Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Δεν είναι δυνατόν να έχω στην αγκαλιά μου βρέφος 2 μηνών και να έχω κοιλιά 7 μηνων.

μήπως ξέχασαν να βγάλουν το άλλο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ή ακόμη αναπτύσσεται στην κοιλιά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::?

κοριτσια αν συνεχισω να εχω τετοιους πονου μεχρι το βραδυ θα εχω γεννησει

άντε ρε, επιτέλους!!!! :roll::roll::roll::D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θου θα γεννησεις 12 και 1...χαχαα...ιδια μερα με τον ντοντο!!!!!!!!

αντε ρε συυυυυ

επιτελουυυυυςςςςςςς

αχ πολυ χαιρομαιιιιιιιιιι

Αντε και στα δικα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω περιοδου..αλλα πετρωματα να συνοδευονται με ποονους..

πανε κ ερχονται..

δε θελω αυριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αν συνεχισω να εχω τετοιους πονου μεχρι το βραδυ θα εχω γεννησει

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

αναστασιααααα βρηκα τα σεντονια που λες!!!να σου πω σχετικαααα!!!!

φρανιτα ξεχασα ρε συ!!! καλα πολυ γελασα με το σιδερο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε απο την μια τα σιδερωνω και εγω αλλα λεω μηπως με ενα απλο θα θελει και απο τις 2 :?

αθηνα μια κοπελα μου ειχε δωσει σειρα στο αεροδρομιο γιατι ημουνα εγκυος..λεει..απο το γαμηλιο γυρνουσα... :?:?:?:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: 60κιλα ημουνα..βλαμμενη!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο αεροδρόμιο που ήμασταν μου λέει μια κοπελα: "Πωπωπω... πως τα καταφέρνεις με τρία παιδιά και με την κοιλιά στο στόμα. Χαρά στο κουράγιο σου".....

Και εγώ για να την κάνω να νιώσει άσχημα της είπα ότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Και ναι, ενιωσε.

Δεν είχε δικά της παιδιά γι αυτό και πέταξε τέτοια κοτσάνα. Δεν είναι δυνατόν να έχω στην αγκαλιά μου βρέφος 2 μηνών και να έχω κοιλιά 7 μηνων.

αχαχαχα, μα τι ζώον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ

πως γινετε να εχεις πονουσ χωρισ διαστολη??????????δε λεω για μενα.αλλα το εχω ακουσει

παω να κανω μπανιο

κ να δω απαντησεις :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουυυυυυυυυυυυ μου ..τι διαβαζω σημερα θ αχουμε γεννητουρια????????????????? :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: αντε με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να ρθει σημερα ο κοριτσαρος!!!!!!!!!!

απο το στομα θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! :lol::lol: και θτου θεουυυυ τ'αυτί!!!!!!!!Μαρθουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αφρο μου εσυ που με εχεις δει απο κοντα και η σισσιω οκ δεν με λες και πλακα...οπως παλια...αλλα εχω λιιιγη κοιλιτσα....αλλα ενταξει με πειραξε ρε κοριτσια...και μπροστα σε τρια ατομα...λοιπον ελατε στην δουλεια μου να τους τα πειτε ενα χερακι...αααααααααααντε ....

τεσπα...να σας πω κατι για το λυδιακι..να ευθυμησουμε λιγακι...

((((((((((((((((.αφου η χρυσα δεν μας αποκαλυπτει τι εγινε????? :twisted::twisted::twisted: λεγε τα μωρη φιλεναδαααααααααααα...θα γκαστρωθω εγω στο τελος απο την αγωνια μου..... :lol::lol: ))))))))))))))))))))

της πηρα της παπενιας μου μια ροζ καπαρντινα και ενα κολιε...σκέτη...γλυκα με την hello kitty από τα h&m και τρελαθηκε το παπι μου ...αφου της το φορεσα και ενω ζεσταινοταν προτιμουσ ενα την φοραει ρε κοριτσια μεχρι την ωρα που την πλυναμε...

τι και αν εβγαλε την μπεμπε-λιληηηηη!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: (μπέμπελι) αυτη εκει....καμαρωτη καμαρωτη σαν παγωνι!!!!!!!!! και το κολιε της το βαλα για πλακα σαν κορδελα στο μετωπο...και της πηγαινε πολυ....ηταν το παπι! των λουλουδιων!!!!!!!! :lol::lol: εννοειται την εβγαλα φωτο...κουκουβαααααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάρες μου! :D

Μπήκα, σας διάβασα, είπα να ξεκινήσω να σχολιάζω, αλλά με συνεπήρε Η είδηση......

