Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

καλημερα!!

δεν προλαβαινω αλλα να σας πω πως του εδωσα τσουρεκακι?????? :D:D:D:D:D

βεβαια η γιατρος ειπε σιγα σιγα αλλα το ειδε και ηθελε!! :D:D:D:D:D

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ χαρααααααα!!!! :lol::lol::lol::lol:

τα λεμε μετααααααααα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol: Βενη καλοοοοο!!!!

Συγχαρητηριαααααα!!!!!

Καλημερα κουκλες!

Εδω η τρελλη κ ενοχικη!!! :P

Με συγχωρειτε αλλα θα επρεπε να υπαρχουν καποιου ειδους συνεπειες...Οπως στο παρεντς...Γτ ωραια γελατε αλλα δεν βριζει

εσας ετσι σε κοινη θεα μια αγνωστη!Το χανεις το χιουμορ σου...

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια!Οκ..Να στηριζουμε τους "φιλους" μας αλλα...

Εγω δεν εχω ξαναδει να βριζουν ετσι!

Πρεπει κ εγω να κανω αυτο που χρονια αποφευγω λογω ιδεολογιας...Να μην ασχολουμαι με τιποτα!να κοιταω μονο τον χαβαλε...Ετσι καταντησε αυτο που ειναι η χωρα!Ξεφυγα απο το θεμα...

Μιλαω για την αδιαφορια των Ελληνων λογω απελπισιας!Οκ..Ας μην ψηφισουμε αφου δε θα αλλαξει κατι...οκ ας μην απαντησουμε(με οποιον τροπο) στους μακακες που μας κυβερνουν ΄η αυτους που εχουν καποια εξουσια!ας μην κατεβουμε σε μια διαδηλωση,ας μην

διεκδικησουμε...Παμε για πιτογυρα καλυτερα...Ααααα!Δεν μπορω!Εγω ειμαι κομμουνιστρια! :lol:

Νατασακι μου μηπως εφαγες κατι απ'εξω?Ή κατι που εφτιαξε καποιος αλλος?

Να σου πω(παντα απευχομαι την αλλεργια αλλα...) πως η Σοφια της Λινας εβγαζε αιματακι

μεχρι κ 2 μηνες μετα που ξεκινησε διατροφη..

Η Μαρια(μαριμαρι) ειναι εγκυος κ εγω κανω παρτυ!Της εδωσα τα χαιρετισματα σας

κ χαρηκε παααρα πολυ!!!Αχ τι τελεια!!!!

Χαθηκε γτ δεν εχει ιντερνετ κ γτ βαριεται κ λιγο!Αλλα που θα παει θα επανελθει! :P

Ηθελα να πω κ στη Γωγω συγχαρητηρια για τα νεα απο το γιατρο!!!

Και αλλα ηθελα να πω αλλα τα ξεχασα,,..

Αφρο κ εγω θελω οδηγιες για το..."το γεμιζεις το τορτελινι"???? :lol::lol::lol:

(Μωρακι 5 μηνων που θηλαζει αποκλειστικα,αν ξυπνησει νυχτα,πειναει?)

Επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βρε..καλως την κοντη χοντρη ασχημη και αντιπαθητικη...

ακομα με αυτο ασχολεισαι;;;;

εσυ θα κανεις επανασταση καλεεεεε

Περαν της πλακας δυστιχως δεν υπαρχουν "κυρωσεις" στο μαμαι...

και δεν μιλαω για το συγκεκριμενο θεμα η για συγκεκριμενα ατομα...μιλαω γεννικα..υπηρχαν και στο παρελθον περιπτωσεις- που δεν εγιναν θεμα γιατι φροντισαμε να μη γινει..που μερικα μελη βριζαν και παλιστα πολυ ασχημα αλλα μελη..

μεχρι στιγμης- τουλαχιστων στα δικα μου θεματα- περιοριζομαι σε συστασεις με πμ κυριως..και φυσικα οταν ξεφευγουν τα πραγματα στο κλεισημο θεματων..και στην ενημερωση της Λενας ως πλεων αρμοδιας..δυστιχως δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο...

Και πιστεψετε με αυτος ο χαρακτηρισμος δεν ειναι τιποτα μπροστα σε κατι αλλους που εχουν ειπωθει...

και σκεψου τη θεση μου οταν πρεπει να υπερασπιστω ατομα τα οποια δεν πολυσυμπαθω ιδιαιτερα..αλαλ θεορω ανεπητρεπτο καποιος να τους βριζει ετσι χηδαια...

