Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

γεια σας!

Βενη τι τελεια νεα! πολυ χαρηκα ρε συ..αληθεια...ειχα αγωνια να μαθω!!

Σισσιω μου ευτυχως! τα οικονομικα θα τα σκεφτειτε αφου αναρρωσει πληρως η μανουλα σου!!

ρε κοριτσια τι βλαχικη και κατινιστικη εκφραση "του γιατρου" εγω πρωτη φορα την ακουω... :shock:

Ελα ρε Αναστασια, παντα λενε...ειδικα σε ενα φορουμ που δεν γνωριζομαστε κιολας κ μπορει η καθεμια να ξεκατινιαστει χωρις ιχνη...μην ασχολεισαι..σιγα τα ωα..οκ δεν ειναι ευχαριστο το καταλαβαινω κ μενα θα με ειχε ενοχλησει αλλα δινουμε αξια να το αναλυουμε..

Απλα εμενα με εντυπωσιαζει πως παραφραζονται τα λογια κ βγαινουν συμπερασματα..τσ τσ τσ γυναικες...

Χα μια μελετη αγγλικη την εχετε ακουσει? συμφωνα με ερευνα του Παν της Οχφορδης οι μητερες ψευδονται λεει ασυστολως μεταξυ τους σε οτι αφορα στα παιδια τους..συμφωνα παντα με την ερευνα τα ψεμματα αφορουν στις σχολικες επιδοσεις, στο ποσο τρωει ενα παιδι, στο ποσο υσηχο και υπακουο ειναι και..στο θεμα του υπνου...Θα σας βαλω λινκ οταν το βρω...

Ιουλια για ποιον δισημο σε ρωτανε???

Νατασουλα περαστικα!!

Θουλη ακομα??? εγω το ειπα ΣΚ...

Βενη ουτε κ καταλαβα τι ρωτησες για σιδερο...εγω δεν σιδερωνω..πρωτη κ τελευταια φορα που σιδερωσα στη ζωη μου ηταν οταν το Σεμπινι ηταν νεογεννητο..και ακουμπησα κ το σιδερο στην κοιλια μου και κατακαηκα..Μετα ανελαβε ο δανος..κ για να δει αν ειναι ζεστο το σιδερο το ακουμπησε στο μαγουλο του κ επαθε εγκαυμα...εεεε μετα καταληξαμε οτι κινδυνευει η σωματικη μας ακεραιοτητα κ το πεταξαμε το σιδερο... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

!ειδατε ενα θεμα με τιτλο"ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΕΤΕΣ" στις συναντησεις μελων;κ εγω ειλικρινα νομιζα οτι θα το ειχε βαλει η αναστασια που δεν πηγαμε στα γενεθλια της Λενας!!

=))=))=)):)):)):)):))=))=))=))=))

Μάγδα δεν ειχα ποτε στεγνωτήριο αλλα επειδή θα έχω τώρα λόγω χαμηλών θερμοκρασιών για πες δεν τα σιδερώνουμε?? :ymparty:

Ταο Ταο τι εφαγες?

Εγώ σημερα εφαγα 3 κουλούρια σαλονικιοτικα.. αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ουτε κ καταλαβα τι ρωτησες για σιδερο...εγω δεν σιδερωνω..πρωτη κ τελευταια φορα που σιδερωσα στη ζωη μου ηταν οταν το Σεμπινι ηταν νεογεννητο..και ακουμπησα κ το σιδερο στην κοιλια μου και κατακαηκα..Μετα ανελαβε ο δανος..κ για να δει αν ειναι ζεστο το σιδερο το ακουμπησε στο μαγουλο του κ επαθε εγκαυμα...εεεε μετα καταληξαμε οτι κινδυνευει η σωματικη μας ακεραιοτητα κ το πεταξαμε το σιδερο... :shock::shock:

αχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: θα με πεθάνετε σημερα!!!!!

