχετα αν εγω συμφωνω η διαφωνω με μια συγκεκριμενη πρακτικη.

Εμενα παντως εμαθε να κοιμαται μονος του..αλλα κανει ανισυχο υπνο..ολυ νηχτα γυρναει και ιδρωνει..

Αθηνα τι κορακλα ειναι αυτη καλεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πωπω...εχεις και εσυ γαλα με μηδεν λιπαρα ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλάκι μου, cheer up!!! :D Γιατί δεν είσαι στα καλά σου; Πετάξου να πιούμε ένα καφεδάκι, να χαλαρώσεις!!! ;)

Γωγούλα μου, σε συμπαθώ πολύ, το λέω για μία ακόμα φορά, και δεν έχει νόημα να την πιάσουμε ξανά αυτή τη κουβέντα, διαφωνούμε. ;) Όταν το είχες αναφέρει στο φόρουμ, παλιά, όντως είχε γίνει πανικός, αν και πάσχουσα από Αλτσχάιμερ, το θυμάμαι!!! :lol: Όταν το είχαμε συζητήσει εδώ όμως, δεν νομίζω ότι είχε γίνει κάτι αντίστοιχο, μη παραπονιέσαι αδίκως! ;) Μόνο ένα έχω να πω, γιατί είσαι προκλητική μαρή... :lol:

ΔΕΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΔΕ ΣΤΕΚΕΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ, πως το λένε;;;;;

Και χτυπιέμαι, όχι για 'σένα, ειλικρινά, σέβομαι ότι αυτό αποφασίσατε από κοινού με τον άντρα σου, δικό σας είναι το παιδί, δεν μου πέφτει κανένας λόγος!!!

Αλλά γιατί αυτή τη Μ@@@ΚΙΑ την είχα ακούσει ένα δισεκατομμύριο φορές απ' τους δικούς μου, όταν η Β ήταν βρεφάκι ("Καλά, όλο αγκαλιά είστε; Πω, πω, πάλι κλαίει; Κακομαθημένο το έκανες με τόσες αγκαλιές!!!!") [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] που με είχαν κάνει να νιώσω πολύ άσχημα (βάλε και την ανασφάλεια της πρωτομάνας, παρέα με τις ορμόνες) και να αναρωτηθώ πολλάκις αν κάνω σωστά... :evil: Ευτυχώς, λειτουργούσα με το ένστικτο και δεν τους άφησα να με επηρεάσουν αρκετά, αλλά όσο να 'ναι... :evil:

Αθηνούλα, τα φιλιά μου στη κοπελάρα σου!!!!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο συμφωνώ 100% σε όσα είπες περί δικτάτορα, αλλά η "καταξιωμένη επιστήμονας και γυναίκα" είπε ότι εμείς οι μητέρες μεγαλώνουμε δικτάτορες!!!! :evil::evil:

σας είπα? πήγα στο ΣΜ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!! :lol::lol::lol: μεγάλη έξοδος, μπαίνω στο τουτού, βάζω την μουσική πολύ πολύ πολύ δυνατά και απόλαυσα την βόλτα μου!!!! \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=iroc.gif][smilie=wav.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μιτσακη κουμπαρουλα εδω το χω να καθισω στο πεζο και να ξεχυθω στους δρομους!!!

Καμια ενημερωση για το γεγονος της ημερας εχουμε;;;

επισης μηπως μιλησε καμια με την Σισσυ..πως ειναι αυτη κυριως και η μαμα της;;;;

Αχ Αργη εκανες ολοκληρο ταξιδι....ποσο θελλωνα παω στο Σμ και να ψωνιχω χωρις αγχος....ειναι ψυχοθεραπεια και μου λειπει!!!

Εγω παλη γιατι δεν θυμαμαι το αντιστοιχο θεμα της Γωγως..ας με διαφωτησει καποιος να παω να το διαβασω η ερμη πασχουσα απο αλτσχαιμερ

Πρεπει να παω να βγω φωτο για ταυτοτητα σημερα..και βαριεμαι γιατι βρεχει

και πρεπει κα να ντιθω αναλογα και φυσικα να χτενοιστω- βαφτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα μου, σε συμπαθώ πολύ, το λέω για μία ακόμα φορά, και δεν έχει νόημα να την πιάσουμε ξανά αυτή τη κουβέντα, διαφωνούμε. ;) Όταν το είχες αναφέρει στο φόρουμ, παλιά, όντως είχε γίνει πανικός, αν και πάσχουσα από Αλτσχάιμερ, το θυμάμαι!!! :lol: Όταν το είχαμε συζητήσει εδώ όμως, δεν νομίζω ότι είχε γίνει κάτι αντίστοιχο, μη παραπονιέσαι αδίκως! ;)

επίσης....και εγώ ήμουν μια από αυτές που σου έγραψαν!!!! :?