και παλη αναφερομαι σε πολυ παλιο ποστ που μου εκανε τρομερη εντυπωση τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κεφάτα κορίτσια! Αχ έπρεπε να είμαστε όλες παρεούλα για καφέ και να τα λέμε.

Φρανίτα έβαλες το σίδερο στην κοιλιά; Μα γιατί κορίτσι μου δεν άφησες απευθείας τον Δανό να το δοκιμάσει;

"Είναι μακριά ακόμα (η γέννα) μαμαΘούλ;"

(Να πω σε όσες δεν έβλεπαν στρουμφάκια όταν ήταν μικρές ότι είναι μια κλασική έκφραση "Είναι μακριά ακόμα μπαμπαστρούμφ;")

Σας αφήνω και πάω να κάνω δουλειές.

Αργυρούλα περαστικά σας... Αντε να φύγει ο χειμώνας να βρούμε την υγειά μας!

Καλημέρα στα υπόλοιπα κορίτσια. Λόγω αϋπνίας λίγα θυμάμαι και δεν σχολιάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα !!!

βαρεμαραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχως κατατισ 9 πηγα εκει κοντα σε μια φιλη μου που εχει κομμωτηριο και εκατσα μεχρι να ξανα ερθει η ωρα .

δεν μου πηρε πολυ ωρα με τα τορτελινια ...κανα δεκαλεπτο .

δεν ειναι δυσκολο αρκει να εχουν βρασει καλα ,σηκωνεις το απο πανω βγαζεισ το περιεχομενο και βαζεις το επιθυμητο και το ξανα κλεινεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα...Σήμερα σας διάβασα... :D:D:D:D

Η Θούλη δεν έχει εμφανιστεί ακόμα... :?:?:? Λέτε να γέννησε;;;;; :roll::roll::roll: Νωρίς δεν είναι;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι καμία γαϊδάρα δε μου είπε τι έχει η μανούλα σου αν και ρώτησα 2-3 φορές... :twisted::twisted::twisted: Όμως κατάλαβα..Χαίρομαι που πάει καλύτερα...Εύχομαι να αναρρώσει πλήρως και να είναι περαστικά και αγύριστα...

Βένι πολυ χάρηκα με τα αποτελέσματα του Φιλιππάκου...Καλές μάσες τώρα... :D:D:D

Χρύσα ή Αναστασία θα μου πείτε κι εμένα καλέ τι έχει γινεί...Σε ποιο θέμα αναφέρεστε;;;; :roll::roll::roll: Πείτε και σε μενα την κουτσομπόλα... :lol::lol:

Νατασούλα περαστικά στην Έλενα...Ελπίζω να μην είναι τίποτα το σοβαρό... :x:x:x

Ερη μουυυυ χρονια πολλά για τη μανούλα σου και καλώς να τη δεχτείς... ;););)

Γιώωωωωωωταααααααααα τι νέα μωρή;;;;Δε σου 'πα...Ο Γιώργος επιμένει να πάρουμε κρεβάτι στην Ιωάννα κι εγώ δε θέλω... :lol::lol::lol::lol::lol: Είμαι ανώμαλη ε;;;;;; :lol::lol::lol:

Μάγδα τα φιλιά μου στη μικρή σου.... ;););)

Αφρο καλά αποτελέσματα..Τελικά είσαι χρυσοχέρα κι εσύ!!!!! :lol::lol:

Αθηνούλαααααααα να δώσεις φιλιά στις κούκλες σου!!!

Μαρίαααααααα γιατί ρε δε θες να ξαναγυρίσεις στην πεθερούλα σου;;;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είσαι σκύλα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασίαααααααααααααααααα ψηλέγκω να σου πω....Δε θα με βρίσεις όμως... :?:?:?:?:? Πόσο άσχημο είναι ρε συ να μην τρώνε τα παιδιά...Η Ιωάννα εδώ και 2 μέρες δεν τρώει τίποτα.... :(:(:(:( Μόνο γάλα και αυτό με το ζόρι...Απορώ πως αντέχει... :roll::roll::roll::roll: Η αλήθεια είναι ότι στενοχωριέμαι λίγο... :cry::cry::cry: Μάλλον είναι από τα δόντια που βγάζει... :?:?:?:?:?:?:?

Κακούργες μου το ματιάσατε το φαγανούλι μου... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Όσο για την μπεμπούλα εξακολουθεί να κάνει σαν άλιεν....Πονάω και νομίζω ότι θα σκιστεί η κοιλιά μου... :?:?:?