Μη παιζετε με τα σιδερα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρια κουλουρια???? εγω Ερη μου πηγα σε μια μπυραρια με την αδερφη μου κ ηπια μισο λιτρο μπυρα κ εφαγα και μια ποικιλια ζεστη τουλαχιστον 1000 θερμιδεσ...τωρα δεν μπορω να χωνεψω κ δεν μπορω να κοιμηθω....ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι..παιρνω ακομα αντιβιωση (αλλα την μπυρα την κατεβασα βεβαια!!)...πλεον το πηρα αποφαση κ για την Ουγκαντα...απλα δεν το πολυψειριζω πια κ επικεντρωνομαι στα πρακτικα..οχι οτι ξαφνικα δεν φοβαμαι αλλα οπως ειχα πει εγω ειπα το ναι οταν με ρωτησε..γιατι με ρωτησε αν θελω Καμπαλα η να παμε Δανια (με την αλλαγη δουλειας)...

ο Κ με το που ειπα παλι το οκ, ετρεξε, εκλεισε σπιτι, εκανε αιτηση κ μας εβγαλε κ εισιτηριο για τις 29 απριλιου...σου λεει κατσε μην ξαναλλαξει γνωμη αυτη.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα :lol::lol::lol:

μα στο μαγουλο??? :shock:

Έρη στο στεγνωτήριο αναπτύσονται πολύ υψηλές θερμοκρασίες οπότε δε χρειάζονται σίδερο για απολύμανση. Και τα ρουχαλάκια βγαίνουν αφράτα και μαλακά και μέ ένα διπλωματάκι μπαίνουν κατευθείαν ντουλάπα.

Βέβαια δε μπαίνουν όλα τα ρούχα. Καλό είναι να κοιτάς ετικέτες.

Έχω βγάλει κάτι ζακετάκια από το στεγνωτήριο...βαφτιστικά :mrgreen:

Έχουμε κάπου στην αποθήκη κι ένα σίδερο. Να πατήσουμε κανα γιακά άμα χρειαστεί :D

Θέλω κι εγώ μπυρίτσα και ποικιλία :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραγκισκα (κ επιθετο ας μην γραφω εδω...) με λατινικους χαρακτηρες κ θα δεις τη φατσα μου στα χιονια με το σεμπινι αγκαλια...

Αφροδιτη ηθελα απο απριν να σχολιασω το τορτελινι...πως αδειαζει ενα τορτελινι??????? :o:o:o σοβαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!Βενι εμενα που χαλασε το Γιουρο προ στην αντιπροσωπεια μου ειπανε μαζι με το σερβις και αντικατασταση του σιδερου 80 Ευρώ....αρχική εκανε 550 ,δωρο της κουνιαδας μου στο γάμο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

δεν έχω και πολύ χρόνο σήμερα, έχω και γυναικολόγο, η μικρή έχει βήχα και δεν τρώει, ο Λ. καλά είναι, θα πάει σχολείο σήμερα....

Νατασούλα περαστικά και στα 2 σου παιδάκια :x

Αφρο πολύ μπελάς ρε συ πόση ώρα έκανες με τα τορτελίνια?

Βένη πολύ ωραία νέα :x καλές μάσες!!!

Σισσιώ μου πολύ χάρηκα για την μανούλα σου, το πιο σημαντικό πρόσωπο στη ζωή ενός ανθρώπου :x

Φρανίτα μας δουλεύεις ε? αυτό με το σίδερο λέω, μα είναι δυνατόν να το έβαλε στο μάγουλο? :o:o:shock::shock:

Όντως πολύ γελοία έκφραση η "του γιατρού" καλέ!!!!

συμπεθέρα δεν μου απάντησες: η Σμάρω είναι η μαμά σου? :?:

αν πολύ γλυκιά μαμά έχεις :x

δεν θυμάμαι άλλα, πρέπει να τρέξω να φύγω!!!!

σας φιλώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι αλλο που θυμηθηκα το πρωι..να επανορθωσω...περσι 20 /02 ηταν των Αγίων Θεοδώρων κ η Μαθα ειχε παει στον πεθερο της για υτο δε ηρθε στο παρτυ μας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!!

είμαι στο γραφείο!!