και μεταξύ μας όταν σε είδα στο τρενάκι λέω:"α αυτή είναι που άφησε το παιδί της 40 ημερών να κλαίει για 2 ώρες!!!!" :?:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αλλά σε συμπαθώ να το ξέρεις :x:x:x:x:x:x:x

επίσης την 2η μπέμπα δεν νομίζω να την αφήσεις να κλαίει γιατί αν το κάνεις απλά θα ξυπνήσεις την Ιω και μετά άστα βράστα!!!! :lol::lol: μιλάω εκ πείρας!!!! :lol::lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα.......... \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

Το ξεφτίλισες όμως ρε.... Μα ΣΜ??????????? Άσπλαχνη μάνα και σύζυγος να σου πετύχει!!!!!!!! Παρατάει τα παιδιά της και τον άντρα της και τρέχει στα ΣΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~x(~x(~x(

Τς τς τς......... και το λες και δε ντρέπεσαι κιόλας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστεία-αστεία, κι εγώ απολαμβάνω την επίσκεψη στο ΣΜ!!!! :lol:

Αλλά σπάνια πάω χωρίς τη Β!!! Αλλά δε με ενοχλεί, το απολαμβάνει κι εκείνη!!! Όσο περνάει ο καιρός όμως αρχίζει να γίνεται ασύμφορο, γιατί ζητάει ότι δουν τα ματάκια της!!! :lol::lol::lol: Κάνουμε συμφωνία βέβαια, ότι θα της πάρω μόνο ένα απ' αυτά... ;)

Χρυσοκουμπαράκι, ντύσου, βάψου, στολίσου και μπες στο "πεζό"!!!!!!! Θα σου κάνει καλό ρε!!!!!!! Άντε, ακόμα εδώ είσαι;;;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γενναει η Θουλη????? παω να γραψω στο θεμα της!!!

Κοριτσια εμενα αυτο που με ενοχλει ειναι το να δημιουργειται συγχιση χωρις λογο. Αλλο το να πεις τι κανεις στο δικο σου παιδι κ την γνωμη σου αλλα αυτο απεχει πολυ απο το να σε κατηγορουνε οτι ειπες μια γυναικα που δεν γνωριζεις ανικανη μανα, οτι της την "επεσες" κλπ...εγω πχ εγραψα απλα τι κανω στο δικο μου μωρο κ μετα διαβαζω οτι "την επεσα" σε καποια που δεν γνωριζω κ μου ειναι παντελως αδιαφορο το πως μεγαλωνει το παιδι της...Εκει εκνευριστηκα..Ας διαβαζουμε πρωτα τι εχει γραψει ο καθενας κ μετα να κανουμε τον εξυπνο...

Επισης ας μην τα συγχεουμε πια ολα...το οτι εγω και καποιοι αλλοι εχουν επιλεξει να ξυπνανε τη νυχτα κ να ανταποκρινονται στο κλαμμα του παιδιου τους δεν σημαινει πως τα δικα μας τα παιδια ειναι "χυμα στο κυμα"...Ελεος...Ουτε οτι τα δικα μας δεν εχουν προγραμμα κ κανουν οτι θελουν, ουτε οτι ειναι τα πλεον μαμοθρεφτα...Ολες ξερετε οτι μεγαλωνω το Σεμπινι μονη τον περισσοτερο καιρο με τη δουλεια του πατερα του...ειναι δυνατον να ειχα επιβιωσει αν δεν ειχε προγραμμα?? Η αν ηταν κολλημενος πανω μου, ειναι δυνατον να το ειχα αντεξει? Ο μικρος κοιμαται απο τις 9, καθεται ανετα με αλλους εκτος απο μενα (αποδειξη 5 μερες εμεινε στους γονεις μου τωρα που αρρωστησα χωρις κανενα θεμα), κατεβηκαμε Ροδο με τη δουλεια κ δεν ειχε κανενα προβλημα προσαρμογης..Τρωει πλεον μονος του...αληθεια καθεται στο καρεκλακι, παιρνει το πηρουνι του κ τρωει μονος..κ τρωει καλα...δεν πεταει σχεδον τιποτα κατω...Νερο πινει μονος του απο κανονικο ποτηρι..Και το ξερετε ολες εδω ποσα ταξιδια κανω με το μικρο..αν ηταν κανενα μαμοθρεφτο κ αγριμι θα μπορουσα??

Επελεξα απλως να ακολουθησω τοςυ ρυθμους του κ να μην τον πιεσω σε καποια θεματα κ απεδωσε...γιατι δηλαδη να το στρεσαρω απο τωρα με ατελιωτα κλαμματα? θα μου εδινε μια παροδικη ευκολια αλλα θα γυρισει εναντιον μου αργοτερα...

Αυτα..παω να γραψω στη Θουλη τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι εμένα η βόλτα στο Σμ μου άρεσε εξαπανέκαθεν ( :lol::lol::lol: )!!!

αλλά μόνη μου, αν πάω με τον άντρα μου δεν μπορώ γιατί όλο βιάζεται!!!! :evil: και έτσι δεν ψάχνω αυτά που θέλω.....τώρα αν η μικρή μου ζητήσει κάτι της λέω ότι θα δούμε, ίσως να το αγοράσουμε μετά και μου λέει "ναι", δεν το αγοράζουμε και τελειώνει το θέμα!!!! :roll::roll::roll:

και ούτε ψέμματα της λέω!!!! ;):?