Φεύγω...Θα πάω μια βόλτα με τη μικρή....Να περπατήσω λίγο...Θα ξαναμπω το μεσημέρι... :D:D:D:D:D

Φιλιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε ολες τις ομορφες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θουυυυυυυυυυυυυυυυυ γεννησες????????? αντε την γκαστρωσες την παπιομανα... :lol::lol:

σε πονεσε χθες ο γιατρος ε? με το καλο να ρθει ο κοριτσαρος!!!!!!! συντομα....και ανωδυνα κοριτσακι μου...φανταζομαι θ α χεις κουραστει ε?

υπομονη...

νατασουλα περαστικουλια στο μωρακι σου... :(

αθηνα μου εγω ημουν φαν των στρουμφ και των θαντερκατς...!!!!!! εξου και το σνιαρφφφφφφφ που λεω πολλες φορες... :lol::lol: τι κανουν τα τρια πανεμορφα μωρουλινια σου??????? πως ειναι ? φανταζομαι πολυ κουραση ε?

ποια ψυχη ειπε οτι ταραζει τη μερεντα....? θελω και εγω...σαν λιχουδικο που μαι...

σισσακι μου ...ειδες που ολα πανε καλυτερα...αντε να βγει γρηγορα απο το νοσοκομειο η μανουλα...

όσο για τα οικονομικα λιγο πολυ όλοι εχουμε..καθηστε και μιληστε της...ηρεμα και θα βρειτε μια ακρη...πολλα πολλα φιλια :-*:-*:-*:-*

χρυσουλινι μου,

μαιμουδακο μου,

Γιωτακι/κωνσταντινα.... και γιωτακι/μαμ μαμ ταλιμπανακο... :lol::lol: για να σας ξεχωριζω...τι μου κανετε?

μπεμπουλης υπομονη με τις θεραπειες του μικρου...απλα θελει χρονο..θα δεις που ολα θα πανε τελεια...

αναστασια μου τι καθεσαι και σκας βρε κοριτσακι μου...αδιαφορησε ...και γραψτες κανονικα...ισα ισα για μενα αυτο ειναι το καλυτερο..."η σιωπη μου προς απαντηση σου!!!!!!!" ειναι η καλυτερη λυση...αν και δεν ξερω ακριβως τι εχει γινει...οπως ειπε και η χρυσα εσυ που σαι κοντη χοντρη και ασχημη... :lol::lol: τι σκας? η αννυ μας καλα?

μαρακι μου τι κανετε? για πες τιποτα βρε κουκουβαγιομανουλα???????????????? :lol::lol:

Γωγακι μου αντε καλη ξεκουραση!!!!!!!!!! φανταζομαι θα σαι φεεεεεεεεεεεεεεετα τωρα ε?????? :lol::lol:τελειααααααααααα...οι μπεμπουλες καλα? ποτε εχεις πητ?

παναγιωτα μου...απότι ειδα ειστε μια χαρουλα ε? αντε να κανονισουμε καποια στιγμη καφεδακι ...μαζι και η αφο και η σισσυ και η ερη...και οποια αλλη αθηναια τσουπρα μπορει...

δημητρα ,μαρθα,αρτζι..και οποια αλλη ξεχασα τα φιλια μου...

μετα λετε οτι ειμαι πολυλογουδικο... :lol: :lol: πως να μην ειμαι αφου ειστε τοσες πολλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμαζομαι για κομμωτηριο!!

Αφρο εγω εχω εντυπωσιαστει με το γεμισμα..ποτε μα ποτε δεν ειχα σκεφτει οτι γινεται να αδειασουμε τα τορτελινια και να τα ξαναγεμισουμε!!!

Αργυρουλα αληθεια λεω!! Ηθελε να δει αν το σιδερο καιει αρκετα να σιδερωσει τα ρουχα του γιου του κ παει κ το ακουμπαει στο μαγουλο :shock::shock::shock: ..εκανε ενα εγκαυμα..κρατιομουν να μη γελασω..Εγω με την κοιλια το επαθα διοτι μολις ειχα γεννησει κ η πατσοκοιλουμπα εξειχε πολυ...εεεε ακουμπαω κ εγω το σιδερο κ να σου το καψιμο...Ασε παιδι μου, δεν μας θελει το σιδερο εμας!!

Αθηνουλααααααααααααααα τι κανεις????? αντε να περασει ο χειμωνας!! συμφωνω!!