Γεννάει το Θουλάκι μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;; [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Γιουχουχου!!!!!!!!!! Μαρθούλι μου, είμαστε μαζί σου!!!! Με το καλόοοοο!!!!! Λύσσαξες μαρή, κι εμένα μια χαρά μου φαίνεται να έχουν ίδια μέρα γενέθλια! Άλλωστε και μια μέρα διαφορά να έχουν, μαζί θα τα γιορτάζετε, οπότε... ;) Παρόλαυτα, εγώ εύχομαι να γεννήσεις σήμερα, γιατί το θέλεις, αλλά και για να είναι ένας πολύ σύντομος και πανεύκολος τοκετός!!!!!!!! Αν ξεκίνησαν τα πονάκια, μέχρι το βραδάκι, να 'χει ξεπροβάλει το μικρούλι!!!!!!!!! :D:D:D

Τι συγκίνηση..........!!!!!!! :YMHUG::x

Κι εγώ θέλω... Μπορώ να παρακάμψω το υπόλοιπο, παρέα με καμπύλες σακχάρου κλπ και να βρεθώ στις 39 εβδομάδες απευθείας;;;; :lol::lol::lol:

Παρεπιπόντως, Αφροδιτούλα, καλά αποτελέσματα!! Με 4 αιμοληψίες έκανες;

Άσχετο! Έρη, εσύ που ξέρεις τα πολλά κι ο νους σου κατεβάζει... Έχω ερώτηση! Η μαμά μου πάντα τις πέταγε τις κουβερτούρες που είχαν ασπρίσει. Μετά είχα διαβάσει κάπου ότι δεν έχουν αλλοιωθεί, απλώς αν έχει περάσει λίγος καιρός, βγαίνει το βούτυρο που περιέχουν κι ασπρίζουν, αλλά τις χρησιμοποιούμε κανονικά. Ισχύει; Ξέρεις να με διαφωτίσεις; Έχω 3, μη τις πετάξω χωρίς λόγο!!! ;)

Φρανίτα... στο μάγουλο;;;;;;;;;;; :shock: Μα στο μάγουλο;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑΟ ΤΑΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!! :shock::-ss:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:;;):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ναι ναι σήμερα θα γεννήσεις βρε χαζό μην στεναχωριέσαι! Ειχε δικιο η Νατάσα ή Πέμπτη ή Παρασκευή είπε νομίζω.. :roll:

Αχ αντε κοριτσάκι μου με εναν πόνο.

Ε πρωτα δεν έρχονται οι πόνοι? Και μετά η διαστολή?

Εγώ δεν είχα διαστολή ποτέ οπότε.... :(

Με το καλό κοριτσάκι μου!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουυυυυυυυυυυυ γεννάς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Α, θα τρελαθώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Φεύγω και ξανάρχομαι να μάθω εξελίξεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι μου απο την στιγμή που διαχωρίζεται το βούτυρο απο το κακαο αλοιώνεται η γευση. Δηλητηρίαση δεν θα πάθετε αλλά δεν θα ειναι γευστικές. και φυσικά μην τις κεράσεις χαχαχα.

Ξέρω πολλά λόγω ηλικίας αλλά ο νους μου δεν κατεβάζει τιποτα :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε! Λόγω ηλικίας!!! :P Περνιέσαι για ηλικιωμένη;;;; :P

Είπαμε, δεν θα τις κερνούσα :lol: αλλά έλεγα αν μπορώ πχ να τις χρησιμοποιήσω για το κέικ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλιστα..μια παρομοια με τη δικη μου γεννα ειχες..με τη διαφορα οτι ο δικςο μου γιατρος οταν με εξετασε Δευτερα μου ειπε κατευθειαν αυριο μπαινουμε για καισαρικη...να μην εχει φαει τιποτα απο το βραδυ και να εισαι στις 7 εδω!!!

δε θελλω να σκεφτομαι τιθα ειχε γινει εαν επεμενα τοτε να γεννησω φυσιολογικα..

δε θελλω να σκεφτομαι ουτε τωρα τιποτα τετοιο

Τελος καλο..ολα καλα να λες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννάμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! γιουπι!!!!!!!!!καθε 5 λεπτα πονοι!!!!!!!!!! αυτο δνε σημαίνει οτι γεννάμε? :?

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννάμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! γιουπι!!!!!!!!!καθε 5 λεπτα πονοι!!!!!!!!!! αυτο δνε σημαίνει οτι γεννάμε? :?

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x:x:x:x Me το καλο Θουλακι μου!!!!!

Τι τελεια!!!!!!!!!!!!!

Ενημερωνετε μας οσες ξερετε κατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...