Φρανίτα αρχικά κάποια ανφέρθηκε ότι ΕΓΩ επιτέθηκα στην συγκεκριμένη επειδή έκανα παράθεση!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock:

τέλος πάντων ο καθείς κάνει αυτό που ταιριάζει στον ίδιο και στην οικογένειά του!!! π.χ. δεν μπορώ να πω στην Γωγώ να κοιμίζει την Ιω στις 20.00 αφού οι ίδιοι γυρίζουν σπίτι αργότερα!!! ;)

Γιώτααααα τι έγινε η Θούλη ρε συ? πάρε την Σωσώ να μάθεις!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ, άντε και σε κανένα χρόνο να πας και στα μαγαζιά μόνη σου. Σε κανα 2 χρόνια με φίλη για καφέ και ψώνια... :)

Εγώ κορίτσια δεν θυμάμαι τίποτα. Ποιά άφηνε το μωρό να κλαίει;

Μια φίλη μου έχει έναν γιο 4 χρονων και είναι 13,5 κιλά. Της είπα να τον παρω μια εβδομάδα στο σπίτι να τον θηλάσω και δεν ήθελε... :shock: Μα γιατί;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα.......... \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

Το ξεφτίλισες όμως ρε.... Μα ΣΜ??????????? Άσπλαχνη μάνα και σύζυγος να σου πετύχει!!!!!!!! Παρατάει τα παιδιά της και τον άντρα της και τρέχει στα ΣΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~x(~x(~x(

Τς τς τς......... και το λες και δε ντρέπεσαι κιόλας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-x

άσε έγινα τελείως μα τελείως ξεδιάντροπη!!!! απαπαπαπα :?:roll::roll::roll:

1. Αργυρώ, άντε και σε κανένα χρόνο να πας και στα μαγαζιά μόνη σου. Σε κανα 2 χρόνια με φίλη για καφέ και ψώνια... :)

2. Μια φίλη μου έχει έναν γιο 4 χρονων και είναι 13,5 κιλά. Της είπα να τον παρω μια εβδομάδα στο σπίτι να τον θηλάσω και δεν ήθελε... :shock: Μα γιατί;;;;;

1. για ποτό σε πόσα? :o:o:?:?:?

2. αχ ευτυχώς υπάρχει και άλλο παιδάκι σαν τον γιο μου!!!! #:-s#:-s#:-s

ο γιος μου μόλις τώρα ξεπέρασε τα 17!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι εχεις γαλα λαιτ και γιατι δεν κανει παιδια αυτης της ηλικιας να προσλαμβανουν λαιτ προιοντα!!!!

Λοιππον, εκανα ενα τσεκ..τον ΦΟΦΟ τον ενιωσα - και μαλιστα για τα καλα- την 18η ευδομαδα...

θυμαμαι καλα γιατι ηταν αναμεσα σε Χριστουγεννα και πρωτοχρονια και εβαλα της ημερομηνιες..τοσο ημουν τοτε...

οταν σας λεω ενιωσα..ηταν σαν ποδοβολητο απο τον χωρο...

υποτιθετε οτι το δευτερο το νιωθεις πιο νωρις..εκτος βεβαια και εαν εχεις μια κοιλουμπα ΝΑΑΑΑΑ με το συμπαθειο..οποτε τι να νιωσεις..τα στρομματα λιπους το εμποδιζουν.... :lol::lol::lol:

ο Καθενας με τον πονο του..παει τελειωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε χρυσα χαλαρωσε!!!!!!!!!! θατο νιωσεις το νινι!!!!

καλα για το θεμα του υπνου-κλαματος δεν προκειται να βγαλουμε ακρη..

συμφωνω με τη φρανιτα, αυτο με ενοχλει κ μενα

μπεμπουλης δε λεμε για την ηλικια που ειχε ο σπυρακος αλλα για βρεφακια

τεσπα..

αργυρουλα φτου σου!!!

γεια σου ρε αθηνα με το λαιτ γαλα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε σουργελα!!!!!!!!! εγω στο σταθερο με την Βενι να ντρεπομαι να παρω τηλ...αποφασιζει η Βενι να παρει απο το κινητο ...εγω να ακουω.....ακουω γεννησες?και να ουρλιαζω "καλέ πειτε μου και εμένα!!!!!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μεσα στο παραληρημα ακουσα κοριτσι ,με ακουσε ολη η Χίος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και να φωναζω στη Βενι που μιλουσεμε τη Μαρθα στο κινητο "κλειστο καλε να την παρω εγώ!!!!!!!!!!!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειμαστε για γέλια!!η χαρα μου απερίγραπτη!!!

δεν εκανε επισκληρίδιο!!!!!!!!!!!τα ειδε όλα!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τον εχει διπλα της ! μοιαζει στον Αντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...