Παρασκευή σήμερα γιουπιιιιι!! :lol::lol:8-)8-)

Την Κυριακή θέλει να έρθει ο μπαμπάς του Γ να μου μιλήσει

λέει και να με παρακαλέσει λέει να γυρίσουμε πίσω :shock:

Μας αγαπάνε λέει και ότι πρόβλημα έχουμε να το λέμε σε αυτόν λέει

και είναι κρίμα να πληρώνουμε ενοίκια και τα σχετικά

Αλλά να μην έιναι ο Γ μπροστά λέει γιατί θα νευριάσει και

θα τον βρίσει

1ο την Κυριακή το μεσημέρι έχουμε γάμο οπότε δε νομίζω να βρει και

κανέναν σπίτι

2ο τόοοοοσα χρόνια δεν κατάφερε να βάλει μυαλό στην ίδια του τη γυναίκα

μαζί μου θέλει να μιλήσει???

3ο το σενάριο της επιστροφής δεν παίζει 8-)

:lol::lol::lol::lol:

κι εγώ απλώς θα του πω

όχι να μείνω εκεί ούτε για βόλτα δεν ξαναπατάω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτό και άλλα πολλά!!!

όχι ότι θα πέσει από τα σύννεφα με αυτά που θα ακούσει για τη γυναικούλα του

αλλά δεν θα ανεχτώ να την υπερασπιστεί και να μου πει απλώς ότι δεν στέκει

και να μην της δίνω σημασία

Όοοοοχι φίλε μου δεν θα τρελάνει αυτή εμένα και όλη μου την οικογένεια

Ένα πράγμα δεν έχει καταλάβει (ακόμη)

Η γυναίκα του δεν είναι απλώς για δέσιμο

είναι ΚΑΚΙΑ :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΜΑΜΑ!!! :-*

Γιώτα τι τέλειο αβαταρ! Είναι η κόρη σου σε καρτουν!!! :x

Αργυρώ μου περαστικά στο μπουμπουκάκι μας, γιατι βήχει μωρέ? :YMHUG: Σου απάντησα βρε Αργυρώ δεν το είδες, ναι η μανούλα μου ειναικαι σήμερα εχει γεννέθλια! Και έρχεται κιολας το βράδυ, θα πάω αεροδρόμιο να την πάρω..

Αναστασία καλημέρα!

Μαράκι εσυ να του τα πεις αυτά που πιστεύεις και αισθάνεσαι του πεθερού. :-w

Εχουμε και το εμβόλιο σήμερα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αφρο τελεια!!!! ΠΟυ εφαγε ο μικρος..

αντε ρε..παντα τετοια!!!!

Βενη μου πολυ χαρηκα με τα νεα σας..δεν μπρεις να φανταστεις ποσο..

Αντε καλες μασες τωρα!!!! και θα δεις που θα παχαινει!!!

Σισσιω χαρηκα και για σενα..

Ειναι πολυ καλη η εξεληξη και μακαρη να βγει συντομα οχι μονο απο την εντατικη αλλα και απο το νοσοκομειο.

Μετα θα κανετε μια μεγαλη κουβεντουλα σαν μεγαλα κοριτσια..για το οικονομικο.

Φρανιτακη χαρηκα που εισαι καλα...ψυχολογικα..και που βγηκες..καλα εκανες!!!

Εγω χαιρομαι για ολους τους αλλους αλλα οχι για μενα..

ειμαι πολυ χαλια σημερα..

τσατιστηκα και πρωη πρωη και οταν θα ερθει ο αντρας μου θα σφαχτουμε...

το κακο ειναι ρε παιδια οτι δεν εχω ορεξη για καυγαδες..απλα καποια πραγματα εχουν φτασει σε τελμα και με προκαλουν να κανω μια σκινη νααααα ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ..

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΑΛΟΣΩ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Την καλημερα μου σε ολες σας!!!!

Θουθου πηρα τη συσκευη για τα καρυδακια, κανει 20 ευρω και φτιαχνει 10 μισα τη φορα, δηλαδη 5 καρυδακια....

θα δω τωρα ποιο ΣΚ θα εχω κουραγιο να φτιαξω 100 κομματια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...