Χρυσα μου συμφωνω μαζι σου αλλα νομιζω οτι τωρα εγινε πολυ κακο για το τιποτα..Διοτι κανενας δεν την ειχε πεσει στην συγκεκριμενη κοπελα αρχικα..τεσπα θεωρω οτι παρατραβηξε το θεμα κ οι κατινιες συνεχιζονται και αυτο αρχιζει κ με ενοχλει..θυμασαι που ειχα αποχωρησει?? για αυτους τους λογους εφυγα..λες και αλλη δουλεια δεν εχουμε παρα να ματιαζουμε και να γλωσσοτρωμε τα ξενα παιδια...ακριβως αυτο, εγω ειδικα πριν κοιμηθω χτες βραδυ εκανα βουντου σε ολα τα παιδια που κοιμουνται τη νυχτα απο νεογεννητα να μην ξανακοιμηθουν...εε υπαρχει κ ενα οριο στο τι μ..κια θα γραψεις πια...

Φευγω..φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...κανω δουλειες...αυριο εχει γενεθλια το ερωτακι μου..κ ναι δε θελω να γεννησω αυριο..κ θα δεις που θα γινει επειδη δε το θελω :twisted:

νυσταζω....

καρολ με ειπες μαρθα? :roll::roll::roll::roll::roll: μαλιστα...περιεργο μου ακουστεικε

παω να κανω το μπανιο..πφφφφφφφφφφ

καλε κ γω σιδερωνω κ απο τις δυο μεριες..μαλακια? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα κάτι ήθελα να σε ρωτήσω ρε συ, αλλά το ξέχασα!!!....μάλλον πρέπει να ξαναδιαβάσω τι έγραψες και ίσως το θυμηθώ!!!!.............

ααααααα θυμήθηκα, από πόυ θα φύγετε για κάτω? και έχει κατευθείαν πτήση? ή διαμέσου ποιάς χώρας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?

καμια ακομα δεν γεννησε?

Θουλη θα ανοιγεις τρενακια μεχρι να γεννησεις!

Αφροδιτη αλα αποτελεσματα με την καμπυλη...δεν ζαλιστικες?

εγω τα ειχα δει ολα....ειχα κανει την 3ωρη...η αδελφη μου την 5ωρη! μπλιαχ

μονο εγω σιδερωνω?

μηπως να παρω στεγνωτηριο?

Χρυσα πηρα τηλ χθες στη κουριερ..και μου ειπε να παρω την δευτερα!

η Μ-Ι κοιτα τηλεοραση...

δειχνει τη μενεγακη να διφημιζει μια κρεμα και λεει η Μ-Ι

- μμμμμ και εγω οταν γινω μεγαλη....αλλα οχι τοσο μελαση σαν εσενα θα παω τετοια κεμα...θα παω και για τη μαμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA!!! βενη ηθελα να σου πω..να παρεις ενα σηδερο σαν τα δικα μας με την Παναγιωτα και τη Θου...

καλα ρε Θου ..με τετοιο σηδερο και τα σηδερωνεις απο 2 μεριες;;; δεν πας καλα λεμεεεεεεε...

αφου ο ατμος κανει υγρασια ρεεεεε

Φρανι δεν αντιλεγω σε αυτα που λες..θυμασαι τοτε που λεγαμε για ονοματα...

που δεν εννωουσα καν τιποτα για συγκεκριμενο ατομο και εγινε θεμα...

απλα θεορω οτι υπαρχουν καποιοι καλοθελητες που αρεσκονται στο να ανακατευουν..

οποτε πλεων δεν ασχολουμαι..και δεν διαβαζω αλλα ποστ περα απο τα αμεσα ενδιαφερομενα μου..μονο για οσα εχω αναφορες οπου απλα κανω συστασεις..

τι να κανω..

πολυ θα ηθελα να σιχτιρισω μερικες αλλα δε μου το επιτρεπει η θεση μου....

Βικυ καλος ο κουριερ!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι ελα μου ντε ..δεν μας λενε τι εγινε και με ποιο θεμα?????????????

καποια ενημερωση παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!

καλε απο ενδιαφερον ...και καθαρα απο αποψη κοινωνικης κριτικης!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

χρυσααααααααα λεγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....

φραν καλημερα..σε ξεχασα...

αφρο :ymapplause::ymapplause: συνεπαρμενη απο την εφευρετικοτητα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν μου βρεις κολπο να τρωει το παπι μου καλα βρασμενο...οχι τυπου αυγοφετα...το αυγο...θα σε προσκυνησω κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

βικυ υποκλινομαι στην Μ-Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....ειναι θεαααααααααααααααααααααααααααααα :D:D

μαγδαααααααααααα τα φιλια μου χιονουλα μου...η μικρουλα πως ειναι σημερα?

θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ενα μεγαλο χαδακι στην κοιλιτσα απο μενα....ελα μου ντε πως σε ειπα μαρθα...απορωωωωωωωωωωωωωωωωω και εγω....με μενα.... :lol:

ερηηηηηηηηηηη να χαιρεσαι την μανουλα σου....να καμαρωσει και δισεγγονο ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καποιος συναδελφος ειδε την μικρη κοιλιτσα που χω.. ..(κατι εμεινε απο το παπι)και την χαιδεψε και ειπε σε μια αλλη...μπα ...δεν μας ειπες τιποτα.. :evil::evil: και καλα στην πλακα αλλα με πειραξε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βυκη την δευτερα οι απαντησεις .

θελω να μαθω τι στο καλο στελνετε η μια στην αλλη τοσο καιρο .....με εχει φαει η περιεργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ πρωτων γιατι δεν εισαι διαθεσιμη...δευτερον πες στον συναδελφο να επισκεφτει οφθαλμιατρο!!!!

αφρο με κολασες με τα τορτελινια σου...προλο που εφαγα χτες σημερα ολη μερα αυτα ονειρευομαι!!!!

Φτανει ρε να ειστε κουτσομπολες

δε σας λεω τιποτα

ειπαμε ο καθενας εχει τις αποψεις του...τερμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς (εγώ και η κοπέλα μου) μόλις γυρίσαμε από τον γυναιοκολόγο, πήγα για το ΠΑΠ και μου είπε όλα καλά, μου εξέτασε και το στήθος όλα οκ, μου είπε όμως ότι βρήκε κάτι στα ούρα σαν μόλυνση (δεν θυμάμαι πώς μου το είπε) αλλά επειδή δεν έχω κανένα σύπμτωμα είναι μάλλον από το ότι δεν πίνω πολύ νερό!!!! :? μου είπε να πιω 2 λίτρα το Σαβ/κο!!!! :o:o:o:?:?

μόλις είδαν την κοπέλα μου, έμειναν τους άρεσε πάρα πολύ!!!! :D:D:D τι ομορφούλα, τι κοπελάρα κ.λπ ( ε να μην πω και εγώ κάτι καλό για τα παιδάκια μου? μόνο εσείς θα λέτε? :mrgreen::mrgreen::D )

να σας πω για το στεγνωτήριο: εμείς έχουμε και το μόνο που βάζω είναι πετσέτες, σεντόνια, φανελάκια και εσώρουχα (συζύγου), παιδικά δεν βάζω γιατί τα περισσότερα, αν όχι όλα, έχουν ταμπέλα που λέει "απαγορεύεται" και η αδελφή μου είχε διαβάσει πιο παλιά ότι το στεγνωτήριο είναι ο,τι πιο ανθυγιεινό!!!!! και ειδικά για παιδικά ρούχα!!!!! :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::?:?:?:?

όμως έχουμε αγοράσει σεντόνια που έχουν ταμπέλα ότι απαγορεύεται το σιδέρωμα!!!! :lol::lol::lol::lol::ymparty:

α μια φορά είχα βάλει ένα δικό μου εσώρουχο και βγήκε εσώρουχο για την κούκλα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σόρρυ ρε συμπεθέρα δεν το πήρε το μάτι μου που μου απάντησες!!! :x

πάντως η κορούλα μου Ρεβεκκούλα Ανδρονικούλα μου και ομορφούλα μου ( :lol::lol: ) δεν αισθάνεται και τόσο καλά :( , δεν έφαγε το πρωινό της και τώρα είναι πάνω μόνη της, θα πάω να της κάνω αγκαλιές και να την ρωτήσω τι έχει!!!, μάλλον της λείπει ο αδελφός της!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι μια χαρά τα κορίτσια μου. Εγώ είμαι τέζα από την κούραση.

Στο αεροδρόμιο που ήμασταν μου λέει μια κοπελα: "Πωπωπω... πως τα καταφέρνεις με τρία παιδιά και με την κοιλιά στο στόμα. Χαρά στο κουράγιο σου".....

Και εγώ για να την κάνω να νιώσει άσχημα της είπα ότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Και ναι, ενιωσε.

Δεν είχε δικά της παιδιά γι αυτό και πέταξε τέτοια κοτσάνα. Δεν είναι δυνατόν να έχω στην αγκαλιά μου βρέφος 2 μηνών και να έχω κοιλιά 7 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...